Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Miejsce spotkań "zagranicznych" Wizażanek.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-25, 13:28   #1
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

GG do zaneta z Frankfurtu
Sklepy Aldi w Niemczech

Drogie emigrantki z Niemiec
Lubicie sklep Aldi ??
Czesto robicie tam zakupy ??
Ja lubie ten sklep za jego cenny
Ale nie jest to jedyny sklep do jaiego chodze bo nie mozna w nim kupic wszystkiego
Czesto kupuje tam jakies fajne zeczy dla coreczki.
zaneta z Frankfurtu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 19:42   #2
My life be like
BAN stały

Dot.: Sklepy Aldi w Niemczech

Chodzi o supermarket ?
Jeśli tak to byłem tylko raz- jak byłem w Berlinie, i bardzo ceny mi odpowiadały. "Dziesięciopak" Knopersów kupiłem za 1.30 euro.

jeżeli nie chodzi o ten sklep to przepraszam za pomyłkę
My life be like jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:16   #3
MdM
Zakorzenienie

Ja tam czesto robie zakupy, bo jest tani. Ale wole Lidla, bo mam do Lidla blizej i jest wiekszy niz Aldi. Z tych supermarketowych jeszcze sa Rewe, Plus i Edeka, ale one sa juz drozsze.

Wole przyjsc spozniona
niz niezadbana
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 15:51   #4
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Ja pod nosem mam Aldi Süd i bardzo lubie tam robi zakupy. Ciuchy maja dobra jakosc, a zwalszcza dzieciece rzeczy. ostatnio dowiedzialam sie od tesciowej ze corka kobitki ktora ona pielegnowala woli ciuszki z Aldika bo maja lepsza jakosc. ja mam daleko do Lidla, wiec praktycznie nic tam nie kupuje.Raz sie wyrwalam bo emulsje do mycia z moczniekiem i zakupilam przy okazji synkowi posciel.
Jesli chodzi o Aldi Süd, to wedliny i tego typu rzeczy mi smakuja, nawet moja mama jak byla u mnie sie zdziwila ze kielbasy zjadliwe, bo wiadomo jakie kiedys sluchy w PL chodzily odnosnie niemieckich wyrobow wedliniarskich. Duzo rzeczy ma dobre sklady i w Öko Tescie dostaja bardzo dobre oceny. No ja sie nie czepiam. Moze tylko to ze wlasnie wszystkiego nie dostane. jesli potrzebuje jakies przyprawy ktorych w Aldi nie dostane to ide do Kaiser´s tam mam polke ze wszystkimi mozliwymi przyprawali. Nawet Szafran czy laski wanili i cynamonu maja. W Aldiku sa tylko podstawy jesli chodzi o przyprawy, od czarny i bialy pieprz, sol z fluorem, chili, papryka slodka i pikantna, czosnek w proszku . Czasami w angeboucie mozna kupic duza pake suszonej bazyli czy lisc laurowy, ale na stale w sortymencie nie ma, a szkoda
MonikaPogrzeba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:01   #5
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

Dzis kupilam w Aldiku pieczarki za 0,99 centow a w Tengelmanie kosztuja 2, 49 wiec roznica jest po co przeplacac
Stary 2009-08-08, 19:01   #6
calbensim
Przyczajenie

aldi chyba najtanszy sklep w Niemczech,z tym ze jakosc nie do pozazdroszczenia i czasem trzeba dokupywac produkty w innych sklepach.Ale fakt moj ulubiony.
calbensim jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 23:01   #7
raspberry69
Zakorzenienie

ja najbardziej lubie rewe i real i w sumie tylko tam robie zakupy. Slodkiego nie jem, wiem jest mi wszystko jedno czy maja tansze czy nie
najtanszty jest chyba penny markt, plus tez jeden z tanszych. W Aldim kupuje baaardzo rzadko, kiedys mieli fajny balsam do ciala z mocznikiem ( buzi dla Moni za niego!)
Stary 2009-08-10, 00:30   #8
Wyrak
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
Smaczny profil Wyrak
Smaczne przepisy1

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Ja tam czesto robie zakupy, bo jest tani. Ale wole Lidla, bo mam do Lidla blizej i jest wiekszy niz Aldi. Z tych supermarketowych jeszcze sa Rewe, Plus i Edeka, ale one sa juz drozsze.
Plus jest drozszy niz Aldi? Powiedzialbym, ze ta sama chwala.

Cytat:
Napisane przez calbensim Pokaż wiadomość
aldi chyba najtanszy sklep w Niemczech,z tym ze jakosc nie do pozazdroszczenia i czasem trzeba dokupywac produkty w innych sklepach.Ale fakt moj ulubiony.
Np. z czym jest problem z jakoscia ? Sam bylem dosyc negatywnie nastawiony, ale w sumie nie trafilem tam nigdy na nic o tragicznej jakosci... Pewnych rzeczy tam sie nie kupi, ale to inna para kaloszy.

PS. Pisze na podstawie doswiadczen sprzed kilku lat.

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: http://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:41   #9
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

Ja kupilam sobie w zeszlym tygodniu fajne spodnie czarno po domu i z asortymentu z tego tygodnia kupilam fajna bluzke po domu i juz mam skompletowany dresik w ktorem po domku chodze za jednyne 10€
Stary 2009-08-11, 12:54   #10
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Zanetko ja tez mam sporo ciuchow w Aldika i sobie je chwale. Dobre jakosciowo sa ciuchy dla dzieci.

ja tak samo jak Wyrak omijalam Aldi szerokim lukiem. przez kilkia lat tam nie robilismy zakupow, ale przyszedl czas ze zaczelam sie interesowac, bo jednak niemcy patrza na jakosc i nic chcialo mi siw wierzyc ze w Aldiku jest tak zle, a tyle niemcow tam robi zakupy i to nawet ci ktorzy mogli by pojechac do drozszego sklepu. I tak wyszlo, ze nie tylko jedzenie kupujemy, ale i ubrania sie fajnie znajda, kosmetyki tez.
Stary 2009-08-24, 08:51   #11
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Kupilam dzis pizamke bialoszara
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_13926.htm

Ten szary sweterek( mam juz niebieski kupiony rok temu)
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_13923.htm

I ta zwykla pomadke, taka sama dobra jak Alterra z Rossmanan a nansza
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_13913.htm

Za tydzien beda znow kosmetyki z Urea, tym razem pojawi sie krem do ust i balsam bedzie mial zmienione opakowanie, bez pompki, wiec pod koniec spokojnie bedzie mozna go postawic na glowie i zuzyc do konca.
Stary 2009-08-24, 17:06   #12
*majka*
Zakorzenienie

Moni,fajna ta pizama

Ja uwielbiam Aldikowa kawe Mild do Senseo...

Raspi,ja tez lubie do Rewe chodzic,maja tam moja ulubiona salatke z grilowanym indykiem ,do reala tez czesto jezdzimy

Moim zdaniem Aldi,Lidl,Plus czy Penny maja porownywalne ceny
Stary 2009-08-25, 10:48   #13
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

domosze ze Herr Rossmann wypuscil wkonco kolorwke Alterra

O jezusie nie tuitaj wpisalam co trzeba, wybaczcie mi
Stary 2010-04-23, 10:58   #14
ktoskogonieznasz
Raczkowanie

Tak Znam ten sklep i bywam w nim ale najczęściej odwiedzam PLUS, w sumie takie same ceny tam są. REWE, EDEKA, ale REWE jest strasznie drogie :/
ktoskogonieznasz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 17:46   #15
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Kochane co tak nam watek ucichl?

Dzis w Aldi Spd kupilam melkfett z nagietkiem i masc z rumienkiem, nagietkowa mam od Kneipp. Co mnie zdziwilo, to chodz obie nazwywja sie Salbe to sa lekkie, a ja myslalam ze to cos tresciwego bedzie. Niby do suchej skory pisze, ale ja tego u mnie nie widze, a przynajmniej inne rzeczy o takiej konsystencji sie nie sprawdzily i boje sie ze znow bedzie to samo. W tym roku nawet taraz mam, niska wilgotnosc powietrza w domu i geba cierpi.

W poniedzialek amerykanskie rzeczy i wkoncu kupie sobie paletnie do grilowania
http://www.aldi-sued.de/de/html/offe...?WT.z_src=main

a w czwartek musze obejrzec te bolerka
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/58_20536.htm

Z Aldika mam od dobrego tygodnia mleczko do demakijazu Lacura i mi sluzy. Wczensiej kupilam rozowy tonik do cery wrazliwej i cholerstwo mnie niezle podraznilo. Wygladalam jak bym miala poparzona gebe.
Chcialam sie was zapytac czy ktorys z kremow jest godny polecenia, chodzi mi o cos tresciwszego. Wiem ze ten Allzweckcreme jest w wersji tresciwej i Soft, ale ja mam na mysli te zwykle kremy po 50ml. I najlepiej wersje nocne beez filtrow. zna ktos te kremy i umialby cos doradzic? Na co zwrocic uwage? Aqua Complete czy jakos tak ma byc lekki to odpada.
Stary 2010-07-14, 09:39   #16
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Hallo, nikct juz do Aldika nie chadza? I nie robi tam zakupow?

W poniedzialek beda te kosmetyki
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_20788.htm
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_20787.htm

Czy ktos sie skusil na to przy poprzednim rzucie i umialby mi cos na temat kremu nocnego i balsamu powiedziec? Sa to tresciwe kosmetyki, ktore jednoczesnie dobrze nawilzaja i natluszczaja, czy raczej tylko natluszczaja?
Stary 2010-07-14, 18:56   #17
MdM
Zakorzenienie

Moni ja bylam wczoraj w Aldiku Kupilam sobie kolejny Starter Aldi Talk, bo poprzedni dalam siostrze I dzwonie do TZta nadal po 3 centy za minute

Co do kosmetykow to nic nie powiem, bo spieszylam sie do pracy, wiec nawet nie rozgladalam sie za bardzo po sklepie.

Wole przyjsc spozniona
niz niezadbana
Stary 2010-07-17, 16:11   #18
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

Hej
W tym tygodniu byly zeczy szkolne dla dzieci z racji tego ze moja Wiki w tym roku zaczyna szkole to kupilam kilka zeczy.
W przyszlym tygdoniu beda damskie ubrania i cos z komsetykow tez bedzie.
A i jeszcze kikier truskawkowy musze sprubowac bo kolezanka mowila ze dobry
Ja w Aldi robie zakupy przynajmniej raz w tygodniu
Miesko na grila maja pycha
Dzis jeszcze o 18 ide do Aldi po lody i owoce

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

W poniedzialek beda te Topy
http://www.aldi-sued.de/de/html/offers/2867_20795.htm

Mam takie dwa z zeszlego roku i sa naprawde ok. Chodze w nich tak na codzien do ogrodka czy na basen.
Stary 2010-07-17, 17:37   #19
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

No nareszcie jakis odzew hihihi. zaneta mnie sie te flip flops podobaja, ale chyba sobie odpuszcze. Zwlaszcza ze ze 3 tyg temu , a moze 2 tyg. kupilam japonki w Deichmannie i musialam wziasc rozmiar 41 . cos ostatnie 3 lata czesto 40 jest na mnie przymalawe, a Aldik nie bedzie mial tych klapek w tym rozmiarze. No i cholercia ile mozna miec tych japonek? Ja juz nie wiem co zakladac hihihi, chodz nie przecze, ze jakies z cytrynowa zolcia by sie przydaly, bo nabylam cytrynowa torbe.
Tez patrzylam na te topy, ale ze one na cienkich ramiaczkach to sobie daruje, Ja wole szersze co by ramiaczka od stanika widac nie bylo.

A znasz moze te kosmetyki do reife Haut co bede w poniedzialek? cera odwadniajaca sie i latwo wysuszajaca bedzie zadowolona z takiego kremu? Z racji grupy docelowej powinny byc tresciwsze, albo?
Stary 2010-07-21, 20:01   #20
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

Ja nie uzyweam tych kremow ale moja kolezanka bardzo sobie je chwali
Stary 2010-07-27, 09:58   #21
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

upilam wczoraj nowa wersje mleczka do demakijazu. Sklad lekko zmieniony, zapach ten sam i niepodrzania mnie. Uzywa sie tak samo jak starej wersji z odkrecana zakretka. Ale sie ciesze. Niestety nowa wersja toniku do wrazliwej cery dziala jak stara wersja. Wylalam i wyrzucilam opakowanie.

Dzis z synkiem bylam ponownie w Aldiku. Obiecalam mu, bo wczoraj wyskoczylam sama po polar dla meza, a on bardzo chcial isc ze mna. Kupil sobie jogurt mit der Ecke i Katoffel-Stick czy jak sie one tam nazywaja, wiecie te chipsy w ksztalcie patyczkow. A ja wzielam Serum Anti Age w pompce. One sa chyba od czasu do czasu w angebocie. Myslalam zeby wziasc to nawilzajace, ale jak doczytalam ze polecaja je z kremymi nawilzajacymi co sa na stale w sortymencie, a one maja miec lekka postac to wielam to drugie. W skladzie male zmiany, wiec wydaje mi sie ze to anti age tez bedzie tak samo dzialac nawilzajaco. Poki co nie otwieram, bo ma postac lekkiego kremu, a ja uzywam z powodzeniem oliwkowej Ziaji tej przeciwzmarszczkowej. Ona jest na tyle lekka ze na teraz ok, ale na zimie sie nie nada. Mysle o tym serum zeby bylo pod krem jesienia i zima, kiedy moja cera sie wiecej domaga. Oby mnie nie podraznilo.

Dziewczyny a czy uzywalyscie kosmetykow do pielegnacji wlosow? Ja mialam kiedy Kür Kräuter Shampoo i Kür do wlosow przetluszczajacych sie, ale po kazdym mnie glowa swedziala. Mialam tez kiedys Kür odzywke w tubce ta z woskami owocowymi do splukiwania. Moja wszagierka miala ta bez splukiwania. tak sie zastanawiam jakie sa odzywki te normale Kür. Poronalam dzis sklady w tej do wlosow suchych i do wlosow normalnych i jedyna roznica to taka ze ta do suchych ma dodatkowo panthenol, gdyby go wyrzucic to sklady sa identyczne. tak sobie mysle czy by nie sprobowac. Cena jak w Aldiku, smiesznie niska. Niemki zadowolone z tych produktow. Nie powiem moje wlosy po odzywce w tubce tez byly fajne. ogolem zauwazylam ze szampon to ja musze miec jakis delikatny dla dzieci badz naturalny, ale na dluzsza mete zwalszcza jak wlosy maja swoja dlugosc to naturalne odzywki sa za slabe, potrzebuje cos z silikonem. Nie bed eukrywac ze jak uzywam delikatnych szamponow i odzywki z silikonem to mi sie moje wolosy po9dobaja. Szampon nie podraznia skory glowy, nie przetluszcza sie ona, jak to ma miejsce w doroslych SLS-owych szamponach , a odzywka z silikonem wygladza wlosy ktore po tych delikatnych szamponach lubia robic sie pierzaste. taki duet nie obciaza mi wlosow i nie sa przyklaple jak po silikonowym szamponie i odzywce. No i dzis tak ogladalam te sklady ale tych zwyklych odzywek i sie zastanawiam czy nie wyprobowac tej do wlosow suchych.
Lubicie pielegancje wlosowa z Aldika?
Stary 2010-07-31, 12:14   #22
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Skusilam sie na lakier do wlosow tez bez gazu. Wczesniej mialam ten mocniejszy z gazem i nie bylam zachwycona. Ten bez gazu tez wzielam mocniejszy i nie utrwala wlosow na beton( duzo nie psikalam) i glowa mnie nie swedziala. Pewnie gdybym porzadnie posikala, cos by do skory glowy dotarlo i moze by i swedziawka wystapila jak po tym w duzej butli w sprayu. Niestety kupilam niedawno lakier Pantene , wiec trzeba go wykocnzyc, ale ten pierwszy test lakieru Kür z Aldika byl bardzo pomyslny, no i opakowanie mnie cieszy, lubie taki w psik psiku, za duzo miejsca nie zajmuja, a sa wydaje jak te z gazem. Dobry bedzie w podrozy. mam nadzieje ze w codziennym uzywaniu tez sie sprawdzi i nie bede musiala latac do Rossmanna po lakier, zwlaszcza ze pstatnio co zlapalam to mnie glowa swedziala, a nie zawsze da sie malo uzyc czasami trzeba porzednie popsikac i swedziawka gotowa.

No kochane bo ja znow sama ze soba pisze.
Stary 2010-07-31, 12:19   #23
MdM
Zakorzenienie

Ja z lakierow najchetniej uzywam czerwonego tafta. Kupuje go juz od kilku lat i jakos nie moge sie przekonac do zadnego innego.

Musze jechac dzis na zakupy, zeby cos kupic na jutro i zastanawiam sie czy jechac do Aldi czy do Lidla

Wole przyjsc spozniona
niz niezadbana
Stary 2010-07-31, 14:28   #24
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Nie wiem jak teraz, ale jak kiedys przejechalismy sie do Lidla na zakupy, co by porownac to sie okazalo ze w Lidlu zostawilismy wiecej kasy, wiec nas juz tam nie ciagnie, no i nie mamy Lidla pod nosem a tylko Aldi Süd.

Mialam kiedys ten Taft, dawno temu jak jeszcze regularnie nie uzywalam lakierow i nie mialam wrazliwej skory. Potem cos mnie po latach podkusilo i okazalo sie ze swedziwaka, matowil mi wlosy i byly takie jakies szorstkie, wysuszone , sianowate. jak mialam krotkie wlosy uzywalam dobre 3 lata Welli tej najmocniejszej, ale tez zaczela sie swedziawka, wiec zapuscilam wlosy, co by tyle nie lakierowac, tylko lekko na grzywke. Ostatnio zakupilam miniaturke i juz przy pierwszym uzyciu myslalam ze sie zadrapie. Ehhh a tak lubilam ten lakier, mialam ladne wlosy po nim, utrwalam jak trzeba i nie matowil.
jako ze mi sie Pantene zachcialo( stesknilam sie tego zapachu) i poraz ktorys tam pantene zmienil opakowania , to sie skusilam po latach znow na Pantene( mialam jeszcze ze starej serii, wiec pomyslalam porownam czy teraz lepsze), ale ze juz nie potrzebuje utrwalenia na beton to wzielam ten slabszy Care i cos tam, ten z brazowymi napisami. narazie jestem zadowolona. Dozownik o wiele lepszy ma niz starsza wersja. jak nie za duzo psikne to nic nie swedzi. Jednak taka butka to nie za wygodna na podroz, a kolo lakieru Kür chodzilam jak sie pojawil( wersja z gazem mi nie podeszla), a ze kosztuje malo, za niecale 2 m-ce jedziemy do Pl, to pomyslalm kupie, wyprobuje, jak sie sprawdzi pojedzie ze mna na urlop.
Z taftu to uwielbialam ten w granatowym opakowaniu, ale wersje bez gazu. uwielbialam. Uzywalam jeszcze w Pl, potem jak wrocilam do lakierow to tutaj tez uzywalam. zaczelam szukac idealu i wkoncu sie wkurzylam chcialam do tego porowic a tu doopa... juz go nie produkuja. barzdo lubie lakiery bez gazu bo lepiej utrwalaja i na dluzej starczaja.
Stary 2010-10-22, 09:55   #25
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

Dziewczyny wczoraj w angebocie byl zel Hyaluronowy, krem na dzien z HA i trzy rodzaje kremow pod oczy. Czy ktoras z was zaopatrzyla sie w cos?

ja mam 2 butelki zelu HA i krem pod oczy wersje Sensitive. Cos lekki ten kremik, a dobrze ze kupilam wczoraj 2 butelki HA bo dzis pustka w koszyku, tylko 2 opakowania jeszcze byly.

A tak wogole to czemu ja przewaznie sama ze soba pisze? Fajnie by bylo gdyby zalozycielka watku i inne wizazanki robiace zakupy w Aldi ( jesli o mnie chodzi to Aldi Süd) tez sie tutaj wypowiadaly. Aldi ma fajne kosmetyki i chetnie bym sobie z wami pogadala. Wszystkiego jeszcze nie mialam, wiec tym bardziej chetnie bym popisala z kims kto cos juz przetestowal.

Od siebie dodam ze oprocz mleczka do demakijazu bardzo podszedl mi lakier do wlosow ale wersja bez gazu. najpier mialam ten moczniejsze z pomaranczowymi napisami, teraz kupilam werje volumen i oby dwie mi pasuja. Od ok 2 tygodni uzywam balsamu do ciala wersja z jasoniebieska nakretka do skory suchej. To jest moje odkrycie za mniej niz 2€ za 500ml. Tak wlasnie powinny odzywiac skore mazidla ;o)
Nowy nabytek zel hyaluronowy tez narazie ok( uzylam dopiero 2 razy, ale w odczuciu jest jak samorobiony HA) 30ml za 7,99€. Mam nadzieje ze za pol roku znow go rzuca, ze nie ejst to jednorazowa rzecz, a juz zdazylam sie przekonac ze to co w angebocie nie zawsze znow sie pojawia jak np zel myjacy z urea. raz sie pojawil z cala seria, ale juz ostatnio go nie bylo. Wszystkie kosmetyki byly, ale tego zelu i balsamu do ust( tez raz byl nowoscia) juz nie bylo.
Pomalu bede sie testowac w kremach do twarzy ze stalego sortymentu . Sklady sa bardzo dobre. Öko test tez sehr gut i Aldi mam blizej niz Rossmann i jestem w nim czesciej ( wiadomo jedzonko tam kupuje), wiec przydalo by sie odkryc wiecej Gralow ;o)

A wy? No emigrantki, zalozylyscie ten watek to piszcze. Nie dajcie sie prosic. Nawet sie nie obraze jak zaczeniecie o Lidlu pisac. Co prawda nie mam Lidla pod nosem, ale kto powiedzial ze jak jestem w miescie i niedaleko jest Lidl to nie mam wstapic? Moze i Lidl ma fajne swoje kosmetyki. ja wiem jest juz watek o Lidlu, ale to polskie wizazanki pisza, a my emigrantki tez mozeby sobie popisac.No, to pisac prosze ;o)
Stary 2010-11-01, 14:49   #26
Agawcia
Raczkowanie

ja w Aldiku zawsze ale to zawsze kupuje pomidorki koktajlowe,najlepsze na swiecie,kupuje tam takze serek bialy taki w granulkach,szynke suszona,papier toalet.i reczniki papier.,miod do herbatki i herbatke,jabluszka-to sa rzeczy ktore zawsze tam kupuje a dodatkowo to jak sa te tygodnie promocyjne to jak mi cos wpadnie w oko to tez biore
Agawcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 08:57   #27
moja imaginacja
Zakorzenienie

Smaczny profil moja imaginacja
Smaczne przepisy2

Ja tam chodzę jak jestem w Niemczech...moi rodzice zawsze kupują tam serek Quark,ja lubię sery topione w plastrach kupujemy tez jakies plyny zielone-nie pamietam nazwy, ale u mnie na rynku z niemieckimi rzeczami jest o jakieś 2 razy droższy..pomidory i pieczarki w puszkach też są ok. O słodyczach nie mówię, bo większość jest w każdym niemieckim sklepie i wiadomo że są dobre
Stary 2010-11-12, 10:34   #28
martusiakw
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

A ja slyszalam, ze w Anglii duzo osob kupuje w ALDI, poniewaz niemiecki produkt napewno jest lepszy niz angielski. A juz nie mowie o czekoladzie niemieckiej mniaaam jest najlepsza;]
martusiakw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 15:19   #29
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
ja w Aldiku zawsze ale to zawsze kupuje pomidorki koktajlowe,najlepsze na swiecie,kupuje tam takze serek bialy taki w granulkach,szynke suszona,papier toalet.i reczniki papier.,miod do herbatki i herbatke,jabluszka-to sa rzeczy ktore zawsze tam kupuje a dodatkowo to jak sa te tygodnie promocyjne to jak mi cos wpadnie w oko to tez biore
Ja kupuje to samo )
Lubie tez maslo z Aldika
A dzis kupilam sliczne kartki swiateczne 6 sztuk za O.99
Stary 2011-02-26, 20:20   #30
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do SugarbabyLove

hej dziewczyny! ja tez robie zakupy w Aldiku moze nie za czesto ale kupuje
zazwyczaj art. spożywcze tak racja jak juz kolezanka wspomniała warzywa mają taniutko.. zreszta duzo rzeczy jest tanich tyle ze ja mam troche kawałek ze 20 minut " z buta" do aldika wiec jesli mąż ma okazje i jedzie gdzieś to jedziemy autem na nogach b.rzadko ide

BLOG Wszysto o farbowaniu włosów Czerwone Włosy
Wątek : http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638388

ask.fm Chętnie odpowiem na wasze pytania
http://ask.fm/SugarbabyLove88
SugarbabyLove jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości