Kosmetyki naturalne Alverde - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 11:52   #61
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Szampony są beznadziejne. Odżywka zależy która, z amarantusem - dobra, natomiast mandel i argan beznadziejna. Jakby jej wogóle na włosach nie było. Tyle tu było dobrych recenzji tych szamponów i odzywek, ja nie mam dobrego zdania na ich temat. Są inne lepsze.
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:19   #62
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez barbarka444 Pokaż wiadomość
Ale dobrze zakrywa jak np. takie wielkie czerwone coś wyskoczy? czy mimo nakładania i tak przebija?
U mnie nie przebija. Ostatnio szłam na wesele i miałam atak nieprzyjaciół na twarzy. Wszystko zakryło.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:58   #63
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Robie małe alverdowe rozdanie
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 07:01   #64
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Z moich alverdowych zdobyczy nie sprawdza mi się tylko kompakt make-up. Źle mi się go nakłada, jest taki tłustawy,a jednocześnie ma tępą konsystencje. Ma dobre krycie, ale za dużo świecących drobinek. Na pewno nie w moim guście. Urwałam część z podkładem i korzystam z lustereczka:P
Z reszty produktów jestem bardzo zadowolona.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:18   #65
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Ja uważam, ze te kosmetyki sa przereklamowane i sa miernej jakości. Nie należą do drogich kosmetyków, a przecież wszystko co ekologiczne jest raczej droższe niz te kosmetyki. Coś mi tu nie pasuje. Kto kupuje te kosmetyki najbardziej? chyba Polacy, a ta marka chyba stworzona u Niemców dla Polaków. Używałam szaponów i odżywek i pożegnałam je na zawsze jako nic szczególnego.
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 19:39   #66
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Danurzka Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze te kosmetyki sa przereklamowane i sa miernej jakości. Nie należą do drogich kosmetyków, a przecież wszystko co ekologiczne jest raczej droższe niz te kosmetyki. Coś mi tu nie pasuje. Kto kupuje te kosmetyki najbardziej? chyba Polacy, a ta marka chyba stworzona u Niemców dla Polaków. Używałam szaponów i odżywek i pożegnałam je na zawsze jako nic szczególnego.
Każdy ma inne zdanie, ja ich uważam za dobre..i znam pare niemek,które też ich używają i są zadowolone.. A to że są niedrogie to dobrze właśnie, to że coś jest tańsze nie znaczy że jest złe..absolutnie.. a w polsce ile jest tanich a dobrych kosmetyków polskich? hmm?

A poza tym wczoraj zakupiłam podkład Natural Light Make-up z alverde i jutro bede go testować.
ale chyba go wycofują bo był po 2 euro tylko..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bild-alverde-natural-light-make-up-data.jpg (13,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:33   #67
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Danurzka Pokaż wiadomość
Ja uważam, ze te kosmetyki sa przereklamowane i sa miernej jakości. Nie należą do drogich kosmetyków, a przecież wszystko co ekologiczne jest raczej droższe niz te kosmetyki. Coś mi tu nie pasuje. Kto kupuje te kosmetyki najbardziej? chyba Polacy, a ta marka chyba stworzona u Niemców dla Polaków. Używałam szaponów i odżywek i pożegnałam je na zawsze jako nic szczególnego.
Każdy może mieć swoje zdanie, ale mnie interesują składy i sporo ich kosmetyków ma bardzo dobre. Już się przekonałam, że dość często to co tańsze okazuje się lepsze i ma mniej dziadostwa niż tak dobrze nam znane i przereklamowane marki.

SugarBabyLove
mam ten podkład i jestem z niego zadowolona. Nie zapycha, nie wysusza, ładnie kryje, nie jest sztucznie. Mam inny kolor. Ciekawa jestem jak się u Ciebie sprawdzi.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 20:45   #68
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Każdy może mieć swoje zdanie, ale mnie interesują składy i sporo ich kosmetyków ma bardzo dobre. Już się przekonałam, że dość często to co tańsze okazuje się lepsze i ma mniej dziadostwa niż tak dobrze nam znane i przereklamowane marki.

SugarBabyLove
mam ten podkład i jestem z niego zadowolona. Nie zapycha, nie wysusza, ładnie kryje, nie jest sztucznie. Mam inny kolor. Ciekawa jestem jak się u Ciebie sprawdzi.
mówisz, że fajny? ja mam odcień ten najciemniejszy bo tamte inne były za jasne, a ty który masz?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:50   #69
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
mówisz, że fajny? ja mam odcień ten najciemniejszy bo tamte inne były za jasne, a ty który masz?
Golden amber. Mam dośc jasną cerę i akurat mi pasuje. Moja mama też go używa, ale dla niej jest za jasny i miesza go z jakimś ciemnym fluidem. Miałam go na twarzy już kilka razy i jestem zadowolona. Ogólnie jestem fanką pudru mineralnego, ale zimą fluid może być.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:59   #70
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Golden amber. Mam dośc jasną cerę i akurat mi pasuje. Moja mama też go używa, ale dla niej jest za jasny i miesza go z jakimś ciemnym fluidem. Miałam go na twarzy już kilka razy i jestem zadowolona. Ogólnie jestem fanką pudru mineralnego, ale zimą fluid może być.
jasne, ja ogólnie nie lubię za bardzo podkładów bo przeważnie mi wysuszają skórę dlatego rzadko jakiegokolwiek używam ale że był w promocji to wzięłam zwłaszcza że już kiedyś podkład z alverde miałam i byłam tez zadowolona.. nic, jutro wytestuje i dam znać
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:02   #71
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Danurzka Pokaż wiadomość
Szampony są beznadziejne. Odżywka zależy która, z amarantusem - dobra, natomiast mandel i argan beznadziejna. Jakby jej wogóle na włosach nie było. Tyle tu było dobrych recenzji tych szamponów i odzywek, ja nie mam dobrego zdania na ich temat. Są inne lepsze.
według mnie są dobre, pasują moim włosom i skórze głowy.
w dodatku w porównaniu cena / jakoś wypadają bardzo dobrze
inną sprawą jest to, że kosmetyki naturalne różnią się od tych drogeryjnych pod wieloma względami, przy pierwszych próbkach ich stosowania niekiedy można się zrazić.

ostatnio zachwycam się ich żelami pod prysznic, mydłem do rąk - oba produkty z serii limitowanych i maską do włosów w tubce
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 21:03   #72
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Rozumiem. Do podkładów, pudrów mineralnych trzeba się dobrze nawilżać. Mnie się w tej roli sprawdza krem babydream za całe 5zł Miałam straszny przesusz na twarzy jak przyszła zima i palenie w centralnym i to małe cudeńko przywróciło moją twarz do normy
To czekam na wynik testowania
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 06:41   #73
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

dziś wytestowałam ten make-up.. Moje spostrzeżenia.
Mam najciemniejszy odcien z 4 innych ktore były a mimo tego na twarzy jest bardzo jasny.. ale jak się wchłonie to się "zlewa" z kolorem twarzy jakoś.. na to dałam puder matujący i trochę różu efekt fajny, zmatowało mi buźkę i się nie świecę mimo iz podkład był lekko tłustawy, tylko worków pod oczami nie zakryło musiałam się ratowac korektorem ale ogólnie make- up jest wporządku i jest baardzo wydajny, użyłam odrobiny i wystarczylo na całą twarz..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 07:12   #74
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

SugarBabyLove fajnie, że Tobie podpasował. Dla mojej mamy też za jasny, ale dodaje inne kosmetyki i jest na tyle ok, że chciałaby go kupić ponownie. Są jeszcze wersje mineralne i wydają się kuszące
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:24   #75
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
SugarBabyLove fajnie, że Tobie podpasował. Dla mojej mamy też za jasny, ale dodaje inne kosmetyki i jest na tyle ok, że chciałaby go kupić ponownie. Są jeszcze wersje mineralne i wydają się kuszące
kurcze mnie ogólnie te kosmetyki alverde kusza.. a już mam 3 podkłady różne w kosmetyczcce więc muszę przystopować haha no ja dla mojej mamy też jeden taki kupiłam zobaczymy czy jej podpasuje
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 09:46   #76
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
kurcze mnie ogólnie te kosmetyki alverde kusza.. a już mam 3 podkłady różne w kosmetyczcce więc muszę przystopować haha no ja dla mojej mamy też jeden taki kupiłam zobaczymy czy jej podpasuje
Też mam zapas, wiec się wstrzymuję. Ale ich puder mineralny jest Także raczej zostanę już przy nim jak skończę zapasy
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 17:59   #77
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Jestem dziś po pierwszych testach olejku do włosów i jak na razie wrażenia bardzo pozytywne Jednakże wzięłam go dosłownie kropelkę i na same końce, bo łatwo można przedobrzyć. Zobaczymy, jak się spisze na dłuższą metę, a wiem, że zbyt szybko się nie skończy
Na tygodniu powinnam wejść także w posiadanie pianki do mycia twarzy w wersji sensitive. Już nie mogę się doczekać, gdyż jestem ogromną fanką tej formy kosmetyków.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:13   #78
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Danurzka Pokaż wiadomość
Szampony są beznadziejne. Odżywka zależy która, z amarantusem - dobra, natomiast mandel i argan beznadziejna. Jakby jej wogóle na włosach nie było. Tyle tu było dobrych recenzji tych szamponów i odzywek, ja nie mam dobrego zdania na ich temat. Są inne lepsze.
Każdy ma inne odczucia, dla mnie z kolei odżywka z amarantusem jest beznadziejna
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 09:20   #79
NATALA5214
Raczkowanie
 
Avatar NATALA5214
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 101
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

A ten kokosowy olejek z Alverde może być stosowany na twarz (cera mieszana)?
jego skład:
Helianthus Annuus Seed Oil* (olej słonecznikowy*), Glycine Soja Oil* (olej sojowy*) , Vitis Vinifera Seed Oil (olej z pestek winogron), Parfum** (perfumy **), Cocos Nucifera Extract* (ekstrakt z kokosu*), Olea Europaea Fruit Oil* (oliwa z oliwek*), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Tocopherol (wit. E), Helianthus Annuus Seed Oil (olej słonecznikowy).
* z uprawy biologicznej
** z naturalnych olejków eterycznych
NATALA5214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 10:05   #80
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez NATALA5214 Pokaż wiadomość
A ten kokosowy olejek z Alverde może być stosowany na twarz (cera mieszana)?
jego skład:
Helianthus Annuus Seed Oil* (olej słonecznikowy*), Glycine Soja Oil* (olej sojowy*) , Vitis Vinifera Seed Oil (olej z pestek winogron), Parfum** (perfumy **), Cocos Nucifera Extract* (ekstrakt z kokosu*), Olea Europaea Fruit Oil* (oliwa z oliwek*), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (olej ze słodkich migdałów), Tocopherol (wit. E), Helianthus Annuus Seed Oil (olej słonecznikowy).
* z uprawy biologicznej
** z naturalnych olejków eterycznych

Teoretycznie może być stosowany do wszystkiego Nie zawiera oleju kokosowego, który mógłby zapychać mieszaną/tłustą cerę. Wszystkie olejki Alverde mają podobny skład, tak jak i Alterra - różnią się głownie zapachem (olejki eteryczne ) i dodatkami/ekstraktami, ale bazowe oleje (sojowy, słonecznikowy, oliwa, z pestek winogron, sezamowy ) nie zrobią twarzy krzywdy ale wszystko trzeba przetestować samemu na własnej skórze
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 10:39   #81
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

zgadzam się że trzeba wytestować.. a tu ciekawe. olejek kokosowy bez olejku kokosowego.. hehe tylko aromat
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 22:35   #82
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Zrobiłam dzisiaj najazd na DM w Ostrawie
Kupiłam szampon z kofeiną do włosów wypadających - klik
Kurację z hibiskusem i aloesem - klik
Lakier do włosów - klik

Najbardziej obawiam się o szampon, bo ma nieciekawe recenzje na KWC. Chciałam go stosować jako łagodny szampon na co dzień, żeby ich nie męczyć bo są zniszczone i wypadają. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak w recenzjach. Ciekawa jestem lakieru, wiem, że nie będzie działał tak jak tradycyjny lakier, ma inny atomizer (pojedyncze psiknięcie).

Używałyście któregoś z tych kosmetyków?
Napiszę relacje po kilku użyciach
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 23:39   #83
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj najazd na DM w Ostrawie
Kupiłam szampon z kofeiną do włosów wypadających - klik
Kurację z hibiskusem i aloesem - klik
Lakier do włosów - klik

Najbardziej obawiam się o szampon, bo ma nieciekawe recenzje na KWC. Chciałam go stosować jako łagodny szampon na co dzień, żeby ich nie męczyć bo są zniszczone i wypadają. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak w recenzjach. Ciekawa jestem lakieru, wiem, że nie będzie działał tak jak tradycyjny lakier, ma inny atomizer (pojedyncze psiknięcie).

Używałyście któregoś z tych kosmetyków?
Napiszę relacje po kilku użyciach

Jakiś miesiąc temu też najechałam DM w Ostravie
I też, ciekawa nowości, zrobiłam poważne zakupy. Niestety, nie nabyłam nic z Twojej listy...

- odżywka do blond włosków - nie najgorsza, ale też i nic ciekawego;
- odżywka do delikatnych (czy jakoś tak) z brzozą i szałwią (chyba) - porażka jakich mało!! tak beznadziejnej odzywki nie miałam chyba nigdy - plącze, przesusza, a efekt po jej zastosowaniu jest gorszy niż bez jej używania, no lepsze włosy są po samym szamponie BD (który solo jest na prawdę trudny);
- podkład mineralny - maska pudrowa, ale na zime może będzie dobry;
- puder w kamieniu - no puder jak puder;
- puder w kompakcie - jak sie już uda nałozyć, co wcale łatwe nie jest - efekt dość przyjemny

Generalnie nie jestem zadowolona i chyba na jakiś czas z zagranicznych wojaży nic z Alverde nie przywiozę
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 05:35   #84
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

a ja wam powiem co do wlosów tez nie jestem zadowolona z kosmetyków alverde zreszta maja alkohol czesto w skladzie.. wole chyba olejki i do makijazu. Ostatnio zakupilam wycofane juz kosmetyki w necie korektor z pedzelkiem i tusz uwielbiam oba produkty

a tak OT to alterre mi wycofali z rossmana do makijazu całkiem chyba.. a mialam zamiar wyprobowac podklad jakiś
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 06:00   #85
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Jakiś miesiąc temu też najechałam DM w Ostravie
I też, ciekawa nowości, zrobiłam poważne zakupy. Niestety, nie nabyłam nic z Twojej listy...

- odżywka do blond włosków - nie najgorsza, ale też i nic ciekawego;
- odżywka do delikatnych (czy jakoś tak) z brzozą i szałwią (chyba) - porażka jakich mało!! tak beznadziejnej odzywki nie miałam chyba nigdy - plącze, przesusza, a efekt po jej zastosowaniu jest gorszy niż bez jej używania, no lepsze włosy są po samym szamponie BD (który solo jest na prawdę trudny);
- podkład mineralny - maska pudrowa, ale na zime może będzie dobry;
- puder w kamieniu - no puder jak puder;
- puder w kompakcie - jak sie już uda nałozyć, co wcale łatwe nie jest - efekt dość przyjemny

Generalnie nie jestem zadowolona i chyba na jakiś czas z zagranicznych wojaży nic z Alverde nie przywiozę

Dla mnie za to ta odżywka to jedyna która warta uwagi. Miałam też tę do brązowych włosów, miałam z awokado i winogronem i jeszcze jakas jedną i w porównanie do brzozy i szałwii były o wiele gorsze.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 08:02   #86
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

- odżywka do blond włosków - nie najgorsza, ale też i nic ciekawego;
- odżywka do delikatnych (czy jakoś tak) z brzozą i szałwią (chyba) - porażka jakich mało!! tak beznadziejnej odzywki nie miałam chyba nigdy - plącze, przesusza, a efekt po jej zastosowaniu jest gorszy niż bez jej używania, no lepsze włosy są po samym szamponie BD (który solo jest na prawdę trudny);
- podkład mineralny - maska pudrowa, ale na zime może będzie dobry;
- puder w kamieniu - no puder jak puder;
- puder w kompakcie - jak sie już uda nałozyć, co wcale łatwe nie jest - efekt dość przyjemny
Pisałam już to wcześniej w tym wątku, ale powtórzę, że genialna jest odżywka winogrona&awokado i kuracja nabłyszczająca z cytryną i morelą. Chętnie bym je teraz kupiła, ale chciałam czegoś nowego
A ten szampon do blondu to zwykły szampon, czy taki neutralizujący żółte odcienie?

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a tak OT to alterre mi wycofali z rossmana do makijazu całkiem chyba.. a mialam zamiar wyprobowac podklad jakiś
U mnie nie ma kolorówki Alterry Mieszkasz w Polsce?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 10:30   #87
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Dla mnie za to ta odżywka to jedyna która warta uwagi. Miałam też tę do brązowych włosów, miałam z awokado i winogronem i jeszcze jakas jedną i w porównanie do brzozy i szałwii były o wiele gorsze.
Każde włoski lubią co innego mnie w tej odżywce przede wszystkim przeszkadza to, jak plącze włosy zamiast ułatwiać ich rozczesywanie, a do tego robi z nich suche strąki - efekt na mokro to suche splatane strąki, których nie da rady rozczesać (więc obowiązkowe jest uzycie innej odżywki). Efekt na sucho też nie zauważalny, a szkoda

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Pisałam już to wcześniej w tym wątku, ale powtórzę, że genialna jest odżywka winogrona&awokado i kuracja nabłyszczająca z cytryną i morelą. Chętnie bym je teraz kupiła, ale chciałam czegoś nowego
A ten szampon do blondu to zwykły szampon, czy taki neutralizujący żółte odcienie?
Mam odzywke, nie szampon - i jest to zwykła odżywka z miodem i chmielem, więc raczej może powodować rozjaśnianie i żółto-złote refleksy zamiast je niwelować
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 10:56   #88
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość



U mnie nie ma kolorówki Alterry Mieszkasz w Polsce?
Nie, w Niemczech..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 22:40   #89
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

w ten weekend wybieram się do Berlina i poza napadem na sklep Lush'a mam w planach wizytę w dm, ale im więcej czytam na temat tego, co warto tam kupić tym mniej tak naprawdę wiem napalałam się jak głupia na Alverde, ale po lekturze Waszych opinii na mojej liście są olejki, być może jakiś szampon/odżywka i prawdopodobnie jakiś żel do twarzy

trzeba będzie iść na żywioł
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 10:39   #90
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Kosmetyki naturalne Alverde

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Pokaż wiadomość
w ten weekend wybieram się do Berlina i poza napadem na sklep Lush'a mam w planach wizytę w dm, ale im więcej czytam na temat tego, co warto tam kupić tym mniej tak naprawdę wiem napalałam się jak głupia na Alverde, ale po lekturze Waszych opinii na mojej liście są olejki, być może jakiś szampon/odżywka i prawdopodobnie jakiś żel do twarzy

trzeba będzie iść na żywioł
wiem ze to maly OT ale noto z dm moge ci polecic jeszcze lepsze niz alverde sa odzywki i szampony z balea albo dzieciecy szampon babylove... z balea takze dobre sa do twarzy kremy czy zele a takze balsamy do ciala i taniutkie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:35:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.