Problem z farba Loreal Casting ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Czy farba loreal casting zmyje się po 28 razach jak obiecuje producent ?
Napewno! 1 9,09%
Chyba tak... 1 9,09%
Myśle że max. 50 myć. 2 18,18%
Absolutnie już wogóle. 7 63,64%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 11. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-29, 16:28   #1
Pamelunia
Przyczajenie

Unhappy

Problem z farba Loreal Casting ;(

Witajcie Kochane Mam problem z farba Loreal Casting jak napisałam w opisie. Trzy dni temu postanowiłam sobie pomalować włosy farbą 400 brąz. Kiedy już byłąm po wysuszyłam włosy, załamałam się. Wyszły mi totalnie czarne byłam ciemną blondi. I jakie są teraz opcje bo w tym kolorzo mi jest źle. Już wczoraj myłam włosy 5 razy pod rząd i dzisiaj i NIC. Czy to prawda jaki pisze producent że zmyje się po 28 razach. Czy da się to jakoś przyspieszyć ? Porszę was bardzo dziewczyny
Pamelunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:32   #2
Monisia_1331
Rozeznanie

Dot.: Problem z farba Loreal Casting ;(

Cytat:
Napisane przez Pamelunia Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Mam problem z farba Loreal Casting jak napisałam w opisie. Trzy dni temu postanowiłam sobie pomalować włosy farbą 400 brąz. Kiedy już byłąm po wysuszyłam włosy, załamałam się. Wyszły mi totalnie czarne byłam ciemną blondi. I jakie są teraz opcje bo w tym kolorzo mi jest źle. Już wczoraj myłam włosy 5 razy pod rząd i dzisiaj i NIC. Czy to prawda jaki pisze producent że zmyje się po 28 razach. Czy da się to jakoś przyspieszyć ? Porszę was bardzo dziewczyny
Farbe na jasne włosy zawsze nakłada się o ton jaśniejszą niż ma być zamierzony kolor...tzn w Twoim wypadku powinnaś była nałozyć średni brąz,albo nawet jasny...bo zawsze wychodzi ciemniej.Nie korzystałam z tej farby i nie wiem ile zajmie Ci zmywanie jej.Polecam Ci mycie szamponem z rumiankiem,płukanie włosów wodą z cytryną...nie wiem co jeszcze pomogło by wypłukać kolor:/szczerze współczuję...ja dziś zamierzam nałożyć wiśnie na jasny blond...boje się, że wyjdzie ognisto...raz się żyje.Nie załamuj się,nie będziesz jedyną która opłakuje swoje włosy

"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:28   #3
Candy Killer
Zakorzenienie

generalnie kazdy loreal sie zmywa ale czy 28 czy wiecej myc to zajmie to ciezko powiedziec bo kazda z nas ma inne wlosy i inaczej one chlona farbe wieec poczekaj..normalnie myj wlosy a nie 5x dziennie bo to nic nie da a tylko je przesuszysz na dodatek.
ja robilam granatowa czernia z loreala ktora mi sie zmywala do brazu takze mysle ze ta Twoja tez sie zmyje ale do konca raczej nie...
i tak jak mowi poprzedniczka..jasne wlosy farbuje sie zawsze jasniejszym odcieniem niz zamierzony bo farba zawsze mocniej lapie

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 21:08   #4
zzzielona
Wtajemniczenie

To, jak spłukuje się farba zależy od włosów i od farby - zarówno od producenta jak i samego koloru! Zresztą... Każda ciemna farba w końcu się wypłukuje - nieważne czy jest napisane, że po 28 myciach czy, że farba jest na stałe. Mi Casting na przykład zszedł już prawie cały po 5 - 6 myciach! Ale ja miałam włosy rozjaśnione i użyłam bursztynowego blondu.

Póki co nie myj włosów 5 razy dziennie bo to tylko może pogorszyć ich stan, naprawdę. Myj je maksymalnie raz dziennie i rób sobie różne maseczki z cytryny. Dzisiaj fryzjerka mi opowiadała, że robiła sobie maseczkę z cytryny (to znaczy dodawała cytrynę) dwa razy w tygodniu (wyciskała prawie całą cytrynę :P) to po miesiącu na naturalnych włosach zauważyła odrosty! Czyli regularne stosowanie działa . Ewentualnie rozjaśnij sobie czymś włosy i już.
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 23:19   #5
Monisia_1331
Rozeznanie

No jak bardzo Ci nie pasuje możesz iść do fryzjera ściągnąć kolor i pofarbować na jaśniejszy.Napewno włosy się zniszczą po takim zabiegu.Czytałam dziś na jakimś forum,że jak chce się wypłukać kolor to robi się intensywny napar z rumianku i spłukuję się nim po myciu.Rumianek kupisz w jakimś sklepie zielarskim.

"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 09:53   #6
stoprocentserca
Raczkowanie

castingi zawsze i tak wychodza ciemniejsze, np jasny braz wychodzi jak ciemny braz, wiec trzeba brac to pod uwage. Zreszta ciemna czekolada jest z linii "lsniace czernie" wiec chyba mowi to samo za siebie... ja tym odcieniem farbuje wlosy a mam czarne i wychodzi mi taki czarny ale z ciemno brazowymi refleksami.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

a zmywa sie tak jak sugeruje producent, ale to pewnie tez zalezy od wlosow. MI tez ciezko stwierdzic bo mam caly czas czarne, i tylko stwierdzam to bo wyblaknieciu kolory i widocznych odrostach z poprzednich farbowan garnierem.
Nie skończyłoby się.
Skończyło się, bo się nie zaczęło.
Cokolwiek prawdziwie się zaczyna
Nigdy się nie kończy...
stoprocentserca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 13:15   #7
kat123
Zakorzenienie

zmyje się, spokojnie. Ale nie katuj ich myciem 5 razy dziennie, tylko myj tak jak zwykle. Z 2 tygodnie i kolor zrobi Ci się jaśniejszy a następnym razem kup sobie blond lub mroźny beż, bo one wychodzą jak ładby brązik. Sama uzywam

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 15:39   #8
pxv
Raczkowanie

też malowałam brązem prawie rok temu kolor mimo, że ciemniejszy niż oczekiwałam to podobał mi się ale nie zmył przez miesiąc nic, zaczęły być widoczne odrosty i malowałam nim drugi raz. W końcu zrobiłam dekoloryzację bo na lato chciałam jaśniejsze włosy i przy odpowiedniej pielęgnacji nie narzekam, żeby były bardzo zniszczone.

Jeśli jednak w domowy sposób spłukać trochę ten kolor to spróbój fioletowych czy też niebieskich szamponów. Przeciwłupieżowe lub neutralizujące czy rewitalizujące kolor.
pxv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:57   #9
Patiirafaello
Raczkowanie

GG do Patiirafaello

Też robiłam włosy tym samym kolorem -ciemny brąz.Wyszły czarne, a kolor na pewno nie spłukuje się po 28 myciach, wg mnie zostaje na stałe.
Patiirafaello jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:10   #10
Kalagata
Przyczajenie

Dzisiaj kupiłam taką farbę za namową fryzjerki (bo to będzie moja pierwsza koloryzacja ). Poleciła mi ją, bo nie niszczy włosów, ale też się zmywa. W przypadku, gdybym się sobie nie podobała w nowym kolorze, poradziła, żebym ściągnęła farbę maską Bo ponoć takie zmywalne farby łatwo się usuwa. Maska: obficie traktujesz włosy zwykłą odżywką, owijasz głowę folią, dodatkowo ręcznikiem i po 30min zmywasz. Ponoć działa, ja przynajmniej w to wierzę Nie łam się, Pamelunia, na pewno będzie dobrze! Daj znać o efektach. Pozdrawiam
Kalagata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:57   #11
diamelen
mała księżniczka

oj zmyje zmyje, ja mam wrażenie że po dóch tygodniach prawie nie ma po niej śladu....

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 18:51   #12
Chaaiir
Raczkowanie

GG do Chaaiir

Kochana wizażanko, ja też mam tę samą farbę na włosach. Pofarbowałam się 20 czerwca, wyszły granatowe : ) Po paru myciach były cieeeemno,cieemno brązowe. W tej chwli są po prostu brązowe . Umyłam włosy już (ok.) 30 razy , a kolor wciąż mam na włosach. Mój naturalny odcień to jasny brąz.

Spokojnie, zejdzie : )
Chaaiir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 20:02   #13
Miviki666
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

zmyje się na pewno bo ja też tego brązu używałam

Tagi
farba, włosy, zakłopotanie

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości