wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-24, 22:05   #271
201607111050
Konto usunięte

Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
oj tak, uwielbiam żele pod prysznic kiedyś miewałam większe zapasy, teraz jeden lub dwa w użyciu i jeden lub dwa w zapasie. obecnie używam gównie Isanę, bo tania, ale też niezła jakościowo, zapachy mi odpowiadają... mam w użyciu zielone jabłko, w zapasie kwait wiśni i aloesowy. Dokańczam też biedronkowy z mleczkiem migdałowym, nie był rewelacyjny jak dla mnie
Lubię też Nivea, zwłaszcza Happy Time.

Mam pytanie "techniczne"-czy jak wąchacie żele () w drogerii czy markecie to zdarzyło Wam się, że ktoś zwrócił Wam uwagę? mnie nie, ale byłam świadkiem, jak kobieta wąchała balsam i ochroniarz jej zwrócił uwagę....
Ja tam wącham i się nie przejmuje, ochroniarze to powinni czasem wyluzować ...
201607111050 jest offline  
Stary 2010-04-25, 11:49   #272
emma-e4
Wtajemniczenie

o, tak, ochroniarze w rossmanie szczególnie są namolni
nikt co prawda mi nie zwrócił uwagi, ale jak wącham żele czy balsamy (przecież nie zabieram przy tym nic z zawartosci opakowania) to patrzą się dziwnie
a przecież nie kupię żelu nie znając zapachu, poza tym często kupując coś innego skręcam na regał z żelami, żeby sprawdzić czy jakieś fajnie pachnące nowości się nie pojawiły
to samo, kiedy czytam składy i porównuję na dwóch produktach, pewnie sie zastanawiają co ja tam widzę
kiedyś chyba jakiejś pani z obsługi rossmana kiedy pytała czy moze pomóc, pewnie zastanawiając się czy nie próbuję im ukraść czegos, udając że czytam to, czego nie ma na opakowaniu, odpowiedziałam że sprawdzam czy nie ma składnika na jaki jestem uczulona i wymieniłam coś co mi przyszło na myśl, zawstydziła sie i dała mi spokój, bo nie miała pojęcia o czym mówię
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-04-25, 11:57   #273
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
o, tak, ochroniarze w rossmanie szczególnie są namolni
nikt co prawda mi nie zwrócił uwagi, ale jak wącham żele czy balsamy (przecież nie zabieram przy tym nic z zawartosci opakowania) to patrzą się dziwnie
a przecież nie kupię żelu nie znając zapachu, poza tym często kupując coś innego skręcam na regał z żelami, żeby sprawdzić czy jakieś fajnie pachnące nowości się nie pojawiły
to samo, kiedy czytam składy i porównuję na dwóch produktach, pewnie sie zastanawiają co ja tam widzę
kiedyś chyba jakiejś pani z obsługi rossmana kiedy pytała czy moze pomóc, pewnie zastanawiając się czy nie próbuję im ukraść czegos, udając że czytam to, czego nie ma na opakowaniu, odpowiedziałam że sprawdzam czy nie ma składnika na jaki jestem uczulona i wymieniłam coś co mi przyszło na myśl, zawstydziła sie i dała mi spokój, bo nie miała pojęcia o czym mówię
o tak ochronirze z rossmana mogą nieźle wkurzyc, denerwuje mnie to, że np jest 10 osób w sklepie, a ja mam wrażenie,że ochrona chodzi krok w krok tylko za mną !! a jak już idę do działu z artykułami do higieny intymnej to już mnie naprawdę wnerwia, nie mogę się spokojnie zastanowic po co tu przyszłąm bo czuje na sobie wzrok ochroniarza, tymbardziej, że prawie zawsze to mężczyzna
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline  
Stary 2010-04-25, 16:26   #274
stupify
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
o tak ochronirze z rossmana mogą nieźle wkurzyc, denerwuje mnie to, że np jest 10 osób w sklepie, a ja mam wrażenie,że ochrona chodzi krok w krok tylko za mną !! a jak już idę do działu z artykułami do higieny intymnej to już mnie naprawdę wnerwia, nie mogę się spokojnie zastanowic po co tu przyszłąm bo czuje na sobie wzrok ochroniarza, tymbardziej, że prawie zawsze to mężczyzna
Też mnie to niesamowicie denerwuje! Ostatnio zastanawiałam się jakie wkładki higieniczne kupić, odwracam się, a tu ochroniarz wlepiony we mnie, no bez przesady! Gdzie tu komfort zakupów?!
Własnie dlatego rzadko bywam w rossmanie

A tak w ogóle to też jestem maniaczką żeli pod prysznic (nie tylko), nawet kiedyś miałam w planach założenie wątku "Jakiego żelu pod prysznic dziś użyłaś Wizażanko?"
Ostatnio przy okazji kupiłam 3 żele Luksji - Orzech, malina i marcepan, mniami
stupify jest offline  
Stary 2010-04-25, 21:37   #275
dziewczyna
Zakorzenienie

Mi nikt nie zwrócił uwagi jeśli wącham żele pod prysznic.

Co do łażenia za klientem to kiedyś ochroniarz gapił się na mnie i też mnie denerwowało, ale od jakiegoś czasu tego nie robią. Zazwyczaj wkładam do koszyka to co mam kupić i idę do kasy. Mało kiedy zastanawiam się czy mam kupić produkt x czy y jeśli chodzi o konkretny kosmetyk. Chociaż w jednym Rossmannie to ochrona wyczaiła sobie miejsce do stania i patrzenia na klientele - przy styczie półki z wacikami, podpaskami, wkładkami Ale jakoś tym nie przyjmuje się - podpaski to też towar a jeśli facet nie umie nie podniecać się to jego psrawa.

Bardziej od ochroniarzy w Ross wkurzała mnie babka pracująca w Naturze w centrum miasta. Jak ja wchodziłam do sklepu to łaziła za mną krok w krok i gapiła mi się na ręce. tymbardziej, że ja chodzę z plecakiem, którego zazwyczaj zdejmuję już przy kasie jak kasują mi zakupu a jak babka z torebką na ziemi klęczła sprawdzając jakiś produkt to nie zwarzałą na nią, choć miała większość możliwość wsarzenia produktu do torebki Jak miałam praktyki w biurze podróży i szefowa wysłała mnie go tej Natury po zakupu i jak czekałam z zakupami na wydanie faktury to kobieta stała centralnie przede mną i patrzyła czy przypadkiem czegoś nie wezmę, choć nie miałabym gdzie tego wsadzić - ja bez plecaka, torebki zapakowane do granic możliwości, kieszeni nie miałam, bo to było lato więc ciuchy bezkieszeniowe Niewytrzymałam i powiedziałam, że nie musi mnie pilnować bo nic nie wezmę to popatrzyła się na mnie jak na idiotkę jakby nie wiedziała o czym ja mówię i dalej pilnowała, choć już nie tak natarczywie. Ale jakiś czas temu Tą Naturę zamkneli a tej kobiety nigdzie nie spotkałam.
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-04-25, 21:50   #276
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

[QUOTE=dziewczyna;18825565]Mi nikt nie zwrócił uwagi jeśli wącham żele pod prysznic.

Co do łażenia za klientem to kiedyś ochroniarz gapił się na mnie i też mnie denerwowało, ale od jakiegoś czasu tego nie robią. Zazwyczaj wkładam do koszyka to co mam kupić i idę do kasy. Mało kiedy zastanawiam się czy mam kupić produkt x czy y jeśli chodzi o konkretny kosmetyk. Chociaż w jednym Rossmannie to ochrona wyczaiła sobie miejsce do stania i patrzenia na klientele - przy styczie półki z wacikami, podpaskami, wkładkami Ale jakoś tym nie przyjmuje się - podpaski to też towar a jeśli facet nie umie nie podniecać się to jego psrawa.

z Natury, też mnie wkurzają facetki uhh kiedyś z przyjaciółką rozmawiamy o farbach ona mówi, że 2 kolory s''obie zrobi, a ja na to, żeby zaszalała i 3 sobie zrobiła,a pani która nas pilnowała się wtrąciła, że pewnie będzie wyglądała jak czarownica no normalnie mnie to wnerwiło, bo nie dosc ze stoi i się na ciebie lampi cały czas to jeszcze się wtrąca do rozmowy
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-04-27, 12:22   #277
emma-e4
Wtajemniczenie

no to ja kończę ten offtopik moim nowym zakupem - nivea happy time z kodów rossmana
mniam, tak na niego polowałam i nareszcie pół litra znalazło sie w mojej łazience
tym sposobem zrezygnowałam z kupna żelu soraya family fresh wiosenny deszcz, ten musi poczekać aż coś zuzyję
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-04-27, 20:19   #278
dziewczyna
Zakorzenienie

A ja wczoraj kupiłam 2 żele Isany - jabłkowy i z proteinami.
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-04-27, 20:59   #279
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
no to ja kończę ten offtopik moim nowym zakupem - nivea happy time z kodów rossmana
mniam, tak na niego polowałam i nareszcie pół litra znalazło sie w mojej łazience
tym sposobem zrezygnowałam z kupna żelu soraya family fresh wiosenny deszcz, ten musi poczekać aż coś zuzyję
też mam nivea happy time, fajny jest, choć wole z nivea apricot
a co do soraya family fresh to miałam ten żel wiosenny deszcz i on jest super,troszkę wysusza, ale zapach rekompensuje to:brzy dal:
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-04-28, 12:11   #280
emma-e4
Wtajemniczenie

no właśnie mi głównie chodzi o zapach, bo rzadko kiedy nie smaruję się niczym po prysznicu więc wysuszanie mi nie straszne
z nivea apricot sobie daruję, bo nie lubie morelowych i brzoskwiniowych zapachów w kosmetykach
za to bardzo mnie kuszą te przezroczyste zele nivea bodajże z trawą cytrynową, lilią itd
ale one rzadko bywają w promocjach a ja raczej kupuję tylko na promocjach, mam wtedy mniejsze wyrzuty sumienia że znowu kupuję coś z kosmetyków
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-05-02, 21:44   #281
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

hej wielbicielki, gdzie wy jesteści??
już wiem pewnie wszystkie na odwyku od zakupów żelowych i do tego trwa akcja zużywanie czyli tak samo jak u mnie
ale mimi tego pojawiajcie się od czasu do czasu, by pogadac np. na temat nowości, których i tak zapewne szybko nie wybróbuje, no ale wiedza teoretyczna tez może sie przydac
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-02, 22:01   #282
Meell
katol ♥

Zgłaszam się. Ja już zminimalizowałam swój zbiorek do jednego żelu! Co prawda miałam tylko 6 czy 7 w zapasie, ale i tak uważam to za sukces. Teraz używam tylko jednego, a jak zapach mi się nudzi, sięgam po żelek mamy.
Używam właśnie zimowej limitowanki Isany - jabłko i orzechy pekan, ten zapach mnie powala! Strasznie ubolewam nad tym, że to tylko limitka.
Potem mam zamiar kupić Palmolive z bergamotką, happyful czy coś takiego. Zachwycił mnie zapach w sklepie, a nie miałam jeszcze nigdy żelu Palmolive...
Miałam okazję testować żel Dove Visible Care i zachwyciłby mnie, gdyby nie opakowanie i wydajność, chociaż może jeszcze kiedyś się skuszę...
To tyle z żelowych nowości u mnie.
Widziałyście reklamę żeli Arko? Używałyście ich kiedyś?
Meell jest offline  
Stary 2010-05-02, 22:22   #283
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Zgłaszam się. Ja już zminimalizowałam swój zbiorek do jednego żelu! Co prawda miałam tylko 6 czy 7 w zapasie, ale i tak uważam to za sukces. Teraz używam tylko jednego, a jak zapach mi się nudzi, sięgam po żelek mamy.
Używam właśnie zimowej limitowanki Isany - jabłko i orzechy pekan, ten zapach mnie powala! Strasznie ubolewam nad tym, że to tylko limitka.
Potem mam zamiar kupić Palmolive z bergamotką, happyful czy coś takiego. Zachwycił mnie zapach w sklepie, a nie miałam jeszcze nigdy żelu Palmolive...
Miałam okazję testować żel Dove Visible Care i zachwyciłby mnie, gdyby nie opakowanie i wydajność, chociaż może jeszcze kiedyś się skuszę...
To tyle z żelowych nowości u mnie.
Widziałyście reklamę żeli Arko? Używałyście ich kiedyś?
z moja kolekcja idzie troche trudniej mam na stanie ok 23 żeli prawie całych, najpierw używałam 1 dopóki go nie skończę a potem następny, ale teraz używam tak że 1 kąpiel 1 żel
ogólnie żele palmolive są fajnie zraził mnie tylko jeden co do tej pory używałam to był kokosowy a co do nowości niestety żadnych z tego roku nie stosowałam moje noworoczne postanowienie, i jak narazie trzymam sie dzielnie
a arko mam ale ten peeling o zapach owocu granatu czy cos takiego, jednak tych nowych nie było mi dane wypróbować
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-03, 09:45   #284
emma-e4
Wtajemniczenie

a ja skusiłam się na promocje w aptece, kupiłam ten żel z AA, mam zamiar uzywać go do ciała i twarzy
niestety jest bezzapachowy, ale moze posłuzy za bazę pod coś

co do nowosci to czekam na letnią limitowankę isany, ciekawe jaka będzie, zimową uwielbiałam
w planach mam wypróbować w tym roku żele ziaji, bo miałam dotąd tylko 1 blubel, kilka z isany (większość nie pasuje mi zapachem) i palmolive

Meell, kupuj palmolive happyful, na pewno ci isę spodoba, jest powalajacy zapachem
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-05-03, 10:22   #285
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
a ja skusiłam się na promocje w aptece, kupiłam ten żel z AA, mam zamiar uzywać go do ciała i twarzy

co do nowosci to czekam na letnią limitowankę isany, ciekawe jaka będzie, zimową uwielbiałam
w planach mam wypróbować w tym roku żele ziaji, bo miałam dotąd tylko 1 blubel, kilka z isany (większość nie pasuje mi zapachem) i palmolive

Meell, kupuj palmolive happyful, na pewno ci isę spodoba, jest powalajacy zapachem
palmolive happyful to ten czerwony?
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-03, 10:59   #286
Meell
katol ♥

Cytat:

Wygląda ciekawie ten AA, chociaż ja z tych "leczniczych" żeli chciałabym spróbować Białego Jelenia.
A zapach Palmolive powalił mnie już w drogerii, ale na razie mi nie wolno go kupić, dopiero jak zużyję Isanę.

Cytat:
palmolive happyful to ten czerwony?
Meell jest offline  
Stary 2010-05-03, 15:11   #287
emma-e4
Wtajemniczenie

ja też mam w planach obie wersje białego jelenia
do tej pory uzywałam tego mydła w płynie również pod prysznic i mimo, że sie nie pieni prawie w ogóle to myje dobrze i zostawia skórę bardzo gładką i nawilżoną, więc jeśli żele pod prysznic też takie są to mi się spodobają
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-05-03, 20:57   #288
Anthia
Rozeznanie

GG do Anthia

ja też sobie chwalę żele z Isany ale póki co używam Nivea happy time super nawilża i pięknie pachnie
Stary 2010-05-03, 22:04   #289
dziewczyna
Zakorzenienie

Ja się staram unikać zaglądania na półki z żelami, choć pd jakiegoś czasu zazwyczaj wychodzę zwycięsko. Zazwyczaj, bo ostatnio kupiłam 2 żele Isany - z jabłkiem i proteinami jedwabiu (czy jakoś tak). I tak oto mam do zużycia ok. 20 żeli nieruszonych i 3 na wykończeniu a 4 dzisiaj wykończyłam. I jak się zastanowiłam jakie mam wziąć na ich miejsce to dostałam oczopląsu i niewiem co wyciągąć
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-05-04, 12:16   #290
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ja się staram unikać zaglądania na półki z żelami, choć pd jakiegoś czasu zazwyczaj wychodzę zwycięsko. Zazwyczaj, bo ostatnio kupiłam 2 żele Isany - z jabłkiem i proteinami jedwabiu (czy jakoś tak). I tak oto mam do zużycia ok. 20 żeli nieruszonych i 3 na wykończeniu a 4 dzisiaj wykończyłam. I jak się zastanowiłam jakie mam wziąć na ich miejsce to dostałam oczopląsu i niewiem co wyciągąć
pokaż swój zbiór pomożemy ci wybrac?
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-04, 13:00   #291
gusiak23
Zakorzenienie

GG do gusiak23

Dla mnie te z Isany to nie są za dobre, ale jak mi się jakiś zapach spodoba to kupuję i używam raz na jakiś czas
gusiak23 jest offline  
Stary 2010-05-04, 13:42   #292
Cogata
Rozeznanie

też się zgłaszam, pomajówkowo

ja w dalszym ciągu mam swój milk&honey z palmolive i mi się nie znudził i nie potrzebuje kupić nowego

a tej Isany nigdy nie miałam, jakoś nie przekonuje mnie wizualnie wzrokowcem jestem...
więc nawet pojęcia nie mam jak pachną te żele.
ale wiem jedno, ubóstwiam wszelkie z serii aroma therapy z palmolive
Cogata jest offline  
Stary 2010-05-04, 15:12   #293
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
Dla mnie te z Isany to nie są za dobre, ale jak mi się jakiś zapach spodoba to kupuję i używam raz na jakiś czas
też nie przepadam za żelami Isany, czasmi się jednak skuszę
chociaż kiedyś używałam z isany o zapachu limonki i pomarańczy z melisą i bardzo je lubiłam ten zapach mmmmm
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-04, 15:49   #294
Makobratek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Cytat:

Ja też używam żelu palmolive happyful Ma śliczny zapach To jeden z moich ulubieńców

A jaka była letnia limitowanka 2009 jeśli chodzi o zapachy?

Z ziaji używałam tylko mydła oliwkowego i w sumie miło wspominam Pewnie jeszcze kiedyś kupię, tylko tyle innych żeli kusi

Cytat:
też nie przepadam za żelami Isany, czasmi się jednak skuszę
Ja z isany mam żel proteiny jedwabne (taki różowy). W sklepie zapach mi się podobał, niestety w czasie mycia już mniej Więc już gpo raczej nie kupię, chyba że inny zapach. W ogóle zauważyłam, że często tak jest że żel pachnie ładnie w opakowaniu a potem na skórze w czasie mycia pachnie inaczej

Teraz na lato planuję kupić olejek do kąpieli i pod prysznic Bielenda zielona herbata i paczula Uwielbiam ten zapach Do tego ma dobre właściwości nawilżające i zapach dłuuugo utrzymuje się na skórze (a nie tylko w łazience). Z tej serii lubię jeszcze zapach mandarynka i drzewo sandałowe. Polecam

Nasz ślub

Nasza córeczka

Makobratek jest offline  
Stary 2010-05-04, 16:08   #295
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

dziewczyny pokazujcie swoje zbiory )
jestem na odwyku, ale przynajmniej sobie popatrzę
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-04, 21:11   #296
dziewczyna
Zakorzenienie

Cytat:
pokaż swój zbiór pomożemy ci wybrac?
Dzięki, ale już dokonałam selekcji

Zbiorek mogę pokazać, ale zapasów, bo resztek niechcciało mi się pstrykać.
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-05-04, 22:08   #297
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:

super zapasy
co możesz mi powiedziec o żelu luksja malinowym?
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-05-04, 22:22   #298
dziewczyna
Zakorzenienie

Cytat:
super zapasy
co możesz mi powiedziec o żelu luksja malinowym?
Dzięki
Jedynie co mogę powiedzieć, to że ma ładny zapach. O właściwościach jeszcze nie przekonałam się.
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-05-05, 10:44   #299
Cogata
Rozeznanie

wkurzam się, bo chyba Fa wycofało mój ulubiony żel miałam go z 3 lata temu delikatnie różowa butelka, prawdopodobnie z kaszmirem. zapach był nieziemski. pojęcia nie mam jak można coś tak cudownego wycofać. na dodatek, żaden z obecnych zapachem tamtego nie przypomina
Cogata jest offline  
Stary 2010-05-05, 14:14   #300
Meell
katol ♥

Cytat:

O, Fa z białą herbatą, uwielbiam go!
Ładne zapasy, szczególnie YR.
Meell jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości