wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-03, 13:39   #451
201610111032
Konto usunięte

Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
rozumie, że ceny w sklepie i sklepie internetowym są takie same?
Nie koniecznie. Czasami się zdarza że w sklepie stacjonarnym, w sklepie internetowym i w ofercie która przychodzi pocztą ceny będą zupełnie inne. Ja zamawiam kosmetyki poprzez formularz który dostaję pocztą i muszę przyznać że tak chyba wychodzi najtaniej bo jest wiele promocji i można dostać czasami fajne prezenty gratis np. perfumy.
201610111032 jest offline  
Stary 2010-07-03, 13:44   #452
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Nie koniecznie. Czasami się zdarza że w sklepie stacjonarnym, w sklepie internetowym i w ofercie która przychodzi pocztą ceny będą zupełnie inne. Ja zamawiam kosmetyki poprzez formularz który dostaję pocztą i muszę przyznać że tak chyba wychodzi najtaniej bo jest wiele promocji i można dostać czasami fajne prezenty gratis np. perfumy.
a jak zrobic by oferta i formularz przychodziły pocztą?
czy jest to płatne?
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-03, 14:01   #453
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
a jak zrobic by oferta i formularz przychodziły pocztą?
czy jest to płatne?

Ja ładnych parę lat temu złożyłam u nich zamówienie. Oferta łącznie z formularzem była w jakiejś gazecie. Od tamtego czasu co miesiąc dostaję od Yves Rocher list. Jestem ich stałą klientką. A nie warto kupić kosmetyków przez internet ? Albo zadzwoń do nich, powiedz że chcesz być ich klientką i poproś żeby wysłali Ci formularz pocztą. Albo powiedz mi co byś chciała bo ja mam "blankiet zamówienia dla mojej przyjaciółki" podała swoje dane i dostałabyś paczuchę do domu.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2010-07-03 o 14:12
Stary 2010-07-03, 14:10   #454
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Ja ładnych parę lat temu złożyłam u nich zamówienie. Oferta łącznie z formularzem była w jakiejś gazecie. Od tamtego czasu co miesiąc dostaję od Yves Rocher list. Jestem ich stałą klientką. A chciałabyś kupić jakieś kosmetyki z Yves Rocher? Bo jak tak to mam propozycję ale o niej napiszę priv.
ok chętnie usłyszę od Ciebei propozycję
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-03, 15:01   #455
myszka2020
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20

Cytat:
Uwielbiam żel Yves Rocher Ziarna Kawy Ale nie wiem czemu tylko w okresie jesienno - zimowym. A tego o zapachu kakao jeszcze nie miałam. Także kochana myszko nie ma co się zastanawiać tylko iść i kupować.
Skoro YR jest w galerii krakowskiej, to na pewno kupię
myszka2020 jest offline  
Stary 2010-07-05, 09:30   #456
Meell
katol ♥

Wyjechałam na tydzień i tyle naprodukowałyście. Żelomianiaczki. Dopiero Was doczytałam.

Cogato, wygląda na to, że mamy zupełnie odmienne gusta zapachowe. Ten olejek Nivei, który pokazywałaś, kupiłam sobie specjalnie na wyjazdy i zapachem nie jestem zachwycona - jak dla mnie jest zwyczajny, mydlany. Za to właściwości ma naprawdę cudowne - balsam jest po nim zbędny, można "na niego" golić nogi i nic im nie jest. Gdyby ładniej pachniał, to byłby już w ogóle och i ach. A co do Ziaji Oliwkowej - naprawdę czuję tam jabłko! Nie wiem, może mam jakiś felerny egzemplarz?

Nigdzie nie widziałam tych olejków Bielendy, są na KWC? Gdzie je kupujecie?

Z Isany miałam tegoroczną zimową limitowankę i była powalająca. Chcę też kupić właśnie owoce i jogurt, bo zapach mnie zachwycił.

Co do YR to ja zawsze kupuję u nich wysyłkowo, może to lepiej, bo gdybym miała to wszystko wąchać... Za to jestem stałą klientką (właściwie to mama ) i mam sporo różnych zniżek, prezentów i tego typu głupotek. Ostatnio zamówiłyśmy żel Aquarelles Vegetales, miał być mieszanką kwiatowo-owocową, dla mnie pachnie... głównie grejpfrutem. Ale naprawdę fajnie. Za to mojej mamie pachnie właśnie kwiatowo-owocowo, więc w sumie możliwe, że z moim nosem jest coś nie tak...

Też mam ochotę na tę Bielendę awokado.

Hahah, ciekawe, czy komuś będzie się chciało czytać ten poemat.
Meell jest offline  
Stary 2010-07-05, 10:03   #457
dziewczyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Uwielbiam kwiat lotosu YR Miałam już chyba z 10 opakowań i ciągle do niego wracam Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem orchidei lub gardenii. Ale w orchidei jest za dużo słodyczy jak dla mnie, gardenia wydawała mi się ciut świeższa Możesz porównać dla mnie te zapachy ( właśnie dostałam pocztą zniżkę do YR 50%, znowu kupię kolejny żel i mężul mnie udusi )
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam, ale wcześniej nie było jak.

Zapach orchidei jest dość mocny. Wg mnie idealny na zimniejsze dni, na obecne za mocny i za słodki. Natomiast gardenia jest zapachowo lżejsza, ale dla mnie pasuje bardziej na późne lato, wczesną jesień, kiedy jest ciepło, ale nie upałów. Pozatym zapach gardeni po umyciu się żelem przypomina mi trochę zapach wody Tendre Jaśmin tej samej firmy.

Cytat:
[/B] no co Ty żelomaniaczki są super
No a jak

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Napisz, jak sprawuje się fa i jak pachnie, bo chyba nie wąchałam

Ja mam ochotę kupić sobie na spróbowanie te żele yves rocher, kawa i może kakao i pomarańczę, napiszcie dziewczyny, czy te 200ml jest wydajne i na ile starcza? Bo za 12zł 200ml to chciałabym dość gęste i wydajne raczej
Zele YR są bardzo wydajne. Jak dla mnie są w czołuwce pod tym względem.

Nigdy nie kupywałam żeli tej firmy w normalnej cenie. Biorę je jak mam zniżkę -40%, 2w1 lub "kup 3 a zapłać za 2".

Cytat:
dziękuje bardzo
jestem już zarejestrowana na ich stronie, bym złożyła zamówienie ale niestety mam duże zapasy 45 żeli a po 2 brak $. Czyli mogę tylko zaznaczyc ten kwadracik do koszyka tak? A jeśli przesyłka poniżej 100 zł to ile kosztuje przesyłka?
przepraszam za tyle pytań
45 żeli Najprawdopodobniej bijesz wszytkich na głowę.

Miałam kiedyś parę żeli Isany i muszę przyznać, że ładniej pachniały w butelce niż na skórze. I słabo się pieniły. Mimo tych niedoskonałości kupiłam 2 i zobaczę czy coś się zmieniło pod tym względem. Co też promocje potrafią robić z ludzmi

Z żeli Ziaji najbardziej podoba mi się mydło kakaowe, ale też mi pasuje na chłodniejsze dni. Reszta taka se.
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-07-05, 21:10   #458
emma-e4
Wtajemniczenie

martula13 jesteś chyba królową żelomaniaczek
a ja przy moich chyba 15 robię odwyk i nie kupuję nic
w czerwcu zużyłam chyba 2 żele, na wykończeniu mam 4 kolejne, więc jak ich sie pozbędę to pewnie skuszę się na cos koło sierpnia
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-07-05, 21:16   #459
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
martula13 jesteś chyba królową żelomaniaczek
a ja przy moich chyba 15 robię odwyk i nie kupuję nic
w czerwcu zużyłam chyba 2 żele, na wykończeniu mam 4 kolejne, więc jak ich sie pozbędę to pewnie skuszę się na cos koło sierpnia
to wszystko przez rossmana dlaczego on takie fajne promocje na żele robi?
ale ja też już nie zamierzam kupowac nic
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-05, 22:26   #460
myszka2020
Zakorzenienie

Jutro idę do Yves rocher i kupuję przynajmniej 1 żel - na pewno kawę i może coś jeszcze
Chyba mają teraz pormocję 9.90 jeden żelik
myszka2020 jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:48   #461
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Wyjechałam na tydzień i tyle naprodukowałyście. Żelomianiaczki. Dopiero Was doczytałam.

Cogato, wygląda na to, że mamy zupełnie odmienne gusta zapachowe. Ten olejek Nivei, który pokazywałaś, kupiłam sobie specjalnie na wyjazdy i zapachem nie jestem zachwycona - jak dla mnie jest zwyczajny, mydlany. Za to właściwości ma naprawdę cudowne - balsam jest po nim zbędny, można "na niego" golić nogi i nic im nie jest. Gdyby ładniej pachniał, to byłby już w ogóle och i ach. A co do Ziaji Oliwkowej - naprawdę czuję tam jabłko! Nie wiem, może mam jakiś felerny egzemplarz?

Z Isany miałam tegoroczną zimową limitowankę i była powalająca. Chcę też kupić właśnie owoce i jogurt, bo zapach mnie zachwycił.

Co do YR to ja zawsze kupuję u nich wysyłkowo, może to lepiej, bo gdybym miała to wszystko wąchać... Za to jestem stałą klientką (właściwie to mama ) i mam sporo różnych zniżek, prezentów i tego typu głupotek. Ostatnio zamówiłyśmy żel Aquarelles Vegetales, miał być mieszanką kwiatowo-owocową, dla mnie pachnie... głównie grejpfrutem. Ale naprawdę fajnie. Za to mojej mamie pachnie właśnie kwiatowo-owocowo, więc w sumie możliwe, że z moim nosem jest coś nie tak...

Też mam ochotę na tę Bielendę awokado.

Hahah, ciekawe, czy komuś będzie się chciało czytać ten poemat.

faktycznie. nasze nosy ewidentnie czują inaczej ;D

moja mama też jest stałą klientką YR i zarówno w łazience jak i lodówce, pełno kosmetyków YR i próbek, przyznam, że ja osobiście jakoś nie szaleję na ich punkcie.

przestańcie kusić tym masłem! :P akurat smarowideł to mam za dużo, żeli na dzień dzisiejszy 2, ha!
Cogata jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:59   #462
myszka2020
Zakorzenienie

Byłam dziś w YR - chciałam 2 żele, ale babeczka powiedziała, że jak wezmę 3, to zapłacę tylko 24 zł, to wzięłam a co
Już kocham te zapachy
Kawa spodziewałam się, że będzie bardziej delikatna i ze śmietanką, ale taki mocny zapach parzonej kawy mi jeszcze bardziej odpowiada
myszka2020 jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:20   #463
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Byłam dziś w YR - chciałam 2 żele, ale babeczka powiedziała, że jak wezmę 3, to zapłacę tylko 24 zł, to wzięłam a co
Już kocham te zapachy
Kawa spodziewałam się, że będzie bardziej delikatna i ze śmietanką, ale taki mocny zapach parzonej kawy mi jeszcze bardziej odpowiada
super:
jak ja Ci zazdroszcze u mnie nie ma sklepu yves rocher zostaje tylko sprzedaż wysyłkowa ale to nie to samo
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-06, 14:45   #464
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

a oto mój zbiór
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-06, 15:09   #465
myszka2020
Zakorzenienie

Cytat:
a oto mój zbiór
Ale cudna kolekcja
myszka2020 jest offline  
Stary 2010-07-06, 16:13   #466
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
a oto mój zbiór

ale ja tu nie widzę 45 żeli!
Stary 2010-07-06, 16:32   #467
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:

ale ja tu nie widzę 45 żeli!
rzeczywiście na tym zdj nie ma 45
zdjęcia były robione jakiś czas temu a od tego czasu moja kolekcja wzrosła o 8 żeli + to co zużyłam
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:21   #468
Makobratek
Rozeznanie

Cytat:

Są na KWC Bielenda-olejki oraz Bielenda-Paczula i Herbata

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość

Zapach orchidei jest dość mocny. Wg mnie idealny na zimniejsze dni, na obecne za mocny i za słodki. Natomiast gardenia jest zapachowo lżejsza, ale dla mnie pasuje bardziej na późne lato, wczesną jesień, kiedy jest ciepło, ale nie upałów. Pozatym zapach gardeni po umyciu się żelem przypomina mi trochę zapach wody Tendre Jaśmin tej samej firmy.

Zele YR są bardzo wydajne. Jak dla mnie są w czołuwce pod tym względem.

Nigdy nie kupywałam żeli tej firmy w normalnej cenie. Biorę je jak mam zniżkę -40%, 2w1 lub "kup 3 a zapłać za 2".
Dzięki Rozmyślam nad kupnem gardenii, ale to może jak skończę lotos YR. Akurat będzie wczesna jesień, więc w sam raz Ostatnio byłam w YR powąchać orchidee i gardenie i bardziej odpowiada mi ta druga. Orchidea pachnie dla mnie jak waniliowy olejek do ciasta, a ja niestety nie cierpię takich słodkich zapachów

Ja też żele tej firmy uważam za wydajne, zwłaszcza że jeszcze jednego nie zużyję a już zastanawiam się jaki z serii JDM będzie następny do kupienia

Mimo, że strasznie lubię żele tej firmy to nie dałabym 12 zł za żel do mycia o pojemności 200 ml Zawsze kupuję na promocjach, najczęściej 2 za 1 ( i biorę wtedy 2 różne zapachy ). Ze zniżką -40% wychodzi coś poniżej 8 zł, co jest jeszcze dla mnie do przyjęcia

Cytat:
Już kocham te zapachy
Ooo myszka widzę, że Cię skusiłyśmy na kawkę i kakao
Dobry wybór Kawa to szatan a nie jakieś tam latte machiato A kakao fajne, takie kojące Pomarańcze miałam kiedyś, ale nie została moim ulubieńcem

Cytat:
rzeczywiście na tym zdj nie ma 45
zdjęcia były robione jakiś czas temu a od tego czasu moja kolekcja wzrosła o 8 żeli + to co zużyłam
Martula szalona babeczko Masz najwięcej żeli z nas tutaj wszystkich

Nasz ślub

Nasza córeczka

Makobratek jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:49   #469
Meell
katol ♥

martula, chyba wypróbowałaś już wszystkie marki żeli. Miło popatrzeć, chociaż mnie taka kolekcja by przytłaczała - czułam się źle już z 6-cioma żelkami.

Makobratku
, dzięki za linka. To te olejki, miałam kiedyś ze 2, ale używałam ich tylko jako płynu do kąpieli. Rzeczywiście nadają się pod prysznic? Bo mają ciekawe zapachy.
Meell jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:02   #470
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

jeszcze jedno zdj mojego zbioru, dopiero teraz się zorientowałam że mi gdzieś umkneło
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:08   #471
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Są na KWC Bielenda-olejki oraz Bielenda-Paczula i Herbata

Dzięki Rozmyślam nad kupnem gardenii, ale to może jak skończę lotos YR. Akurat będzie wczesna jesień, więc w sam raz Ostatnio byłam w YR powąchać orchidee i gardenie i bardziej odpowiada mi ta druga. Orchidea pachnie dla mnie jak waniliowy olejek do ciasta, a ja niestety nie cierpię takich słodkich zapachów

Ja też żele tej firmy uważam za wydajne, zwłaszcza że jeszcze jednego nie zużyję a już zastanawiam się jaki z serii JDM będzie następny do kupienia

Mimo, że strasznie lubię żele tej firmy to nie dałabym 12 zł za żel do mycia o pojemności 200 ml Zawsze kupuję na promocjach, najczęściej 2 za 1 ( i biorę wtedy 2 różne zapachy ). Ze zniżką -40% wychodzi coś poniżej 8 zł, co jest jeszcze dla mnie do przyjęcia

Dobry wybór Kawa to szatan a nie jakieś tam latte machiato A kakao fajne, takie kojące Pomarańcze miałam kiedyś, ale nie została moim ulubieńcem

Martula szalona babeczko Masz najwięcej żeli z nas tutaj wszystkich

uwielbiam żele to już taki moje zboczenie dobrze że nie wciągłam sie w nałóg z perfumami bo to zdecydowanie by było droższe

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
martula, chyba wypróbowałaś już wszystkie marki żeli. Miło popatrzeć, chociaż mnie taka kolekcja by przytłaczała - czułam się źle już z 6-cioma żelkami.

Makobratku
, dzięki za linka. To te olejki, miałam kiedyś ze 2, ale używałam ich tylko jako płynu do kąpieli. Rzeczywiście nadają się pod prysznic? Bo mają ciekawe zapachy.
oj wszystkie to tak niezupełnie, nie wypróbowałam jeszcze tak zachwalanych żeli yves rocher
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:32   #472
myszka2020
Zakorzenienie

Cytat:

Skusiłyście skusiłyście dziewczyny, tak skutecznie, że jutro jadę jeszcze kupić 2 inne zapachy, może lotos i gardenię
Przed chwilą brałam prysznic z kawą Nie chciało mi się wychodzić, cudna pianka, cudny zapach

A te promocje 2za1 to często są? Bo teraz mam jakąś ulotkę, że za każdym razem mam 35%tańszy jakiś kosmetyk + 30%tańszy do makijażu za okazaniem ulotki.

Edytowane przez myszka2020
Czas edycji: 2010-07-06 o 22:34
myszka2020 jest offline  
Stary 2010-07-06, 22:40   #473
dziewczyna
Zakorzenienie

Cytat:
Już kocham te zapachy
Kawa i orzech (czy jak mu tam) - świetny wybór Pomarańczę też mam, ale będę testować za jakiś czas.

Cytat:
a oto mój zbiór
Robi wrażenie. Palmolive kusi, ale postaram poczekać z kupnem aż wykończę kilka buteleczek.
dziewczyna jest offline  
Stary 2010-07-06, 23:02   #474
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

A ja się już nie mogę doczekać zakupów, bo niedługo wykończę lawendowy Palmolive i zostaną mi tylko 3 żele. A to przecież za mało. Muszę przeszukać KWC.

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2010-07-06, 23:26   #475
myszka2020
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A ja się już nie mogę doczekać zakupów, bo niedługo wykończę lawendowy Palmolive i zostaną mi tylko 3 żele. A to przecież za mało. Muszę przeszukać KWC.
Koniecznie koniecznie
Ja przymierzam się do tego, by mieć w każdy dzień tygodnia inny zapach I pewnie będzie to YR
myszka2020 jest offline  
Stary 2010-07-06, 23:45   #476
martula13
Zadomowienie

GG do martula13

Cytat:
Koniecznie koniecznie
Ja przymierzam się do tego, by mieć w każdy dzień tygodnia inny zapach I pewnie będzie to YR
to tak samo jak ja codziennie rano i wieczorem innyi następnego dnia też 2 inne i tak cały czas lece wg listy własnej, na której mam zapisany każdy kupiony nowy kosmetyk i nie tylko żle pod prysznic
dbam o siebie
martula13 jest offline  
Stary 2010-07-06, 23:48   #477
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
to tak samo jak ja codziennie rano i wieczorem innyi następnego dnia też 2 inne i tak cały czas lece wg listy własnej, na której mam zapisany każdy kupiony nowy kosmetyk i nie tylko żle pod prysznic
ja też mam taką listę ale ciągle się w niej gubię. to chyba znak, że za dużo kosmetyków kupuję

biegam
noseknosek jest offline  
Stary 2010-07-07, 10:44   #478
emma-e4
Wtajemniczenie

a ja konsekwentnie uzywam 2-3 żeli aż je wykończę, takie uzywanie raz ten raz inny powoduje że za długo trwa wykończenie 1 butelki i robie sie zła na siebie że mam za dużo i nie mogę nic kupić
emma-e4 jest offline  
Stary 2010-07-07, 12:20   #479
milkNhoney
Rozeznanie

martula13 wow który z żeli Palmolive lubisz najbardziej?
ja mam póki co 4 żele do mycia a i tak czuję, że już zawiele. Chcę wykończyć jak najszybciej dwa i kupić coś nowegoo

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline  
Stary 2010-07-07, 12:34   #480
Cogata
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
a ja konsekwentnie uzywam 2-3 żeli aż je wykończę, takie uzywanie raz ten raz inny powoduje że za długo trwa wykończenie 1 butelki i robie sie zła na siebie że mam za dużo i nie mogę nic kupić
też tak mam. dlatego teraz tylko 2.

ale tą Bielendę sobie sprawię

Cytat:
Napisane przez Makobratek
to fakt cena za żele YR zachęcająca nie jest, ale dziewczyny gdzie Wy macie takie promocje, że 2 za 1 ? ja chyba ostatnio mam jakiegoś pecha, bo jak jest 2 za 1, to 2 ale takie same
Cogata jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości