Najlepszy podkład do zakrywania zaczerwienień-jaki polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-31, 13:18   #1
xxjustixx
Raczkowanie

Najlepszy podkład do zakrywania zaczerwienień-jaki polecacie?

Mam problem z zaczerwienieniami...nos policzki i broda są prawie non stop zaczerwienione i mało jaki podkład sobie z tym defektem radzi czy znacie jakieś podkłady które sobie poradzą z zakryciem zaczerwienień??? ale bez efektu maski...albo znacie sposoby w makijazu na zakrycie czerwonego nosa? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 13:40   #2
Cytryn
Zadomowienie

Dot.: Najlepszy podkład do zakrywania zaczerwienień-jaki polecacie?

Krem tonujący Synergen - dostępny w Rossmanie, kosztuje grosze (6-8 złotych) i jest idealny na mój zaczerwieniony nos.
Deborah 24 Ore Perfect - kosztuje 60-70 złotych, świetnie kryje, nie robi maski i matuje.
Mam nadzieję, że pomogłam

Cytryn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 14:08   #3
travirra
Raczkowanie

A moze sprobuj korektora? Odcien zielony bedzie dla Ciebie idealny. Polecam korektor EDM odcien Mint. Idealnie kryje naczynka itp. Nie tworzy efektu maski, jest tani i przy tym wydajny.
Stary 2009-07-31, 17:44   #4
fioletowakasia
Raczkowanie

GG do fioletowakasia

Jako, że sama mam problem z rumieniem proponuję zacząć to zwalczać u podstaw, a podkładem tylko pomóc to zakryć

Jest dużo wątków na ten temat, na rozszerzone naczynka, które powodują efekt ciągle czerwonej twarzy szczególnie polecane jest branie witaminy c + kremy z serii naczynkowej (z tego co się orientuję taką serię ma AA i Soraya). A, żeby zakryć to tak jak napisała travirra zielony korektor, bo jest najlepszy na tego typu dolegliwości. Mam nadzieję, że ci to pomoże Ja niestety jeszcze nie znalazłam złotego środku dzięki któremu nie wyglądałabym jak różowa świnka

Tutaj jeszcze masz linka: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...light=naczynka do tematu "Cera naczynkowa a makijaż"

Edytowane przez fioletowakasia
Czas edycji: 2009-07-31 o 17:47
fioletowakasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 00:11   #5
xxjustixx
Raczkowanie

dzieki za porady co do tego korektora to pierwszy raz słysze o takiej firmie EDM...ja używalam kamuflażu ArtDeco ale tworzył on niestety maskę a z podkładami tez mam wielki problem bo albo konsystencja nie ta
albo kolor wpadajacy w róż także z tymi odcieniami podkładów to tez nie jest tak łatwo...próbowalam nawet zakryć policzki pudrem brazujacym ale tez zauważyłam,że w sklepach wszystkie wpadają jakby w czerwień...znacie jakieś złociste wpadajace raczej w odcienie żółci tak samo z podkładami bo nie mam juz sił biegać po sklepach i wciąż wychodzić z pustymi rekami....
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 00:36   #6
tristessa
Raczkowanie

GG do tristessa
Smile Dot.: Najlepszy podkład do zakrywania zaczerwienień-jaki polecacie?

Też mam cerę skłonną do zaczerwienienia. Przede wszystkim polecam stosowanie zielonego korektora i do tego bardziej treściwy, dobrze kryjący podkład. Dobrze roztarty na pewno nie zrobi maski na buzi. U mnie najlepiej sprwdziły się 3: lasting performance max factora (z nich trzech jest najtańszy i kryje najsłabiej, ale i tak nadal bardzo dobrze), estee lauder double wear (te wpadają w żółcień, przynajmniej dwa najjaśniejsze u nas kolory na mnie tak wygladały, do tego trzyma się skóry cały boży dzień), albo drogi ale za to z ogromną paleta kolorów Make up for ever HD (ten nie zasycha tak jak EL DW, jest bardziej kremowy).
tristessa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości