Rodzice i ich zakazy . Farbowanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-31, 18:15   #1
Pamelunia
Przyczajenie

Thumbs down

Rodzice i ich zakazy . Farbowanie.

Mam dość dziwny temat i dziwne pytanie Moja Mamma pozwoliła mi pomalować włosy farbą zmywalną. Wiedziała że to Loreal Casting Brąz który wyszedł w kolorze czarnym. Wie już że on sie nie chce zmyć. Nie zgadza się na farbowanie moich włosów, bo mogłam mieć tylko w wakacje kolorek. Jak ja potem będę wygladać z pięcioma centymetrami odrostów ciemny blond i czarnymi włosami. Jak ją przekonać do farbowania już na dłuższą metę. I ciągle zważa, że jestem za mała. Ide do 2 gimnazjum. Jak ją namówić?
Pamelunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 18:18   #2
pani-jesień
Zakorzenienie

Dot.: Rodzice i ich zakazy . Farbowanie.

Cytat:
Napisane przez Pamelunia Pokaż wiadomość
Mam dość dziwny temat i dziwne pytanie Moja Mamma pozwoliła mi pomalować włosy farbą zmywalną. Wiedziała że to Loreal Casting Brąz który wyszedł w kolorze czarnym. Wie już że on sie nie chce zmyć. Nie zgadza się na farbowanie moich włosów, bo mogłam mieć tylko w wakacje kolorek. Jak ja potem będę wygladać z pięcioma centymetrami odrostów ciemny blond i czarnymi włosami. Jak ją przekonać do farbowania już na dłuższą metę. I ciągle zważa, że jestem za mała. Ide do 2 gimnazjum. Jak ją namówić?
Bo jesteś za mała, Twoja mama ma rację
Stary 2009-07-31, 18:45   #3
Cheerledaerka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Racja. Jesteś za młodziutka żeby malować włosy. A pozatym po co masz je tak wcześnie niszczyć Może warto posłuchać mamy
Stary 2009-07-31, 18:47   #4
Pamelunia
Przyczajenie

Cytat:
No ale wtedy poradzisz coś na odrosty, które bedę miała jak farba mi sie nie zmywa ?!

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Cheerledaerka Pokaż wiadomość
Racja. Jesteś za młodziutka żeby malować włosy. A pozatym po co masz je tak wcześnie niszczyć Może warto posłuchać mamy
To pomóżcie mi jakoś, same byście nie chciały chodzić z czarnymi włosami i ciemnymi blond odrostami
Stary 2009-07-31, 18:58   #5
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
No ale wtedy poradzisz coś na odrosty, które bedę miała jak farba mi sie nie zmywa ?!

To pomóżcie mi jakoś, same byście nie chciały chodzić z czarnymi włosami i ciemnymi blond odrostami
Do końca wakacji może się zmyje. Używaj szamponu przeciwłupieżowego, przyspiesza wypłukiwanie koloru.
Stary 2009-07-31, 19:04   #6
Pamelunia
Przyczajenie

Cytat:
Do końca wakacji może się zmyje. Używaj szamponu przeciwłupieżowego, przyspiesza wypłukiwanie koloru.
Tak używam nawilżającego Head&Shouders - po 3 dniach i trzech użyciach jak narazie nie ma zmiany może to kwestia czasu. Raz użyłam też wody z wyciśniętą cytryną i kupiłam najtańszy szampon i użyłam dopiero pierwszy raz zostawiając na 15 minut jako maske na włosy i zmyłam - takie rady znalazłam i je użyłam Czy są skuteczne? Coś jeszcze można zrobić?
Stary 2009-07-31, 19:15   #7
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Ale o którym preparacie ty piszesz? O tym --> klik klik czy o tym --> klik klik? Bo jeśli o pierwszym, to było pomyśleć o tym wcześniej i nie farbować włosów trwale, a jeśli o drugim to, tak jak napisała pani-jesień szampon przeciwłupieżowy [bez dodatków nawilżających, odżywiających - najzwyklejszy szampon], najlepiej myć codziennie. Kolor stopniowo będzie się wypłukiwał, a do końca wakacji jest jeszcze trochę czasu
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 19:24   #8
Pamelunia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ale o którym preparacie ty piszesz? O tym --> klik klik czy o tym --> klik klik? Bo jeśli o pierwszym, to było pomyśleć o tym wcześniej i nie farbować włosów trwale, a jeśli o drugim to, tak jak napisała pani-jesień szampon przeciwłupieżowy [bez dodatków nawilżających, odżywiających - najzwyklejszy szampon], najlepiej myć codziennie. Kolor stopniowo będzie się wypłukiwał, a do końca wakacji jest jeszcze trochę czasu
O tym drugim piszę myślałam że bedzię się w miarę zmywał, ale nic. A jeżeli mam szampon przeciwłupieżowy head & shouders nawilżający to nie pomoże?
Stary 2009-07-31, 19:35   #9
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Cytat:
O tym drugim piszę myślałam że bedzię się w miarę zmywał, ale nic. A jeżeli mam szampon przeciwłupieżowy head & shouders nawilżający to nie pomoże?
Im mniej nawilżających, odżywczych substancji, a więcej oczyszczania tym lepiej dla ciebie, a gorzej dla koloru. To jak reagują włosy to sprawa indywidualna, pomyj trochę nim włosy i sprawdź jak sobie radzi
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:46   #10
picnic
Rozeznanie

Powiedz mamie, że żałujesz farbowania (nie chcesz mieć jasnych długich odrostów) i chciałabyś powrócić do dawnego koloru. Poproś, by pozwoliła Ci pod koniec wakacji ostatni raz zafarbować włosy - na odcień zbliżony do naturalnego - odrostów nie będzie widać.
picnic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 14:51   #11
Vacuous
Rozeznanie

A może przesadzasz, kolor może jeszcze się wypłukać - do rozpoczęcia roku szkolnego masz miesiąc Jeżeli będziesz myła włosy codziennie, to wyjdzie 30 razy. Jestem przekonana, że kolor jakoś się spłuka.
A co do tych odrostów to hmm .. tak jak radzi Picnic - poproś mamę o ostatnie malowanie włosów na Twój naturalny kolor.

Btw., trochę wcześnie zaczynasz farbować włosy, później będziesz żałowała.

Tagi
farbowanie, fryzura, rodzice

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości