Cieniowanie w這s闚 i pasemka - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-01, 01:32   #1
yoostyneczqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cieniowanie w這s闚 i pasemka

Witam
Jestem w kropce. Nied逝go id do fryzjera 軼i望 troch w這sk闚, bo nie mog ju z nimi 篡. S one d逝gie, grube i niesforne, ale nie u篡wam prostownicy, bo nie chc ich niszczy... Chc, 瞠by ich uby這, pocieniowa jako... Czy warto?
Pr鏂z tego my郵 r闚nie nad pasemkami. Nigdy nie farbowa豉m w這s闚, potrzebuj jakiej zmiany
Mam ciemne, br您owe w這sy. Jaki kolor pasemek by豚y dla mnie odpowiedni? Grzywk mam 軼i皻 na prosto. J r闚nie 'popasemkowa' Czekam na odpowiedz, z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam
yoostyneczqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-01, 15:43   #2
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Dot.: Cieniowanie w這s闚 i pasemka

Nie lepiej zada takie pytania fryzjerowi w salonie, kt鏎y widz帷 Ci oceni jakie masz w這sy i typ urody... ?
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-01, 18:45   #3
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Je郵i chcesz aby by這 ich optycznie mniej to rzeczywi軼ie dobrym pomys貫m jest mocne cieniowanie, ale je瞠li masz w這sy z tendencj do wywijania si w r騜ne strony to po takim cieniowaniu b璠 bardziej niesforne.
Mam mocno wycieniowane w這sy i niestety odkr璚aj si w r騜ne strony ale ja przyzwyczai豉m si do takiego artystycznego nie豉du

Co do pasemek to my郵, 瞠 豉dnie kontrastowa豉by wi郾ia lub r騜ne odcienie ciemniejszej czerwieni
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-01, 20:27   #4
yoostyneczqa
Przyczajenie

Dzi瘯uj, bardzo mi pomog豉
A czy pasowa豚y mi kolorek pasemek, taki jak np. cappucino, czy jasny br您?
Stary 2009-08-03, 14:23   #5
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 844

Cytat:
Napisane przez yoostyneczqa Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj, bardzo mi pomog豉
A czy pasowa豚y mi kolorek pasemek, taki jak np. cappucino, czy jasny br您?
cappucino lub jaki delikatny odcie blondu ale jasny br您 wydaje mi si, 瞠 ma這 odr騜nia豚y si od Twojego naturalnego koloru w這s闚.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-04, 22:36   #6
yoostyneczqa
Przyczajenie

Hm.... dzi瘯i za porady......
A mo瞠 karmel lub maho by豚y odpowiedni????
W kropce jestem ;D
Stary 2009-08-04, 23:24   #7
zzzielona
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 094

Ja ostatnio z jasnego (nawet bardzo) blondu przesz豉m na popielaty br您 z jasnymi pasemkami (blond). Szczerze m闚i帷 na pocz徠ku mia豉m obiekcje co do tego, ale fryzjerka zagwarantowa豉 mi, 瞠 na pewno b璠zie dodbrze. Zaufa豉m jej i nie po瘸這wa豉m. Znacznie lepiej wygl康am z baleja瞠m ani瞠li w ciemnych, popielato - br您owych. Najlepiej zapytaj si fryzjerki i jej zaufaj .

A cieniowanie to czasami metoda na niesforne w這sy! Cz瘰to fryzjer potrafi wycieniowa w taki spos鏏, 瞠 niesforne w這sy zaczynaj si naprawd fajnie uk豉da.
zzzielona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-05, 12:06   #8
yoostyneczqa
Przyczajenie

Kochane jeste軼ie wszystkie hehehe
dzi瘯i za dobre rady, pozdrawiam
Stary 2009-08-05, 13:02   #9
mgielka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

Hej
Kiedy mia豉m podobn rozterk jak Ty! Posz豉m do fryzjerki m闚i帷 "jest mi za cie磬o z nimi, niech pani cos zrobi 瞠by mi troche ul篡c" Zaproponowa豉 mi mocne cieniowanie, ja zgodzi豉m si i co?.... w domu p豉ka豉m jak obejrza豉m jak wygl康aj moje w這sy...
1. Cieniowa豉 mi je gilotynk... a podczas zabiegu czu豉m jak mnie cebulki w這s闚 delikatnie pobolewaj
2. s z natury bardzo niesforne i uk豉daj si jak chc... Po modelowaniu jest ok, ale poswiecam na to po godziny co najmniej! ( u fryzjera zawsze sysz mi w這sy dwie babki bo jedna nie da rady) ;/ a co ja mam powiedziec wstaj帷 rano z w這sem ka盥ym w inn strone? Jak nie by造 cieniowane to przynajmniej trzyma造 si razem... wi璚 ten spos鏏 nie ejst najlepszyy na neisforne chyba ze zalezy Ci na efekcie "wiecznego nie豉du na g這wie" albo te "...potarga wiatr".
To jeszcze bardziej optycznie powi瘯szy這 obj皻o嗆 w這s闚... dobra metoda na cienkie... A je郵i chcesz koniecznie cienioowa to polecam delikatne...
Je郵i bardzo chcesz to moge wys豉 zdj tego co teraz mam na g這wie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

ad 1.) po tym cieniowaniu zacz窸y mi wypada w這sy! zbieg這 si to w czasie z nadej軼iem wiosny (mimo 瞠 podobno ludzie nie liniej) wi璚 mo瞠 fryzjer nie by przyczyn bezpo鈔edni.. nie mniej jednak obciazy na pewno moje cebulki biedne
PS. teraz czytam forum po鈍i璚one zapuszcaniu w這s闚... chce tego co by這 wcze郾iej... proste, ukaldaj帷e si... a nie ta obecna codzienna burza niewiaodmo czego...

Dop鏦i mog i嗆 o w豉snych si豉ch - p鎩d tam, gdzie zechc!

'Umr Ci kiedy.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-05, 13:52   #10
mgielka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 93

Na Twoim miejscu 軼i窸abym w這sy na prosto, a nast瘼nie wycieniowa豉 je warstwami (tak 瞠by zar闚no ca趾owita d逝go嗆 z przodu jak i z ty逝 by豉 taka sama) Grzywka powinna si wtedy 豉dnie komponowa (skracaj帷 je za mocno z przodu stworzysz "strz瘼iasty okr庵" na oko這 bu嶔i co mo瞠 wygl康a nie najlepiej).

Poni瞠j wstawiam zdj璚ie moich w這s闚. Podoba mi si w nich jedynie ty... z przodu s niestety za mocno 軼i皻e przez co wygl康aj na strasznie przerzedzone;(;( (Kolor naturalny, lekko rudawy chyba przez p逝kanie zio豉mi -g堯wnie sza逕ia).

Pozdrawiam Mam nadziej , 瞠 komu na co si przyda.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (121,4 KB, 171 za豉dowa)

Dop鏦i mog i嗆 o w豉snych si豉ch - p鎩d tam, gdzie zechc!

'Umr Ci kiedy.
Oczy mi zamkniesz.
I wtedy — swoje
Smutne, zdziwione,
Bardzo otworzysz'.
(J. Tuwim - Inne)
mgielka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-08, 20:50   #11
magda_qasim
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

sprubj tej fryzurki jest bardzo fajna i modna ) polecam dla m這dych dziewczyn i dla nastolatek rewelacja !!! xx
magda_qasim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.