Wasza mentalność... ? pomoc ? heh.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-03, 22:06   #31
anick88
Wtajemniczenie

Dot.: Wasza mentalność... ? pomoc ? heh..

jesli rady sa poprawne, to nie mam nic przeciwko
mozliwe, ze odnioslam bledne wrazenie.. no mniejsza z tym..

problem z wyszukiwarka, ok

powiem ci tylko tyle.. w trzech podpietych watkach jest wlasciwie wszystko co moze sie przydac poczatkujacym dziewczyna.
w moim watku sa zebrane wszystkie strony paznokciowego!
podkreslam, wszystkie!!!otwieralysmy z dziewczynami wszystkie watki od ostatniej str i kompresowalysmy watek. odpowiadalysmy na pytanie, jesli odpowiedzi nie bylo (nawet na najbardziej kretynskie), uzupelnialysmy odpowiedzi innych dziewczyn etc.
spedzilysmy nad tym dwa tyg!
wystarczy przeczytac watek zamiasdt przeszukiwac 1000 watkow..
ale oczywiscie nasza praca poszla na marne, bo i tak nikomu sie nie chce
moze my zaczniemy zakladac watki w stylu "po jakim czasie konczy sie cierpliowsc?"
"ile razy trzeba odp na to samo pytanie, zeby ktos zrozumial??"
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:11   #32
201701300931
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
w moim watku sa zebrane wszystkie strony paznokciowego!
podkreslam, wszystkie!!!otwieralysmy z dziewczynami wszystkie watki od ostatniej str i kompresowalysmy watek. odpowiadalysmy na pytanie, jesli odpowiedzi nie bylo (nawet na najbardziej kretynskie), uzupelnialysmy odpowiedzi innych dziewczyn etc.
spedzilysmy nad tym dwa tyg!
wystarczy przeczytac watek zamiasdt przeszukiwac 1000 watkow..
ale oczywiscie nasza praca poszla na marne, bo i tak nikomu sie nie chce
Ja się przyznam, że przeczytałam calutki ten wątek. Mimo, że jakoś bardzo się pazurkami nie interesuję, ale podoba mi się taka kompresja. A w momencie kiedy zdecydowałam się na zażelowanie pazurków, przeczytałam o tym wątek dwa razy, potem przeczytałam calutki wątek o polecanych stylistkach w moim mieście i znalazłam wszelkie potrzebne informacje

A w wyszukiwarce zawsze udaje mi się coś znaleźć. Odpowiednio sformułować "zapytanie", potem najwyżej przeszukać dane wątki i odpowiedzi mam
201701300931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:20   #33
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

Zdarzało mi się często, że wchodząc w wątki z "wyszukiwarki" odpowiedź na pytanie znajdowałam na 30 stronie albo i dalej. Prawda jest taka, że swego czasu niektóre z dziewczyn tak "offtopiły", że nie szło znalezc czegokolwiek, bo od zadania pytania do odpowiedzi bywało po naście, lub -dziesiąt stron postó - zupełnie nie na temat.. Na szczęscie ten proceder sporo się ukrócił, z czego jestem niezmiernie zadowolona.
Stary 2009-08-03, 22:46   #34
LadyBane
Rozeznanie

anick88 mysle ze ten wątek cieszyłby sie wiekszą popularnoscią gdybyscie wypuszczały po 1 pytaniu codziennie na główną liste paznokciowego... bo i tak srednio co dzien mozna sobie tam znalezc watek z zapytaniem o cos co juz miliony razy zostało napisane...

druga sprawa: czy ktos zauwazył ile z dziewczyn które zadają retoryczne pytania , a pózniej gniewają sie na brak odpowiedzi itd zostaje na forum i z czasem dzieli sie zdobytą przez siebie wiedzą? niewiele , bardzo bardzo niewiele, łatwiej jest zapytac zakrzyczeć i obrazic sie.

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 08:37   #35
byliczka
Zakorzenienie

Dis dlatego też wątek o którym pisze An ma wszystkie info które są zawarte na całym Paznokciowym i jest on przyklejony do podforum przedłużanie paznokci a tytuł mówi sam za siebie.
Stary 2009-08-04, 14:42   #36
disarrays
Rozeznanie

GG do disarrays

Oczywiście Byli.. Tam, to trafiłam już dawno Niemniej po pewnym czasie okazało się, że jestem bardziej żądna wiedzy,a WSZYSTKICH info tam niestety nie było, (Chociaż chyle czoła i składam pokłon za robotę jaką tam zrobiłyście!) i trzeba było poużywać wyszukiwarki
Stary 2009-08-04, 15:13   #37
Quicksand
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Dis dlatego też wątek o którym pisze An ma wszystkie info które są zawarte na całym Paznokciowym i jest on przyklejony do podforum przedłużanie paznokci a tytuł mówi sam za siebie.
Szkoda tylko, że poza kwestiami paznokciowymi poruszane są w nim inne tematy. Skoro to temat 'pigułka' to spory niedotyczące paznokci powinny być z niego usunięte...
To raz. A dwa - zamiast za każdym razem odsyłać na kurs czy wyśmiewać, wklejajcie linka do wspomnianego tematu i z głowy... Albo zwyczajnie nie odpowiadać. Po co się w kółko nakręcać?

Niektórzy naprawdę miewają tu trudności ze znalezieniem interesujących ich informacji, więc zamiast się powtarzać możecie podawać linka do istniejącego tematu. Nikt wtedy Wam nie zarzuci, że nie pomagacie Jak się pyta o robienie paznokci krok po kroku? Odesłać do tematu o tematyce 'dlaczego nie należy robić paznokci bez kursu'... Mniej roboty, mniej gadania, niepotrzebnych awantur i spokój na forum

Pozdrawiam.
Quicksand jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:52   #38
anick88
Wtajemniczenie

Cytat:
Szkoda tylko, że poza kwestiami paznokciowymi poruszane są w nim inne tematy. Skoro to temat 'pigułka' to spory niedotyczące paznokci powinny być z niego usunięte...
poprosilam o to moderatorke tego samego dnia jak wrocilam na wizaz.
poprosilam o usuniecie tych postow i otwarcie watku, zebym mogla uzupelniac

jak widac moja prosbe olano
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 19:53   #39
Quicksand
Raczkowanie

A szkoda.

Jestem tu nowa i przyznam, że nieprzyjemnie się to czytało, a przynajmniej tych kilka pierwszych postów, które przeczytałam, bo na więcej nie miałam ochoty. Temat przecież jest przede wszystkim dla nowych i zielonych, po co mają być wtajemniczani w stare problemy forum? No, ale to świadczy jedynie o moderatorach...
Quicksand jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:51   #40
Vanessita
Zakorzenienie

Ja jestem nowa na forum bo zaledwie kilka mc. Nie zgadzam się z tym aby dziewczyny na forum były złośliwe, celowo zniechęcając kogoś do odstawienia przedłużania. Ja nie mam jeszcze kursu(za mc idę)ale z forum wyniosłam ogrom wiedzy!
Kiedyś sama chodziłam na przedłużanie i tam przez podpatrywanie postanowiłam, że i ja spróbuję. Trenowałam na sobie, mamie, siostrze...Po jakimś czasie postanowiłam wystawic moje prace.
Czego nie znalazłam w wyszukiwarce to gdzieś tam podpytałam. Bardzo dużo pomogły mi dziewczyny. Wszystkie rady wzięłam sobie do serca i myslę, że efekt widac w mojej galerii.
Czytam bardzo często nowe wątki z bardzo dziwnymi pytaniami i choc sama nie jestem profesjonalistką to nie raz śmiałam się do łez.
Ktoś kto zabiera się za robienie paznokci i nie ma pojęcia np. o przyklejeniu tipsa, czy przygotowaniu płytki i pyta otwarcie się jak coś tam zrobic?? To sorry ale chyba się do tego nie nadaje.
Stylizcja i przedłużanie to jest artyzm nie da się tego typowo wycwiczyc. Trzeba miec zdolności i zamiłowanie do tworzenia kształtów, do nadawania formy, dodawania blasku paznokciom.
Ktoś kto pyta z bomby jak i ile się zarabia jest spalony i to nie tylko dla profesjonalistek. Myślę, że każda początkująca z zamiłowaniem poznaje się na człowieku nawet po przez zadawane pytanie.
Jeszcze apropos opini, podpowiedzi już bardziej wtajemniczonych:
np nasza słynna Byliczkajest ostra jak brzytwa ale jeśli ktoś czeka na radę, konstruktywną krytykę to przyjmie jej najostrzejsze słowa z pokorą i się będzie starac i cwiczyc. Każda chcąca się rozwijac dziewczyna nie obrazi się "bo coś tam łopatowatego jest" wręcz odwrotnie, a ta co awanture zaraz robi to jest pseudonarcyzowa panną i nie ważne czy z kursem czy bez! Nie ma za grosz samokrytycyzmu i się nie nadaje na stylistkę jeśli uważa, że ktoś złośliwie wytyka błędy. Zobaczcie jakie Potty miała ciężki początek, a dała radę, wysłuchała i cwiczy i powoli cuda się rodzą,
No to tyle...
Vanessita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:04   #41
byliczka
Zakorzenienie

Quicksand różnica jest taka że złość wywołuje to że wystarczy zajrzeć na 1 stronę paznokciowego żeby znaleść co potrzebna! TAM JEST WSZYSTKO!
Pewnie że mogę sobie wklejać linki, ale nie po to siedze na tym forum żeby codziennie wklejać ten sam link po kilka razy tylko po to, żeby wymienić się z dziewczynami nt. różnych sytuacji, produktów.
Temat rzeka, syzyfowa praca. Myśle że na tym skończe swoją wypowiedź bo widzę że poematy Veeli i Albi obiły się o ramy monitora i zniknęły ..

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości