Zobaczcie co mi wysz這 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-03, 07:30   #1
monikaa wroc
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Zobaczcie co mi wysz這

wczoraj zrobi豉m w連oki swoj podstw mia豉m tak dos ciemn taki mysi kolor chcia豉m uzyska taki kolor jak z farby na zdj璚iu i t farb robi豉m a wyszed rudy mam pytanie czy za 2 tyg jak by zrobi豉 znowu t farb to jest szansa 瞠 wyjdzie mi wko鎍u ten kolor czy co teraz mam zrobi
dzi瘯uje

Edytowane przez monikaa wroc
Czas edycji: 2013-11-14 o 12:58
monikaa wroc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 09:05   #2
Honey822
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103
Dot.: Zobaczcie co mi wysz這

Z這ty blond Mi si tam podoba
Honey822 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 10:04   #3
_nietoperek_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112
GG do _nietoperek_

Je郵i wyszed Ci rudy to inny ju nie wyjdzie t sam farb. Spr鏏uj z jak捷 inn b康 udaj si do fryzjera
Stary 2009-08-03, 10:25   #4
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Podoba mi si ten kolor... sama szukam czego w tym odcieniu. Boj si sama nak豉da bo mam jasne pasmka+ du篡 odrost naturalnych. Pewnie na tych rozja郾ionych wysz豉bym mi marchewka.
Je瞠li jeszcze raz zrobisz tak sam farb to wyjdzie mocniejszy rudy. Robi豉 ten kolorek na naturalnych w這sach?
Stary 2009-08-03, 10:41   #5
marma53
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 397

Witaj
Ma這 kto wie, 瞠by uzyska taki kolor jaki chcemy, zamiast naszego naturalnego, najpier powinno si rozja郾ia w這sy rozja郾iaczem. Polecam tu rozja郾iacz z "Joanny".
Ja mia豉m br您owe w這sy, a bardzo chcia豉m rude, ale wychodzi造 mi bardzo ciemne kolory. WI璚 w ko鎍u kupi豉m ten rozja郾iacz, potrzyma豉m go 40 min. na g這wie, przy czym BARDZO prosz zaleca si do ulotki, i na這篡豉m kolor na kilka dni p騧niej jaki chcia豉m, no i baardzo by豉m zadowolona.
W zasadzie teraz poleci豉bym Ci przefarbowa si na jaki br您owy, potem po up造wie 2-3 tygodni rozja郾i w這sy, a dopiero potem si przefarbowa na ten kolor, kt鏎y chcesz. Tylko farbowanie i rozja郾ianie bardzo niszczy w這sy, wi璚 tak na przysz這嗆 po ka盥ym myciu u篡waj od篡wki do w這s闚 (najlepiej do w這s闚 farbowanych - mnie najlepiej pomaga z Garnier Fructius)
Pozdrowienia !
marma53 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 11:13   #6
monikaa wroc
Przyczajenie

Mia豉m odrost bo wcze郾iej robi豉m balejaz raczej nie rozjasnie sobie w這s闚 rozjasniaczem bo bym wtedy z domu nie wysz豉 a je瞠li teraz wybiore farbe jasniejsza to wyjdzie mi taki kolor jak ten ze zdj璚ia pude趾a loreal strasznie bym chcia豉 taki kolor
Stary 2009-08-03, 11:26   #7
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Cytat:
Napisane przez marma53 Poka wiadomo嗆
W zasadzie teraz poleci豉bym Ci przefarbowa si na jaki br您owy, potem po up造wie 2-3 tygodni rozja郾i w這sy, a dopiero potem si przefarbowa na ten kolor, kt鏎y chcesz. Tylko farbowanie i rozja郾ianie bardzo niszczy w這sy, wi璚 tak na przysz這嗆 po ka盥ym myciu u篡waj od篡wki do w這s闚 (najlepiej do w這s闚 farbowanych - mnie najlepiej pomaga z Garnier Fructius)
Pozdrowienia !
Dziewczyno nie znasz si wi璚 nie wypisuj bzdur - ca趾owicie bezsensownie radzisz przyciemnia w這sy, rozja郾ia, zn闚 przyciemnia.

monikaa wroc: z tegoco widz na zdj璚iach to wnioskuj, 瞠:

1. Albo mia豉 za ciemne w這sy w stosunku do koloru jaki chcia豉 uzyska - oksydant zawarty w farbie by za s豉by 瞠by rozja郾i Twoje w這sy do po膨danego koloru.

2. Albo trzyma豉 farb za kr鏒ko.

W ka盥ym razie - 瞠by pozby si rudawego koloru mo瞠sz teraz po這篡 na w這sy jaki 鈔edni popielaty blond - nie rozja郾i w這s闚 ale och這dzi odcie. I nie musisz czeka 2-3 tygodni - mo瞠sz nak豉da od razu. Polecam farby L'Oreala bo maja w sobie zawarte do嗆 du穎 鈔odk闚 piel璕nuj帷ych w這sy.
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 11:55   #8
monikaa wroc
Przyczajenie

Farbe trzymalam nawet 10 min d逝瞠j pewnie mia豉m za ciemne swoje czyli kupi teraz jasniesza farbe ok ale mam pytanie czy jak bed mi si odrosty robi造 to co wtedy czym je robi bo przecie moje zn闚 bed ciemne odrastac co wtedy by kolor by r闚ny

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

A jak teraz naloze jadniejszy kolor to nie wyjdzie 鄴速y jak kurczak
Stary 2009-08-03, 12:00   #9
Ombligo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 869

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
W ka盥ym razie - 瞠by pozby si rudawego koloru mo瞠sz teraz po這篡 na w這sy jaki 鈔edni popielaty blond - nie rozja郾i w這s闚 ale och這dzi odcie. I nie musisz czeka 2-3 tygodni - mo瞠sz nak豉da od razu. Polecam farby L'Oreala bo maja w sobie zawarte do嗆 du穎 鈔odk闚 piel璕nuj帷ych w這sy.

Nie b璠zie zielonkawej po鈍iaty?

Ombligo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 12:10   #10
monikaa wroc
Przyczajenie

Tak naczytal si na KW tyle dobrego ze te farby loreal wychodz jak na pudelku a tuu wysz豉 mi Ania z zielonego wzg鏎za metlik mam nizly w g這wie
Stary 2009-08-03, 14:03   #11
Natalia1986
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

u mnie by豉 podobna sytuacja, tyle 瞠 zrobi豉 mi to fryzjerka ...
zafarbowa豉 moje w這sy w kolorze ciemnego blondu na miodowy blond a wyszedl taki troche ja郾iejszy ni Tw鎩 ... by豉m bardzo z tego powodu niezadowolona, ale nie chcia豉m na nowo farbowa 瞠by nie zniszczy bardziej w這s闚 ... dlatego przez miesi帷 od tego feralnego farbowania u篡wa豉m min szamponu zio這wego Radical do zniszczonych w這s闚 i powiem 瞠 po tych 4 tygodniach ten rudawy odcie si prawie spra - jest teraz taki prawie 瞠 miodowy, pewnie jeszcze ze 2 tygodnie i b璠zie ok.
Ja b璠 farbowa pod koniec miesi帷a (jeszcze nie wiem jaki kolor dobierze mi fryzjerka) chcia豉bym jak najbardziej zbli穎ny do naturalnego czyli ciemny blond hmmm wtedy b璠 mog豉 napisa czy rudawy uda這 si zupe軟ie przykry i jak si b璠zie spiera ...
A tymczasem mog powiedzie: cierpliwo軼i i od篡wiaj w這sy

Edytowane przez Natalia1986
Czas edycji: 2009-08-03 o 14:05
Natalia1986 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 14:25   #12
anielec
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63

[QUOTE=Natalia1986;1356093 4]u mnie by豉 podobna sytuacja, tyle 瞠 zrobi豉 mi to fryzjerka ...
zafarbowa豉 moje w這sy w kolorze ciemnego blondu na miodowy blond a wyszedl taki troche ja郾iejszy ni Tw鎩 ... by豉m bardzo z tego powodu niezadowolona,
]

ja ost tez mialam podobna sytuacje,mialam b.jasny blond,kupilam sobie farbe loreal florida honey blond,na opakowaniu byl taki jasny br您,mi wyszedl jak w morde strzeli RUDY...
wczoraj farbowalam sie jasnym br您em tez loreala i wyszedl mi taki troche ciemny blond...
jakos odechciewa mi sie juz eksperymentow z farbami...
ale kurcze z drugiej strony chcialabym miec na glowie jakis ladny,ciep造 br您ik...samej ciezko jest trafic w wymarzony odcien,ja nastepnym razem chyba skorzystam z pomocy specjalistow
anielec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 14:43   #13
sylw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Zanim na這篡sz kolejn farb radz odczeka kilka my. Zawsze farbowa豉m Lorealami i zawsze wychodzi kolor inny, ni na opakowaniu, ale po kilku myciach spiera si do koloru z opakowania
sylw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 16:04   #14
Zafirah
Rozeznanie

monikaa wroc: nie wyjdzie Ci 鄴速y kurczak o ile nie na這篡sz bardzo ciep貫go odcienia tak jak napisa豉m, teraz juz nie rozja郾isz w這s闚 farb a jedynie mo瞠sz zmienic ten odcie kt鏎y masz na g這wie. I nie wi L'Oreala, 瞠 wyszed Ci inny kolor ni chcia豉 - w tym przypadku po prostu 幢e dobra豉 farb. A je郵i chodzi o odrosty to na nast瘼ny raz mo瞠 lepiej kup w sklepie fryzjerskim farb i dobierz do niej oksydant o odpowiedniej mocy - wtedy wyjdzie Ci taki kolor jaki chcesz. Przypuszczam, 瞠 gdyby w tej L'Orealowskiej farbie by這 wi璚ej % to wyszed豚y Ci kolor z opakowania.

Ombligo: oczywi軼ie, 瞠 nie b璠zie zielonkawej po鈍iaty gdyby w這sy by造 鄴速e i na to po這篡這by sie popiel to tak bo z馧ty + niebieski = zielony, tutaj natomiast mamy do zbicia kolor miedziany czyli pomara鎍zowy a neutralizuje sie go w豉郾ie popielatym.
Stary 2009-08-03, 21:07   #15
monikaa wroc
Przyczajenie

by豉m teraz w drogerii i babka mi powiedzia豉 ze powinnam najpierw zrobic dekoloryzatorem by z loreala prawie 50 z i dopiero farb mo瞠 zrobi to za jekie 2-3 tyg jak my郵icie nic si nie stanie moim w這som i czy to wog鏊e zadziala
Stary 2009-08-03, 22:35   #16
Zafirah
Rozeznanie

Je郵i teraz zaczniesz bawi si dekoloryzatorem to szansa na pozostanie rud wzrasta Nie wiem czemu w鈔鏚 os鏏 nie do ko鎍a zaznajomionych z tematem pokutuje twierdzenie, 瞠 po dekoloryzacji powinno si odczeka tydzie czy dwa i dopiero nak豉da farb. To jest bzdura - dzisiejsze farby nie niszcz w這s闚, po dekoloryzacji otrzymujemy tylko podk豉d na kt鏎y k豉dzie si farb, 瞠by otrzyma 膨dany kolor. Robi sie to w jednym dniu, jako ci庵這嗆 zabieg闚.
Stary 2009-08-04, 11:54   #17
Natalia1986
Przyczajenie

a je郵i komu wypadaj w這sy i s s豉be to te mo積a np kilka razy w ms. farbowa?
Akurat mi po ostatnim farbowaniu na "miodowy blond" i po na這瞠niu farby na sk鏎 g這wy zacz窸y wypada mocniej dlatego te fryzjerka zasugerowa豉 瞠by da odpocz望 w這som i przyj嗆 po ok 2 ms ... Tak te na ch這pski rozum i mi si wydaje, dlatego te tymczasem od篡wiam je jak tylko mog i czekam na ten pi瘯ny dzie a p鎩d do fryzjera i pozb璠 si tego "miodowego"

PS. a propo od篡wiania ... co 4 dni u篡wam nafty kosmetycznej z olejkiem rycynowym i wydaje mi si 瞠 wypada mi po niej troch wi璚ej w這s闚 - czy to normalne? (u篡wam jej ok 2 tyg) <--- nie mog znale潭 odpowiedzi na to pytanie za pomoc wyszukiwarki ...
Prosz o odp
Stary 2009-08-04, 12:55   #18
monikaa wroc
Przyczajenie

czesc
nie choodzi這 mi o to by poczekac 2-3 tyg 瞠by w這s闚 nie zniszczy tylko 瞠by moze troch ta farba zeszla i za 2-3 tyg dekoloryzator na這篡 i od razu farb chodzi這 mi 瞠 jak za 2-3 tyg farba troszk zejdzie to moze jest mniejsza szansa na to by nie by czerwonym potworem a powiedzcie mi teraz jestem ruda i jak zaczna one odrasta to co mam zrobi wtedy t sama farb co teraz robi豉m zrobi odrost czy inn ju odrost a po chwili na ca貫 co innego na這篡
Stary 2009-08-04, 15:32   #19
malaika7
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

Nie dekoloryzuj bo si pogr捫ysz. Pos逝chaj Zafirah bo ma racj, i jak widz do鈍iadczenie. Dekoloryzacja (zw豉szcza ta domowa) wyci庵nie ci na 鈍iat這 dzienne pomara鎍zowo 鄴速y pigment. Kup farb - jaki 鈔edni blond - w najbardziej popielatym z mo磧iwych odcieniu i zafarbuj jeszcze raz. Ale nie w markecie tylko w sklepie fryzjerskim. Te "sklepowe" nie maj takich zimnych odcieni.
Stary 2009-08-04, 15:57   #20
monikaa wroc
Przyczajenie

Ok zrobi jak radzicie - mam ko這 domu hurtowni fryzjerska poradzcie jakiej firmy kupi farbe a najlepiej by軼ie mi poradzily jaki konkretnie kolor wzi望 aha i jaka procentowa wod u篡 dzi瘯i kochane jeste軼ie

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

A jeszcze jedno pytanie jak ju zafarbuje i b璠zie ok to ja b璠 mie odrosty to co wtedy czy tym popelem b璠 musia豉 zrobi czy ju wtedy farb wtedy wystarczy tym lorealem co zrobi豉m
Stary 2009-08-04, 16:06   #21
milli
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witaj,

A ja my郵, 瞠by si wstrzyma豉 ze 2-3 tygodnie. By豉m w identycznej sytuacji jak Ty. Myj wlosy codziennie i po takim w豉郾ie czasie kolor wyblak, nie jest ju taki rudy i powiem nawet, 瞠 przypomina ten ze zdj璚ia jakie by這 na opakowaniu. Nie niszcz w這s闚 kolejnym farbowaniem

pozdr,
M

edit: co do odrost闚 to nie b璠zie ich prawie w og鏊e wida pod warunkiem, 瞠 Twoje w這sy zachowaj si tak jak moje...

Edytowane przez milli
Czas edycji: 2009-08-04 o 16:07 Pow鏚: skleroza
milli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-11, 14:31   #22
Natalia1986
Przyczajenie

monika wroc,
i jak, pozby豉 si tego niechcianego koloru???
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.