Szukam dobrej jakości farby w prawdziwie marchewkowym a nie czerwonym odcieniu:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-03, 12:20   #1
trulina
Raczkowanie

Szukam dobrej jakości farby w prawdziwie marchewkowym a nie czerwonym odcieniu:)

znacie taki odcień?jakiej farby bym nie użyła wychodzi czerwona,a ja fatalnie wygladam w czerwieni,podkresla moja czerwonawą twarz.
Interesuje mnie osiagniecie takiego koloru:

http://amolife.com/image/images/stor..._beauty_14.jpg

moj naturalny odrost,to teraz,po 7 letnim farbowaniu ciemnopopieleaty
obecnie mam ufarbowane na dość jasny brąz.
trulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 15:51   #2
Zafirah
Rozeznanie

Dot.: Szukam dobrej jakości farby w prawdziwie marchewkowym a nie czerwonym odcieniu

1. Jeśli masz włosy pofarbowane na jasny brąz to taka marchewka Ci nie wyjdzie bo tak intensywne miedziane odcienie potrzebują dość jasnego podkładu. Musiałabyś wykonać u fryzjera kąpiel rozjaśniającą żeby rozjaśnić włosy o jakieś 2 tony.

2. Na to możesz położyć Majirel 7.40 - jeszcze bardziej czysto marchewkowy kolor bez dodatku czerwieni.
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:24   #3
stubbornme
Zadomowienie

Dot.: Szukam dobrej jakości farby w prawdziwie marchewkowym a nie czerwonym odcieniu

cóż... marchewkowy kolor wyszedl mi tylko raz. Kiedy jako podkład mialam swoje blond wlosy, wiec niestety niezaleznie od zakupionej farby nie bedzie on nigdy marchewkowy jesli nie bedzie blondu pod spodem. A robienie blondu i pozniej farbowanie odrazu rudym bardzo niszczy. Ew. polecam sprobowac rozjasniacza najwyzszego 13% lub 9% dodac do Majirel 7.40 ja tak robilam i byl naopewno bardziej marchewkowy niz czerwony...

stubbornme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:34   #4
Zafirah
Rozeznanie

Albo Ty coś źle napisałaś albo ja nie zrozumiałam: dodawałaś rozjaśniacz do farby?! A w jaki celu, że tak zapytam?
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 13:31   #5
arachnea
Rozeznanie

Dziewczynki, a powiedzcie jak uważacie - mam jasną cerę, naturalny kolor włosów to ciemny blond, oczy brązowe wpadające w odcień piwny w słońcu... a mi się marzy ruda czupryna (ale bez czerwieni!) coś w ten deseń
http://checkered-vans.com/bandgaller...aramore_43.jpg
http://image.examiner.com/images/blo...age/hayley.jpg

czy takie odcienie pasowałyby do mojego typu hmm... urody? uwielbiam czarne ciuchy i wydaje mi się, że takie połączenie zadziornego mroku fajnie by współgrało
arachnea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:47   #6
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

tez mnie ciekawi ta farba rowniez szukam marchewy wiec ciekawa jestem tej farby a macie jeszcze jakies inne propozycje
Stary 2012-07-25, 11:52   #7
aktinidia3
Przyczajenie

a ja szukam takiego koloru.. tylko bez blondu.. sam czysty marchewkowy.. pomoże któraś?
aktinidia3 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości