Tipsy... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-22, 18:40   #31
angelcia1465
Przyczajenie

Dot.: Tipsy...

Robię to dla same siebie i nie mam zamiaru komus.... także dzieki za dobre rady MI sie podoba i to sie liczy
angelcia1465 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 20:39   #32
germana
Przyczajenie

Wcześniej pisałaś, że takim zestawem "można kolezankom robić za niewielką kwotę....i napewno na dobre to wyjdzie." według mnie jeżeli nie zna się prawidłowych podstaw, a szczególnie gdy robi się błędy takie jak przepiłowanie płytki, dodatkowo wątpię, że w taki zestaw wchodzą dobre preparaty do dezynfekcji to nie jest to zbyt bezpieczne i fajne....
Porobisz paznokcie swoim koleżankom a potem stwierdzisz, że robisz to długo, dobrze(sama napisałaś, że Tobie się podoba) i pójdziesz popracować sobie w salonie? I natknie się na Ciebie dziewczyna i pomyśli tak jak Ty…

Edytowane przez germana
Czas edycji: 2009-08-22 o 21:18
germana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:18   #33
dzelaa
Raczkowanie

Wink Dot.: Tipsy...

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
To ja jestem bardzo ciekawa Waszych prac. Naprawdę i bez jakiś złośliwości.
ja obiecuje,że dodam, w piątek albo sobote,bo żele robie sobie na wesele a na razie mam takie zwykłe przyklejane.
dzelaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:33   #34
SMAKUSIA
Rozeznanie

A jakim klejem je prztklejasz ?

SMAKUSIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:42   #35
anick88
Wtajemniczenie

no wiec .. porownaj swoje paznokcie z paznokciami chociaz byliczki - jesli nie widzisz roznicy, to gratuluje osiagnietego celu..
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:03   #36
dzelaa
Raczkowanie

Cytat:
A jakim klejem je prztklejasz ?
klejem do tipsów,co był do kompletu, a pod spodem diamentowa odżywka.
Stary 2009-08-23, 22:20   #37
angelcia1465
Przyczajenie

Po pierwsze ja nie robie kolezankom !!Tylko zamowilam kolezance ktora robi dla innych dziewczyn,a to juz ich sprawa czy chodza do niej czy kogos profesjonalego. a Kto mowi o pracy w salonie?CZy ja mowilam ze mam taki zamiar<lol> ?!zrobilam to dla siebie i nic wiecej nie mam do powiedzenia.
Stary 2009-08-27, 11:42   #38
dzelaa
Raczkowanie

to sa te moje tipsy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,9 KB, 163 załadowań)
Stary 2009-08-27, 12:20   #39
angelcia1465
Przyczajenie

Nie ma rewelacji ... a w głebiać się nie będe bo niestety nie znam sie aż tak dobrze aby mowic ,tylko widac tutaj sporo niedoskonałości jak i w moich byłoPozdrawiam

Edytowane przez angelcia1465
Czas edycji: 2009-08-27 o 15:31
Stary 2009-08-27, 12:45   #40
SMAKUSIA
Rozeznanie

Pudło. Nie są dobrze zrobione. Widać góry i dolny po kciuku. Dlaczego jest french tak wysoko? Dlaczego jest zakryty brokatem, przeciez nie o to chodzi zeby pieknego frencha zakrywać tona brokatu.
W dodatku tego kształtu nie znam. Cosik mi się wydaje że próg tipsa jest źle spiłowany. No i to tyle co na razie widzę.
Tak więc duuużo pracy przed Tobą

Stary 2009-08-27, 13:12   #41
EarlGrey
Wtajemniczenie

dzelaa mi Twoje paznokcie się podobają, wiele razy przedłużałam paznokcie u osób po kursie, i wyglądały bardzo podobnie, a osoba która ja nosi przecież nie musi się znać na fachowym przedłużaniu paznokcia, najważniejsze, żeby się podobało, poza tym przeciez dziewczyny nie napisały że ich paznokcie są najlepsze, przecież to normalne, że nie są mistrzyniami, ja osobiście, poszłabym do dzeli na przedłużanie paznokci jeśli miałabym zaoszczędzić i płytka po takim przedłużaniu nie byłaby zniszczona. Odnoszę wrażenie, że niektóre dziewczyny nie potrafią pogodzić się z tym, że inne robią sobie same paznokcie bez kusru i jeszcze im się podobają. Troszkę tolerancji

Edytowane przez EarlGrey
Czas edycji: 2009-08-27 o 13:13
EarlGrey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 13:25   #42
Paati89
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Paati89

Pierwsze co się rzuca w oczy to jakiś nieokreślony kształt... Inny na kciuku niż na reszcie.
French troche za wysoko zrobiony. Górki i doliny niestety też widać

Paati89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:57   #43
Albertyna
Zakorzenienie

Thumbs down Dot.: Tipsy...

Technicznie i esteycznie- mocno kiepsko- french zbyt nisko i do tego jeszcze pokrytyna linii usmiechu brokatem Po co? Urody mu to nie dodało.
Kciuk- bo tylko on jest widoczny z boku- fatalnie wypiłowany- tam, gdzie powinno byc delikatne wzniesienie- mamy konkretny dołek...
Żel na skórkach...
Ech...

Twoja praca i Angelci, tylko potwierdziła to co pisałyśmy wczesniej
PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI NIE JEST TAK BANALNE JAK SĄDICIE.
bo jak widać Wasze prace moooocnooo odbiegaj od ich PRAWIDŁOWEGO (nie mówie doskonałego), wykonania....

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2009-08-27 o 19:59
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:40   #44
dzelaa
Raczkowanie

te paznokcie na wesele robiła mi kuzynka ta co mi 1 żele robiła
i niestety spieprzyła mi paznokcie a myśłalam ze lepiej zrobi
Stary 2009-08-30, 21:20   #45
SMAKUSIA
Rozeznanie

A widzisz

Stary 2009-09-08, 12:10   #46
dorotkajaz
Raczkowanie

Cytat:
Dlaczego jest french tak wysoko? Dlaczego jest zakryty brokatem, przeciez nie o to chodzi zeby pieknego frencha zakrywać tona brokatu.
jak mi pierwsze frencze wychodziły krzywo to też zakrywałam je ozdobami:P
dorotkajaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:25   #47
slivka
Przyczajenie

Dzień dobry
Jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw, bo byłam bardzo 'zajarana' tym tematem. do zestawu dokupiłam lepsze żele(sunflower-przecież nie potrzebuje od razu super drogich produktów) i kilka lepszych produktów typu primer. zaczełam przedłuzać paznokcie głównie sobie i byłam zodowolona.

I teraz mam ogromną ochotę dowiedzieć się dlaczego Drogie Stylistki jesteście tak ciete na WSZYSTKIE niesprofesjonalnie przedłużające paznokcie dziewczyny? Musicie mi uwierzyć, że prócz profesjonalizmu, certyfikatów, dyplomów itp liczy się przede wszystkim poczucie estetyki! wiele stylistek po szkole, kursach i doszkalaniach robi cos paskudnego z paznokciami. Jak zobaczyłam paznokcie koleżanki, zrobione w salonie przez panią zajmującą się tym od kilku lat, profesjonalistkę, to się załamałam, bo mam poczucie estetyki i dobrego smaku. technicznych spraw można sie nauczyć na kursie, ale nawet szkolenie z zakresu wtapiania ozdób i łaczenia kolorów nic nie da, jezeli ktoś po prostu nie widzi, że coś jest nieestetyczne.

Ja zostałam pochwalona przez panią kosmetolog, która zajmowała się stylizacją paznokci- stwierdziła, że wystarczy, że naucze sie jak najwiecej o budowie i chorobach paznokcia, a bedę mogła się tym zajać 'na poważnie'. ja jednak traktuje to wyłacznie jako hobby(ale poczytałam o paznokciu conieco) i wszystko byłoby spoko, gdyby nie te żenujace reakcje typu 'uderzanie łbem o ścianę' na wieść o kimś kto sobie kupił zestaw i jest zadowolony, a nie jest profesjonalistą. zastanówcie się-czy to mimo wszystko nie była przesada?

pozdrawiam
slivka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 17:16   #48
angelcia1465
Przyczajenie

slivka-dokladnie zgadzam sie z Toba!!!!!!Mialam tez bardzo negatywne opinie.... ale na ten temat juz sie wypowiadac nie bede,bo naprawde nie zważam na to czy komus sie moje tipsy podobaja czy nieIch sprawa,jak ktos umie lepiej robić to niech robi...
Stary 2009-09-09, 22:44   #49
Albertyna
Zakorzenienie

slivka, fakt, faktem poczucie estetyki przydaje sie, gdy zajmujemy sie sprawami "urodowymi"- makijazem, paznokciami, czy tatuazami.
Jednak najważniejsza jest WIEDZA, bo co z tego, ze ktos zrobi sliczne zdobionko, jak pod spodem będzie przepiłowany paznokcieć, albo w wyniku źle zbudowanej krzywej C paznokciec łupnie wraz z naturalnym i poleci krew?
Stary 2009-09-10, 01:57   #50
slivka
Przyczajenie

Albertyna!
ja nie pisałam o poczuciu estetyki jako zrobieniu extra wzorka(to było tak przy okazji). Miałam na myśli cały kształt, linie uśmiechu, krzywą C, odpowiednią długość itp.

Oczywiście to o czym piszesz jest sporym problemem i nie nalezy go w żadnym wypadku bagatelizować. ja absolutnie nie neguję tego, że propagujecie kursy, wiedzę itp. ja tylko nie rozumiałam smiałości (w negatywnym tego słowa znaczeniu) reakcji poszczególnych osób na radośc innych z posiadania zestawu. that's all.

poza tym jestem pełna uznania dla Twojej działalnosci i twórczości. od dawna
slivka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:13   #51
Albertyna
Zakorzenienie

Ojoj, dziekuję!

Ciesze sie, że się zrozumiałysmy.
Stary 2009-09-24, 20:09   #52
kiniaczek711
Raczkowanie

Moim zdaniem, te które czepiają się tutaj ludzi, którzy nie przeszli szkolen i kupili sobie zestaw startowy na allegro boją sie, że straca przez takie osoby klientów
Przede wszystkim dobra kosmetyczka powinna mieć wyksztalcenie dermatologiczne, ciekawa jestem, która z tak mądrych Pań ma takie wyksztalcenie hmmm??? I jestem ciekawa, która zaliczyła kosmetologie, a nie tylko kursy??
kiniaczek711 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 20:38   #53
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Że niby przez kogo stracić klientów?
Przez STYLISTKI BEZ KURSU tworzące takie cuda? (załącznik)
Bez przesady.
One dobrze radzą.
I już.
Stary 2009-09-24, 21:23   #54
kiniaczek711
Raczkowanie

Przez osoby, które kupują takie zestawy na allegro aby sobie samym robic paznokcie i być może najbliższej rodzinie(tak czytałam w wielu postach). A przede wszystkim, każdy z nas kiedyś zaczynał i każdemu z nas zdarzały się "niewypały". Owszem niedoświadczone mogą sobie i innym zrobić krzywdę, ale robią to na swoja odpowiedzialność, moim zdaniem nie mi ani nikomu innemu oceniać to. A to że nie raz pewnie spotkałyście się z klientką, która miala nadpiłowany paznokieć nie ozncza to wcale ze musiala zrobic to "niedoświadczona nowicjuszka" często miałam klientke gdzie miala poranione paznokcie przez doświadczoną kosmetyczke, tzn tak sie ona nazywala a czy nia byla to tez nie wiem. Jak chcą robić to niech robia
kiniaczek711 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 08:28   #55
Bothi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kiniaczek711 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim dobra kosmetyczka powinna mieć wyksztalcenie dermatologiczne, ciekawa jestem, która z tak mądrych Pań ma takie wyksztalcenie hmmm??? I jestem ciekawa, która zaliczyła kosmetologie, a nie tylko kursy??
Na kursach uczą o chorobach paznokci (przynajmniej na moim) i uczą, że stylistka ma jedynie rozpoznać, że coś z paznokciem jest nie tak i odesłać do dermatologa. To dermatolog leczy, nie stylistka.
Bothi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 09:25   #56
Luka_
Przyczajenie

Co do tych szkół kosmetycznych to bym polemizowała. Moja koleżanka zanim poszłam na kurs pokazywała mi jak ona przedłuża paznokcie(wtedy myslałam że są śliczne). I tak np. dzięki niej dowiedziałam się że Primera nakłada się nietylko na naturalną płytkę ale i na całego przedłużonego paznokcia Więc się jej pytam skąd ma takie informacje, ponieważ ja czytałam że nakłada się go TYLKO na naturalną płytkę. Odpowiedziała że one są tak w SZKOLE KOSMETYCZNEJ uczone I tutaj się zgqadzam jak ktoś nie wie jak prawidłowo powinien wyglądać pazurek to dla niego on jest ładny Raz kiedyś skusiłam się na pazury u takiej właśnie dziewczyny i dziękować jej że moje paznokcie "żyją" . Małe kroczki stawiam i przedłużanie paznokci zajmuje mi więcej czasu niż doświadczonym osobą, ale dzięki kursowi wiem co powinnam a czego nie

P.S. U mnie na kursie Instruktorka przy podejrzeniach jakiejś choroby paznokci u klientki, też kazała ją odsyłać do dermatologa. Od leczenia takich chorób jest dermatolog a nie kosmetyczka
Luka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 17:23   #57
Niutka223
Przyczajenie

Witam wklejam zdjecie moich pierwszych tipsów jakie zrobilam sobie sama, wiem ze sa krzywe i duzo im do ideału ale mam nadzieje ze jak bede sie uczyła bedzie tylko lepiej. Nie mam zadnego kursu do piero zamierzam pojsc bo wiem ze sie przyda.
Niutka223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:48   #58
agatulaa
Przyczajenie

ja zawsze myślałam że kurs nie jest do niczego potrzebny .
ale jak sama zaczęłam "próbować" zrobić sobie sama paznokcie żelowe ( koleżanka miała kurs i mi trochę pomagała) ledwo wypiłowałam jednego tipsa i dałam sobie spokój szkoda paznokci , czasu, i żelu xd jct mam zdjęcie jakby któraś chciała zobaczyc moje wypociny xd
agatulaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 10:06   #59
Luka_
Przyczajenie

Przede wszystkim to sam klientki nie widzą co noszą na pazurach. U mnie w szkole jedna laska miała ślub tydzień temu i paznokcie przedłużała jej właśnie koleżanka "po znajomości", dziewczyny i to były dopiero góry i doliny a jak się lepiej przyjrzało to i szczyty Pozalewane skórki...., OCHYDA żałuję że nie zrobiłam zdjęcia tego cuda, ale najlepsze jest to że jej się podobały takie hehe. Z ciekawości popytałam innych koleżanek jak im się podobają pazurki (zdjęcia pokazywałam z forum z wątku o pseudo stylistkach) i nie widziały nic dziwnego a niektóre nawet się podobały Więc jak dla mnie jak ktoś się nie zna i sobie robi takie "cudne" pazurska to i zachwycony będzie
Luka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:40   #60
SMAKUSIA
Rozeznanie

I oto to to chodzi :P
Dzieczyny kupują zestawik - zadowolone. Robią pazurki ( totalnie zle zbudowane i szkaradne jednym slowem mowiąc) ale jest biała koncówka na prosto, tona brokatu żeby zatuszować krzywą linie i nablyszczacz i już są w 7 niebie i jest git majonez można pokazywać koleżankom że ma się bomba pazury prawie za darmola

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości