Jaki makijaż? Ratujcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-03, 22:56   #1
kicia_85
Przyczajenie

Jaki makijaż? Ratujcie

Witam,
Mam nieziemski problem. Idę w sobotę na wesele i nie wiem jaki makijaż mam zrobić.
Problem leży w wyborze koloru makijażu. Na imprezę wybieram się w różowej tunice i białych spodniach. Fotki tuniki załączam.
Nie mam pojęcia jaki kolor cieni powinnam wybrać. Zwykle noszę czarne ciuchy lub jakieś fiolety i w związku z tym mam tylko odcienie szarości, fiolety i zielone cienie i to mi w zupełności wystarcza. Problem w tym, że żadne z nich nie pasują do ubrania weselnego .
Dodam jeszcze, że używam cieni Inglota bo jak dla mnie są naprawdę dobre i nie mam z nimi żadnych problemów.
Dodam jeszcze że biżuteria będzie czarna bo tylko takia pasuje do całości.
Proszę ratujcie

Nie wiem czy te informacje będą do czegoś potrzebne, ale na wszelki wypadek dodam, że mam niebieskie oczy, oliwkową cerę i w tej chwili czarne włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cala.jpg (58,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fragment.jpg (18,8 KB, 19 załadowań)
kicia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 08:59   #2
miskowa
Zakorzenienie

Dot.: Jaki makijaż? Ratujcie

Cytat:
Napisane przez kicia_85 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam nieziemski problem. Idę w sobotę na wesele i nie wiem jaki makijaż mam zrobić.
Problem leży w wyborze koloru makijażu. Na imprezę wybieram się w różowej tunice i białych spodniach. Fotki tuniki załączam.
Nie mam pojęcia jaki kolor cieni powinnam wybrać. Zwykle noszę czarne ciuchy lub jakieś fiolety i w związku z tym mam tylko odcienie szarości, fiolety i zielone cienie i to mi w zupełności wystarcza. Problem w tym, że żadne z nich nie pasują do ubrania weselnego .
Dodam jeszcze, że używam cieni Inglota bo jak dla mnie są naprawdę dobre i nie mam z nimi żadnych problemów.
Dodam jeszcze że biżuteria będzie czarna bo tylko takia pasuje do całości.
Proszę ratujcie

Nie wiem czy te informacje będą do czegoś potrzebne, ale na wszelki wypadek dodam, że mam niebieskie oczy, oliwkową cerę i w tej chwili czarne włosy.
ja bym postawiła na zielony makijaż, skoro masz takie cienie. Na tej tunice są elementy zieleni, więc powinno wyglądać ok. Możesz spróbować też z różem, ale uważaj, żeby nie wyszło zbyt cukierkowo i za słodko
miskowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 09:13   #3
kicia_85
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
ja bym postawiła na zielony makijaż, skoro masz takie cienie. Na tej tunice są elementy zieleni, więc powinno wyglądać ok. Możesz spróbować też z różem, ale uważaj, żeby nie wyszło zbyt cukierkowo i za słodko
foty nie są wyraźne :/ i te mazaje na tunice nie są zielone a raczej prawie czarne. Może w takim razie może grafitowy makijaż?
Stary 2009-08-04, 09:15   #4
miskowa
Zakorzenienie

Cytat:
foty nie są wyraźne :/ i te mazaje na tunice nie są zielone a raczej prawie czarne. Może w takim razie może grafitowy makijaż?
na moim monitorze na drugim zdjęciu jest wyraźnie zielony, myślałam że to materiał tuniki na zbliżeniu, choć faktycznie słabo widać.
Stary 2009-08-04, 10:01   #5
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Szare, fiolety i zielone moim zdaniem wystarcza Ci w zupełnosci. Tunika jest rózowa i tam chyba sa jakies zielone liscie, bizu czarna- w zwiazku z tym z posiadanych cieni masz pełna dowolnosc.
Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym sie na szary smokey, ewentualnie przetarty fioletem. Bo nie sztuka jest wymyslic cos skomplikowanego i wykonac to na pół gwizdka, tylko własnie prosty, efektowny i doprowadzony do perfekcji makijaz. Dodatkowo odcienie szarosci na oczach dodadza Ci troche pazura, bo stroj bedzie z tych słodkich. do tego ladny błyszczyk, moze byc lekko rozowy lub bezbarwny, róz na policzki i klasa.

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:02   #6
kicia_85
Przyczajenie

tak, ta druga fotka to zbliżenie. Niestety robiłam ją późnym wieczorem i nie są szczególnie wyraźne :/.
Więc może ją opisze: taki troszke pudrowy róż z elementami czarnymi/grafitowymi i odrobiną bieli.

Myślisz, że grafitowy makijaż będzie pasował. Będą czarne dodatki do tego na szyi i w uszach
Stary 2009-08-04, 10:19   #7
miskowa
Zakorzenienie

no to odwołuję ten zielony. Wygląda, że mam dziwnie monitor ustawiony. Popieram dziewczyny, że szarości, grafit, albo smoke jakiś podrasowany fioletem
Stary 2009-08-04, 10:30   #8
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
tak, ta druga fotka to zbliżenie. Niestety robiłam ją późnym wieczorem i nie są szczególnie wyraźne :/.
Więc może ją opisze: taki troszke pudrowy róż z elementami czarnymi/grafitowymi i odrobiną bieli.

Myślisz, że grafitowy makijaż będzie pasował. Będą czarne dodatki do tego na szyi i w uszach
W tym układzie dowolnosc z zielenia tez odwołuje, ale podtrzymuje swoja propozycje

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 10:30   #9
kicia_85
Przyczajenie

W takim razie zabieram się za ćwiczenie "ekstra oka". Zobacze jak wyjdzie z tymi cieniami, które posiadam. Jak coś nie będzie pasowało jutro wybiorę się po nowe cienie (W sumie to mogloby do końc nie pasować, luię nowe kosmetyki)
Stary 2009-08-04, 10:34   #10
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

Na twoim miejscu zrobilabym szarym cieniem kreske na gornej powiece i potem lekko ja roztarla do gory,wyciagajac rowniez bardziej do gory .Skoro nie masz jasnego cienia,pokryj powieke odrobina podkladu i przypudruj-to zastapi bezowy,naturlany odcien jednoczesnie stanowiac baze pod dalsze wyczyny
Poprobuj z tym co masz,moze wpadniesz na cos innego.Przyloz tunike zeby zobaczyc jak wyglada calosc.Powodzenia i udanej zabawy.

Edytowane przez angel1980
Czas edycji: 2009-08-04 o 10:35
angel1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości