kolor w這s闚 jak u Jennifer Aniston - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-04, 18:08   #1
Galicjanka87
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

kolor w這s闚 jak u Jennifer Aniston

Hej dziewczyny mam do Was pytanie czy wiecie jaki kolor w這s闚 ma Jennifer Aiston na za陰czonym zdj璚iu ? Czy to jest ciemny , 鈔edni blond? I jak myslicie do jakiego typu urody by pasowa. Bardzo mi si podoba ten kolor w這s闚, jednak nie wiem czy b璠zie do mnie pasowa i czy wyjdzie na moich w這sach. Jaki miesi帷 temu fryzjerka zrobi豉 mi balejage, kt鏎y wyszed jakby lekko pomaranczowy z zlotymi pasemkami w ktorym okropnei sie czuje Odczeka豉m miesiac i chcia豉bym juz go zmienic. I zasatnwiam sie czy na taki kolor wlos闚 mog豚y wyj軼 ten odcien ? Za陰czam zdj璚ie tego koloru w這s闚 J. Aniston i moj kolor w這s闚 po nieszczesnym farbowaniu. Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nowea fryzzz edit 1.jpg (30,0 KB, 197 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Jennifer_Aniston_Milosne_1019906.jpg (27,4 KB, 169 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg J. Aniston.jpg (45,3 KB, 172 za豉dowa)
Galicjanka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-04, 19:56   #2
mg78
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 944
Wpisy w blogu: 2
Dot.: kolor w這s闚 jak u Jennifer Aniston

Kolor masz 豉dny ale skoro 幢e si w nim czujesz to jak najbardziej id do dobrej fryzjerki we zdj璚ie i poka o jaki kolor Ci chodzi tak chyba b璠zie najlepiej ,my郵 瞠 b璠zie Ci dobrze w takim odcieniu blond

mg78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-04, 20:19   #3
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743
Dot.: kolor w這s闚 jak u Jennifer Aniston

Cytat:
Napisane przez Galicjanka87 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny mam do Was pytanie czy wiecie jaki kolor w這s闚 ma Jennifer Aiston na za陰czonym zdj璚iu ? Czy to jest ciemny , 鈔edni blond? I jak myslicie do jakiego typu urody by pasowa. Bardzo mi si podoba ten kolor w這s闚, jednak nie wiem czy b璠zie do mnie pasowa i czy wyjdzie na moich w這sach. Jaki miesi帷 temu fryzjerka zrobi豉 mi balejage, kt鏎y wyszed jakby lekko pomaranczowy z zlotymi pasemkami w ktorym okropnei sie czuje Odczeka豉m miesiac i chcia豉bym juz go zmienic. I zasatnwiam sie czy na taki kolor wlos闚 mog豚y wyj軼 ten odcien ? Za陰czam zdj璚ie tego koloru w這s闚 J. Aniston i moj kolor w這s闚 po nieszczesnym farbowaniu. Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
Mi te si podoba ten kolor. To jaki baleja. Zimny ciemny blond i platyna.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.