Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 10:32   #4711
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Koło mnie na Andersa jest rewelacyjny sklep dla kobiet w ciąży- super ciuszki na lato były, lekkie i przewiewne ale z drugiej strony osłaniające dobrze brzuszek

Na allegro dużo fajnych rzeczy można upolować i w normalnych sklepach też sporo luźnych rzeczt- wiem bo lubię takie i kupuję

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-09-16, 10:37   #4712
vril
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Co do religii w szkołach to z tego co słyszę dużo osób protestuje, ale tak naprawdę jesteśmy społeczeństwem chrześcijańskim
Prawie 34 mln Polakow zostalo ochrzczonych i zwie sie ich katolikami ale na msze niedzielne udaje sie co tydzien 45%. Tak, jestesmy postrzegani jako spoleczenstwo katolickie ale nie jestesmy nim wzgledem prawa, co poswiadcza Konstytucja wlasnie, w zapisie o bezstronnosci religijnej panstwa, wobec czego rzad nie ma prawa narzucac w systemie edukacji przedmiotu takiego jakim jest religia (moze zalozenie bylo inne ale jak ktos slusznie zauwazyl nauczanie dotyczy tylko chrzescijanstwa, a nie religii w ogole). Konkordat nie powinien miec tu zastosowania, zwlaszcza, ze ustawa o bezstronnosci jest postanowieniem nowszym.

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteś katolikiem to stosujesz się do zasad/przykazań tej religii. Ciągłe grzeszenie i wybaczanie czyli tym samym ciągłe wybieranie zasad innych niż określonych w Biblii/dekalogu to trochę dla mnie bezsens.
Albo się z czymś zgadzasz albo nie czyli tym samym albo wierzysz w coś całkowicie albo wątpisz i nie wierzysz.
To sie zdaje nazywa grzechem przeciw duchowi swietemu - swiadome lamanie przykazu religijnego w nadziei na wybaczenie (presumpcja) i jest grzechem ciezkim (smiertelnym)
vril jest offline  
Stary 2009-09-16, 10:44   #4713
ferguusson
Zakorzenienie

aljaka -ciesze sie razem z Toba.. Wyobrazam sobie co przezywalas.. i jaka to ulga.. Moj mlodszy brat-nie najmlodszy-lekarze postawili na nim wyrok parenascie lat temu.. A moja mama sie nie poddala i tylko dzieki niej i nam-jest teraz kim jest(strasznie enigmatycznie to brzmi)..
I to udowania ze nawet parenastu lekarzy moze sie mylic.. Trace zaufanie i wiare w nich czasami..Zaluje ze sama nie jestem lekarzem...

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ha! a ja mam zostawiłam sobie właśnie na pamiątke zeszyt z reli z podstawówki dopiero sobie przypomniałam teraz, jak uderzyłaś w ten temat i mam też siostrzenicy i siostrzeńa (chociaż oni wcale nie wiedzą). to taki swoisty mały pamietniczek pokazujacy twórczy rozwój dziecka, posób postrzegania pewnych spraw w tym wieku

hahah, wkleje wam jutro fotki najlepszych rysunków z tych zeszytów, padniecie

ogólnie ubóstwiam rysunki dzieci, mam całą teczkę najlepszych prac moich ukochanych dzieci mojej kochanej siostry
Ja tezzz!! Na praktykach mialam temat swiateczny, byly rysunki co dzieci chcialy by dostac itp.. Zebralam po lekcji wszysko i nadal trzymam-nie wiem po co(tyle ze w Polsce to zostawilam).. I ogladalam je czasami wieczorami, smiejac sie do lez.. (pol godziny probowalam rozszyfrowac niektore kaligraficzny popisy-dzieci w 1szej klasie.. i fonetycznie zapisywaly angielskie tytuly gier... O Matko!!)
A swoje zeszyty z religii, z obrazkiem wklejonym i kwiatkami nadal gdzies mam.. i wspominam z sentymentem.. Choc to chyba jedyny sentyment jaki mi pozostal.

Cytat:
Jeżeli jesteś katolikiem to stosujesz się do zasad/przykazań tej religii. Ciągłe grzeszenie i wybaczanie czyli tym samym ciągłe wybieranie zasad innych niż określonych w Biblii/dekalogu to trochę dla mnie bezsens.
Albo się z czymś zgadzasz albo nie czyli tym samym albo wierzysz w coś całkowicie albo wątpisz i nie wierzysz.
amen.

To ja jeszcze dodam na zakonczenie-bo chyba chcecie przerwac dyskusje ze nie chodze do spowiedzi.. ale wierze ze nie bede sie smazyc w piekle za to.

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-09-16, 10:47   #4714
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Uuu, gorąco było od rana Jako podsumowanie pozwolę sobie napisać, że dobrze by było gdyby w naszym kochanym społeczeństwie żadna z postaw, czyli ani ateizm ani wyznawanie jakiejś religii nie były ani gloryfikowane ani piętnowane. Powinniśmy się nawzajem szanować za to jakimi jesteśmy ludźmi a nie za nasze poglądy religijne. Nie ukrywam, że bolą mnie zarówno ataki na np. katolików i obrażanie ich ze względu na to że wyznają taką a nie inną religię, a więc są "ciemni", ograniczeni itp. jak i na atestów, że na pewno są złymi bezwartościowymi ludźmi itd.

Atoja może Ci się przyda na przyszłość http://stanikomania.blox.pl/2007/10/...rozmiarze.html

Aljaka to super, że jednak z maleństwem jest lepiej

Edytowane przez Hanneke
Czas edycji: 2009-09-16 o 10:50
Hanneke jest offline  
Stary 2009-09-16, 10:48   #4715
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Fergus
EGM i EDM to dla mnie hit
Dzięki Agusi miałam okazję zobaczyć meow i myślę, że godne polecenia Poza tym kremowe minerały Lumiere
Chciałam nawet żebyś sobie odsypała Meow na wypróbowanie, ale nie chciałaś

Cytat:
Koło mnie na Andersa jest rewelacyjny sklep dla kobiet w ciąży- super ciuszki na lato były, lekkie i przewiewne ale z drugiej strony osłaniające dobrze brzuszek

Na allegro dużo fajnych rzeczy można upolować i w normalnych sklepach też sporo luźnych rzeczt- wiem bo lubię takie i kupuję
Nie raz śmieję się z TŻ-ta, że jak będę w ciąży, to nie będę za bardzo musiała kupować nowych rzeczy, ponieważ jakieś 90% rzeczy które noszę obecnie, to rzeczy które mogą podchodzić pod ciążowe

Na temat kościoła i wiary się nie wypowiadam Bo to dla mnie drażliwy temat Powiem tylko że mam podobne zdanie do WI

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:00   #4716
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Nie raz śmieję się z TŻ-ta, że jak będę w ciąży, to nie będę za bardzo musiała kupować nowych rzeczy, ponieważ jakieś 90% rzeczy które noszę obecnie, to rzeczy które mogą podchodzić pod ciążowe
o ja też tak mam, tylko potem się różne inne dziwne rzeczy okazują, że coś jest za szczupłe w piersiach, albo w klatce, albo w ramionach tudzieź w biodrach i koniec końców masz bluzkę ciążową za 140zł, z wielkim marszczeniem i ogonem na brzuchu, która normalnie powinna kosztować 25-30
atoja jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:01   #4717
kamilawu
Zakorzenienie

Atoja, fajne ciążowe spodnie
kamilawu jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:06   #4718
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

o fajne rzeczywiście, przydałby się tylko jeszcze trochę pas na brzuch bo by mi zjeżdźały, ale można sobie najwyżej doszyc
mierząc po sklepach przeróżne to krozmiar rozmiarowi nierówny. nawet głupi problem wrzynania się zauważyłam o czym nigdy nie miałam pojecia.
atoja jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:17   #4719
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Atoja- h&m ma fajną kolekcję ciążowych rzeczy podobnie jak zara Spodnie z gumowym paskiem na cały brzuszek aby dzidziuś nie zmarzł przypadkiem i przede wszystkim aby na kobietę były dobre przy praktycznie każdej wielkości brzucha plus nie zsuwały się.

Agusia- okradnę Cię jeszcze z tych ciemnych próbek Jak mój primer?

Stary 2009-09-16, 11:30   #4720
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

No właśnie za spodniami czarnymi przewędrowałam 5 hmów. Znam ich kolekcję na pamioęć i ilość w każdym sklepie. mają pojedyncze rozmiary i asortyment. spodnie czarne wszędzie tylko jedne 34. Był inny fason w pełnej rozmiarówce, ale taki chyba trefny model z wąskimi nogawkami,że się nie dziwię, bo 44 był za mały. z jeansami lepiej bo po trzy rozmiary 46 34 i 40. bluzki dwa rodzaje, w tym granatowa tylko w rozm 46, a druga nie w moim stylu, spódnica jedna super krótka miniówka jeans i druga baba falbany w gumkę-tragedia. to tyle. jak jest coś to rozmiarówki zapomniec o niej, pomijając fakt,że czasem w hm 42 jest mniejsze od 38 w tym samym modelu.

a zary nie mogłam upolować. na ostrobramskiej i w centrum nie było ciążowych
atoja jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:31   #4721
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
o ja też tak mam, tylko potem się różne inne dziwne rzeczy okazują, że coś jest za szczupłe w piersiach, albo w klatce, albo w ramionach tudzieź w biodrach i koniec końców masz bluzkę ciążową za 140zł, z wielkim marszczeniem i ogonem na brzuchu, która normalnie powinna kosztować 25-30
Ja mam prawie wszystko o co najmniej rozmiar większe (większość mam z wiązaniami na plecach) więc musiałoby mi sporo przybyć żeby gdzieś było za małe
Poza tym wiem że za bardzo nie będę mogła sobie folgować w ciąży z jedzeniem bo mam tendencję do tycia, a potem wiadomo trudno zgubić nadmiar kg

ps. Ja bym się na Twoim miejscu przeszła do tego lumpka o którym kiedyś mówiłam (tam obok Ambry na Warszawskiej w podziemiu), tam naprawdę sporo na dostawie można znaleźć rzeczy które spokojnie mogą uchodzić za ciążowe albo nimi są

Cytat:
Agusia- okradnę Cię jeszcze z tych ciemnych próbek Jak mój primer?
Jak na razie udało mi się go tylko raz spróbować i to zmieszany z moim (Ty wiesz jaki on ciemny wyszedł jak go wymieszałaś wreszcie dokładnie w tej torebeczce? ) Kurczę na mnie te wszystkie primery działają tak samo, czyli minimalnie Widać to wina mojej skóry (kurczę za nic nie mogę dojść do tego co ja takiego robiłam przed wyjazdem na wakacje że tak idealnie trzymały się na mnie minerały wierz mi wyglądałam w nich 2 razy lepiej niż teraz )

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:35   #4722
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

jakie szczęście mieć maszynę!!!koniec końców idę na wesele w czarnej taftowej kiecce, którą wreszcie sama uszyłam

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

aaa i zapomniałam dodać, że super jak brzuch jest pokaźny wówczas wszystko ci przystoi i pasuje, ale okres przejściowy to bardzo sciężki moment z ubraniami - w niczym nie wyglądasz przyzwoicie, nie mówiąc, że dobrze, a ja mam tego pecha,ze wyglądam jakbym się dobrze najadła. poprzednio brzuch wyskoczył w 7 mcu pod koniec, a i teraz poza obwodem nikt mi nie wierzy
atoja jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:41   #4723
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

chciałam się odnieść do dyskusji na temat religii, nie wiem jednak czy jest sens dalej ją ciagnać, bo to temat rzeka... każdy ma swoje zdanie i przy nim zostanie i tak jest dobrze. Tż mieszka w wiosce, w której kościół i ksiądz trzęsie całą społecznością, ludzie uważają JEGO za Boga, normalnie ciemnogród, on może robic z nimi co chce, ale nie bede się rozpisywać bo to naprawde dużo by mi zajęło.

ja wierze w Boga, modlę się (tak atojko-są jeszcze ludzie, którzy sie modlą w zwykły dzień i to nie koniecznie babcie po 70tce ). Chodzę do kościoła, bo czuje potrzebę. Ale czasem potrzeby nie czuję i po prostu nie idę- dlaczego mam iść na siłe, tylko dlatego ze dzis niedziela i TRZEBA iść? Pójsc tylko dla samego faktu i przespać/przegadać msze? jak poczuję potrzebę, to pójdę i w środę.

selene, nie żartuj ze Ty też nauczycielka z wykształcenia co za wysyp nauczycielek na minerałach a czego konkretnie?
a jak tam z jezykiem nie napisałaś

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-16 o 11:42
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-16, 11:58   #4724
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Aljaka bardzo się cieszę razem z Tobą. Cudowne nowiny

Na chwilę się tylko odniosę do tematu religii. Po pierwsze można być Chrześcijaninem nie będą Katolikiem, a po drugie wierzę w Boga i jeśli czuję wewnętrzną potrzebę to potrafię się modlić nawet w samochodzie (i bynajmniej nie mówię tu o klepaniu wierszyków). Natomiast kościół jest dla mnie instytucją wymyśloną przez ludzi, a nie stworzoną przez Boga! Dlatego nie wierzę w kościół i nie przyjmuję jego zasad.
Na co dzień staram się być dobrą osobą i postępować w zgodzie z własnym sumieniem (a to mam wrażliwe bardzo ). Podzielam całkowicie przekonania Krystle.
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Uuu, gorąco było od rana Jako podsumowanie pozwolę sobie napisać, że dobrze by było gdyby w naszym kochanym społeczeństwie żadna z postaw, czyli ani ateizm ani wyznawanie jakiejś religii nie były ani gloryfikowane ani piętnowane. Powinniśmy się nawzajem szanować za to jakimi jesteśmy ludźmi a nie za nasze poglądy religijne. Nie ukrywam, że bolą mnie zarówno ataki na np. katolików i obrażanie ich ze względu na to że wyznają taką a nie inną religię, a więc są "ciemni", ograniczeni itp. jak i na atestów, że na pewno są złymi bezwartościowymi ludźmi itd.
I tutaj powiedziałabym AMEN

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-09-16, 12:29   #4725
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Atoja- dużo firm posiada w swoich kolekcjach rzeczy luźniejsze, które spokojnie moga uchodzić za ciążowe Ja mam sporo takich luźniejszych tunik, w których spokojnie brzuszek bym zmieściła
Zare polecam w Arkadii- tam jest kolekcja mamusiowa

Stary 2009-09-16, 13:00   #4726
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Na chwilę się tylko odniosę do tematu religii. Po pierwsze można być Chrześcijaninem nie będą Katolikiem, a po drugie wierzę w Boga i jeśli czuję wewnętrzną potrzebę to potrafię się modlić nawet w samochodzie (i bynajmniej nie mówię tu o klepaniu wierszyków). Natomiast kościół jest dla mnie instytucją wymyśloną przez ludzi, a nie stworzoną przez Boga! Dlatego nie wierzę w kościół i nie przyjmuję jego zasad.
Na co dzień staram się być dobrą osobą i postępować w zgodzie z własnym sumieniem (a to mam wrażliwe bardzo ). Podzielam całkowicie przekonania Krystle.
mam dokładnie takie same zdanie

przyszło M*A*D 3

jaka jestem szczęśliwa, chyba jeszcze żadnym zamówieniem nie byłam tak podekscytowana idę obfocić i zapraszam zaraz do wątku MAD

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-16 o 13:02
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-16, 13:31   #4727
Miciel
Wpisz tu zomzing

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
przyszło M*A*D 3

jaka jestem szczęśliwa, chyba jeszcze żadnym zamówieniem nie byłam tak podekscytowana idę obfocić i zapraszam zaraz do wątku MAD
obfoć moje też

"Amen (z hebr. אמן amen - "na pewno", "wierność", od rdzenia amint - był mocny ) - judaistyczna i chrześcijańska uroczysta formuła kończąca i zarazem potwierdzająca modlitwę lub hymn. Na Bliskim Wschodzie termin ten pierwotnie oznaczał potwierdzenie przysięgi żołnierskiej (Asyria) - odpowiednik dzisiejszego "tak jest", "rozkaz" lub "wykonam" "

dla wątpiących proponuję zamiennik: "Howgh"
Miciel jest offline  
Stary 2009-09-16, 13:36   #4728
Dominkab

W języku polskim „amen” jest formułą kończącą modlitwę, przysięgę; jest to również wyraz oznaczający potwierdzenie, życzenie, aby się coś stało. Mówimy potocznie „jak amen w pacierzu”, co oznacza „na pewno, bez wątpienia”. Wyraz „amen” jest także ostatecznym zakończeniem czegoś. Używamy zwrotu „na amen” - np. „pogoda zepsuła się na amen" - to znaczy: całkowicie, zupełnie.
cytaz z http://www.katecheza.plock.opoka .org.pl/news.php?readmore=294

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-09-16, 13:39   #4729
Miciel
Wpisz tu zomzing

Cytat:
Wyraz „amen” jest także ostatecznym zakończeniem czegoś.
i tak go właśnie użyłaś powyżej - całkowicie świecko mimo to kontekst, w jakim padło, spowodował pewną paradoksalną dwuznaczność

Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2009-09-16 o 13:53
Miciel jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:00   #4730
Dominkab

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
i tak go właśnie użyłaś powyżej - całkowicie świecko mimo to kontekst, w jakim padło, spowodował pewną paradoksalną dwuznaczność
iiiiitaaam właśnie dlatego użyłam, pasowało mi do dyskusji

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Wreszcie nas umieścili w podręcznym MENU

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:09   #4731
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Dziewczęta, jest sens kupować taki stanik?
http://cgi.ebay.pl/new-M-S-Ceriso-un...4.c0.m14.l1262

Winly, płytę wysłała, powinnaś do piątku ją dostać

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:13   #4732
batkab
Raczkowanie

Cytat:
iiiiitaaam właśnie dlatego użyłam, pasowało mi do dyskusji

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

W menu jesteśmy od wczoraj
batkab jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:14   #4733
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Zależy o co pytasz
Jeżeli Ci się podoba to dlaczego nie?
M&S to M&S- też dobre staniki.

Stary 2009-09-16, 14:17   #4734
batkab
Raczkowanie

Cytat:

Lubię bieliznę od M&S Jest ładnie wykończona, ma ciekawe wzory. Rozmiarowo jest w porządku, obwody nawet ścisłe. Mam kilka staników miękkich i lekko usztywnianych i jestem z nich zadowolona

A ten stanik mam w obserwowanych Ale chyba się na niego nie skuszę, zostawię pieniądze na model też od M&S , którego szukam już jakiś czas (turkusowo-różowy w kwiatki)
batkab jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:24   #4735
Dominkab

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
W menu jesteśmy od wczoraj
eeee chyba robię się coraz bardizej gapowata No nic, spóźnione

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:26   #4736
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Lubię bieliznę od M&S Jest ładnie wykończona, ma ciekawe wzory. Rozmiarowo jest w porządku, obwody nawet ścisłe. Mam kilka staników miękkich i lekko usztywnianych i jestem z nich zadowolona

A ten stanik mam w obserwowanych Ale chyba się na niego nie skuszę, zostawię pieniądze na model też od M&S , którego szukam już jakiś czas (turkusowo-różowy w kwiatki)
Rozmiarowo powiadasz normalne? Bo gdzieś wyczytałam że dziewczyna o podobnych do moich rozmiarów narzekała na zbyt małą miskę...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:43   #4737
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:

:impreza:

Cytat:
dziekować jesteś kochana

Miciel - zajrzyj do wąteku MAD< dostałas inny cień

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-09-16 o 14:45
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:46   #4738
86Paula
Zakorzenienie

hmmm... widze,ze bylo tu goraco.
az myslalam ze sie poklocicie jak to teraz czytalam.
ja sie nie bede wypowiadac zbyt doglebnie- w Boga wierze, modle sie kiedy czuje potrzebe (nie ze kiedy trwoga to do Boga) ale do kosciola nie chodze jakis czas, nie potrafie sie zmusic a potrzeby jakos brak. Tz to przeszkadza- ostatnio nawet sie o to poklocilismy bo do niego nie trafialy moje argumenty...ale dalismy se w koncu spokoj z ta dyskusja, widocznie nie jest to na nia zbyt dobty czas.

piszecie o stnikach- ja nie wiem jak wy wynajdujecie je takie tanie. mi sie nie udaje.
czekam na Harry'ego- dzis wyslany. dlugo nie moglam sie zdecydowac na ci wymienic.
przyszly duze wymiary Lauress, wiec mialam dzis mile przedpoludnie. bo rano to bylo zle...

jestem spakowana, ogarniam ostatnie rzeczy ktore musze wziac (jade do kolezanki na noc z mala, wioze jej rozne pieroly dla dziecka ktore jej sie przydadza a u mnie leza bez sensu) mam nadzieje ze nic nie zapomne.

i wlasnie przyszla paczka z Mazidel z kwasami itd. wyprobuje tez algi bioferment
86Paula jest offline  
Stary 2009-09-16, 14:55   #4739
Darianna25
Zakorzenienie

Paula udanych wakacji.

Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć, ktróre MM z MACa używa Aga do cieni. Szukałam ale znalazłam kilka baz i n ie wiem która to jest dokładnie.
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-09-16, 15:01   #4740
gabs
Zadomowienie

Od wczoraj wydałam lekką ręką 130 zł na 2 staniki Dobrze, że to zlecenie wpadło, akurat wszystko na staniki wydam

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości