Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-11, 13:59   #901
Darianna25
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, znikam na jakiś czas z wizazu i w ogole z udzielania się w internecie... trochę mi się w życiu posypało i nie będę miała przez najblizszy czas głowy do siedzenia tutaj...
(nie, to nic z moją nową znajomoscią ani ze zdrowiem, ale kompletnie mnie rozwaliło i nie wiem, kiedy się pozbieram, mam nadzieję, ze wrócę niebawem)
trzymajcie się - buziaki

Kasiu mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Wracaj do nas jak najszybciej.

Mnie też nie wychodzą te emoikony.
Jak je sie wstawia?
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:05   #902
pranie
Wtajemniczenie

Kasiu Wracaj szybko kochana.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Wscieklam sie, wiecej nie mam zamiaru bazowac w zakupach na opiniach z wizazu (ostatnio mialysmy na ten temat dyskusje). Poniewaz mam przesuszona skore, wyjatkowo nie leza mi proszkowe korektory, postanowilam wiec kupic dobry korektor pod oczy i na przebarwienia. Padlo na Kanebo, wychwalany pod niebiosa. Nie dosc, ze pseudo stylista z Douglasa zle dobral m ikolor (wybija mi na brunatno brazowo), to jeszcze jestem zalamana samym produktem. On w ogole nie kryje, nic a nic! pod oczami natychmiast zebral sie w zmarszczkach, nawet tych o ktorych istnieniu nie wiedzialam! zalamka
pranie jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:09   #903
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Pranie a nie chciałaś biotherma?
Stary 2009-08-11, 14:18   #904
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Darianno skopiuj sobie link do konkretnej emotikony, a potem tu nad oknem edycji kliknij w taki kwadracik "z górami" - WSTAW OBRAZEK. W okno które wyskoczy wklej link (kasując uprzednio widniejące tam http://) i ok - emotka się wstawi i od razu będzie widoczna

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wscieklam sie, wiecej nie mam zamiaru bazowac w zakupach na opiniach z wizazu (ostatnio mialysmy na ten temat dyskusje). Poniewaz mam przesuszona skore, wyjatkowo nie leza mi proszkowe korektory, postanowilam wiec kupic dobry korektor pod oczy i na przebarwienia. Padlo na Kanebo, wychwalany pod niebiosa. Nie dosc, ze pseudo stylista z Douglasa zle dobral m ikolor (wybija mi na brunatno brazowo), to jeszcze jestem zalamana samym produktem. On w ogole nie kryje, nic a nic! pod oczami natychmiast zebral sie w zmarszczkach, nawet tych o ktorych istnieniu nie wiedzialam! zalamka
Pranie - mnie też proszki pod oczami niezbyt służą, dlatego używam korektora płynnego Maybelline EverFresh. Ubolewam niemiłosiernie, bo został wycofany jak mi się skończy, będę szukać nowego ideału bo ten nowy "mineralny" korektor MNY ponoć już nie jest taki fajny... Coś mi się obiło o uszy, że Rimmel dobrze się sprawuje.

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:26   #905
enaiv
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Darianno skopiuj sobie link do konkretnej emotikony, a potem tu nad oknem edycji kliknij w taki kwadracik "z górami" - WSTAW OBRAZEK. W okno które wyskoczy wklej link (kasując uprzednio widniejące tam http://) i ok - emotka się wstawi i od razu będzie widoczna

Pranie - mnie też proszki pod oczami niezbyt służą, dlatego używam korektora płynnego Maybelline EverFresh. Ubolewam niemiłosiernie, bo został wycofany jak mi się skończy, będę szukać nowego ideału bo ten nowy "mineralny" korektor MNY ponoć już nie jest taki fajny... Coś mi się obiło o uszy, że Rimmel dobrze się sprawuje.
Też nie wiedziałam, ale wspólnymi siłami z Viollet wiemy już nawet jak hiperłącze wstawić

ojj, niedobrze,że wycofali ale ostatnio myślałam że wycofali też mój ulubiony tusz z maybelline (volum express curved) bo nigdzie go nie było, a ostatnio go widziałam w jednym z rossmannów. Może korektor też wróci choć minerały pod oczy mi służą, to na ekstremalne przypadki everfresh jest naj naj

I też się zastanawiam, gdzie się foxy podziała

Edytowane przez enaiv
Czas edycji: 2009-08-11 o 14:27
enaiv jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:34   #906
Darianna25
Zakorzenienie

I co?

No zadziałało.Ale nie kasowałam tego http.

No a jak mojemu meżowi bym takie coś chciała wysłac na gg to jak to zrobić?

Aj nie wiecie co z Pastereczką?

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-08-11 o 14:39
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:38   #907
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Pranie ten Biothermu się nie zbiera w zmarszczkach nic a nic

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:41   #908
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Też nie wiedziałam, ale wspólnymi siłami z Viollet wiemy już nawet jak hiperłącze wstawić

ojj, niedobrze,że wycofali ale ostatnio myślałam że wycofali też mój ulubiony tusz z maybelline (volum express curved) bo nigdzie go nie było, a ostatnio go widziałam w jednym z rossmannów. Może korektor też wróci choć minerały pod oczy mi służą, to na ekstremalne przypadki everfresh jest naj naj

I też się zastanawiam, gdzie się foxy podziała
Tak tak, co dwie głowy to nie jedna
Na EverFresh ciągle poluję, jak trafię to kupię pięć naraz co by zapas zrobić a co do tuszu - ja kocham 2000 Calorie Dramatic Look!

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

I co?

No zadziałało.Ale nie kasowałam tego http.
Ale w linku do emotki już jest http, więc jak wklejasz to robią się dwa koło siebie chyba? może to jest przyczyną, że widzę tylko jedną sposród sześciu emot które wkleiłaś

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:41   #909
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Kasiu Wracaj szybko kochana.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

tiaaa, mnie pani w D też wpierała, że to takie cudo, a jaka była obrażona jak powiedziałam, że nie kupię, bo widzę że już mi na dłoni w pory włazi
podobno Biotherm to cudo ale jeszcze nie dane mi było sprawdzić
Stary 2009-08-11, 14:44   #910
86Paula
Zakorzenienie

no fajne te ikonki.

ja mam za soba kolejna nie przespana prawie nocke... mala daje sie we znaki nocami ostatnio. ale wczoraj za dlugo chyba spala w dzien i w nocy odbijala sobie. za to dzis juz byla krotka drzemka i mam nadzieje ze da nam spac bo zwariuje.
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-11, 14:58   #911
AnkaFranka
Rozeznanie

Kasia, mam nadzieję, że wszystko będzie ok, wracaj szybko do siebie i do nas

dziewczyny (atojka, WI, Kasia, lisiczka, dominka, ilona, viola, adusia i rozi), znalazłam was właśnie dziś na nk, i pozwoliłam sobie zaprosić do znajomych, mam nadzieję, że nie macie nic naprzeciwko? całusy

mało mnie tu ostatnio, bo siedzę chwilowo sama z małą i kończę pewną ważną sprawę zawodową, ale czytam namiętnie

pozdrawiam
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-08-11, 15:14   #912
cotka
Zadomowienie

Cathy, trzeymaj sie cieplo. wszystko bedzie dobrze

doszlo moje blusche tylko zbiorowe SN i lauress cos nie chca
Stary 2009-08-11, 15:51   #913
biedronqa
Rozeznanie

Ja emotikony wklejam tak:
- zaznaczam wybraną emotikonkę, klikam prawym przyciskiem i wybieram kopiuj, a następnie wklejam do treści posta
biedronqa jest offline  
Stary 2009-08-11, 15:54   #914
LadyDaisy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Cathy, trzeymaj sie cieplo. wszystko bedzie dobrze

doszlo moje blusche tylko zbiorowe SN i lauress cos nie chca
a juz myslalam ze nasze SN doszlo
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-08-11, 16:02   #915
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cathy, wszyscy trzymamy kciuki

jeśli chodzi o korektory to ja zostaje wierna maybelline temu niby mineralnemu. jest najlepszy i niedrogi znalazłam go oglądając jakieś filmiki o treści minerałowej na youtube, coś o nakładaniu EDM bodajże i tam jedna laska używała pod minerały i chwaliła, jak tylko pojawił się u nas to wzięłam praktycznie w ciemno, na podstawie tylko tego filmiku i od tej pory tylko on (ew. sunlight EDM ale też nie przepadam za korektorem w proszku)

KWC klik

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maybelline-mineral-power-natural_1204907470_LRG.jpg (6,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3206577600_da1ce9bc61.jpg (66,8 KB, 21 załadowań)

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-11 o 16:19
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-11, 16:13   #916
LadyDaisy
Raczkowanie

ja też nie uzywam proszkowych korektorów pod oczy, bo zostaja mi w załamaniach, od jakiegos czasu używam korektor z polskiej firmy Hean i jestem zadowolona, ale ja potrzebuje tylko do rozswietlenia okolic oczu : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29...-pod-oczy.html
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:03   #917
86Paula
Zakorzenienie

no no no, jak cichutko dzisiaj.. gdzie sie podziewacie kochane?
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:09   #918
pranie
Wtajemniczenie

Mowicie o Biothermie Forget It czy jakims innym?
Winly, dzieki za rekomendacje, ale nie toleruje takich sztyftow, wszystko tam za jego pomoca wlazi do tego pudeleczka Ten moj jest w olowku, ale wyciagam (-lam) na palec. Moze jeszcze go jakos opanuje, jutro sprobuje z kremem albo cos...

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Wlasnie wyciagnelam z piekarnika muffinki, pychota! wrzucilam do nich banany i czekolade, mniam
pranie jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:12   #919
Viollet87
Zakorzenienie

Hmm Winly czyli warto go sprawdzić? Miałaś wcześniej EverFresh? W sumie jedna firma, więc może faktycznie go sprawdzę... do tej pory byłam zrażona opiniami typu "nie dorównuje EverFreshowi" ale skoro Ty mówisz, że dobry

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:25   #920
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hmm Winly czyli warto go sprawdzić? Miałaś wcześniej EverFresh? W sumie jedna firma, więc może faktycznie go sprawdzę... do tej pory byłam zrażona opiniami typu "nie dorównuje EverFreshowi" ale skoro Ty mówisz, że dobry
Viollet, niestety potwierdzam negatywną opinię - ten nowy nie dorównuje Ever Fresh. Zużyłam kilka opakowań Ever Fresh, a do tego nowego miałam dwa zupełnie nieudane podejścia - gorzej kryje i jest dużo rzadszy.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:35   #921
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

To i ja całuski dla jubilatki

mam pytanko, nie mogę znaleźć jak wyczyścić torebke skórzaną licową w kolorze rudym, no nie wiem jak to określić, nie chciałabym, by zciemniała czy zmieniła fason
atoja jest offline  
Stary 2009-08-11, 17:47   #922
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Viollet87 wszystkiego "mineralkowego"
ladny zbiorek

Cathy szybko wracaj ,uwielbiam Twoje wpisy zarowno na wizazu jak i na blogu,normalnie kocham Cie za to.
Szybkiego uporania sie z problemami.

Co do korektorow to mialam rowniez problemy z tymi proszkowymi,
ale ostatnio bardzo ladnie sie nakladaja, nie mam pojecia dlaczego?
Wczesniej korzystalam z gosha w plynie i bylam z niego zadowolona.

Dominiko zastosowalam wczoraj Twoje rady (zmasowany atak na pryszcze) i dzis jest duzo lepiej krostki przyschniete, co niektore jakby jasniejsze i ogolnie mniej widoczne. Jeszcze raz dziekuje
Stary 2009-08-11, 18:00   #923
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
To i ja całuski dla jubilatki

mam pytanko, nie mogę znaleźć jak wyczyścić torebke skórzaną licową w kolorze rudym, no nie wiem jak to określić, nie chciałabym, by zciemniała czy zmieniła fason
Moją torebkę, gdy zafarbowała od spodni , czyściłam wodą z mydłem. Zeszło prawie wszystko. Wcześniej kombinowałam innymi sposobami i nic To podpatrzyłam w jakimś programie w tv
Pytałam też w Mińsku u takiego Pana który od 40 chyba lat sprzedaje skórzane rzeczy czy mógłby mi coś poradzić ale niestety, do ciemnej mógłby a do takiej niestety nie

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-11, 18:03   #924
Dominkab

Cytat:
Mowicie o Biothermie Forget It czy jakims innym?
Winly, dzieki za rekomendacje, ale nie toleruje takich sztyftow, wszystko tam za jego pomoca wlazi do tego pudeleczka Ten moj jest w olowku, ale wyciagam (-lam) na palec. Moze jeszcze go jakos opanuje, jutro sprobuje z kremem albo cos...
Właśnie o tym. On nie jest zbyt kryjący, nadaje się tylko pod oczy, ale fajnie rozjaśnia cienie i nie gromadzi się w zmarszczkach wcale. Przedtem używałam Magica, uważam że jest świetny jeśli chodzi o rozjaśnienie i krycie, ale gromadzi się w najdrobniejszych nawet kreseczkach
Kamilo cieszę się, że u Ciebie też się sprawdza. Zmasowany atak to idealna nazwa
Dotarły dzisiaj do mnie produkty Burt's Bees i oczywiście, jak to zwykle z feelunique, pudełko zniszczone, no i niestety zakrętka od szamponu pęknięta. Całe szczęście nic się nie wylało, ale wkurza mnie to ich pakowanie. Nieraz dostaję od nich pudełka zapakowane przez urząd celny w worki, bo się po drodze rozpadają Ale szampon pachnie CUDNIE , za to kremik pod oczy juz nie bałdzo No nic, może się sprawdzi w praktyce. BB na kartoniku ma napisane, że dbają o środowisko i oprócz papieru z recyklingu używają jakiś tuszy do drukowania na bazie soi

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-08-11, 18:42   #925
beafrance
Zadomowienie

a ja musze sie pochwalic ze skusilas mnie Dominko tymi kosmetykami Burt's Bees kilka stron wczesniej i wczoraj poszlam do sklepu z zamiarem zakupu balsamu i zachwalanej przez Rozi pomadki do ust. Mialam szczescie bo akurat jest promocja- przy zakupie powyzej 15 funtow (jeden balsam kosztuje ok 12) - sliczna zolta kosmetyczka z miniaturkami balsamu , kremu do stop, oraz balsamik do ust, oraz kremik Hand salve gratis!!! kupilam dwa balsamy honey + Milk oraz marchewkowy - boskie sa jak bede miala chwile to obfoce .
beafrance jest offline  
Stary 2009-08-11, 18:49   #926
86Paula
Zakorzenienie

atak zmasowany hehe. Dominiko ja za jakis czas tez bede mogla sie przekonac czy taki atak bedzie dobry dla mnie. co prawda zwykle nie mam wielkich niedoskonalosci, ale cos tam zwykle sie na buzi znajdzie. zamowilam NTBT, ZZ mam, olej neem zamowiony, serum Lemon od prawie 3 miesiecy uzywam. mam nadzieje ze bede zadowolona

u mnie zaczelo padac, a caly dzien taki byl ponury ze nic sie nie chcialo. dobrze ze chociaz rano ruszylam tylek i mieszkanie ogarnelam. poza tym wzielo mnie na porzadki z olejami ( taka kontynuacja po wczorajszym robieniu balsamow i oproznianiu mniejszych pojemnosci) shea i kokos rozpuszczalam i przelewalam w mniejsze pojemniki bo niedlugo cale drzwi lodowki zastawie.... TZ cos bakal ostatnio o lodowce dla mnie takiej malej
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-11, 19:06   #927
Dominkab

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
a ja musze sie pochwalic ze skusilas mnie Dominko tymi kosmetykami Burt's Bees kilka stron wczesniej i wczoraj poszlam do sklepu z zamiarem zakupu balsamu i zachwalanej przez Rozi pomadki do ust. Mialam szczescie bo akurat jest promocja- przy zakupie powyzej 15 funtow (jeden balsam kosztuje ok 12) - sliczna zolta kosmetyczka z miniaturkami balsamu , kremu do stop, oraz balsamik do ust, oraz kremik Hand salve gratis!!! kupilam dwa balsamy honey + Milk oraz marchewkowy - boskie sa jak bede miala chwile to obfoce .
o jaaa, ale fajnie. Szkoda, że na Feelunique nie mieli takiej promocji, bo sam kremik pod oczy kosztował 25 funtów, to bym się załapała przynajmniej. Może następnym razem Ciebie poproszę
Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
atak zmasowany hehe. Dominiko ja za jakis czas tez bede mogla sie przekonac czy taki atak bedzie dobry dla mnie. co prawda zwykle nie mam wielkich niedoskonalosci, ale cos tam zwykle sie na buzi znajdzie. zamowilam NTBT, ZZ mam, olej neem zamowiony, serum Lemon od prawie 3 miesiecy uzywam. mam nadzieje ze bede zadowolona

u mnie zaczelo padac, a caly dzien taki byl ponury ze nic sie nie chcialo. dobrze ze chociaz rano ruszylam tylek i mieszkanie ogarnelam. poza tym wzielo mnie na porzadki z olejami ( taka kontynuacja po wczorajszym robieniu balsamow i oproznianiu mniejszych pojemnosci) shea i kokos rozpuszczalam i przelewalam w mniejsze pojemniki bo niedlugo cale drzwi lodowki zastawie.... TZ cos bakal ostatnio o lodowce dla mnie takiej malej
Hahaha, mój też mi cały czas mówi, że mam sobie kupić taką małą, ale kaski mi szkoda na razie

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-08-11, 19:06   #928
evelinek_r
Wtajemniczenie

Foxxxy, Cathy good luck&come back soon bo bez Was

Wszystkim, którym coś się nie układa, mają doła i w ogóle jest nie tak

Atoja, jeśli to skórzana torebka, to ja bym nie radziła czyścić wodą. Kup sobie wazelinę zwykłą i do tego biała szmatka bawełniana (może być pieluszka), albo nawet papier toaletowy i czyść tak, jak się impregnuje skórę. Przy okazji będzie miała ładny połysk. Tzn nakładasz wazelinę na większą powierzchnię torebki za pomocą szmatki/papieru itd. zostawiasz na chwilę i ścierasz polerując czystą ściereczką. I tak dopóki nie będzie śladu, jak przy zmywaniu makijażu Jeśli jest tylko lekko zabrudzona, wystarczy raz, jeśli bardziej, to 2-3 razy.
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-11, 19:48   #929
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Foxxxy, Cathy good luck&come back soon bo bez Was

Wszystkim, którym coś się nie układa, mają doła i w ogóle jest nie tak

Atoja, jeśli to skórzana torebka, to ja bym nie radziła czyścić wodą. Kup sobie wazelinę zwykłą i do tego biała szmatka bawełniana (może być pieluszka), albo nawet papier toaletowy i czyść tak, jak się impregnuje skórę. Przy okazji będzie miała ładny połysk. Tzn nakładasz wazelinę na większą powierzchnię torebki za pomocą szmatki/papieru itd. zostawiasz na chwilę i ścierasz polerując czystą ściereczką. I tak dopóki nie będzie śladu, jak przy zmywaniu makijażu Jeśli jest tylko lekko zabrudzona, wystarczy raz, jeśli bardziej, to 2-3 razy.
Ja próbowałam i wazeliną i kremem nivea i nic Myślałam że torebka jest już nie do odratowania.
Dopiero woda z mydłem pomogła. Oczywiście nie włożyłam torebki do umywalki z wodą tylko zmoczyłam szmatkę (bawełnianą ) i potarłam nią mydło a potem torebkę. I tak kilka razy. Suszyłam ją potem na wszelki wypadek na oparciu krzesła żeby zachować kształt

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-11, 19:56   #930
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Moją torebkę, gdy zafarbowała od spodni , czyściłam wodą z mydłem. Zeszło prawie wszystko. Wcześniej kombinowałam innymi sposobami i nic To podpatrzyłam w jakimś programie w tv
Pytałam też w Mińsku u takiego Pana który od 40 chyba lat sprzedaje skórzane rzeczy czy mógłby mi coś poradzić ale niestety, do ciemnej mógłby a do takiej niestety nie
dzięki, właśnie tak zrobiłam, szare mydło i myłam sama pianą taka mięciutką szmatka, na koniec wytarłam (by nie straciła połysku) wilgotną

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
dzięki, ale właśnie w taki sposób załatwiłam sobie inną brązową poprzedniczkę. ściemniała i już była nie taka ładna choć błyszczała, ale straciła swój rudy urok... no i czasem zostawiała mi tłuste plamy na jasnych bluzkach przy dłuższym kontakcie przez dłuuuugi czas od wysmarowania.

a teraz pytanie o czarna, bo już mi sie podniszczyła, ale do niej kupię środek do konserwowania kanap bufalo, który był fajny, ale wyjechal razem z kanapami. oj nie polecam skóry w salonach... Poza faktem niezniszczalności i niespecjalnego traktowania to nic fajnego. mam teraz jaśniutka ecruu materiałową jakby zamsz i mimo małego dziecięcia nie zamieniłabym jej na najpiękniejszą skórę, no chyba, że do patrzenia i miałaby tylko pełnić rolę reprezentacji

a jak tak się już rozpisałam o skórach to kupuję tylko pastę bufalo do butów i dzięki niej moje obuwie przedłuża trwałość o 100% ( bo zawiera woski a nie denaturaty jak np. kiwi). A kiedyś z lat temu x w dobrym włoskim wówczas sklepie widziałam taki napis na stojaku przy kasie i baaardzo mi zapadł w głowę. Nie przyjmujemy jakichkolwiek reklamacji na obuwie jeżeli były czyszczone niezgodnie z instrukcją ( np. środkami marki kiwi)
atoja jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości