Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-18, 20:54   #1561
Viollet87
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
I może nie miała.... Coś za coś. A już na pewno nie spędzała czasu plotkując na wizażu Biedna...
I wszystko jasne

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:00   #1562
T3kla
Raczkowanie

GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Na mnie w sumie większość butów pasuje, ale mimo wszystko nie odważyłabym się kupić bez mierzenia. No chyba że japonki to samo ze spodniami i stanikami, najpierw muszę być pewna że dobrze leżą.
Z tymi stanikami to nie mów hop Moje pierwsze mierzenie w Intimo4you trwało ponad godzinę i wyszłam z niczym. Później zaczął się Internet i teraz na ebayu co chwilę coś licytuję i rozmiary w większości pasują
T3kla jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:00   #1563
angel of sadness
Zadomowienie

I zachorowałam na oxfordy... http://www.asos.com/Keira-Knightley/...rt=-1&clr=Mink

tylko co ja zrobię jak pasować nie będą.. poza tym do czego sie takie buty nosi?
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:13   #1564
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
tylko co ja zrobię jak pasować nie będą..
Odeślesz? Porządne sklepy nigdy nie odmówią przyjęcia zwrotu albo wymiany na inny rozmiar, o ile tylko jest dostępny.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:20   #1565
Darianna25
Zakorzenienie

Dziewczyny mam prosbe.
Muszę sie skontaktowac z Pastereczką.
Jutro wyjezdzam do Polski i nie bede miała dostepu do netu a mam dla niej buty a ona dla mnie kolczyki i nie wiem jak sie z nią skontaktować.Jak któraś z Was ma do niej nr tel to proszę aby jej napisałam smsa ze próbuje sie z nia skontaktowac.
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:33   #1566
Miciel
Wpisz tu zomzing

Cytat:
I zachorowałam na oxfordy... http://www.asos.com/Keira-Knightley/...rt=-1&clr=Mink

tylko co ja zrobię jak pasować nie będą.. poza tym do czego sie takie buty nosi?
o, bardzo podobne do moich; niestety moje lepiej wyglądają jako samodzielne dzieło przemysłowe, niż element nogi
Miciel jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:43   #1567
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Miłego wieczorka Wam życze

Musze powiedzie, ze dzis pobity został u mnie rekord przez Poczte Polska.I tak 26.06 zamawiałam Blusche, paczki nie było, zareklamowałam w B. wysłali jeszcze raz.I dzis dostałam dwie paczki razem.Tą pierwsza z 26.06 i te druga .Piwerwsza od 09.07 lezała gdzies na Poczcie u mnie, a jak pytałam to niby nic nie było.No mozg mi stanał na ten kram w PP.
Mi chyba zaginęło 2 zamówienie z EGM tzn. to samo ale ponownie wysłane Już tego nawet zgłaszać nie będę bo to nienormalna sytuacja

Odnośnie butów to z czystym sumieniem mogę polecić buty firmy Caprice Solidne, wygodne i ładne Cena też ok. Pewnie je można kupić gdzieś przez internet ale w wielu sklepach je sprzedają, nawet w mojej małej mieścinie (tzn. u mamy) w co najmniej trzech są

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-08-18 o 21:49
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-18, 21:59   #1568
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Z tymi stanikami to nie mów hop Moje pierwsze mierzenie w Intimo4you trwało ponad godzinę i wyszłam z niczym. Później zaczął się Internet i teraz na ebayu co chwilę coś licytuję i rozmiary w większości pasują
Ja byłam w Intimo4you dosłownie przedwczoraj i stwierdziłam, że mimo dobrego rozmiaru w większości staników coś mi nie pasowało. Pokochałam jedynie Freyę Arabellę ale też jej tam nie kupiłam, na All prawie 70 zł taniej jest. E-bayem nie umiem się posługiwać jeszcze Przy internetowych zakupach modeli których nie mierzyłam w sklepie bałabym się, że coś będzie nie tak... Kurcze, zazdroszczę dziewczynom o średnim rozmiarze biustu, biustonoszy w średnich rozmiarach jest największy wybór i na dodatek najładniejszych

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-18, 22:49   #1569
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Odeślesz? Porządne sklepy nigdy nie odmówią przyjęcia zwrotu albo wymiany na inny rozmiar, o ile tylko jest dostępny.
wiem, że można odesłać, ale musiałabym je wysyłać do UK.. a to już trochę przestaje się opłacać... jeszcze muszę przemyśleć sprawę
Stary 2009-08-18, 22:57   #1570
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
moge zmienić temat, bo właściwie nie określiłam go do końca, co chwila cos zmieniam. Ale co mi da zmiana, skoro ja kompletnie NIC nie mam w głowie? ZERO natchnienia zero pomysłów

chyba coś pomyliłaś, bo AgiBil daaawno tu nie było
Miało byc Agusia chyba...pokićkało mi się

Cytat:
obejrzałam Przyjaciół i wyskubałam cały, wielki słonecznik nosi mnie teraz na coś słodkiego...
Oooooo...co ja bym dała za słonecznik taki prawdziwy pachnący....nie dłubałam z dwa lata...zapomniałam że istnieje w ogóle słonecznik, bo norki tego nie skubią

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja dziś też nie mogłam wejść.

a wrócę jeszcze do muffinek wytrawnych - czy mogę do nich dodać suszone pomidory w zalewie i ser feta i oliwki?
I ile takiego ciasta pakować to tych papilotek? Do połowy?
I ile takich muffinek wychodzi?
Jak tu ma człowiek trzymać przy Was wagę... nie dośc że mam przez Wizaż pusty portfel to jeszcze bedę tłusta

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
niby jak może kombinować? wybierać między chodzeniem bez a noszeniem za dużego biustonosza?
HiHi...nie , no nie wiem co odpowiedzieć

Cytat:
znacie może jakiś fajny internetowy sklep z butami? Potrzebuję się zaopatrzyć w obuwie jesienne, byłam dzisiaj w sklepach obuwniczych - rzucili już trochę takich butów, ale to totalna masakra, wszystko co mi się podoba jest zamszowe
Moj ulubiony sklep z butami to Allegro mam 42 więc ciężko strasznie coś wyszperać

Nie wierzę że poruszyłyście temat butów

W zeszły czwarte wracając z pracy, weszłam nie wiem po co do obuwniczego.Nie robię tego tutaj bo tu nie ma damskich 42, chyba że jakis cud.No i patrzę--znalazłam fajne czarne szpile 42, ale tylko jednego.Nie mogąc znaleźć drugiego poprosiłam sprzedawce.Też nie móglł znaleźć. Więc powiedziałam że przyjde w piatek ,więc jak znajdzie to niech odłoży.Poszłam w piątek ,pokazał mi buty , spakował , ucieszona poszłam do domu, rzuciłam karton w szafe.W niedziele sobie o butach przypomniałam i stwierdziłam że przymierzę.Nałozyłam i stwierdziłam że mi sie nie podobają i nie wiem po co ja je kupiłam bo są brzydkie. Tu można zwrócić do 2 tyg , więc przed praca dziisaj poszłam i oddałam.Zła pomyślałam, że może znajdę inne 42.Patrzę , a tu znów czarne szpilki co mi sie strasznie podobają, jest mój numer, i dopiero się zorientowałam o co chodzi. Sprzedawca wsadził mi po prostu inne buty , niemal identyczne , ale z cieńszą szpilką, wyższe i bardziej wyciete przy palcach, ten sam materiał , kolor i połysk. Wziełam te buty i chcę kupić a sprzedawca się na mnie patrzy jak na chorą psychicznie i się mnie pyta czemu chcę kupić buty które minute temu oddałam??? Pokazałam mu te drugie i się sam zaczął smiać Ja juz pomyślałam że jestem chora bo raz mi się cos podaoba a po 5 min nie W końcu może odbić z samotności..

Doszła moja sukienka, za ciasna w cyckach..załamie się...
Stary 2009-08-18, 23:06   #1571
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Zawsze zostaje sprzedaż na allegro Ze zbytem raczej nie ma problemu Ja na razie 3 niepasujące tak sprzedałam i na żadnym chyba nie byłam stratna

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:11   #1572
T3kla
Raczkowanie

GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla

Cytat:
Kurcze, zazdroszczę dziewczynom o średnim rozmiarze biustu, biustonoszy w średnich rozmiarach jest największy wybór i na dodatek najładniejszych
Viollet, które to te średnie rozmiary, no chyba że moje okolice 65E, bo w tym rozmiarze jest naprawdę dużo.
T3kla jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:28   #1573
Viollet87
Zakorzenienie

Tak tak, właśnie np. 65E i ciut większe. Te są najpiękniejsze i jest ich najwięcej, no i biust taki w sam raz więc bosko się w nich prezentuje. Nie to co moje 60DD / 60E pfffff... mały wybór takich, które by mi się podobały...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:41   #1574
Krystle Carrington
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie tu weekend a wy dalej o muffinach dacie wiare, ze jeszcze ich nie zrobilam? cwicze silna wole no a poza tym len ze mnie straszny.

pomidory uwielbiam i jestem od nich uzalezniona, a w sezonie to juz w ogole.
e tam, nie ma co ze sobą walczyć ja wczoraj skonczyłam piec po godz 1.00 w nocy... na słodko, z konfiturą porzeczkową, czekoladą, żurawiną i płatkami owsianymi... dla mnie pycha
użyłam też ekologicznej mąki, trochę dziwnie wyglądała

za to dzisiaj foxxxy przegoniła mnie na rolkach przez godzinę... to chyba dłużej niż wszystkie moje dotychczasowe wycieczki na rolkach razem wzięte jutro nie wstanę z łóżka.
Krystle Carrington jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:45   #1575
Viollet87
Zakorzenienie

Krystle, to dobrze, tyłeczek będzie jędrny jak marzenie

A Foxxxy to ma naganę, daaaawno się tu nie pojawiała w ogóle stałe bywalczynie coś strasznie cicho ostatnio siedzą...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:51   #1576
Krystle Carrington
Rozeznanie

Cytat:
Krystle, to dobrze, tyłeczek będzie jędrny jak marzenie
to główny czynnik motywujący
Krystle Carrington jest offline  
Stary 2009-08-18, 23:55   #1577
cotka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mi chyba zaginęło 2 zamówienie z EGM tzn. to samo ale ponownie wysłane Już tego nawet zgłaszać nie będę bo to nienormalna sytuacja
tez tak mialam kiedys z egm wlasnie
a teraz czekam na zbiorowe SN i wlosy z glowy rwe z tego stresu ehh.
sajgon na tej poczcie niesamowity. jak polazlam w pt pytac czy edm nie lezy to nie lezalo, a tu nagle dostalam i to jeszcze rzekomo awizowane prawie tydzien temu

zreszta widze, ze duzo osob ma problem z poczta ostatnio co sie tam u nich porobilo..
Stary 2009-08-19, 00:03   #1578
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
tez tak mialam kiedys z egm wlasnie
a teraz czekam na zbiorowe SN i wlosy z glowy rwe z tego stresu ehh.
sajgon na tej poczcie niesamowity. jak polazlam w pt pytac czy edm nie lezy to nie lezalo, a tu nagle dostalam i to jeszcze rzekomo awizowane prawie tydzien temu:eek:

zreszta widze, ze duzo osob ma problem z poczta ostatnio co sie tam u nich porobilo..
nasze EDM??
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-08-19, 00:15   #1579
cotka
Zadomowienie

Nasze, napisalam w watku zamowieniowym
Stary 2009-08-19, 00:17   #1580
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Nasze, napisalam w watku zamowieniowym
ahh... no a ja od kilku dni klikam codziennie w Twój podpis, żeby sprawdzić czy doszło.
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-08-19, 00:43   #1581
cotka
Zadomowienie

Przepraszam,ale nie zdazylam podpisu przeniesc a ze w starym waku to nie moglam edytowac.
Stary 2009-08-19, 00:46   #1582
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Przepraszam,ale nie zdazylam podpisu przeniesc a ze w starym waku to nie moglam edytowac.
Nic się nie stało Muszę się oswoić z nowym forum zamówieniowym
lukrecja222 jest offline  
Stary 2009-08-19, 09:13   #1583
IlonaP
Zakorzenienie

co tu taka cisza

angel, ja zamierzam do spodni, zarówno jeansów jak i wełnianych itp
do spódnicy mi jakoś niezgrabnie w nich noga wygląda
Stary 2009-08-19, 09:38   #1584
vril
Zakorzenienie

Ja kupilam kilka par butow na necie, a tez sie zarzekalam, ze musze mierzyc. Jednak jak znam marke i dorwe zaufany sklep to kupuje. Miesiac temu kupilam sportowe polbuty, oczywiscie taniej niz w stacjonarnym sklepie u siebie i jest lux
vril jest offline  
Stary 2009-08-19, 10:45   #1585
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
co tu taka cisza

angel, ja zamierzam do spodni, zarówno jeansów jak i wełnianych itp
do spódnicy mi jakoś niezgrabnie w nich noga wygląda
właśnie też mi się wydaje że do spódnicy to nie bardzo... muszę w sklepie gdzieś zmierzyć oxfordy i zobaczyć jak wyglądają do spodni. Matko zachorowałam na te buty z asos

miałam już to dawno napisać, ale zapomniałam Twoje "przepisy z bakłażanem" są mega pyszne
Stary 2009-08-19, 10:56   #1586
evelinek_r
Wtajemniczenie

Grrr, jak ja nie cierpię nie mieć netu

Pozdrawiam wszystkie stałe bywalczynie

Winly, Siostro

Dziękuję wszystkim za pomoc, chodziło mi właśnie o ogólne zorientowanie się w temacie, bo przekopałam się przez All i kilka sklepów i zgłupiałam Cudów żadnych nie chcę, choć grill kusi, też będę używała głównie do podgrzewania/podpiekania, po prostu zależy mi na czymś solidnym. Wasza pomoc jak zwykle okazała się nieoceniona

Tolkiena i fantasy w ogólności jak najbardziej polecam

Mam bardzo słabe łącze (jak już złapię net), pewnie dlatego nie mogę wysyłać PW, z góry przepraszam

86Paula czy Ty masz może Veronę? Bo opis jakby żywcem wzięty z moich doświadczeń z tym stanikiem Jeśli tak, to on po prostu tak ma.

Fiszbiny są ok jeśli celują w środek pachy lub ciut dalej, w stronę jej zewnętrznej części, zależy od indywidualnej budowy. Z tego, co piszesz, szerokość fiszbin jest ok, problemem jest wysokie zabudowanie pod pachami i kłucie oby końców fiszbin. Fiszbiny, szczególnie w Panache, wyrabiają się, pod mostek podłóż wacik kosmetyczny i staraj się jak najbardziej zbierać z boków, wtedy będą mniej kłuły pod pachami. Poza tym popróbuj innych modeli, np maskaradek, jeśli mieścisz się w rozmiarówce, powinny lepiej leżeć. Jeżeli w Panache fiszbiny są dobre, to Freya może mieć za wąskie, chyba że jesteś G+. Nie ma się co męczyć To stanik jet dla Ciebie, a nie odwrotnie. Oczywiście, na początku możesz odczuwać pewien dyskomfort, ale stanik musi być "noszalny"

A ja siedzę w domu i jest coraz gorzej tu i w ogóle u mnie w życiu i ze mną. Znów nie potrafię się ogarnąć. Wszyscy mnie irytują i nawzajem, wiem , że ciężko teraz ze mną wytrzymać, ale jak próbuję "wziąć się w garść" (nie cierpię tego zwrotu), to wychodzi jeszcze gorzej. Chciałabym się zakopać pod ziemią, żeby wreszcie nie uprzykrzać życia ludziom blisko mnie, żeby mieli święty spokój. Chciałabym zniknąć, już nic nie czuć, rozpłynąć się w powietrzu. Wiem, że to godne pożałowania, nigdy nie bylam zwolenniczką ucieczki, ale już po prostu nie wiem, co robić, nie daję rady.

Nie wiem, kiedy znów uda mi się zajrzeć tu do Was, jeśli ktoś mnie potrzebuje, piszcie śmiało, odpowiem najszybciej, jak będę mogła.

dla Was
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-19, 11:05   #1587
86Paula
Zakorzenienie

Evelinek_r dokładnie- mam Verone... nie wiedzialam ze on tak ma. troche na jego temat czytalam ale widocznie za malo. szkoda. wiesz, zmierzylam fiszbine z innego stanika ktory nosze i ona wlasnie ma 13 cm. i ogolnie dosc dobrze mi w tym staniku. no ale jakbym powygarniala to pewnie byloby za malo. sprobuje zastosowac sie do twoich rad i zobacze jak bedzie. a to z platkiem kosmetycznym to nigdy nie przyszloby mi do glowy. Tobie udalo sie okielznac ten stanik?
podoba mi sie bardzo z masqueradek coquette, ale czytam ze to malomiskowiec. i nie wiem czy brac 30F (tak jak wychodzi mi z kalkulatora) czy FF

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-19 o 11:13
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-19, 11:14   #1588
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A ja siedzę w domu i jest coraz gorzej tu i w ogóle u mnie w życiu i ze mną. Znów nie potrafię się ogarnąć. Wszyscy mnie irytują i nawzajem, wiem , że ciężko teraz ze mną wytrzymać, ale jak próbuję "wziąć się w garść" (nie cierpię tego zwrotu), to wychodzi jeszcze gorzej. Chciałabym się zakopać pod ziemią, żeby wreszcie nie uprzykrzać życia ludziom blisko mnie, żeby mieli święty spokój. Chciałabym zniknąć, już nic nie czuć, rozpłynąć się w powietrzu. Wiem, że to godne pożałowania, nigdy nie bylam zwolenniczką ucieczki, ale już po prostu nie wiem, co robić, nie daję rady.
Eve, każdy ma czasami spadek formy, pozwól sobie na to. A wycofanie nie jest to kwestią słabości, tylko ratunkiem dla zdrowia psychicznego. Tutaj wsparcie zawsze znajdziesz
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-19, 12:05   #1589
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ev
każdy czasem ma chwile, kiedy pragnie być na świecie jedyną istotą, nie musieć mieć z nikim innym do czynienia. Ja w takich chwilach zamykam się w swoim pokoju i oddaję się jakiemuś pochłaniającemu czas i uwagę zajęciu - czytam książki, układam wszystko co znajdę w meblach, staram się znaleźć sobie hobby i zajęcie (bywało, że pisałam pamiętnik, spisywałam wymyślone historie na dowolny temat, a nawet robiłam na drutach - tylko po to żeby robić ), śpię... a czasem nawet siadam do nauki. To może dziwne, ale u mnie takie melanholijne nastroje czasem sprzyjają wchłanianiu wiedzy. Ale - sama zdecydujesz, co zrobisz ze swoim czasem. Po prostu pozwól sobie na dużą dozę samotności i wyciszenia a wszystko jakoś wróci do normy. Jak już się otworzysz, zafunduj sobie jakąś poprawiającą nastrój zmianę - może fryzury i koloru włosów? jako "nowa Ty" łatwiej wrócisz do życia (sprawdzone!).

Tu zawsze znajdziesz wsparcie i oderwanie od codzienności

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-19, 12:50   #1590
evelinek_r
Wtajemniczenie

Paulo, Kamilko, Viollet dziękuję za wsparcie

Paulo, no właśnie nie udało mi się go okiełznać, zakładam tylko wtedy, gdy żaden inny nie pasuje. Z Kokietki 30FF

Kamilko tylko ja właśnie nie z tych osób, które uciekają, to kompletnie nie w moim stylu i dołuje mnie jeszcze bardziej, że jestem taka słaba.

Violl wiem, że zajęcie się czym i zmiany pomagają, problem w tym, że ja nie mam na nic siły również fizycznie Robi się to, co kilka miesięcy temu, zabieram się za coś, zostawiam, biorę coś innego, zostawiam i tak w kółko, nie mogę sobie znaleźć miejsca. Z tą samotnością będzie ciężko, mieszkam z rodzicami w M3, "mój" pokój jest praktycznie pracownią taty, a salon, to wiadomo.Wyjść też nie bardzo, bo co ze sobą zrobię, będę od rana do wieczora w chmury patrzyła Dobija mnie jeszcze to, że od tego roku będę miała mikroskopijny pokoik za stancję, tam się ledwo obrócić można, prędzej klaustrofobii nabawić, a ja tak lubię przestrzeń. Wiem, że narzekam, Wy mi chcecie pomóc, ale ja zwyczajnie nie widzę wyjścia z tego bagna

Tak czy inaczej - dziękuję - mimo że Wam "umilam" życie, dobrze mieć takie miejsce i ludzi, przed którymi można się wygadać

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-08-19 o 12:54
evelinek_r jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości