Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-23, 19:30   #1981
LadyDaisy
Raczkowanie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Wiedziałam że któraś skojarzy Jesteście niesamowite, a ja mam kiepską pamieć do tytułów. Tak więc jak Was jakiś facet wkurzy...zapraszam Plecak , butelka wina i pójdziemy usiąść na szczyt . Będziemy obgadywac TŻ-ów ile wlezie
jestem za bo z tymi facetami to wieczne problemy tylko..
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:34   #1982
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja się piszę na tę imprezę Mój znowu wyjechał, tym razem na trzy tygodnie ...
Ba, jak chcesz masz chatę wolną od 12 października do 2 listopada W każdy inny dzień też się miejsce znajdzie sama chyba nie chcesz pić???

A jacy faceci to nie macie pojęcia

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-23 o 19:36
selene211 jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:36   #1983
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Ba, jak chcesz masz chatę wolną od 12 października do 2 listopada W każdy inny dzień też się miejsce znajdzie sama chyba nie chcesz pić???
A napiszesz mi usprawiedliwienie do pracy?
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:38   #1984
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Ja tu mieszkam dopiero od pięciu lat, ciągle jeszcze nie mogę się do pewnych rzeczy przyzwyczaić
Matko niewyobrażalne żeby ktoś się przeniósł do Przemyśla z reguły to wszyscy się wynoszą tak z ciekawości to zapytam o wrażania?

selene widoki piękne... żeby tylko jeszcze tam cieplej było to bym się przeniosła

jesteście niesamowite, lepsze niż encyklopedia.

Miałam się uczyć a znowu siedzę na wizażu
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:42   #1985
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Matko niewyobrażalne żeby ktoś się przeniósł do Przemyśla z reguły to wszyscy się wynoszą tak z ciekawości to zapytam o wrażania?
Angel, w moim przypadku to nie do końca było z wyboru. Spotkamy się, to ci wszystko opowiem
A w ogóle to do nauki!
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:44   #1986
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Selene, Aga, ależ widoki!

Cytat:
Jak zobaczyłam twoje foteczki przypomniał mi się film , który niedawno oglądałam. Dwie kobiety mające problemy z facetami postanowiły wyjechac na urlop, zamieściły zdjęcia swoich domów w internecie,i zamieniły się na domy przez 2 tygodnie. Z mega luksusu na bajkową nature i na odwrót Nie pamiętam tytułu
Te fajne domy są w Mutters, kilkanaście minut tramwajem z Innsbrucku (tam na serio tramwajem można na wieś dojechać ) Najlepsze jest to że tam prawie wszystkie domy są utrzymane w takich klimatach Można też zobaczyć przy głównej drodze obory itp (ale nie takie obskurne jak u nas tam są one częścią domu i wyglądają jak kawałki domów
Do tego cisza, spokój, zaraz obok trasy do wędrówek po górach
Strasznie mi się tam podobało. Z TŻ-tem postanowiliśmy że kiedyś przyjedziemy na wakacje konkretnie do tego miasteczka (w co 2 domu można wynająć pokoje. Mimo tego że jest tam tyle miejsc gdzie można się zatrzymać to nie widać tam wielu turystów )

Więcej zdjęć plus bonus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP8471.jpg (142,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8474.jpg (103,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8476.jpg (80,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8484.jpg (121,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8487.jpg (92,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8526.jpg (143,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7996.jpg (126,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8090.jpg (57,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP8355.jpg (130,5 KB, 10 załadowań)

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:47   #1987
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
A napiszesz mi usprawiedliwienie do pracy?
Coś sie wymyśli

Cytat:
Matko niewyobrażalne żeby ktoś się przeniósł do Przemyśla z reguły to wszyscy się wynoszą
: hahaha:
Cytat:
selene widoki piękne... żeby tylko jeszcze tam cieplej było to bym się przeniosła
Nie jest tak źle...śniegu u mnie nie ma...a jeżeli już to maks 2 tyg i to raz na 10 lat, lata może nie ma jak w PL ale jest cieplutko, tak średnio 25 stopni w lato...troszeczkę więcej pada.Miszkam w wyjątkowym mieście, które posiada własny klimat, jak Anglia czy Irlandia, czyli więcej pada, brak mrozów
Stary 2009-08-23, 19:54   #1988
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Coś sie wymyśli

Nie jest tak źle...śniegu u mnie nie ma...a jeżeli już to maks 2 tyg i to raz na 10 lat, lata może nie ma jak w PL ale jest cieplutko, tak średnio 25 stopni w lato...troszeczkę więcej pada.Miszkam w wyjątkowym mieście, które posiada własny klimat, jak Anglia czy Irlandia, czyli więcej pada, brak mrozów
To ja też jadę do Ciebie
Nawet pogoda widzę że w sam raz dla mnie Nie znoszę upałów ani mrozów wolę coś pomiędzy, nawet deszcz mi jakoś szczególnie nie przeszkadza
Dodatkowo mówisz że fajni faceci są Chyba muszę postraszyć TŻ-ta że tam pojadę i sobie kogoś znajdę na jego miejsce Może wtedy zdecyduje się jakoś zadeklarować (znaczy się poprosić mnie wreszcie o rękę )

Dziewczyny aż tak źle w tym Przemyślu jest? Nie byłam nigdy więc nie wiem

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:54   #1989
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Vril, gratulacje

WinlyEm, trzymam kciuki żeby ułożyło się wszystko po Twojej myśli ostatnio też miałam zgrzyty z TŻ, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej

Calineczko

Selene, cudne fotki

a ja za tydzień wyjeżdżam z TZ w Polskie góry
adusiadu jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:56   #1990
biedronqa
Rozeznanie

Vril, gratuluję zazielenienia

Isindil, smutna ta cała sytuacja, ale pewnie nic się już nie da zrobić Musisz po prostu cały czas się mieć na baczności i jeżeli jest taka możliwość to nie dopuszczaj nikogo do pieniędzy, za które Ty odpowiadasz. Pracowałam kiedyś jako kelnerka, potem także jako kasjerka w miejscu, gdzie do kasy miało dostęp kilka osób - wszystkie też osoby odpowiadały wspólnie za kasę, ale i tak zawsze się bałam, by nie było jakiegoś manka, bo złodziej i tak wyszedł by na swoje - oddał by po prostu tylko część "łupu".

Braworka - polecam balsam do ust Rosebud Salve (mam wersję Brambleberry i jest bardzo fajna, natomiast Strawberry aż tak bardzo nie nawilża, jak Brambleberry).

Selene, pieknie jest w tej Norwegii Jak widzę góry, to zaczynam tęsknić za rodzinnymi stronami (Beskidy)... Niesety, w moim rodzinnym mieście nie ma szans na pracę, więc z TŻ wylądowaliśmy w Katowicach.

Winly - przede wszystkim życzę Ci dużo wewnętrznej siły Czas zweryfikuje, czy decyzja o rozstaniu była słuszna, czy tez jednak warto dać sobie jeszcze szansę...
Aha, zaraz popodliczam ile Ci mam przelać za EDM-owe zamówienia i zrobię przelew, by jutro popołudniu pieniążki pojawiły się na Twoim koncie.

A i muszę się pochwalić - mój TŻ zrobił dzisiaj super obiad Antrykot w sosie musztardowo - chrzanowo - pieprzowym i do tego frytki z ziemniaków. Palce lizać
Ja zrobiłam tylko sałatkę (sałata, papryka, pomidor, kukurydza, feta , oliwki i sos vinegret).
W ogóle to u nas kuchnią zajmuje się tylko mój TŻ - ja ewentualnie mogę zrobić jakąś sałatkę albo pozmywać. Po prostu nie ciągnie mnie do kuchni. A mój TŻ lubi dobrze zjeść, więc bardzo lubi coś pichcić.
biedronqa jest teraz online  
Stary 2009-08-23, 19:56   #1991
kamilawu
Zakorzenienie

Aga, a propos twoich zdjęć: jest w Polsce, w Kieleckiem, takie małe miasteczko - Raków (dla miłośniczek historii informacja, że dawno, dawno temu był to główny ośrodek braci polskich, czyli arian, taka polska oaza reformacji) . Spędzałam tam kiedyś w okolicy urlop i pamiętam, że była tam właśnie taka charakterystyczna zwarta zabudowa, dom przytulony do domu, bardzo podobnie jak na twoich zdjęciach (choć oczywiście wiem, że to nie to samo, ale wiesz, cudze chwalicie ...)
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 19:57   #1992
LadyDaisy
Raczkowanie

Cytat:
Coś sie wymyśli

ja bym sie najchetniej wyniosla tam, gdzie jest caly czas cieplo i gdzie nie ma zimy..nieznosze zimna, jestem zdecydowanie cieplolubna, ale rzeczywiscie ciekawy masz klimat w tym miasteczku jak na Norwegie

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-08-23 o 19:59
LadyDaisy jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:03   #1993
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Aga, a propos twoich zdjęć: jest w Polsce, w Kieleckiem, takie małe miasteczko - Raków (dla miłośniczek historii informacja, że dawno, dawno temu był to główny ośrodek braci polskich, czyli arian, taka polska oaza reformacji) . Spędzałam tam kiedyś w okolicy urlop i pamiętam, że była tam właśnie taka charakterystyczna zwarta zabudowa, dom przytulony do domu, bardzo podobnie jak na twoich zdjęciach (choć oczywiście wiem, że to nie to samo, ale wiesz, cudze chwalicie ...)
Wiesz, ja bardzo chętnie bym po Polsce pojeździła, pozwiedzała, tylko problemem jest brak samochodu, a w Polsce niestety kolej i ogólnie komunikacja nie zachęcają do podróży

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:03   #1994
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Przemyśl naprawdę jest na końcu świata, dalej już tylko Ukraina (moja mama w żartach powtarza, że na stepy akermańskie wyemigrowałam). Czy jest źle? Za dużo powiedziane, to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Cienie i blaski przygranicznego miasta. Dużo by gadać, wpadnij, to się przekonasz Mieszkańcy narzekają, ale wiem, że turyści są zachwyceni. Też mi się podobało, jak przyjeżdżałam tu jako turystka

Ale może Angel niech się wypowie, ona jest chyba rodowita przemyślanka

Edit: Co do PKP - dobrze prawisz, niestety...

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-23 o 20:11
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:11   #1995
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
To ja też jadę do Ciebie
Nawet pogoda widzę że w sam raz dla mnie Nie znoszę upałów ani mrozów wolę coś pomiędzy, nawet deszcz mi jakoś szczególnie nie przeszkadza
Dodatkowo mówisz że fajni faceci są Chyba muszę postraszyć TŻ-ta że tam pojadę i sobie kogoś znajdę na jego miejsce Może wtedy zdecyduje się jakoś zadeklarować (znaczy się poprosić mnie wreszcie o rękę )
Mój juz 8 lat ze mną jest i coś mu się tez nie spieszy
Więc zapraszam

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Vril, gratulacje

Selene, cudne fotki

a ja za tydzień wyjeżdżam z TZ w Polskie góry
Polskie góry też piękne...

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość

Selene, pieknie jest w tej Norwegii Jak widzę góry, to zaczynam tęsknić za rodzinnymi stronami (Beskidy)... Niesety, w moim rodzinnym mieście nie ma szans na pracę, więc z TŻ wylądowaliśmy w Katowicach.

A i muszę się pochwalić - mój TŻ zrobił dzisiaj super obiad Antrykot w sosie musztardowo - chrzanowo - pieprzowym i do tego frytki z ziemniaków. Palce lizać
Ja zrobiłam tylko sałatkę (sałata, papryka, pomidor, kukurydza, feta , oliwki i sos vinegret).
W ogóle to u nas kuchnią zajmuje się tylko mój TŻ - ja ewentualnie mogę zrobić jakąś sałatkę albo pozmywać. Po prostu nie ciągnie mnie do kuchni. A mój TŻ lubi dobrze zjeść, więc bardzo lubi coś pichcić.
No to masz dobrze, mój tylko potrafi mi dobry deser zafundowac...i to bardzo późnym wieczorem

Dorzucam zdjęcie z moją zdobyczą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2151.jpg (154,7 KB, 45 załadowań)
Stary 2009-08-23, 20:13   #1996
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Angel, w moim przypadku to nie do końca było z wyboru. Spotkamy się, to ci wszystko opowiem
A w ogóle to do nauki!
nauka nie zając nie ucieknie... ale do wyrobienia dzisiejszej normy musze wkuć jeszcze 3 strony, więc nie jest źle... tylko to przemyskie ciśnienie mnie zabija :

Jestem rodowitą przemyślanką a jeśli chodzi o to przygraniczne miasto to ja jakoś tego nigdy ni zauważałam. Zdałam sobie sprawę z tego dopiero ja wyjechałam na studia do Gdańska...

Cytat:
Przemyśl jest naprawdę ładnym miastem z bogatą historią, tylko ma straznego pecha do władz - nikt nie umie go wypromować, brak jakichkolwiek perspektyw. Do tego dochodzi mentalność ludzi, którzy są przekonani, że wszystko wszędzie można załatwić i że w każdym innym miejscu żyje się lepiej. No i oczywiście wszyscy wszystko o wszystkich muszą wiedzieć, a jak nie wiedzą to dopowiedzą

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-08-23 o 20:16
Stary 2009-08-23, 20:14   #1997
kamilawu
Zakorzenienie

Kto oprawiał? - to do Selenki.
Angel, nic dodać, nic ująć.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-23 o 20:15
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:19   #1998
angel of sadness
Zadomowienie

Kamilawu chciałabym móc dodać coś pozytywnego... Jak widzę jak rozwija się Rzeszów to szału dostaje... my mamy takie łądny stok narciarski, piękne tereny i co ? i
Stary 2009-08-23, 20:20   #1999
k@sia
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Chcę sobie utworzyć osobne konto, żeby nie korzystać online z kredytówki z normalnego i nie wiem czy Inteligo może być. Kompletnie się na tym nie znam, a EDM nie wie.
Ja korzystam z wirtualnej karty mBanku. Mam normalne konto, do którego jest zwykła karta płatnicza i dodatkowo wirtualna Visa w dolarach. Kiedy chcę zrobić zakupy w Internecie przelewam na wirtualną kartę odpowiednią kwotę i na stronie podaję jej dane jako karty kredytowej. Po zakończonej transakcji jeśli coś zostanie można "rozładować" kartę z powrotem do zera. Wszystko się robi szybciutko, bo przelewy między kartą a kontem trwają sekundę i są bezpłatne. I bezpieczeństwo gwarantowane. Polecam.

A tak w ogóle to witam wszystkich. Od paru dni czytam Wasze wątki i czekam na moją pierwsze zakupy minerałów z EDM

Edytowane przez k@sia
Czas edycji: 2009-08-23 o 20:21
k@sia jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:23   #2000
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
Kto oprawiał? - to do Selenki.
Angel, nic dodać, nic ująć.
Skąd wiedziałaś że nie ja Ja ją tylko złapałam, reszte zrobił kolega.Moj TŻ stał i mu gula z zazdrości latała. Ja chciałam ją wypuścić, ale obiecałam mamie że jej przywiozę złapaną przeze mnie Na odprawie facet kazał mi ją wyciągnąć , i zapytał się czy nie mamy ryb w Pl
Stary 2009-08-23, 20:25   #2001
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Polskie góry też piękne...

No to masz dobrze, mój tylko potrafi mi dobry deser zafundowac...i to bardzo późnym wieczorem

Dorzucam zdjęcie z moją zdobyczą
Ale zdobycz Połowiłabym chętnie ale żal mi rybek

Mój TŻ umie gotować Wodę na herbatę i kawę

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Skąd wiedziałaś że nie ja Ja ją tylko złapałam, reszte zrobił kolega.Moj TŻ stał i mu gula z zazdrości latała. Ja chciałam ją wypuścić, ale obiecałam mamie że jej przywiozę złapaną przeze mnie Na odprawie facet kazał mi ją wyciągnąć , i zapytał się czy nie mamy ryb w Pl
Dobre

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:27   #2002
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kamilawu chciałabym móc dodać coś pozytywnego... Jak widzę jak rozwija się Rzeszów to szału dostaje... my mamy takie łądny stok narciarski, piękne tereny i co ? i
A ja mam wrażenie, że i tak coś w końcu drgnęło. Przecież tego stoku też jeszcze parę lat temu nie było. Jakieś inwestycje są mimo wszystko czynione. Wiążę wielkie nadzieje z tymi nowymi galeriami, już nie mogę się doczekać, będę miała gdzie realizować swój zakupoholizm
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:29   #2003
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość

hmmm a to ja mam pytanie, Wy wszystko wiedzie, więc co mam gdzie indziej szukac... Chyba nie mogę teraz mikrodermabrazji użyć?????
użyć możesz - w sensie w kremie (no chyba że jakiś ma w składzie retinol), korundową i diamentową też możesz, nie powinnaś tylko z ultradźwiękami (tzw peeling kawitacyjny)
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:33   #2004
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Skąd wiedziałaś że nie ja
No jakoś tak mi przyszło do głowy
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:36   #2005
selene211
Zakorzenienie

Cytat:

Mój TŻ umie gotować Wodę na herbatę i kawę
W sumie nie wiem czy bym chciała żeby mój facet lepiej gotował niż ja No dla mnie największa chyba radocha jak TŻ pałaszuje mój obiadek.Zawsze można postraszyć , że mu się obiadu nie ugotuje jak coś nabroi No i oczywiście celibat na desery 2 tygodnie . Wystarczy żeby mi sniadanie pyszne zrobił
Stary 2009-08-23, 20:38   #2006
angel of sadness
Zadomowienie

Kamilawu ale wciąż za mało osób wie o tym stoku narciarskim.. Także ogłaszam: w Przemyślu mamy super stok narciarski

Jeśli chodzi o Galerię Przemyską to ona "powstaje" juz od jakieś 5-6 lat? Z kolei nie wiem czy slyszałaś, ale w związku z kryzysem Galeria Sanowa będzie miała tylko parter (bez piętra, które planowano) i nie będzie kina
Stary 2009-08-23, 20:53   #2007
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Kamilawu ale wciąż za mało osób wie o tym stoku narciarskim.. Także ogłaszam: w Przemyślu mamy super stok narciarski

Jeśli chodzi o Galerię Przemyską to ona "powstaje" juz od jakieś 5-6 lat? Z kolei nie wiem czy slyszałaś, ale w związku z kryzysem Galeria Sanowa będzie miała tylko parter (bez piętra, które planowano) i nie będzie kina
No słyszałam, zabiła mnie ta informacja, tylko w Przemyślu to możliwe.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-23, 20:58   #2008
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
W sumie nie wiem czy bym chciała żeby mój facet lepiej gotował niż ja No dla mnie największa chyba radocha jak TŻ pałaszuje mój obiadek.Zawsze można postraszyć , że mu się obiadu nie ugotuje jak coś nabroi No i oczywiście celibat na desery 2 tygodnie . Wystarczy żeby mi sniadanie pyszne zrobił
Ja mojego też tak straszę ale to nic nie daje ponieważ całe dorosłe życie stołował się na mieście więc wie że z głodu nie zginie Przyzwyczajony jest do tego. Zresztą niedaleko nas jest kilka fajnych restauracyjek więc daleko by nie miał Chociaż odkąd jest ze mną na mieście zjada tylko czasem jak się spotyka z kolegą Wie że w domu zawsze czeka obiad
Ale na razie kończy się tylko na groźbach hehe Jakoś nie mam serca odciąć Go od jedzenia

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Widziałyście: http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616038...wiadomosc.html ?

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-23, 21:06   #2009
selene211
Zakorzenienie

Cytat:
No słyszałam, zabiła mnie ta informacja, tylko w Przemyślu to możliwe.
Hmmm, coraz gorzej niestety , i to nie tylko w Przemyślu Co nie zmienia faktu , że chętnie kiedyś wpadne na pogaduchy do Was

Cytat:
Ja mojego też tak straszę ale to nic nie daje ponieważ całe dorosłe życie stołował się na mieście więc wie że z głodu nie zginie Przyzwyczajony jest do tego. Zresztą niedaleko nas jest kilka fajnych restauracyjek więc daleko by nie miał Chociaż odkąd jest ze mną na mieście zjada tylko czasem jak się spotyka z kolegą Wie że w domu zawsze czeka obiad
Ale na razie kończy się tylko na groźbach hehe Jakoś nie mam serca odciąć Go od jedzenia

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Widziałyście: http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1616038...wiadomosc.html ?
Takie kobiety, ja się wypierałam że nie będę kurą domową , a dzwonie pierwsza i sie pytam TŻ co chce zjeść
Stary 2009-08-23, 21:08   #2010
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Takie kobiety, ja się wypierałam że nie będę kurą domową , a dzwonie pierwsza i sie pytam TŻ co chce zjeść
Mi tam nie przeszkadza bycie kurą domową Wręcz odwrotnie, bardzo mi to odpowiada

agusia_1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości