Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-26, 08:00   #2431
IlonaP
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

oczywiście człek poszedł spać a panny się dopiero rozpisały

pranie - buffa kupuję głównie na wyjazd, dzieciom się przyda zawsze, małżowi coś muszę na głowe załozyć, bo on czapek za diabła nie chce nosić a z egipskim słońcem żartów nie ma
mnie się przynajmniej włosy platac nie będa [jak pisała vril] zresztą od chust i szli motanych na glowie nigdy nie stroniłam, a to przynajmniej się ma porządnie trzymać

nie wiedziałam, że na nk takie trendy panują
mam praktycznie wszystko powyłączane, zaproszenia tylko od realnych osób przyjmuję i to takich, z którymi mialam jakiś kontakt

cath, ja tez tak mam, że zaczynam nadrabiać i zanimm sie zabiorę do pisania to juz po temacie

pastereczko, cóż masz sporo racji - zwłaszcza w odniesieniu do nastoletnich czytelniczek

jeszcze coś chciałam ale zapomniałam

wkurza mnie Google Chrome - jako przeglądarka super ale pisanie postów w html zdecydowanie nie dla mnie
Stary 2009-08-26, 08:12   #2432
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Taki mały apel'...
Napiszę teraz coś na poważnie- oczywiscie przez Wasze ostatnie wypowiedzi, ale nie tylko, bo od dluższego czasu miałam zamiar.
Jeżeli piękne dziewczyny ( przynajmniej na zdjeciach- nie wiem moze rano straszycie:P) piszą że nie są ładne, nie są laskami itd to osoby o zwyklej urodzie lub przeciętne czują się nieswojo. Raz ze jak pomysla ze sa interesujące to jak to blado wypada, dwa jak mysla ze sa nieladne to jeszcze nizej sie ocenią. Nie mowię tu o udzielających sie tylko ale i o podczytujących.
Oczywiscie rozumiem kompleksy, niedoskonalosci itp itd ale....
Pastereczko, prawdziwy głos zdrowego rozsądku przez ciebie przemówił Zgadzam się w 100%, aż żałuję, że wczoraj tak wcześnie wyłączyłam się z dyskusji. Choć z drugiej strony przyjemnie było przeczytać z samego rana coś tak konstruktywnego
kamilawu jest offline  
Stary 2009-08-26, 08:41   #2433
evelinek_r
Wtajemniczenie

Fergusson Ja chcę Twoje wszystko ( no dobra, mojego TŻ sobie zostawię )

Kto ma w planach zamówienie z Buff'a Czy już wszystkie się zaopatrzyły?

Violl mój kuzyn ma na całych plecach wytatuowanego feniksa. Osiem miesięcy go robił (jeszcze przed HP). Miał być w kolorze, ale kasy już nie starczyło. Za to cieniowanie genialne Sama jestem bezobrazkowa, miałabym ochotę, ale też strasznie zmienna jestem, podejrzewam, że po kilku latach by mi się znudziło.

Gabs i inne mango/animo - maniaczki - ja już kiedyś podawałam, ale co mi tam. Na szczęście nie mam nic przeciwko oglądania w necie, bo gdybym miała wszystko kupować, to bym się za sto lat nie wypłaciła

http://kreskowki.tv/

http://onemanga.com/
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-26, 08:43   #2434
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Taki mały apel'...
Napiszę teraz coś na poważnie- oczywiscie przez Wasze ostatnie wypowiedzi, ale nie tylko, bo od dluższego czasu miałam zamiar.
Jeżeli piękne dziewczyny ( przynajmniej na zdjeciach- nie wiem moze rano straszycie:P) piszą że nie są ładne, nie są laskami itd to osoby o zwyklej urodzie lub przeciętne czują się nieswojo. Raz ze jak pomysla ze sa interesujące to jak to blado wypada, dwa jak mysla ze sa nieladne to jeszcze nizej sie ocenią. Nie mowię tu o udzielających sie tylko ale i o podczytujących.
Oczywiscie rozumiem kompleksy, niedoskonalosci itp itd ale....
Widzę, że mój post przelał czarę ALE chciałam powiedzieć, że napisałam to co napisałam nie dlatego, że uważam kolegę za nienormalnego bo wpadłam mu w oko, ale dlatego, że wypalił mi z tym ni z gruchy i z pietruchy, zwłaszcza że bardzo rzadko gadaliśmy, on był grupowym cwaniaczkiem, często na niego warczałam żeby przestał gadać na wykładach itp. myślałam że ma mnie za zołzę a tu nagle taka miła rozmowa. Może źle zrobiłam, że od razu nie nakreśliłam sytuacji...

Podobnie jak ferguusson uważam, że kompleksy to rzecz względna, a ocena czyjejś urody subiektywna. Są osoby, które mi się nie podobają fizycznie mimo że niektórzy się ich urodą zachwycają - i odwrotnie. Mam kilka kompleksów, ale nauczyłam się z nimi żyć, żartować z tego i akceptuję siebie - nie mam innego wyjścia Chyba logiczne, że zdjęcia do Netu wrzucam tylko takie, na których się sobie podobam? Jak każdy zapewne. Na żywo nie zawsze jest kolorowo, jeśli na coś swojego narzekam to mam powód. Ale już nie będę bo pastereczka ma rację, ktoś kto ma niestabilny obraz siebie może się tu pogubić.

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczyny, uprasza się o nienarzekanie
I kto to mówi!!!

O rany, taka lekcja z samego rana potrafi obudzić. Za co w sumie wdzięczna jestem, ledwo wstałam przyzwyczaiłam się już do wstawania o 10... Uciekam ufarbować czuprynę

EDIT: Ev mnie się nie podobają takie ogromne tatuaże. Wtedy widzę tylko tatuaż - który ma być dodatkiem, a nie człowieka. U faceta MOŻE jakoś bym to przeżyła, ale u kobiety... nie nie. No ale to jest to o czym mówiłam - dzięki Bogu, że gusta są różne świat jest wiele ciekawszy.

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-26 o 08:45
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-26, 09:05   #2435
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
EDIT: Ev mnie się nie podobają takie ogromne tatuaże. Wtedy widzę tylko tatuaż - który ma być dodatkiem, a nie człowieka. U faceta MOŻE jakoś bym to przeżyła, ale u kobiety... nie nie. No ale to jest to o czym mówiłam - dzięki Bogu, że gusta są różne świat jest wiele ciekawszy.
U kobiet też mi się takie duże nie podobają Po prostu jak napisałaś o tatuażu, to mi się przypomniało, że coś takiego Michałek sobie zmalował
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-08-26, 09:27   #2436
ferguusson
Zakorzenienie

a dzien dobry

mialam fantastyczny poranek. zamiast woda termalna prysnelam sobie na twarz........ DEZODORANTEM DOVE! moj Boze......

ale zyje

evelinek_r-oddam dajcie mi tylko troche biustu bo Wy tu piszecie o jakis super biustonoszach a ja nawet nie wiem jaki mam rozmiar..(ale z tych mniejszych)

Viollet87-a to mi przypomina historie z LO, gdzie przez 4(!!) lata naprawde nieznosilismy sie z pewnym.. osobnikiem..(ja go tytulowalam.. no chyba nie napisze bo mi cenzura wytnie on mnie..tez nie za mile-ponoc strasznie wyniosla bylam dla niego-no ba!)az do imprezy pod koniec 4 klasy.. gdy to wybuchla taka namietna milosc ktora jakis rok trwala.. wiec wiesz... nigdy nie wiadomo(i ten ruch brwi z emotki)

ide poogladac koty..(i pracowac tez)

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-26, 09:44   #2437
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

no to troche naszo-klasowo

Cotka
to Monika? zaproś mnie nooo bo ja nie wiem gdzie Ty

kim jest więc Agnieszka blondynka? (ale nie ja) nazwisko na M edit: już wiem

Rozi mojego zaproszenia też nie przyjęłaś

fergusson zaprosiłam Cię

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-26 o 09:56
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-26, 09:52   #2438
Lorri
Moderator

Nie wytrzymałam i musiałam zajrzeć na forum przed snem (dopiero udaję się dopiero na spoczynek). Próbowałam spać w nocy przez ostatnich kilka dni, ale nic z tego nie wyszło.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Lorri, bylas na koncercie Tori? mialam okazje kiedys w Londynie sie zalapac, bajka. Teraz w pazdzierniku jest u nas w Sali Kongresowej (moze przyjedziesz? )ale wolalam dawne plyty, jak bylam na tamtym koncercie wiele lat temu to bylo na etapie Boys for Pele itd. Jeden z najlepszych koncertow na jakich bylam.
Ty, szczęściaro !

Nie znoszę koncertów i imprez masowych, tak samo jak nie cierpię podróżować i nocować w obcych miejscach (horror), ale są dwie artystki, które chciałabym obejrzeć na żywo i jestem gotowa się kiedyś poświęcić - właśnie Tori i Diamanda Galas. Nie wyobrażam sobie wyjazdu do Warszawy (jechałabym jakieś 9 h autobusami i pociągiem, o ile byłoby odpowiednie połączenie), do Zabrza mam dużo bliżej, ale w tym roku raczej i tak nic z tego nie wyjdzie.
Mam taką przypadłość, że niesamowicie mnie wzrusza muzyka wykonywana na żywo (nawet taka, która niespecjalnie mi się podoba), jestem przekonana, że ryczałabym przez cały koncert Tori. Ostatni album uważam za doskonały.

Na dobry początek dnia dla wszystkich uroczych Wizażanek Siboney w wykonaniu Connie Francis (chodzi za mną od obejrzenia "2046"):

Tutaj z fragmentami filmu:

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-08-26, 10:25   #2439
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

tak patrze i patrze na te słoiczki MAD i bardzo mi sie podoba, że nie mają siteczek.
Wbrew większosci ja nie przepadam za sitkami w małych słoiczkach, a nawet często doprowadzają mnie do szału jak chce z małego słoiczka wydobyć podkład. Tyle się napukam a tylko troszkę wyleci

znowu mi się chce kupować ciuchy, ratujcie mnie w odwyku muszę przestać przegladać asos

teraz jeszcze wszystko w torbach ale jak sie bede wprowadzac do mojego pokoju to chyba jeszcze jedna szafę bedę potrzebować tylko gdzie ją wcisnę hmmm w sumie Tżeta juz nie będzie, więc miejsca bedzie wiecej troszke bez jego rzeczy, przede wszystkim bez wielkiego TV zajmujacego pół pokoju

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

i tak sobie przegladam inne firmy mineralne, sprawdzajac koszta wysyłki. Nie mogę przebolec, że w tym Lure Beauty tak droga wysyłka sprawdziłam z 7 stronek i wszędzie wysyłka stosunkowo tania więc Malinn chyba wybrała po prostu jakąś pechową pod wzgledem kosztów firmę

a im wiecej tych stron przegladam, tym więcej kusi nic, tylko zamawiać! mam straszną chęć odkrywania nowych minerałów i kosmetyków mniej znanych firm. szkoda tylko, że zamówienia z takowych idą cieżko ze względu na brak chętnych

ale jaka fajna jest myśl, że teraz mamy miejsce na wątki zakupowe WSZYSTKICH firm

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:26
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-26, 10:28   #2440
86Paula
Zakorzenienie

zgadzam sie- nie marudzic na temat kompleksow. ja ze swoich juz prawie wyroslam

Winly- kusisz tymi Mad-ami nie powiem zastanawiam sie coraz bardziej. tylko chetnie obejrzalabym jakies swatch'e zeby zobaczyc jakie one sa

a my dzis nocke mialysmy z cora (a raczej przez core) okropna... wstalysmy po 9 i jeszcze nie wyczlapalam do sklepu nawet a powinnam, bo nawet chleba w domu nie ma... ale zdarze
za to listonosz przyniosl mi moje zamowienie z CS (poltorej tygodnia szlo) i oni na kopercie mi zaznaczyli opcje other

za to z EGM nadal nic nie ma, chyba wysmaruje do nich meila... zamawialam 10 sierpnia.... a ja chce NTBT juz!
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-26, 10:36   #2441
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

swatche bedą, moze jeszcze dziś bo dziś dziewczyny powinny dostać przesyłki watek o MAD założyłam, teraz tylko czekać. Próbowałam wczoraj zrobić swatche podkładów, ale w pochmurny dzień, z beznadziejnym aparatem i na moim ciemnym przedramieniu nic nie widać

to EGM już powinno u Ciebie być! napisz

wyobraźcie sobie, że wczoraj zgubiłam telefon. Miałam w kieszeni, zamiast jak zwykle w torbie. spodnie luźne i jakoś się wyślizgnął z kieszeni. Dopiero rano, ok 7 jak się przebudziłam zauważyłam jego brak wstałam o tej 7, wskoczyłam do auta i pojechałam do parku, gdzie siedziałam wczoraj. Na tej samej ławce siedział facet i czytał gazete, a obok niego na ziemi mój telefon nie zauwazył nawet dobrze, ze rozładowany bo jakbym dzwoniła to by od razu zauważył gdyby był ciemny to bym zrozumiała, że zlewa się z tłem ściółki, ale on jasno zielony i z daleka go widziałam a ten facet (i inni przechodnie) nie ale się ucieszyłam <tak podskoczyłam aż

ja z MAD na pewno tym razem wezmę TO ostatnio była po 9.99 teraz jeszcze taniej i TO bo już widziałam na żywo i mi się spodobał kolorek gdzieś cztałam ze mascara też jest godna polecenia. No i lakier do ust bym wypróbowała i ten pedzelek tez, przydałby się do pracy

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:44
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-26, 10:42   #2442
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
że nieraz na mnie na wykładach patrzył i stwierdził że jestem - cytuję - niezłą laską podpity czy co... wybaczcie ten wylew emocji ale jestem wgięta, co za tekst tak bez ogródek... dzielę się z wami jak z pamiętnikiem Proszę tego nie komentować najlepiej
Oj Viollet..czasami wydaje nam się że faceci lubią to lub tamto...na szczęście każdy lubi coś innego.Nie widziałąm Twoich zdjęć ale jestes śliczną naturalną dziewczyną, widać skromną, zauwazył w Tobie coś szczególnego.Miło jest słyszeć takie słowa od faceta, i wątpię żeby ściemniał, skoro Ci to pisze bo mu tak łatwiej i wstydził Ci się powiedzieć...Po będę Was bić!!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A na mnie ostatnio na działce siedziała ważka dobre 10 min to trwało czasem podnosiła się do lotu ale zaraz znów siadała Mogłam się jej dzięki temu dobrze przyjrzeć
Jak ja sie tego boję...Podziwiam bo w dzieciństwie moja babcia mieszkałą na bajorkiem i tam tego w cholere latało...wiem że piękne ale jak mnie nie dotyka.

Cytat:
Napisane przez kamilanna Pokaż wiadomość
Laski! Wszystkie jestesmy piekne bez wyjatku i koniec basta.
Hihi...To prawda dziewczyny, jesteśmy wszystkie sliczne !!!! Jak tak dalej pójdzie to operację odłożę

Cytat:
zwylka uroda to taka ze sie nie wgapiasz w kogos jak przechodzi ulicą a faceci sie nie potykaja i nie zapominaja po co przyszli
Wyślę to żeby do słownika to wpisali pod hasłem URODA

Ktoś coś pisał o siteczkach i pudełeczkach. Mnie w MAD w cieniach denerwuje to , że małe pudełeczko z jedną trzecią łyżeczki jest ok. Ale w to samo pudełeczko wsadzili mi tez 5g, więc jest tak upachane, że jak otwieram to się połowa wysypuje
Stary 2009-08-26, 10:43   #2443
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na dobry początek dnia dla wszystkich uroczych Wizażanek Siboney w wykonaniu Connie Francis (chodzi za mną od obejrzenia "2046"):

o jezu, Lorri, uwielbiam ten kawałek. w ogóle całą ścieżkę z 2046. a fotkę z załącznika mam na pulpicie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ej.. zawstydzacie mnie naprawde...To tylko dzieki makijazowi

Vio- chce miec kota Wałbrzycha.. albo Felicjana(rodowe kocie imie w mojej rodzinie).. ew poczekam na wene jak go ujrze
Mysle ze Mysliciel tez moze byc dobry.. Kurzek(od kurzu) hmm.. jesli imie ma odzwierciedlac charakter to mojego szarego(zaginionego, chlip) powinnismy nazwac-Pernamentnie Zwichnieta Lapka..
też wywaliłam oczy jak zobaczyłam Fergusona na n-k ja też chcę taki makijaż w takim razie
i Agusie no po prostu jesteś prześliczna, strrrrrasznie podoba mi się Twój typ urody
i mam dzięki dziewczynom solenne postanowienie - od-chu-dza-nie (i uwierz mi Pastereczko, mam na co narzekać )

a co do kota to proponuję - Furia (swego czasu chciałam tak nawet nazwać córcię )

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
kim jest więc Agnieszka blondynka? (ale nie ja) nazwisko na M edit: już wiem
miło mi Winylku (wiem, wiem, nie denerwuj się Winly ale w duchu i tak nazywam Cię winylkiem) (jestem audiofilem, a jak wiadomo winyl jest the best, bo ma głębię)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ph1.jpg (23,2 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez AnkaFranka
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:56
AnkaFranka jest offline  
Stary 2009-08-26, 10:46   #2444
Malinn
Zakorzenienie

Winly tez jestem zalamana ta wysylka Oni nie maja chyba zaleznej od wagi a od ilosci Bo wrzucam do koszyka probki w woreczkach i np. pelnowartosciowe produkty i wysylka podobna a to chore zeby za probki zaplacic np. 10$ a za sama wysylke ponad 13$

Najbardziej mnie rozbawilo, jak pisalam z nimi maile i babka mi odpisala, zebym zrobilm mniejsze zamowienie to zaplace mniej za przesylke

Ale juz na pocieszenie znalazlam producenta tej wspanialej pielegnacji i juz kombinuje jak by zrobic zamowienie wlasnie tam

Dominiko dziekuje za zdjecia Paryz jest piekny
Stary 2009-08-26, 10:58   #2445
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ktoś coś pisał o siteczkach i pudełeczkach. Mnie w MAD w cieniach denerwuje to , że małe pudełeczko z jedną trzecią łyżeczki jest ok. Ale w to samo pudełeczko wsadzili mi tez 5g, więc jest tak upachane, że jak otwieram to się połowa wysypuje
no cos Ty w naszym zamówieniu były cienie i próbki w małych słoiczkach, i 5gramowe - i te drugie są większe i do tego oprócz tego że zakrecone, to zafoliowane

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
miło mi Winylku (wiem, wiem, nie denerwuj się Winly ale w duchu i tak nazywam Cię winylkiem) (jestem audiofilem, a jak wiadomo winyl jest the best, bo ma głębię)
swego czasu miałam winyle w pokoju na ścianie powieszone rewelacyjnie się prezentowały i takie klimatyczne ale to były czasy, w których pod winylami na półce rosła mała marihuanka kiedy to było, ech starość nie radość, młodośc nie wieczność

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Winly tez jestem zalamana ta wysylka Oni nie maja chyba zaleznej od wagi a od ilosci Bo wrzucam do koszyka probki w woreczkach i np. pelnowartosciowe produkty i wysylka podobna a to chore zeby za probki zaplacic np. 10$ a za sama wysylke ponad 13$
ja już kombinuje nad innymi firmami już w tej chwili bym okrzyknęła nowe zamówienie, już obczaiłam szczegółowo 5 nowych firm ale na razie sie wstrzymuje, bo wiem że chętnych i tak nie będzie. No i czekam na jakieś promocje na tcyh stronkach

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-26 o 11:00
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-26, 11:02   #2446
Malinn
Zakorzenienie

Winly pokaz, pokaz te stronki tak na wszelki wypadek zebym wiedziala czy mam kase oszczedzac
Stary 2009-08-26, 11:06   #2447
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
no cos Ty w naszym zamówieniu były cienie i próbki w małych słoiczkach, i 5gramowe - i te drugie są większe i do tego oprócz tego że zakrecone, to zafoliowane

swego czasu miałam winyle w pokoju na ścianie powieszone rewelacyjnie się prezentowały i takie klimatyczne ale to były czasy, w których pod winylami na półce rosła mała marihuanka kiedy to było, ech starość nie radość, młodośc nie wieczność

Hmmm..no nie wiem , jak dla mnie z 5g przegięli, muszę otwierać nad jakąś kartką, że jak spadnie to juz to zużywam . Moje też były wszystkie zafoliowane

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:

Hmmm..no nie wiem , jak dla mnie z 5g przegięli, muszę otwierać nad jakąś kartką, że jak spadnie to juz to zużywam . Moje też były wszystkie zafoliowane
No i co do Winly...też mi się to zawsze kojarzy z winylami to już mimowolnie
Stary 2009-08-26, 11:12   #2448
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
ja już kombinuje nad innymi firmami już w tej chwili bym okrzyknęła nowe zamówienie, już obczaiłam szczegółowo 5 nowych firm ale na razie sie wstrzymuje, bo wiem że chętnych i tak nie będzie. No i czekam na jakieś promocje na tcyh stronkach
Nie bądź taka pewna

Malinn co z naszym Lure? Nie dam Ci żyć z tymi kwasami

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-08-26, 11:24   #2449
Malinn
Zakorzenienie

Zlozylam dzis rano Nawet promocje sie dzisiaj pojawily tak jak myslalam
Stary 2009-08-26, 11:26   #2450
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Zlozylam dzis rano Nawet promocje sie dzisiaj pojawily tak jak myslalam
Jesteś wielka, dziękuję

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-08-26, 12:34   #2451
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
i ten pedzelek tez, przydałby się do pracy
Też mnie kusi strasznie!!! Ale drogi jest więc zadowalam się chowanym kabuki, po prostu "nabijam go" prochem po każdym użyciu
a z tym telefonem to miałaś fuksa! ja tak kiedyś 100 zł zgubiłam, jechałam na rowerze i trzymałam w dłoni, wypadło... po 10 minutach wróciłam, banknot leżał koło nogi pana stojącego przy przystanku ufff, nie zauważył...

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Hihi...To prawda dziewczyny, jesteśmy wszystkie sliczne !!!! Jak tak dalej pójdzie to operację odłożę
że jaką operację?

Cytat:
Winly pokaz, pokaz te stronki tak na wszelki wypadek zebym wiedziala czy mam kase oszczedzac
Oczywiście, że masz oszczędzać nie ta firma to inna w końcu wizaż to generator wydatków o czym ja się boleśnie przekonuję, konto okropnie schudło...

Uciekam na ogród, poskubię słonecznik

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-26, 12:45   #2452
ferguusson
Zakorzenienie

pokaz wlosy!

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-26, 13:45   #2453
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
pokaz wlosy!
Hehe, praktycznie takie jak były tylko deko ciemniejsze, bardziej błyszczące jak to po farbie i z podciętymi końcami. No i nareszcie coś widzę, od 2 tygodni grzywka przesłaniała mi świat

Nawiązując do Twojego wątku na MM - wyślę Ci ten pomarańcz wzięłam go razem ze wszystkimi innymi kolorami MACa (kupowałam odsypki na All jakiś rok temu) a jego nie tknęłam, brak mi odwagi za to Ciebie już w nim widzę! Poza nim mam jeszcze kilka innych kolorów na wydaniu, skrobnę PW później bo teraz wracam na ogród

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-26, 14:02   #2454
86Paula
Zakorzenienie

ufff...zakupy, krotki spacerek zaliczone. do tego obralam i pokroilam 5 kg papryki i jak Tz wroci z pracy to przyniesie mi sloiki i bede robic ja (nie chce mi sie strasznie ale nie ma co odkladac) no i przygotowalam skladniki na tortille mniam...
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-26, 14:05   #2455
pranie
Wtajemniczenie

Pastereczko, cos czuje ze pijesz do mnie a propos tych lasek liczacych kalorie Nigdy tu nie pisalam, ze jestem gruba czy cos, to ze czasem robie sobie diete to kwestia narzucenia sobie pewnych szlabanow typu slodycze, cola etc. Waze 52, mam 170 wzrostu i jestem szczupla - oznajmiam wszem i wobec, ze poprzez diete chcialam jedynie zrzucic kilka cm w udach (ktorych nikt oprocz mnie i TZ nie widzi )
Lorri, koncert Tori to niesamowite przezycie, ja te pare lat temu tez wylam jak bobr, dedykuje Ci to

pranie jest offline  
Stary 2009-08-26, 14:25   #2456
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Rozi.. jak znajde jakies linki to Ci podesle.. naprawde.. Ale nawet nie chce mi sie szukac.. oslabia mnie to
niekoniecznuie chcę takie rzeczy oglądać, byłam po prostu niświadoma

Cytat:
Pastereczko, cos czuje ze pijesz do mnie a propos tych lasek liczacych kalorie Nigdy tu nie pisalam, ze jestem gruba czy cos, to ze czasem robie sobie diete to kwestia narzucenia sobie pewnych szlabanow typu slodycze, cola etc. Waze 52, mam 170 wzrostu i jestem szczupla - oznajmiam wszem i wobec, ze poprzez diete chcialam jedynie zrzucic kilka cm w udach (ktorych nikt oprocz mnie i TZ nie widzi )
Lorri, koncert Tori to niesamowite przezycie, ja te pare lat temu tez wylam jak bobr, dedykuje Ci to
wiesz, że masz BMI wskazujące na niedowagę?
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-08-26, 14:33   #2457
cotka
Zadomowienie

Winly, zaprosilam. mam nadzieje, ze nie trafilam jak kula w plot

ja sie pochwale niewielkim sukcesem- ja vs wagry, gule i wszelkie wypryski 1:1 poczatkowo wypryski wygrywaly, ale teraz zremisowalam. jak uda mi sie calkowicie zagoic to chyba szampana otworze (po ktorym mi pewnie wyjda nastepne )
stosuje taka mieszanke, ze glowa mala mialabym z 30 minut snu wiecej gdybym byla obdarzona nieskazitelna cera
i zeby nie bylo- ja nie narzekam, mowie jak jest mogloby byc gorzej, a najgorsze chole***wa sie czesciowo ukryly pod grzywka takze nie jest zle

aha, ja tez mam niedowage wychodzaca z BMI ale nie strasze kościami na ulicach (co nie znaczy, ze grubo wygladam oczywiscie) waga to nie wszystko, jeszcze proporcje + stosunek tluszczu do miesni .
chociaz wiadomo, lepiej sie trzymac takiego miejsca w ktorym sie dobrze czujemy i wyniki badan mamy dobre

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-08-26 o 14:44
cotka jest offline  
Stary 2009-08-26, 14:34   #2458
pranie
Wtajemniczenie

Rozi, teoria swoje a zycie swoje, ja zawsze wazylam kolo piecdziesieciu kilo i dobrze sie z tym czuje, wyniki mam w normie. Przeciez nie bede sie na sile tuczyc, zeby miec prawidlowe BMI. Zreszta widzialas mnie, czy ja wygladam na zabiedzona?
pranie jest offline  
Stary 2009-08-26, 15:00   #2459
IlonaP
Zakorzenienie

Dominiko, specjalnie dla Ciebie
Stary 2009-08-26, 15:32   #2460
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:

koncert Tori pranie ale Ci zazdroszczę taki koncert to musi być przeżycie
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości