Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-08-27, 12:19   #2551
ferguusson
Zakorzenienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

jaka moge wymyslic wymowke by nie isc na night out z pracy....?
podpowiedzcie cos

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-27, 12:28   #2552
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
jaka moge wymyslic wymowke by nie isc na night out z pracy....?
podpowiedzcie cos
Bolesny okres? Babskie piżama-party z koleżanką zaplanowane od bardzo dawna i nieodwołalne? Pilnowanie mieszkania sąsiada pod jego nieobecność? A może umówione pilnowanie dziecka?

Edit: zaraz dostaniesz PW - wczoraj zapomniałam...

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-27, 12:28   #2553
vril
Zakorzenienie

Moze "sierpien - miesiac trzezwosci"
vril jest offline  
Stary 2009-08-27, 12:32   #2554
angel of sadness
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Jakie dołowanie!!! To jak napisałam o sobie, że 50 kg / 160 cm = jestem zapuszczona, to IRONIA była Twoja waga jest jak najbardziej w porządku i w każdej normie, a powiem więcej - jak patrzę na avka to mam wrażenie, że jest Ciebie trochę za mało
Nie jest mnie za mało, cały czas się próbuje przekonywać, że w sam raz.. ale ciężko mi idzie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ty możesz machnąć ręką, a ja co ??? Zamówiłam kilka próbek , i jeszce nie trafiłam z kolorem, a żeby sprawdzić inne muszę po 4 sztuki zamawiać ..więc chyba wróce do i.d bo jak mam zamawiać 12 próbek żeby 4 spróbowac
może stwórz swój wątek wymiankowy i się powymieniaj z dziewczynami? Poza tym napisz co chciałabyś spróbować to może pomożemy
angel of sadness jest offline  
Stary 2009-08-27, 12:39   #2555
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Bolesny okres? Babskie piżama-party z koleżanką zaplanowane od bardzo dawna i nieodwołalne? Pilnowanie mieszkania sąsiada pod jego nieobecność? A może umówione pilnowanie dziecka?

Edit: zaraz dostaniesz PW - wczoraj zapomniałam...
czyzbysmy mialy tu eksperta? Tyle ze to juz dzis... i od rana czuje ze wyjsc i pic to ostatnie na co mam ochote...
a najgorsze ze mamy z tz-tem plany i na piatek i na sobote i nie moge sobie pozwolic na kaca.. a lata juz nie te by jak na studiach tydzien pic.. tydzien nie trzezwiec.. zdawac egzaminy na 5 i jeszcze pracowac w miedzyczasie i do domu na weekendy jezdzic
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
dobre
Tyle ze w sierpniu mam urodziny wiec nikt nie uwierzy
oo! wlasnie mi "przypomnialyscie" ze sierpien jest! Musze isc po prezent z Body Shopu, daja sporo znizki dla urodzinowcow..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-27, 12:54   #2556
86Paula
Zakorzenienie

a moze by tak powiedziec prawde? ze nie masz ochoty, nastroju, ze musisz byc w formie w weekend. moze zrozumieja.
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-27, 13:01   #2557
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a moze by tak powiedziec prawde? ze nie masz ochoty, nastroju, ze musisz byc w formie w weekend. moze zrozumieja.
chetnie.. tylko ze prawda wyglada tak ze nikomu sie nie chce isc... ale nikt sie nie wylamuje i nie idzie. Co gorsza-nikt nam nie narzuca tych wyjsc-ktos rzuca pomysl i wszyscy sie zgadzaja(bardziej lub mniej entuzjastycznie)..

eh.. pojde.. ale wroce wczesniej..

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-27, 13:06   #2558
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:

czyzbysmy mialy tu eksperta? Tyle ze to juz dzis... i od rana czuje ze wyjsc i pic to ostatnie na co mam ochote...
a najgorsze ze mamy z tz-tem plany i na piatek i na sobote i nie moge sobie pozwolic na kaca..

Musze isc po prezent z Body Shopu, daja sporo znizki dla urodzinowcow..
Jak bardzo chcę to potrafię się wymigać ja bym nie poszła gdybym nie miała na to ochoty.
A z tym prezentem to obowiązuje cały urodzinowy miesiąc? bo ja też z sierpnia, proszę o szczegóły

Cytat:
chetnie.. tylko ze prawda wyglada tak ze nikomu sie nie chce isc... ale nikt sie nie wylamuje i nie idzie. Co gorsza-nikt nam nie narzuca tych wyjsc-ktos rzuca pomysl i wszyscy sie zgadzaja(bardziej lub mniej entuzjastycznie)..

eh.. pojde.. ale wroce wczesniej..
A to jest na takiej zasadzie, że jak ktoś się wyłamie i będzie nieobecny to już krzywo patrzą? pytam serio, pewnie bywają takie grupki gdzie wszyscy albo nikt.

Właśnie obfociłam cienie, zaraz piszę tę wiadomość do Ciebie

310813
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-27, 13:16   #2559
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
Jak bardzo chcę to potrafię się wymigać ja bym nie poszła gdybym nie miała na to ochoty.
A z tym prezentem to obowiązuje cały urodzinowy miesiąc? bo ja też z sierpnia, proszę o szczegóły
a masz karte ich..? nie wiem czy w Polsce tez tak to dziala-podejrzewam ze tak.. ale tutaj masz przy 4tej wizycie w sklepie(jesli wydasz min 15 euro) prezent gratis do 10euro, przy 8mych zakupach prezent o wartosci 15 euro. 10% discount przy kazdych zakupach i prezent urodzinowy za 10euro(wlasnie doczytalam na karcie)

oplaca sie.. tyle ze mi fascynacja TBS juz minela i robie liste na BU i Mazidlach(tyle ze ta przesylka taka droga)

ale moze jesli ktos cos chce to moge kupic i wyslac z Body Shop'u?

Cytat:
A to jest na takiej zasadzie, że jak ktoś się wyłamie i będzie nieobecny to już krzywo patrzą? pytam serio, pewnie bywają takie grupki gdzie wszyscy albo nikt.

Właśnie obfociłam cienie, zaraz piszę tę wiadomość do Ciebie
gdybym sie wylamala i nie poszla pewnie bylabym tematem nr jeden do plotek(takie miejsce...)

Pisz-tylko co ja Ci wysle kochana..? czego potrzebujesz?
Motyla noga.. musze sie zebrac wreszcie i wyslac paczki do Cathy i Susanne!!

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-27, 13:44   #2560
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
EDM bardzo się popsuło i przy takim podejściu będą tracili klientów, co zresztą widać porównując ruch na zakupowym EDM z ostatnich miesięcy. Mnie trzyma u nich tylko jedna rzecz - Champagne. Pędzle fajne są na CS i Blusche właśnie, jeśli znajdę taki oczo***** rozświetlacz w innej firmie, bye bye
a ja lubię EDM mimo wszystko. tym bardziej teraz, po zmianach wszystko wychodzi taniej tylko zacyznam sie powaznie martwic co z ta zaginiona paczka bo tak jak nie moge sprawdzic w historii starych zamowien, to moze oni mi juz nie zwrocą kasy za nią to by było bardzo niesmaczne, tym bardziej ze to nie dotyczy tylko mnie ale zbiorowego zamowienia

Cytat:
A tak mocno się opierałam... no i chyba wpadłam

Cytat:
ale moze jesli ktos cos chce to moge kupic i wyslac z Body Shop'u?
ochhh... czuje sie mocno skuszona uwielbiam ich masła do ciała

byłam zapisana na dziś do dentysty, w przychodni (zaraz zacznie się marudzenie, że jak można chodzic do przychodni? itp itd uprzedze wasze uwagi - mamy bardzo dobrego stomatologa w przychodni! )
i mnie nie przyjęła kazała przynieśc ksiązeczkę ubezpieczeniową, przyniosłam, a tam brak pieczątek. Zaczęła więc bardzo niemiło: jak mam Panią przyjąć, skoro Pani nie jest ubezpieczona??!?!! ale przecież jestem ostatnia pieczatke mam z 2007r, po czym nigdy juz nie robiono, dostawałam za to co miesiac takie druki z ZUSu. W ogole to mowiono mi w pracy ze ksiazeczki ubezpieczeniowe to rpzeżytek i nikt ich już nie używa. A tu jednak się okazuje, że nie! a skąd ja, laik w wszelkich sprawach urzędowych i urzedowo=podobnych, miałam to wiedzieć? a teraz, jak jestem na bezrobociu, to kto mi to podbije? podobno urząd pracy, tak? wrrrr nienawidze tej całej biurokracji chyba zawsze bede musiala miec kogos, kto sie za mnie bedzie zajmowac takimi sprawami

a teraz dobra wiadomosc
DOSTAŁAM PRACĘ

Pan powiedział, że jestem "łebska" -cokolwiek to znaczy (a co to znaczy?) i że się nadaję co prawda to tylko na zastępstwo i dopiero od listopada, ale dla mnie bardzo ok- bede mogla teraz do tego czasu poswiecic sie pisaniu pracy calkowicie. Po za tym odpowiada mi to tez z tego wzgledu, ze za rok chcialabym wrocic do szkoly jesli sie da. Chociaz ten facet powiedzial, ze jak skoncze to zastepstwo to przeniosa mnie gdzies indziej

Tylko z kasa krucho bedzie, bo na garnuszku rodzicow... ale korki sobie wezme i dorobie jakos

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-27 o 13:47
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-27, 13:56   #2561
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Winly GRATULACJE!!!

A co do książeczki ubezpieczeniowej to jest ona zupełnie niepotrzebna. Podstawą do potwierzenia ubezpieczenia jest właśnie RMUA czyli ten druczek comiesięczny Poza tym nie powinna Ci odmówić przyjęcia. Zazwyczaj jest tak, że wystarczy później donieść właśnie ten druczek.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:03   #2562
vril
Zakorzenienie

WinlyEm gratulejszyn

A propos stomatologa - ja tez chodze do przychodni Przerobilam wiele gabinetow prywatnych i najlepszego specjaliste znalazlam wlasnie w przychodni w sasiednim miescie. Jak chce lepszych materialow to po prostu do nich doplacam ale najwazniejszy jest dla mnie sam stomatolog
vril jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:05   #2563
86Paula
Zakorzenienie

Winly tak sie ciesze! gratuluje! oby bylo ci tam jak najlepiej

a co do dentysty, to sie przekonalam, ze to naprawde zalezy od czlowieka czy przyjmie czy nie. ale zawsze chcieli zobaczyc wlasnie legitymacje ubezpieczeniowa.
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:08   #2564
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a teraz dobra wiadomosc
DOSTAŁAM PRACĘ

Pan powiedział, że jestem "łebska" -cokolwiek to znaczy (a co to znaczy?) i że się nadaję co prawda to tylko na zastępstwo i dopiero od listopada, ale dla mnie bardzo ok- bede mogla teraz do tego czasu poswiecic sie pisaniu pracy calkowicie. Po za tym odpowiada mi to tez z tego wzgledu, ze za rok chcialabym wrocic do szkoly jesli sie da. Chociaz ten facet powiedzial, ze jak skoncze to zastepstwo to przeniosa mnie gdzies indziej

Tylko z kasa krucho bedzie, bo na garnuszku rodzicow... ale korki sobie wezme i dorobie jakos
No to super!!!! Gratulacje!!!!

Teraz będzie już tylko lepiej

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:10   #2565
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Winly- gratuluję! A nie pobierasz zasiłku?

Ja do stomatologa też chodzę państwowo. Dopłacam jedynie za tak jak Vril napisała lepsze materiały

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:12   #2566
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Winly GRATULACJE!!!

A co do książeczki ubezpieczeniowej to jest ona zupełnie niepotrzebna. Podstawą do potwierzenia ubezpieczenia jest właśnie RMUA czyli ten druczek comiesięczny Poza tym nie powinna Ci odmówić przyjęcia. Zazwyczaj jest tak, że wystarczy później donieść właśnie ten druczek.
dzieki
no a jak jestem teraz na bezrobociu to do urzedu rpacy musze sie udac po pieczatke badz druczek, prawda?

Cytat:
WinlyEm gratulejszyn

A propos stomatologa - ja tez chodze do przychodni Przerobilam wiele gabinetow prywatnych i najlepszego specjaliste znalazlam wlasnie w przychodni w sasiednim miescie. Jak chce lepszych materialow to po prostu do nich doplacam ale najwazniejszy jest dla mnie sam stomatolog
dzieki

dokładnie tak, płacę za znieczulenie, płacę za lepszą plombę - ale nie płącę stówy za robote tym bardziej że jeszcze nigdy nie byłam na prawde zadowolona z roboty w prywatnych gabinetach a w niewielkim Władku takich jest z 5, co jeden to droższy

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No to super!!!! Gratulacje!!!!

Teraz będzie już tylko lepiej
dzieki

a co to znaczy "łebski" ? bo chciałabym wiedzieć, jaka jestem a może to był wrzut?

WI dzięki zasiłek mi nie przysługuje ale mimo wszystko, jak jeżdże do tego urzedu co miesiac to chyba ktos mógł mnie poinformowac o takich rzeczach, no nie?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-27 o 14:14
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:15   #2567
86Paula
Zakorzenienie

Winly
łebski, łepski pot. «mądry, sprytny, zdolny»

to dziwne ze nikt cie nie poinformowal, ale zarejestrowana normalnie jestes tak? bo ja jezdzilam swego czasu specjalnie do UP zeby wlasnie stemplowac legitymacje ubezp. zeby do lekarza isc moc.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-27 o 14:17
86Paula jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:19   #2568
Viollet87
Zakorzenienie

Cytat:
oplaca sie.. tyle ze mi fascynacja TBS juz minela i robie liste na BU i Mazidlach(tyle ze ta przesylka taka droga)

Pisz-tylko co ja Ci wysle kochana..? czego potrzebujesz?
Motyla noga..
Acha tak to działa... eee to ja też wolę BU. A ile Cię koszą za wysyłkę? Może taniej by Ci wyszło, żeby Ci ktoś z Polski zamawiał do siebie i dopiero Tobie wysyłał?

Wizaż mi nawalał, a później pomagałam przy obiedzie, ale już już biorę się za tę PW

Cytat:
a ja lubię EDM mimo wszystko.

a teraz dobra wiadomosc
DOSTAŁAM PRACĘ

Pan powiedział, że jestem "łebska"
Też lubię EDM, pędzli i różów na pewno nie zdradzę

GRATULUJĘ SUKCESU ZAWODOWEGO

A łebska... to chyba znaczy "z charakterem" i "fajna" ... tak jak "Łebski Harry" - ten rudy kot z bajki, fajny cwaniaczek hehe

Teraz już będzie tylko lepiej!

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-08-27 o 14:21
Viollet87 jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:22   #2569
pastereczka
Organizatorka

WinlyEm gratulacje, lebski mowiono jak w przedszkolu byylas , na sprytnych, inteligentnych co glowe maja na karku

Dominika ja tez chce LV tą z wyciananymi wzorkami nie przepadam za ta firma ale....
w kazdym razie widzialam na zdjeciach jaki masz styl więc
chloe ma duzo porzadnych modeli i Loewe , z D&G worek sprzedalam :/ (oczywiscie teraz zaluje)

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:37   #2570
ferguusson
Zakorzenienie

Vio-spokojnie jak znajdziesz chwile wyslij mi

WinlyEm!!! Gratulacje! (nie umiem wstawiac tych obrazkow tu jak ostatnia sierota) ale ! Bardzo sie ciesze ze dostalas.
No wygladasz mi na lebska

co do zamowien z BU i mazidel..chyba rzeczywiscie poprosze przyjaciolke by mi wyslala.. nie wiem jakim cudem oni maja taki cennik(niby ze strony poczty polskiej) a sama wiem ile Ola placila mi za paczki-naprawde ciezkie czasem..nigdy tak duzo jak wg cennika..

a przede wszystkim dziewczyny wpadam oglosic radosna nowine-wiem ze mineraly itp.. aleeeeeeeeee.. Urban Decay wlasnie wypuscilo book of shadows!!! i to TRZEBA miec. To sa najlepsze cienie jakie w zyciu uzywalam i bede wierna. Paletke ktora kupilam 3 lata temu mam do dzis, uzywam codziennie i maluje znajomych i konca nie widac.. a teraz dokupilam jeszcze dwie kolejne.. nie mam kurde wymowki by zamowic i book of shadows.. ale..
same zobaczcie...

MAC

exchange
ferguusson jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:53   #2571
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Violl ograniaj to MAD i pisz co chcesz, chce zrobić szybciej zamówienie bo rzeczy z promocji -70% są ograniczone

dziewczyny które mają MAD, wklejajcie swatche w wątku

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-08-27, 14:55   #2572
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Winly! gratulacje!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:00   #2573
pastereczka
Organizatorka

ferguusson ile ona kosztuje? pawie piora... moje kolory Ty

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:01   #2574
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

dwa razy poszło, przepraszam

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-27 o 15:06
selene211 jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:03   #2575
selene211
Zakorzenienie

GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A zapomniałam powiedzieć, że moja mam przeszła z 80B na 32E
Rozi
Chcesz powiedzieć że jej się biust zwiększył..nie wierzę
Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
wiadomość do selene z Łosiowa: a na tej stronie patrzyłaś? jeśli władasz łośskim, może byłaby do rozpracowania, bo sample darmowe, wysyłka tania i cienie ładne (na zapytanie angielskie mi nie odpisali)
http://www.kissme.no/
No rozumiem łosiowy jako tako , pierwsze 5 próbek jest gratis, nie rozumiem jednego , piszą że czyste minerały ale że nie zawierają tego ( Dyes, lakes, carmine, bismuth oxychloride, petroleum derivatives, sodium lauryl, laureth sulfate, methylparaben, propylparaben, synthetic fragrance, talc, UREA og andre.) Mysłałam że wszystkie minerały zawierają np ten bismuth??? nie wiem o co kaman????

Cytat:
.
Cytat:
Hihi..Was można o wszystko zapytać , jesteście przesłodkie kłamczuchy
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość

może stwórz swój wątek wymiankowy i się powymieniaj z dziewczynami? Poza tym napisz co chciałabyś spróbować to może pomożemy
Wiesz , wysyłki są drogie do Norge, paczka mała 40 zł, ni
e wiem ile list i koperty ale pomyślę , a poza tym nie chcę problemu stwarzać i kogos po pocztach ganiać, no i ja raczej nie mam czego zaoferować dopiero zaczynam z minerałami więc bida

Cytat:

a teraz dobra wiadomosc
DOSTAŁAM PRACĘ

Gratuluje Winly !!!!!!
Cytat:
Urban Decay wlasnie wypuscilo book of shadows!!! i to TRZEBA miec. To sa najlepsze cienie jakie w zyciu uzywalam i bede wierna. Paletke ktora kupilam 3 lata temu mam do dzis, uzywam codziennie i maluje znajomych i konca nie widac.. a teraz dokupilam jeszcze dwie kolejne.. nie mam kurde wymowki by zamowic i book of shadows.. ale..
same zobaczcie...
A widziałyście najnowszego Diora , cienie kolekcja jesień- zima z eyelinerem ...ręce mi opadły jak zobaczyłam tę torebeczkę.Nie kupiłam bo nie wzięłam karty z domu , ale polece przed siłką kupić bo zostały tylko 3 szt... Mnie ta torebeczka rozwaliła, jest przesliczna... Dodaję fotę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fall09_prevdior002.jpg (43,7 KB, 36 załadowań)
Stary 2009-08-27, 15:04   #2576
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Winly - ogromnie się cieszę i gratuluję
Dominka - przepraszam, ze dopiero teraz, ale - rewelacyjne fotki i wyglądacie z córką, jak siostry.... Obie piękne.

Cytat:
a przede wszystkim dziewczyny wpadam oglosic radosna nowine-wiem ze mineraly itp.. aleeeeeeeeee.. Urban Decay wlasnie wypuscilo book of shadows!!! i to TRZEBA miec. To sa najlepsze cienie jakie w zyciu uzywalam i bede wierna. Paletke ktora kupilam 3 lata temu mam do dzis, uzywam codziennie i maluje znajomych i konca nie widac.. a teraz dokupilam jeszcze dwie kolejne.. nie mam kurde wymowki by zamowic i book of shadows.. ale..
same zobaczcie...
ha, chyba nie w tym życiu.. ta cena mnie odstrasza skutecznie. Ja wiem, ze tyle cieni, ale.. nie, na razie nie dam się skusić
Fergusson- błagam Cie, nie gniewaj się na mnie, ale zbieram się do maila do Ciebie i zbieram i nie mogę się zebrać, bo nie chcę tego na szybko i w biegu robić A ostatnio 10 rzeczy na raz robię...
Obiecuję wieczorkiem usiąść i poodpisywać (również na MM )
cathy jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:14   #2577
KKZJ
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
mamy znowu powtórkę z rozrywki, w nocy ulewa, burza, zresztą leje nadal - Bartek oczywiście na rzęsach chodził

co do staników, wystawilam swoje 32E na allegro, bo straciłam nadzieję, że mi cokolwiek zmigruje, jakos nie mogę trafić na odpowiedni fason

pranie, a może alergia na jakis pokarm?
hmmm.. ja przestałam bezwarunkowo słuchać pań w stanikowych sklepach (tudzież zamawiać rozmiar wynikający z tabelki) wciskających mi za duże w miskach staniki i teraz jestem zadowolona
niestety, nie wszystko, co pod pachą i na plecach to podróżujący biust
napisałam PW

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Pranie, lacze sie w bolu. tylko moja mala wykancza mnie w nocy. budzi sie i marudzi, wygina. na pewno nie boli ja brzuch, najbardziej stawiam na zeby, ale chole...a dalam jej przed spaniem syrop p/bolowy a ona i tak sie budzi, poplakuje, domaga sie zebym byla obok.... rano oczy na zapalki... a w dzien spi co kilka dni. i tak mam juz jakis czas. ehhh...
Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Pranie, nie znalazłam info ile ma latek - jeśli maluch to przyczyną może być zmiana wrażliwości błon śluzowych i naskórka, przy wychodzeniu zębów
na djupkę mojej Kaski najlepiej działa bepanthen w maści, próbowałaś?
kolki, wyrzynające się zęby, alergie - wszystko to przerobiłam w dość mocnym wydaniu
Dziewczyny, jeszcze trochę - wyrosną z tego; a luz i cierpliwość to podstawa (mądry Polak po szkodzie, co?) o matko, jak ja się cieszę, że moje dziecko już takie stare jest

a oprócz bepanthenu sudokrem megagrubo nałożony dobrze sobie radzi, a jak jest bardzo źle to przez 2-3 dni Tridermem potraktować i będzie git

Pranie, a słońce dobrze znosi?

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-08-27 o 15:16
KKZJ jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:16   #2578
pranie
Wtajemniczenie

Winly, gratulacje!!! Lebski = smart, mowiac dzisiejszym jezykiem
AnkaFranka, moj ma 2 latka i juz raczej wszystkie zeby na miejscu. Problem ewidentnie z czyms co go uczula, ale nie wiadomo co to jest. Moga to byc np. bakterie ktore sa u wszystkich ludzi w przewodzie pokarmowym wiec porazka.
Paula, mi to wyglada na zabki, ale przejdz sie na bilans. U nas 70 centyl
White - tez sie czaje na zolta Pariske, pewnie jak sie w koncu zdecyduje, to nie bedzie mojego rozmiaru, Zawsze tak mam.
Ferguusson, kiedys lazilam na takie sluzbowe party nawet jak rzygac za przeproszeniem mi sie chcialo na widok pobratymcow w niedoli, teraz mam i najsmiejszniejsze jest to, ze nikt sie tym nie przejmuje, a kiedys myslalam ze bedzie hoho nie wiadomo jaka afera. Wszystko kwestia podejscia i dystansu.
Paletka fajna, ale cena
pranie jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:27   #2579
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Pisałam Ci Pranie jak były Paris żółte na allegro za 90pln w różnych rozmiarach Teraz dopasowana za 99 na allegro wystawiła. Ja swoją widziałam za 59pln na allegro ale przegapiłam aukcję a sprzedający teraz milczy Tak czy inaczej- kiedyś ten stanik będzie mój
Dlaczego Miss Mandalay nie dociera w całości do PL? Na zagranicznych www takie przepiękne modele i kolory Mandalayek ale ceny zabójcze- nawet i 40Ł...

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-08-27, 15:43   #2580
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Pisałam Ci Pranie jak były Paris żółte na allegro za 90pln w różnych rozmiarach Teraz dopasowana za 99 na allegro wystawiła. Ja swoją widziałam za 59pln na allegro ale przegapiłam aukcję a sprzedający teraz milczy Tak czy inaczej- kiedyś ten stanik będzie mój
Dlaczego Miss Mandalay nie dociera w całości do PL? Na zagranicznych www takie przepiękne modele i kolory Mandalayek ale ceny zabójcze- nawet i 40Ł...
Jak wpadnie Ci coś ciekawego w rozmiarze koło 30f-gg lub 28g-gg to daj znać

Tak w ogóle to chyba mało jest jeszcze uświadomionych kobiet, wciąż wszyscy patrzą na mnie jak na wariatkę jak mówię jaki rozmiar noszę A ja już nie mam siły im tego wszystkiego tłumaczyć większość i tak wie swoje i nie chce nawet dopuścić do świadomości tego że się myli Ale mamę udało mi się uświadomić sasasasas

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości