Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-11-09, 21:02   #1831
Disnejova
Zadomowienie

Dot.: Przedłużanie rzęs

Przedłużyłam raz rzesy aby uniknąć ciągłego malowania gdy wstaje rano o 6 nie chce sie człowiekowi tuszu do reki wziąć ale mi z kolei wypadały bardzo szybko nawet nia było sensu dopełniać dziwne co mogło być nie tak?..ile wam sie trzymają? do dopełnienia.

Nina Zilli - Mi Hai Fatto Fare Tardi
Ascolta Ti Amo Italia

Unconditional love
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 09:36   #1832
memsahib
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Przedłużyłam raz rzesy aby uniknąć ciągłego malowania gdy wstaje rano o 6 nie chce sie człowiekowi tuszu do reki wziąć ale mi z kolei wypadały bardzo szybko nawet nia było sensu dopełniać dziwne co mogło być nie tak?..ile wam sie trzymają? do dopełnienia.
Różnie, to zależy od wielu czynników. Umiejętności stylistki, klej, wilgotność powietrza, pielęgnacja, itd. U mnie najlepszy jest patent objętościówka (2:1, 3:1), a następnie dopełnienie 1:1 i tak w koło macieju. Inaczej ubytki miałam bardzo szybko, niezależnie od kleju i rygoru pielęgnacyjnego. Uzupełniam co 3 tyg, po ok. 5 tyg muszę robić pełne założenie bo zostają 3 rzęsy na krzyż. Stylistkę mam bardzo dobrą i nie sądzę, żeby robiła coś nie tak bo ma sporo dziewczyn, które noszą 1:1 i nie mają takich problemów jak ja.
memsahib jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 19:48   #1833
Alice in Underground
Przyczajenie

Mam nadzieję, że tego pytania nie było, ale wyszukiwarka nic nie pokazała - jakich eyelinerów używacie przy przedłużanych rzęsach?
Przy moich używałam Eveline Makeup w pisaku i niestety leciały mi po nim rzęsy ;_; jakieś konkretne marki, coś?
Alice in Underground jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 10:13   #1834
eckpascal
Raczkowanie

BŁAGAM O POMOC.
Mam założone rzęsy 1.5 tyg temu i niestety bardzo szybko zaczęły mi wypadać. Wyginały się, sklejały i haczyły o szczoteczkę (czesane od góry). W tej chwili mam masakrę na oczach, parę razy tak się zaciągnęłam przy czesaniu, że myślałam że mi gałka oczna wypłynie, rzęsy bardzo mnie bolą.
Nie mam w tej chwili możliwości zdjęcia ich u dziewczyny która je zakładała bo jest za granicą na urlopie.
Poradźcie jak mogę je zdjąć? Próbowałam smarować olejkiem kokosowym, tuszem do rzęs, nawet wczoraj 3h siedziałam z nawaloną wazeliną na oczy ale te co zostały siedzą mocno, a jak wychodzą to z moja rzęską.
Teraz to mnie aż oczy bolą, a rzęsy kują jak zamykam powiekę. Probowałam dzwonić do kilku salonów na zdjęcie ale terminy na przyszły tydzień
POMOCY
eckpascal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 20:03   #1835
nadiuszka
Raczkowanie

GG do nadiuszka Send a message via Skype™ to nadiuszka

Cytat:
Napisane przez Alice in Underground Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że tego pytania nie było, ale wyszukiwarka nic nie pokazała - jakich eyelinerów używacie przy przedłużanych rzęsach?
Przy moich używałam Eveline Makeup w pisaku i niestety leciały mi po nim rzęsy ;_; jakieś konkretne marki, coś?
w NobleLashes są dostępne kosmetyki do rzęs przedłużonych. zapraszam do sklepu cristelle.pl Doradzimy co najlepiej kupić

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez eckpascal Pokaż wiadomość
BŁAGAM O POMOC.
Mam założone rzęsy 1.5 tyg temu i niestety bardzo szybko zaczęły mi wypadać. Wyginały się, sklejały i haczyły o szczoteczkę (czesane od góry). W tej chwili mam masakrę na oczach, parę razy tak się zaciągnęłam przy czesaniu, że myślałam że mi gałka oczna wypłynie, rzęsy bardzo mnie bolą.
Nie mam w tej chwili możliwości zdjęcia ich u dziewczyny która je zakładała bo jest za granicą na urlopie.
Poradźcie jak mogę je zdjąć? Próbowałam smarować olejkiem kokosowym, tuszem do rzęs, nawet wczoraj 3h siedziałam z nawaloną wazeliną na oczy ale te co zostały siedzą mocno, a jak wychodzą to z moja rzęską.
Teraz to mnie aż oczy bolą, a rzęsy kują jak zamykam powiekę. Probowałam dzwonić do kilku salonów na zdjęcie ale terminy na przyszły tydzień
POMOCY
skontaktuj sie z porządną stylistką po których takich cyrków nie będzie. przeważnie przed nowym założeniem ściąga się rzęsy za darmo.
w Gdyni polecam Grażynę Klebę. Instruktorka i bardzo dobra stylistka.
powodzenia, i prosze nie próbować samej ściągać bo to niebezpieczne.
nadiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 05:30   #1836
eckpascal
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nadiuszka Pokaż wiadomość

[/COLOR]
skontaktuj sie z porządną stylistką po których takich cyrków nie będzie. przeważnie przed nowym założeniem ściąga się rzęsy za darmo.
w Gdyni polecam Grażynę Klebę. Instruktorka i bardzo dobra stylistka.
powodzenia, i prosze nie próbować samej ściągać bo to niebezpieczne.

Dziękuje za radę
Problem w tym ze narazie chyba nie chce znów robić rzęs a te stylistki które wczoraj obdzwoniłam nie chcą tylko zdjąć ale spróbuje jeszcze z ta polecana przez Ciebie Panią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eckpascal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 17:33   #1837
nikotka0
Przyczajenie

Smile Przedłużanie rzęs a makijaż cieniami?

Cześć Laski
Jeżeli był już taki wątek to z góry przepraszam, zacznijmy od tego że jakiś czas temu zaczęłam poważnie zastanawiać się nad zabiegiem przedłużania rzęs (jeszcze dokładnie się nie interesowałam nad metodą).
Uwielbiam wykonywać makijaż cieniami, lubie eksperymenty, lecz niestety moje rzęsy nie są pierwszorzędnej jakości, z góry piszę że wszelakie próby z doczepkami nie wchodzą grę.
Do sedna; Jak rzęsy przedłużane mają się do codziennego makijażu (cienie, eyeliner itd).
POZDRAWIAM BUZIAKI!
nikotka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:39   #1838
tereska01
Przyczajenie

Dot.: Przedłużanie rzęs a makijaż cieniami?

Z tego co słyszałam, to nijak się mają, można powieki malować. Tylko ze zmywaniem jest gorzej, bo płyny, żele, mleczka do demakijażu mogą odklejać rzęsy. Podobno płyny micelarne nie mają wpływu na przedłużane rzęsy.
tereska01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 10:04   #1839
Costa_Chic_
Raczkowanie

Przedłużane rzęsy nie są przeszkodą przy wykonywaniu makijażu cieniami do powiek. W miarę możliwości jednak przy zmywaniu staraj się dochodzić wacikiem jak najbliżej rzęs, ale nie trzeć bezpośrednio po nich. I rzeczywiście płyn micelarny nie powinien nic Ci z rzęsami robić, ale unikaj dwufazowych olejków, ponieważ one mogę rozpuszczać klej i przyspieszać wypadanie sztucznych rzęs. Przynajmniej tak mnie uczono na kursie rok temu. Jeśli się mylę, to proszę o korektę
Stary 2016-09-01, 16:11   #1840
zuzulas
Raczkowanie

hmm kwestia czy będziesz miała na tyle cierpliwości, żeby tak ostrożnie zmywać makijaż
zuzulas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:15   #1841
kusinka13
Raczkowanie

Jak lingeristka może nie chcieć tylko zdjąć starych rzęs ? przecież to chore... Ja ostatnio robie w Magic visage w Warszawie i zakładam je sporadycznie to fakt, ale ze sciąganiem nie ma problemu. W ogóle uważam, że to jest nie do pomyślenia pod względem konsumenckim. Płacisz za wykonana usługe od początku do końca.
kusinka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 20:57   #1842
TOMASZKA
Raczkowanie

LINERGISTKA zajmuje się makijażem permanenetnym a nie zakładaniem czy ściąganiem rzęs.
TOMASZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 22:04   #1843
kusinka13
Raczkowanie

Tomaszka hahahahahahaahah fakt, myślałam o czymś innym a pisałam o czymś zupełnie innym. Wybaczcie hahahahah nie mogę. Sama się uśmiałam
kusinka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 22:53   #1844
Disnejova
Zadomowienie

Zawsze wypadają rzesy ? sztuczne z naturalnymi ? bo u mnie się tak stało nie miałam rzęs czekałam aż odrosną ... a teraz musze zakupić odzywkę na wzmocnienie...

Nina Zilli - Mi Hai Fatto Fare Tardi
Ascolta Ti Amo Italia

Unconditional love
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 19:57   #1845
TOMASZKA
Raczkowanie

Rzęsa jest włosem i jak przyjdzie jej czas to wypada. Ale najpierw nowa, młoda rzęska ją wypycha i nie ma mowy, żeby być łysym. Jeśli rzęsa doczepiona wypadła z naturalną i jest pusto to świadczy to o złej stylizacji. Najprawdopodobnie rzęsa doczepina była za gruba, długa. Jedny słowem za ciężka dla naturalnej rzęski i wypadła, zanim młoda ją wypchnęła. Oczywiście jeszcze przyczyną mogą być sklejki...
Stary 2016-12-10, 00:46   #1846
aniafilmowa
Przyczajenie

Pomocy. Mam problem ze zniszczonymi rzęsami po przedłużeniu. Wina wizazystki?
Stary 2016-12-11, 17:59   #1847
nadiuszka
Raczkowanie

GG do nadiuszka Send a message via Skype™ to nadiuszka

że niby wg Ciebie końcem usługi jest ściąganie rzęs? bez jaj
rzęsy to nie sprzęt AGD gdzie w kosztach masz koszt utylizacji.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

jakiego rodzaju jest problem?
nadiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-11, 18:38   #1848
justii92
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Zawsze wypadają rzesy ? sztuczne z naturalnymi ? bo u mnie się tak stało nie miałam rzęs czekałam aż odrosną ... a teraz musze zakupić odzywkę na wzmocnienie...
Nie raz miałam zakładane i nigdy sztyczne nie wypadały mi z naturalnymi, ktoś kiepsko wykonał usługę...
justii92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 19:21   #1849
TOMASZKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justii92 Pokaż wiadomość
Nie raz miałam zakładane i nigdy sztyczne nie wypadały mi z naturalnymi, ktoś kiepsko wykonał usługę...
Sztuczne powinny wypadać z naturalnymi. Po prostu taki cykl życia rzęsy. Nowa rzęska rośnie i starą wypycha, bez względu na to czy jest do niej doczepiona sztuczna czy nie. Wyjątek stanowi , jeśli rzęsa doczepiona jest za długa, za gruba, jedny słowem za ciężka - wówczas nasza rzęsa wypadnie szybciej niż jej czas.
Tak czy inaczej zawsze rzęsa doczepiona wypada z naszą. A jeśli sama doczepiona wypada to jest niestety kiepsko wykonana usługa ( za mało kleju, stary klej, złe warunki itd..)
Stary 2016-12-13, 08:06   #1850
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Ja chyba sobie pójdę na 1:1 😄 kusi mnie to od dawna.

Skrzypokrzywa-17 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 14:57   #1851
solpadeina
Przyczajenie

Za mną też chodziło przedłużanie, ale nie lubię jednak takiej sztuczności. Sztucznych paznokci, hybrydy, żelu też nie lubię, o tak mam już. Ostatecznie kupiłam odżywke Realash i rzęski są mega!
solpadeina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:33   #1852
martina13
Przyczajenie

Ja zdecydowanie bardziej wolę przedłużać rzesy, też na mokotowskiej robie jak jedna dziewczyna stąd. Jestem bardzo zadowolona Niestety u mnie odzywki są do....
nie dają nic, tak samo jak olej rycynowy
martina13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 14:53   #1853
Smerfetka696969
Zakorzenienie

A robiła któraś trwałe do rzęs ?

Skrzypokrzywa-17 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 07:49   #1854
madziunia2
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A robiła któraś trwałe do rzęs ?

Ja robiłam Efekt był,choć raczej niezauważalny jakoś bardzo dla otoczenia po prostu wytuszowane rzęsy wyglądają po tym zabiegu jakoś tak fajniej,ale kusiło mnie wypróbować przedłużanie rzęs metodą objętościową i idę przedłużyć w przyszłym tygodniu
madziunia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:39   #1855
Madzikkkk1995
Przyczajenie

Czy przedłużyć nastolatce rzęsy ?

Witam . Czy przedłużyć rzęsy 15 latce ?
Madzikkkk1995 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 15:40   #1856
Madzikkkk1995
Przyczajenie

Jak dbać o przedłużone rzęsy ?

Jak dbać o przedłużone rzęsy ? Przed zdjęciem i po zdjęciu ...czy można je malować maskarą ?
Stary 2017-02-03, 15:43   #1857
Madzikkkk1995
Przyczajenie

Najlepszy tusz do rzęs ?

Szukam dobrego tuszu do rzęs do codziennego stosowanie , po którym rzęsy nie będą wypadać
Stary 2017-02-08, 16:20   #1858
korneliapilacka
Przyczajenie

Dot.: Najlepszy tusz do rzęs ?

Madzikkkk nie przedłużałabym rzęs 15 latce Ten zabieg daje mega efekt - ale jednak 15 lat to chyba za wcześnie na takie cuda
Jesli chodzi o tusz, moim nr 1 jest 2000 calories z Max Factora
korneliapilacka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 04:47   #1859
AnnaAleksndra
Raczkowanie

U mnie świetnie sprawdza się Volume Express. Nie trzeba robić sztucznych rzęs

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Stary 2017-02-12, 14:12   #1860
karolciatolcia
Raczkowanie

Też korzystam z usług Magic Visage i nie dość, że rzęski pięknie i profesjonalnie wykonane, to Pani Estera to przesympatyczna osoba, która doradzi, co i jak robić aby rzęsy trzymały się długo i pięknie wyglądały. A poszłam tam pierwszy raz właśnie na ściągnięcie, z koszmarnie i nieudolnie założonymi rzęsami przez inną osobę. Pani bez problemu mnie przyjęła w trybie pilnym i przekonała, że już nigdy nie będę żałowała ponownego założenia rzęs. I mówiła prawdę Wynika z tego, że lepiej zrobić w sprawdzonym, profesjonalnym salonie i nigdy więcej nie cierpieć.

Cytat:
Napisane przez kusinka13 Pokaż wiadomość
Jak lingeristka może nie chcieć tylko zdjąć starych rzęs ? przecież to chore... Ja ostatnio robie w Magic visage w Warszawie i zakładam je sporadycznie to fakt, ale ze sciąganiem nie ma problemu. W ogóle uważam, że to jest nie do pomyślenia pod względem konsumenckim. Płacisz za wykonana usługe od początku do końca.
karolciatolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
alergia, cienie do powiek, fitness, makijaż oczu, metoda 1:1, przedłużane rzęsy, przedłużanie, przedłużanie rzęs, rzęsy, rzęsy 1 do 1, rzęsy jedwabne, siłownia, tusz, uczuelnie na klej, uczulenie

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości