Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-04, 21:42   #421
ira21
Zadomowienie

Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Dzięki
ale polecam puder ( w razie coś wziąść ton jaśniejszy,bo raz że jest bardziej "opalizujący" a dwa że po nałożeniu podkładu trzeba odczekac(5-7 min) bo zostawia slady,przynajmniej u mnie.Dlatego tez nakładem ten puder na idealnie suchą(podkład wchłonięty na 100% )twarz

róż tez według mnie zasługuje na uwagę,nie rzuca sie "w oczy brokatowym blaskiem " jest bardziej matowy i lekko sie rozprowadza.

Ale znajęc zycie co produkt to opinia( ja mam tłusta cerę,aczkolwiek skonną do podraznien i te 2 produkty pasują mi idealnie,a ze te pare złoty szkoda nie wziąśc nawet na próbę)

Uzębienie
ira21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 21:51   #422
antunka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Mianowicie kupiłam brązujący puder w kulkach suhada na promocji. Ma takie ochronne jakby siteczko(dekielek z otworkami). Nie da się go zdjąć, a przez nie puder się nie nabiera. Co należy zrobić? Zdjąć to siteczko ochronne, czy może są jakieś inne sposoby?
Zdjąc, zdjąć Też się nad tym zastanawiałam, męczyłam ale z pomocą noża zdjęłam bo inaczej pudru nie nabierzesz.
A tak przy okazji to fajne są te kuleczki. Ładnie pachną i rozświetlają twarz. Zawsze bałam się używać tego typu produktów bo mam cere tłustą ale nie dają one połysku a jedynie zostawiają drobinki, które odbijają światło a twarz promienieje hehe

Cel I: 6 z przodu do końca roku
Cel II: 65 kg

antunka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 22:20   #423
encore1fois
Zakorzenienie

przeczytałam sobie cały wątek i skuszona waszymi opiniami nawiedziłam dziś lidla i kupiłam maseczkę suhada z ryżem i bambusem, jutro przekonam się czy jest taka rewelacyjna
mam jeszcze pytanie - obejrzałam dokładnie cały, dotychczas pomijany przeze mnie dział z kosmetykami i nie znalazłam absolutnie żadnych płatków, tych z kwasami iseree, czy gdzieś można jeszcze je kupić czy całkiem wycofali?
Stary 2010-03-06, 19:04   #424
graja7
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez encore1fois Pokaż wiadomość
przeczytałam sobie cały wątek i skuszona waszymi opiniami nawiedziłam dziś lidla i kupiłam maseczkę suhada z ryżem i bambusem, jutro przekonam się czy jest taka rewelacyjna
mam jeszcze pytanie - obejrzałam dokładnie cały, dotychczas pomijany przeze mnie dział z kosmetykami i nie znalazłam absolutnie żadnych płatków, tych z kwasami iseree, czy gdzieś można jeszcze je kupić czy całkiem wycofali?
Nie ma już płatków.
graja7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:53   #425
ktsw
Zakorzenienie

dzis miałam pierwszy raz z peelingiem do twarzy ryz-bambus, faaajny

dopisze jeszcze ze maseczka z tej samej serii to istne cudo. W trakcie nie bylam za bardzo szczesliwa, konsystencja mi nie wyszła za fajna i w ogole taka jakas nijaka sie wydawała. No to wieczorem, myje twarz i szok - takiej gładkości dawno nie czułam

Edytowane przez ktsw
Czas edycji: 2010-03-08 o 10:33 Powód: dopisek
ktsw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:10   #426
jagoda83
Rozeznanie

bylam wczoraj w lidlu a tu resztki suhada nature
maseczka z ryzem i bambusem super!!!!!!!! polecam wyrabiac w miseczce bo ja sie nabrałam i chciałam w reku, ale szybko przeszłam na miseczke...
krem z ryzem i bambusem na noc - trudno cos po jednym smarowaniu powiedziec... powiem tak geba pachnie nawet rano

acha, peeling do twarzy tez był ale bałam sie tych duzych drobinem, bo mam tradzikowa cere, ale maseczka tez moze słuzyc jako peeling ma drobniutkie ziarenka (cos jak peeling enzymatyczny ziaja anno dorio), sa tak drobne ze az milo robic kuliste ruchy, wiec maseczka uniwersalna jest.

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-15 o 12:12
jagoda83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:15   #427
WrongCake
Przyczajenie

Hej.. mam takie pytanie, a zarazem prośbę... Dzisiaj zakupiłam w lidlu ostatnie farbki do jajek Melinera Egg dye "Silvery gloss", jednak w domu okazało się, że w opakowaniu są jedynie farbki bez tej folii i instrukcji. Byłabym baaaardzo, jakby ktoś napisałby mi instrukcję farbowania jajek. Z góry bardzo dziękuję ;****
WrongCake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:14   #428
egida12975
Przyczajenie

Witam wszystkich (to mój 1. post)
Mam pytanie odnośnie peelingu do twarzy Suhada, dostałam go jakiś czas temu i tak sobie stoi na półce, ponieważ nie wiem jak go używać Próbowałam wcierać na sucho, ale wszystko 'sypało' się z twarzy, a efektu nie było, może połączyć go z jakimś kremem i wtedy spróbować?
Wiem, że banalne pytanie, ale do tej pory nie miałam z tego typu specyfikami styczności
egida12975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:16   #429
ktsw
Zakorzenienie

ja ten peeling stosuje ma mokrą twarz i jest ok, ale juz wiecej nie kupie, az tak mnie nie zachwycił. Co innego maseczka
Stary 2010-03-19, 14:20   #430
jagoda83
Rozeznanie

egida witaj ;-)

dzisiaj mama dokupiła nam peeling do twarzy z bambusem i ryzem, ja go sobie nie bralam z obawy przed podraznieniem bo mam tradzikowa-tłusta cera. rowniez chwale maseczke z tej seri.
ale nie omieszkam wyprobowac peeling za pare dni, wiec zdam relację.

ja czasami mieszam ciezkie peelingi z zelam do mycia twarzy i wychodzi cos na wzor tego garniera niebieskiego 3w1 (peeling, maseczka, zel)
Stary 2010-03-19, 15:07   #431
ktsw
Zakorzenienie

ale peeling nie jest ciężki, po prostu ma dziwną postac wiórka kokosowe po prostu
Stary 2010-03-19, 15:34   #432
egida12975
Przyczajenie

Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedź
Sama też bym go nie kupiła, ale jak już wspomniałam to był prezent i nie chcę, żeby się zmarnował, a że czekam na paczkę z nowym peelingiem i maseczkami, to jest okazja do testu
Wieczorem zdam relację z przebiegu i skutków próby
egida12975 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:42   #433
mysha25xx
Rozeznanie

Hej, hej! Zakupy w Lidlu robię dość często, czasem skuszę się na jakiś kosmetyk, ale generalnie jakoś nie mam do nich zaufania, może niesłusznie?
Miałam te płatki antybakteryjne różowe i niebieskie, ale z rok temu ale nie zachwyciły mnie szczególnie z tego co pamiętam. Różowe za wiele nie pomagały, nie zaobserwowałam szczególnego wygładzenia czy znikania syfów. Niebieskie były za mocne, chociaż może trzeba było stosować ze 3x w tyg. a nie codziennie/co 2 dzień.
Peeling Shuada z imbirem, ten jak wiórki kokosowe był delikatny i ładnie wygładzał buzię, używałam go nawet co 2 dzień, ale ta sypka postać nie była zbyt wygodna i wydajna. Miałam potem wiórki kokosowe we włosach i łazienka upaćkana
Płatki bawełniane złuszczające z niebieskimi granulkami-nawet, nawet, od czasu do czasu zamiast peelingu na szybko zwłaszcza z mleczkiem oczyszczającym. Ale generalnie mogę bez nich żyć, kupiłam 1 op. i mi starczy.
Płatki nasączane do demakijażu aloesowe, z mlekiem i miodem -bardzo ładnie pachną, średnio mokre, do demakijażu oczu-potrzeba aż 2-3 szt. i do twarzy też min. 2, a potem i tak myję się wodą i np. żelem. Takie sobie, tylko zapach ładny.
Mleczko do demakijażu ISEERE z pompką - HORROR!!!!!! Omijać szerokim łukiem, pali nie tylko oczy ale i twarz, a raczej nie jestem bardzo wrażliwa. Straszne przezycie, a piszą, że do cery wrażliwej - najgorszemu wrogowi życzę używać!
Moje ulubione:
Olejek do relaksującego masażu CIEN z arniką - śliczny delikatny zapach, super naturalny skład, dobry do całego ciała i w ciąży p.rozstępom-używam i polecam. Nie jest tłusty, ładnie się wchłania.
Oliwka w żelu CIEN Baby - dobry skład, choć na parafinie, ale nie uczula, tłusta i gęsta, bardzo wydajna, nie lepi się!Dobrze się smaruje, nawilża na bardzo długo, używam w ciąży p.rozstępom. Zapach jak Babydream.
mysha25xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:15   #434
Ambra_
Przyczajenie

Ode mnie jeszcze:

Cień bodycare Moisturising Body Cream Soft (ten jaśniejszy, w podobnym rozmiarowo opakowaniu jak Nivea Soft) - dobrze nawilża, łatwo się wchłania, nie zostawia filmu na skórze, ładnie pachnie. Podobny konsystencją i zapachem do Nivea Soft.

SUHADA kulki brązujące do twarzy - mnie pasują, moja twarz wygląda po nałożeniu na naturalnie lekko opaloną.
Ambra_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 19:26   #435
mikakrolikowa
Wtajemniczenie

Widziałyście nowa gazetke kosmetyki z aloesem i mocznikiem możne ktoś polecić co warto kupić zastanawiam sie nad zelem z aloesem 98%
mikakrolikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 22:54   #436
monik@_monik@
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Widziałyście nowa gazetke kosmetyki z aloesem i mocznikiem możne ktoś polecić co warto kupić zastanawiam sie nad zelem z aloesem 98%
Myślałam, że najnowsza gazetka, to ta z akcją błysk, czy coś takiego.
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 14:44   #437
jagoda83
Rozeznanie

ja wyczytalam kiedys w sieci ze te kremy z mocznikiem sa super, bo na tym samym poziomie jak apteczne, a tansze.....
ja sie skusze na zel do mycia twarzy i moze jakis krem.
Stary 2010-04-12, 15:54   #438
Charlotta11
Rozeznanie

Mnie też zainteresowała ta seria z aloesem. Potrzebuję czegoś nawilżającego, co nie powoduje zapychania. Jakby ktoś miał skład tego kremu nawilżającego z aloesem to byłabym wdzięczna za podanie go. Na razie w sieci nie mogę znaleźć...
Stary 2010-04-12, 16:04   #439
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Myślałam, że najnowsza gazetka, to ta z akcją błysk, czy coś takiego.
Na stonie Lidla jest nowa gazetka kosmetyczna ważna od 19 kwietnia.

Mnie również bardzo zaciekawiły obie serie, a szczególnie żel aloesowy 98 %. Z mojego doświadczenia wynika, że wszytskie żele czy kremy, które zawierają dużo aloesu mocno ściągają skórę, więc może sprawię sobie ten żel i będę mieszać z olejkiem kokosowym.

Myślę także nad masłem Cień. Wszytsko zależy jednak od składów...
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:01   #440
ganimedea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Myślę także nad masłem Cień. Wszytsko zależy jednak od składów...
Masło czekoladowe bardzo mi podpasowało (kupowałam w grudniu), więc teraz chyba także się skuszę na to samo lub kokosowe .

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:23   #441
Shee'naz
Wtajemniczenie

Dawno mnie nie było w tym wątku, wiec na wstepie przepraszam jeśli komuś nie odpisałam.

Jestem niesamowicie zadowolona z kremu koloryzujaco-tonujacego Suhady (w załaczniku). Kolor swietnie dopasowuje sie do cery.

Gazetka od 19 baardzo kuszaca i interesujaca.
Mam jeszcze w zapasie aloesowe i czekoladowe masło Cien, a już nęci to kokosowe oraz balsam z 5,5% urea

Seria aloesowa Cien też ciekawie wyglada, skusiłabym sie na odzywke do włosow, ale tak jak ktoś wczesniej napisał - wszystko zależy od składów

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-12 o 18:25
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:51   #442
monik@_monik@
Zadomowienie

Nawet filtry są w ofercie Ciekawe co to za cuda.

Ciekawi mnie żel do mycia twarzy, czekam z niecierpliwością na skład
monik@_monik@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:03   #443
Kinga 72
Rozeznanie

Seria Aloesowa i Urea to chyba nowość u nas. A co do składów to myślę, że będą przyzwoite. W grudniu była w sprzedaży seria Oliwkowa Cien Med - kupiłam wtedy 2 szt. kremu na dzień - skład ok. tzn. bez parafiny i konserwantów z rodzaju parabenów.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

A tego kremu koloryzującego Suhada, który zachwala Shee`naz, to w moim Lidlu nigdy nie widziałam.
Za to ja kupiłam kremowy podkład w kompakcie Suhada i nie jestem z niego zadowolona. Kolor, który w opakowaniu wydał mi się za ciemny, nałożony na skórę daje bardzo jasny, wręcz nienaturalny kolor. Twarz wygląda jak obsypana mąką. Do tego uwidacznia okropnie wszystkie suche skórki i słabo kryje. Bardziej wygląda po nałożeniu jak puder.
Nie polecam też błyszczyka waniliowego Suhada. Ma tylko fajny zapach, ale po nałożeniu bardzo szybko się ściera i ma okropny gorzki posmak.
Kinga 72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:47   #444
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez Kinga 72 Pokaż wiadomość
Seria Aloesowa i Urea to chyba nowość u nas. A co do składów to myślę, że będą przyzwoite. W grudniu była w sprzedaży seria Oliwkowa Cien Med - kupiłam wtedy 2 szt. kremu na dzień - skład ok. tzn. bez parafiny i konserwantów z rodzaju parabenów.[COLOR="Silver"]
No Kochana...rozbudzasz moje nadzieje
Vegusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 22:03   #445
mirkaaa
BAN stały

to maslo do ciala od 19.04 wydaje sie naprawde niezle, mam dobre wspomnienia po firmie Cuccio wiec pojde w nastepnym tygodniu przetestuje i porownam Bo cenowo roznica jest kolosalna
mirkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:16   #446
antunka
Zakorzenienie

Masełka Cien jeszcze mam i bardzo sobie chwalę mimo, że skład długi i chyba niezbyt ciekawy dla biochemiczek Dla mnie są rewelacyjne a że uwielbiam wszystko co kokosowe to na pewno je kupię.

Zastanawiam się jeszcze nad odżywką do włosów

Stary 2010-04-14, 17:59   #447
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Masełka Cien jeszcze mam i bardzo sobie chwalę mimo, że skład długi i chyba niezbyt ciekawy dla biochemiczek Dla mnie są rewelacyjne a że uwielbiam wszystko co kokosowe to na pewno je kupię.

Zastanawiam się jeszcze nad odżywką do włosów
Skład jest swietny Szczegolnie aloesowego. Duzo wartosciowych składnikow i zero parabenów - ze swieca takiego odżywczego masełka w tak niskiej cenie szukać
Shee'naz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:20   #448
bialaczekoladka
Zakorzenienie

to ja rowniez zapoluje na masełko
bialaczekoladka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 07:17   #449
dusiaaa
Rozeznanie

krem do facjaty z aloesem mnie kusi znalazl ktos moze na sieci skład?
dusiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:34   #450
antunka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Skład jest swietny Szczegolnie aloesowego. Duzo wartosciowych składnikow i zero parabenów - ze swieca takiego odżywczego masełka w tak niskiej cenie szukać
Oo dobrze wiedzieć. Dodam jeszcze, że te masła są naprawdę wydajne Ogólnie moje ulubione a kocham masła więc kupuję je namiętnie

Odpowiedz

Tagi
cien, iseree, lidl

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości