Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-08, 18:10   #1
kamelka33
Zadomowienie

Jaka farba nez amoniaku najlepsza?!!

PRZEPRASZAM ZA BŁĄD W TEMACIE, MA BYĆ OCZYWIŚCIE "BEZ", A NIE "NEZ", NIE WIEM, JAK MOGĘ TO EDYTOWAĆ I POPRAWIĆ
Witam kochane wizażankibardzo chciałabym się dowiedzieć, który waszym zdaniem " szampon koloryzujący", czyli farba bez amoniaku( nie wiem, jak to fachowo nazwać) dostępna w drogeriach jest najlepsza, a która to totalna klapa? Wiem, że to zależy od różnych czynników, każdy ma inne włosy, ale mam wielki problem z wyborem i Wasze opinie na pewno mi bardzo pomogą Zacznę od tego, że ok 2 miesiące temu postanowiłam zmienić kolor włosów( mój naturalny to chłodny blond z jasnymi refleksami), więc udałam się w tym celu do fryzjera(to było moje pierwsze z życiu farbowanie), ale zdecydowałam się na farbę bez amoniaku, kolorek wyszedł bardzo ładny, taki kasztanowaty brąz, niestety sprał się już dość mocno, włosy przestały się błyszczeć i są matowe,konieczne jest ich powtórne zafarbowanie, ale na koloryzację u fryzjera narazie mnie nie stać musze więc kupić coś w drogerii i naprawdę nie wiem, co wybrać słyszałam o castingu, ale wielu moim koleżankom wypadały po nim włosy, palette jest ponoć beznadziejna, widziałam także na półce sklepowej jakiś szampon z Garnier, ale kompletnie się na tym nie znam i nie wiem, czym się kierować przy wyborze Pozostaje jeszcze problem z doborem koloru, panicznie boję się czarnego (tzn. że kolor który wybiorę wyjdzie ciemniejszy i będzie wpadał w czerń)nie chciałabym żeby włosy były za ciemne, bo mam jasną karnację i będę wyglądać okropnie, chciałabym żeby włosy były brązowe Przepraszam, ze tak się rozpisałam, będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Edytowane przez kamelka33
Czas edycji: 2009-08-08 o 18:17
kamelka33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 20:26   #2
zielona porzeczka
Raczkowanie

Dot.: Jaka farba nez amoniaku najlepsza?!!

Ja bylam bardzo zadowolona z Castingu, jednak jak unikasz czerni, odradzam kupować "brąz" czy średni brąz, bo faktycznie wychodzą bardzo ciemne prawie czarne, ogólnie jakbyś się już zdecydowala na Casting to musisz wziać pod uwage ze kolor wychodzi o ton czy dwa ciemniejszy niz na opakowaniu.
Wiem że jest jeszcze nowość z garniera ale nie mialam okazji użyć
zielona porzeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 21:00   #3
majreg
Wtajemniczenie

Jest podobny wątek.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...farba+amoniaku
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 23:20   #4
kamelka33
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zielona porzeczka Pokaż wiadomość
Ja bylam bardzo zadowolona z Castingu, jednak jak unikasz czerni, odradzam kupować "brąz" czy średni brąz, bo faktycznie wychodzą bardzo ciemne prawie czarne, ogólnie jakbyś się już zdecydowala na Casting to musisz wziać pod uwage ze kolor wychodzi o ton czy dwa ciemniejszy niz na opakowaniu.
Wiem że jest jeszcze nowość z garniera ale nie mialam okazji użyć
Słyszałam na temat Castingu dużo dobrych opini, ale też sporo złych, trochę się obawiam tego wypadania czekam na opinie na temat Garniera czyli lepiej szukać jakiś jasnych odcieni, a jasny brąz? Nie wiem, jakie są kolory w palecie barw Casting, ale obiła mi się o uszy pralina, czy karmel, wydają mi się ciekawe choć na oczy nie widziałam, a może szukać jakiegoś ciemnego blondu? Tylko czy taki kolor wyjdzie brązowy na moich włosachNie chciałabym żeby był siwawy
Stary 2009-08-08, 23:57   #5
fryz5
Zakorzenienie

http://www.lorealparis.pl/minisites/casting/ tutaj są odcienie castinga, jak sie nie spróbuje to sie nie wie jak zadziała nie zawsze muszą wypadać
jak chcesz brąz, to kup ciemny blond z castinga,
a ten szampon garnier też jest bardzo fajny ciemny blond lub blond
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:42   #6
lollipopka
Raczkowanie

ja równiez poleam Castinga mimo tego że wychodzi troszkę ciemniejszy, ale włoski są po nim bardzo miękkie no i w sumie kolor po 3-4 myciach sie juz wypłukuje z tego ciemnego (ja farbowałąm brązem i ciemny wyszedł ale po ok 4 myciach było juz ok)
lollipopka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 21:41   #7
kamelka33
Zadomowienie

Chyba zdecyduję się na Casting czyli lepiej wybrać jakiś ciemny blond, żeby mieć pewność, że nie będą czarne? Mam nadzieję, że na moich jasno- brązowych włosach wyjdzie brąz Czekam jeszcze na inne opinie na temat szamponów koloryzująch Dziękuję z góry za pomoc
Stary 2009-08-13, 22:06   #8
ultrafiolet88
Zakorzenienie

ja z blondu do brązu przeszlam z garnierem do 24myc.
pierwszy raz kolor wyszedl taki jak na opakowaniu. (casting,palette,safira bebe)
powoli sie zmywa, ale powoli.
nie zniszczyl wlosow ani nic.
Cacy

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości