Rude w這sy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-14, 16:54   #31
jaimojemarzenia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310
Dot.: Rude w這sy

Loreal casting creme gloss - orzech laskowy
Czy farbowa kto tym kolorkiem? Jak wasze odczucia?
Czekam na zdj璚ia w這s闚 zafarbowanych na ten kolor. )

mo積a przetrwa ten ob喚dny taniec, zgwa販i uczucia, zabi po膨danie, ale mi這嗆 i tak jak zbrodni skazaniec w ma貫j celi serca na zawsze zostanie.
jaimojemarzenia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-15, 16:51   #32
aguxagulska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 179

rotangel booski masz ten rudy te taki chc ;D ile ta farba kosztuje? to jest farba czy jak? bo czyta豉m ze to 瞠l
aguxagulska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-16, 09:51   #33
Jessiczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 720
GG do Jessiczka

Cytat:
Napisane przez aguxagulska Poka wiadomo嗆
rotangel booski masz ten rudy te taki chc ;D ile ta farba kosztuje? to jest farba czy jak? bo czyta豉m ze to 瞠l
wprawdze to nie do mnie no ale.. ale by豉m w rossmanie i spojrza豉m na te farbe cena kszta速uje sie ok30 z jest to farba i z rudo軼i ma jeszcze kolor papryki
Stary 2009-08-16, 23:08   #34
Lakhi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 395

Widz, 瞠 tu si ca豉 d逝gachna rozmowa wywi您a豉. Ja mam jeszcze pytanie. Czy za farbowanie odrost闚 u fryzjera p豉ci si tyle co za farbowanie ca這軼i?
Lakhi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 16:31   #35
rotangel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

No ta farba feria loreal mango kosztuje tak jak kole瘸nka pisa豉 ok.30 z. A u mnie w sklepie 27z hehee... I naprawd jest w 瞠lu. tzn. Wlewa si 瞠l do pude貫czka z utleniaczem i miesza. Pude趾o ma aplikator, wygodnie si nak豉da i jest bardzo bardzo wydajna

A loreal casting orzech laskowy te u篡wa豉m - kolor te bardzo 豉dny taki rudy tylko 瞠 du穎 szybciej si wyp逝kuje ale jest mniej inwazyjna dla w這sa i nie wida tak przy niej odrost闚...

pozdrawiam
rotangel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-17, 21:32   #36
Puszek67
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
Rzeczywi軼ie 豉dnie Ci w tym kolorze. Co do farby to ja jedynie odradz te z Pallete. S beznadziejne, kolor zawsze wychodzi inny.
Puszek67 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 01:14   #37
kroowek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

Oj mi te marzy si rudy kolorek Mia豉m ju czarny,wulkaniczn czerwie,rubin itp... teraz wr鏂i豉m do swojego naturalnego blondu i dobrze mi z nim ale chce zaszale i lekko zaszokowa mojego T眩a,kt鏎ego nie widzia豉m ju d逝窺zy czas Boje si farby,kupi豉m szampon koloryzujacy, pomalowa豉m pasemko i... ju po pierwszym myciu prawie ca趾owicie kollor si wyp逝ka, ale to dobrze przynajmniej nie b璠 mia odrost闚 i szybko wr鏂e do swojego koloru Za 3 dni zmieniam kolor ca造ch w這s闚, a 瞠 s do pasa to troche mi to zajmie
kroowek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 08:41   #38
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

rotangel powiadasz 瞠 w 瞠lu to ciekawie to b璠zie m鎩 nastepny wyb鏎 farby i kolorku bo jestem w trakcie szukania odpowiedniego a na foto masz troszke 瞠 tak ujme wyp逝kany kolorek czy tak wychodzi nawet po farbowaniu ? czy ma jednak jakas czerwien badz poswiate czerwieni napoczatku???

kroowek
nie zpaomnij wstawic fotosa po zmienie jak i w blondzie z ch璚ia ujrze tak z ciekawosci zeby nie bylo ;p hehe
Stary 2009-08-18, 10:07   #39
rotangel
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Tu na zdj璚iu jest ju troszk wyp逝kany heheee a na pocz徠ku przez pierwsze dwa mycia jest bardzo intensywny... i mo瞠 troszk czerwonawy ale czerwie szybko schodzi
rotangel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 10:11   #40
Ewelina79
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 369

A ju my郵a豉m, 瞠 rudy i czerwienie to prze篡tek i niemodne Ja te lubi te kolory, ale musz przyzna, 瞠 czasem nie osi庵a si takiego efektu jaki si chce, no przynajmniej ja. Malowa豉m ju na czerwienie, ciemne, ale intensywne i raz wychodzi造, a raz mniej, to znaczy wychodzi造, ale bardzo ciemne, jakie burgundy, wi郾ie, kt鏎ych akurat nie lubi. Ale tak czy siak moje w這sy zawsze mia造 po鈍iat rudo軼i, nawet jak si farba zmy豉, to s rudawe. Podobaj mi si te takie rude marchewkowe, ale raczej na moich w這sach mi taki kolor nie wyjdzie, musia豉bym pewnie rozja郾ia, a tego nie zrobi, bo mam cienkie i delikatne w這sy. Ale kupi豉m wczoraj farb Farouk bez amoniaku, kolor Red Crimson i jutro maluj, zobaczymy co mi wyjdzie Je郵i kto chce du篡 wyb鏎 czerwieni i rudo軼i, to polecam zobaczy te farby, bo maj du膨 palet kolor闚, ale nie wiem jak wychodz na w這sach. Ale pani w sklepie zapewni豉, 瞠 nie niszcz w這s闚. Zobaczymy...
Ewelina79 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 20:06   #41
eiri90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

uzywal ktos loreal casting creme gloss kolor bursztyn?? jakie efekty?
eiri90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 20:29   #42
Amberella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 110
GG do Amberella

Ja farbuj Castingiem orzech laskowy nr 643 (wklejam zdj璚ia). Podoba mi si kolorek, ale 3-4 mycia i ju blednie. Szukam czego w podobnym odcieniu rudego, ale trwa貫go. Mo瞠 skusz si na to mango
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg orzech_laskowy.jpg (147,6 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orzech_laskowy (2).jpg (148,2 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg orzech_laskowy (5).jpg (149,4 KB, 44 za豉dowa)
Amberella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 20:56   #43
eiri90
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez Amberella Poka wiadomo嗆
Ja farbuj Castingiem orzech laskowy nr 643 (wklejam zdj璚ia). Podoba mi si kolorek, ale 3-4 mycia i ju blednie. Szukam czego w podobnym odcieniu rudego, ale trwa貫go. Mo瞠 skusz si na to mango
a z jakiego kolorku malowalas na ten? ladnie wyglada, ja chcialabym troche ciemniejsze i nie wiem wlasnie czy nie kupic jednak tego orzecha laskowego zamiast bursztynu
eiri90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-18, 21:18   #44
Amberella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 110
GG do Amberella

Cytat:
Napisane przez eiri90 Poka wiadomo嗆
a z jakiego kolorku malowalas na ten? ladnie wyglada, ja chcialabym troche ciemniejsze i nie wiem wlasnie czy nie kupic jednak tego orzecha laskowego zamiast bursztynu
Kolor k豉d豉m na moje naturalne ciemny blond/jasny br您. Zawsze mo瞠sz spr鏏owa, bo casting naprawd (niestety) szybko si zmywa .
Amberella jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-19, 09:19   #45
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

rotangel dzieki za info pewnie i tak sie skusze na to mango

Ewelina79 ciekawi mnie co to za farba hmm a marchewkowe odcienie tez byly? po zafabowaniu poporsze o fotosss jak mozna prosic
Stary 2009-08-20, 00:39   #46
Ewelina79
Raczkowanie

No przecie napisa豉m jaka to jest farba, Farouk, CHI Ionic Permament Shine Color. Pomalowa豉m dzi ni w這sy i jestem chyba mile zaskoczona. Mia豉m kolor Red Crimson, mi akurat ci篹ko uzyska czerwienie na swoich w這sach, a tu wyszed taki kolor jak na palecie, tylko, 瞠 odrosty s ciemniejsze, a reszta w這s闚 ja郾iejsza, ale wszystko mieni si g喚bok czerwieni, to bez w徠pienia czerwie, 瘸dne bordo, burgundy czy ciemne wi郾ie takie jak mi wychodzi造 u fryzjera, a teraz sama sobie w domu zrobi豉m taki kolor jaki chcia豉m i to za jakie pieni康ze. Zobacz jutro w 鈍ietle dziennym i napisz. Marchewkowe odcienie te by造, sama te taki chcia豉m, ale chyba by raczej nie wyszed, a rozja郾ianie nie wchodzi這 w gr. Nak豉da這 si j bardzo 豉two, nie 鄉ierdzi w og鏊e, dobrze si zmywa. Mam nadziej, 瞠 obietnice producenta, 瞠 nie niszczy w這s闚 s prawdziwe, nie ma amoniaku, zobaczymy.
Stary 2009-08-20, 08:25   #47
Jessiczka
Rozeznanie

GG do Jessiczka

Ewelina79 przeciez wiem ze napisalas ;-P ale chodzilo o ogolne info po farbowaniu a zreszta niewidzialam nigdy tej farby na po趾ach chocby w ogolno dopstepnych sklepach wiec pytalam :P no ale google sie uk這nilo hehe no wiec chyba dobrze ze jestes zadowolona oby sie wyplkukiwal sie mega szybko
Stary 2009-08-20, 09:48   #48
Ewelina79
Raczkowanie

Bo ta farba jest dost瘼na tylko w sklepach fryzjerskich, to profesjonalna farba. A co wyp逝kiwania, to pewnie b璠zie szybko, tak to jest z czerwieniami, no ale troch pob璠zie pewnie. Napisz potem jak si wyp逝kuje, za jaki czas. Nie wiem tylko czy to jest farba trwa豉, czy jaka taka do 28 my, ale skoro bez amoniaku to mo瞠 b璠zie dobrze, aby tylko w這s闚 nie zniszczy豉, a podczas koloryzacji wypad mi mo瞠 tylko 1 w這s, zobaczymy co dalej.
Stary 2009-08-22, 23:15   #49
kroowek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

Jestem po farbowaniu Prawie zabrak這 mi farby,p騧niej d逝gie oczekiwanie ale uda這 si! Jest RUDY Chcia豉m zrobi fotke ale baterie odm闚i造 wsp馧pracy
Wyszed mi kolor co pomi璠zy tymi, kt鏎e s na zdj璚iach (a dok豉dnie to mam takie i takie bo malowa豉m w這sy sama i wysz這 mi co w stylu pasemek
A na 3 zdj璚iu ja kilka dni wsze郾iej z moim naturalnym kolorem.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 370x-1-c615d99f591c986f7b285a92e562e847.jpg (34,2 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 27964.jpg (63,8 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (89,3 KB, 50 za豉dowa)
kroowek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.