Poczwarą być :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-09, 14:49   #1
dance makabre
Wtajemniczenie

Poczwarą być :)

Witam W swoim ciele nie czuję się najgorzej, jednak chciałabym coś zmienić- może doradzicie mi coś a propo fryzury, makijażu, sposobu uczesania?

Podstawowe informacje:
1. Jak się opalasz - szybko, na złoto
2. Kolor oczu - piwne, brązowo-szaro-zielone
3. Piegi - właściwie brak
4. Cera - śniada
5. Naturalny kolor włosów - jak na zdjęciach- ciemnny, czekoladowy brąz
6. Kolor ust - ciemny, mocno zgaszony róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - ubieram się zazwyczaj w spokojne kolory- szarości, fiolety, beże, czernie i ciemny, lazurowy niebiesk, podobno dobrze mi w brązie i czerwieni.

A więc: moje włosy z natury są niesforne, powywijane, średniej grubości i gęstości, przetłuaszczające się. Po wyprostowaniu wyglądają na oklapłe. Obecnie włosy są wycieniowane, z grzywką i pazurkami, w tej powywijanej formie sięgają poniżej ramion. Zazwyczaj noszę je zebrane w wysoki "koczek" z wypuszczonymi pazurkami (na zdjęciu ...), rzadziej rozpuszczone. Przy obecnej fryzurze czego bym tam z tyłu nie zaplotła, z przodu włosy i tak będą wyglądać tak samo
Waham się głównie poniędzy zostawieniem ich tak jak są, zapuszczeniem do za łopatki, a ścieciem troszkę poniżej lini brody (jak na zdjęciu ...). A może macie jakieś inne pomysły?

Jeśli chodzi o makijaż, na codzień maluję tylko rzęsy tuszem i matuję twarz pudrem, jednak na "wielkie wyjścia" i inne okazje wypada zrobić sobie jakiś większy makijaż. Zdaje się, że dobrze mi w ciemnym fiolecie, żywej żółci i trawiastej zieleni?

Aha, i regulacja brwi. Dotychczas wyrywałam tylko włoski wyrastające poza linię, ale chyba należałoby poprawić kształt?

Z góry dziękuję za pomoc

Zdj. 1 - z rozpuszczonymi włosami
Zdj. 2- ze związanymi włosami
Zdj. 3 - ze związanymi w ten sposób, że nie widać upięcia- wyglądają tutaj tak, jakbym chciała je ewentualnie obciąć
Zdj. 4 - z bliska, jakieś takie wybielone
Zdj. 5 - bez grzywki, widać wyraźnie koształt twarzy i brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_4868s.jpg (77,4 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_4840s.jpg (78,1 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_4820s.jpg (74,6 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_4858s.jpg (67,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 101_4833s.jpg (70,7 KB, 156 załadowań)
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 11:29   #2
dance makabre
Wtajemniczenie

Dot.: Poczwarą być :)

Nooo, kochane, żadna mi nie pomoże?
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Stary 2009-08-10, 11:45   #3
Adulina
Raczkowanie

W! Jeżeli chodzi o włosy to kolor jest OK (może jakieś pasemka jasniejsze dodaj), jednak grzywka mi u ciebie w takiej formie nie pasuje. Włosy zdecydowanie rozpuszczone, zapuść do łopadki, grzywkę również zapuszczaj.
Brwi: jeżeli chodzi o regulację, to na pierwszą idź do kosmetyczki niech ustali ci najlepszą linie, później tylko będziesz sama ją utrzymywać.
Oczy bardziej podkreśl: brązy, szarości i fiolety. Kontur oka górna i dolna powieka do 2/3 oka rozmazane, najlepiej na początku kup sobie matowy cień ciemny brąz i ciemny szary, cienki pedzelek do rysowania kreski i nimi majul kontur. Błyszczyk na usta.
Adulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 12:31   #4
dance makabre
Wtajemniczenie

Mam baaardzo wysokie czoło, nie jestem jakoś przekonana do fryzur bez grzywki... ale może jakiś inna forma?
Stary 2009-08-10, 14:59   #5
tuNadia
Raczkowanie

zdecydowanie z grzywką, ale całą górę powinnaś mieć bardziej wycieniowaną , aby odjąć jej ciężkości i aby było jednak oczy widać Jest fajnie, długość - nawet dłuższe
krotkie- jestem na nie

kolor- dobry fryzjer może ożywić minimalnie kolor, ale bez tego też można sie obejść
makijaż- zdecydowanie tak podkreślić przy lini rzęs np szarym , fioletem , czy w jakim sie tam dobrze czujesz rzęsy mocno wytuszować
błyszczyk np jakoś gloss

brwi: ciut można linie podnieść , ale naprawde ciut, bo masz waskie brwi i jak to zrobi kiepska kosmeyczka to będziesz płakać
albo dać spokój, pilnować niesformych włosków, a pod łukiem brwiowym rozjaśniac jasnym cieniem- białym matowym lub satynowym

wyglądasz naprawdę fajnie, ale brakuje Ci zaostrzenia
pozdrawiam
tuNadia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości