Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 14:35   #1
SzeptemDoMnieMow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20

Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkiego


Witajcie To mój pierwszy watek na forum, taki ze mnie trochę zagubiony "świerzak" ;p i od razu chce poprosić o pomoc. Kiedys może uda mi się odwdzięczyć. Otóz muszę zmienić swój wizerunek, jeśli wogole mam a jak nie to odnaleźć swoje "ja". 29 sierpnia widzę się z chłopakiem i od tego spotkania bedzie zalezalo czy nadal jestesmy razem. Chcę go olśnić....Wiem wiem nie wyglad jest najawazniejszy w zwiazku ale jestesmy kobietami tak? I lubimy pieknie wygladać.
Kompletnie brak mi stylu, uważam ze ubieram sie tandetnie, może nie mam gustu?A do tego widać że szczupłościa nie grzesze ;/ Ale pracuej nad tym Co byście radziły w tej kwestii(ubioru znaczy się nad ciałkiem pracuje sama )? Sprawa kolejna to fryzura-tutaj to kompletna porazka. Mam cienkie włosy a w dodatku jest ich bardzo mało. Na zdjęciach widac rózne eksperymenty (baleyage, bursztyn, czerń, brąz z refleksami). Jaki kolor do mnie pasuje? Z grzywką czy bez grzywki? A jak już to prosto czy na bok? Kolejna sprawa -makijaż. Do tej pory zawsze uzywałam ciężkich podkładów, mocne oko ale zawsze cienie w kolorze brazu, nie wiem dlaczego nie potrafie uzywac innych. Na usta jedynie błyszczyk. Oczy mocno wytuszowane. Taki makijaz chyba strasznie mnie postarzał. Wszyscy dawali mi wiecej niz mam. Chciałabym się troche odmłodzić wyglądowo. Mam przeciez dopiero 18 lat! (wiem ze nie uwierzycie)A Wy co polecacie? Będę Wam bardz, bardzo wdzięczna za pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10-01-09_1208.jpg (23,4 KB, 262 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10-01-09_1244.jpg (35,1 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P140709_20.28_[02].jpg (172,8 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P150709_18.10.jpg (167,3 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P160709_15.24.jpg (167,8 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P240709_15.20_[01].jpg (148,4 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie009 (1).jpg (20,3 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie010.jpg (17,7 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie102 (1).jpg (19,4 KB, 200 załadowań)
SzeptemDoMnieMow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 14:49   #2
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

z grzywką Ci bardzo ładnie,najlepsza byłaby taka postrzępiona.A w kwestii ubioru-jako ,że jesteś młodziutka to widziałabym Cię w bardziej nasyconych barwach,fajnie gdybyś pobawiła się kolorami,bo te szarości Cię gaszą.Kolorowo a jednocześnie elegancko.Ładnie Ci w upiętych włoskach a co do koloru to wydaje mi sie ,że paowałyby Ci jasniejsze,ciepłe kolory(ale też nie za jasne)-np.jakiś miodowy blond lub jasny ciepły brąz.Myslę,że to by Cię odmłodziło,ale jeśli się mylę to niech mnie poprawią doświadczone w doradzaniu dziewczyny
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 15:42   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

Masz śliczną, dziewczęcą buzię, wielu facetom podoba się taki lekko zaokrąglany kształt twarzy, bo uważają to za bardzo kobiece Więc z makijażem za bardzo nie musisz kombinować, twarz i tak zawsze będzie śliczna Moim zdaniem średni- intensywnie wytuszowane rzęsy, kredka pasująca do koloru oczu, ew. trochę cienia podkreślającego tęczówkę, lekki podkład dla wyrównania kolorytu plus błyszczyk wystarczą, by było naturalnie, a jednocześnie wyraziście
Co do koloru włosów, dobrze by było gdybyś napisała o swoim naturalnym odcieniu włosów, kolorze oczu i odcieniu cery, a także na jaki kolor się opalasz, wtedy łatwiej jest dopasować kolor, który harmonizowałby z całością.

Zgodzę się z Kiti, ładnie Ci w grzywce, szczególnie śliczna jest ta fryzurka z pierwszych 2 fotek. W ogóle przez to, że masz taką kobiecą sylwetkę (biust! ), zabójczo wyglądasz w tej koszulowej bluzce na zdjęciach w lustrze Myślę, że mogłabyś na co dzień nosić takie koszule, na dlugi czy na krótki rękaw, z tym że może zapięte o jeden guzik wyżej Raczej zrezygnuj z kreskówkowych nadruków na koszulkach, mi osobiście kojarzy się to z gimnazjum

W jakich długościach spódniczek najlepiej się czujesz? I w jakich krojach? Dopasowanych, czy rozkloszowanych? Myślę, że warto podkreślić swoją dziewczęcość na spotkaniu z chłopakiem właśnie przez ubranie spódniczki. Jednak ponad wszystko najważniejszy jest komfort, więc jeśli lepiej czujesz się w spodniach, włóż je. Pamiętaj, że pewność siebie zależy również od tego, czy będziesz czuła się pięknie i komfortowo I włóż wysokie obcasy, proszę! Wtedy nogi od razu wydają się dłuuugie i bardziej smukłe
Tak poza tym wcale nie masz najgorszego stylu. Widać, że lubisz kobiece kroje, koszule, spódniczki.. i to jest fajne Dodaj do tego jeszcze trochę młodzieżowego luzu, np proste dżinsy (niekoniecznie rurki, jeśli nie czujesz się w nich dobrze), jakieś ciekawe okulary, dużą torbę, nonszalancko zamotany szalik, rozpięty kardigan (pasuje do wszystkich topów). Kombinuj i baw się modą, stylu czasem szuka się przez całe życie Wszystkie czasem bładzimy, ale na błędach można najlepiej się nauczyć
Aa i jestem pewna, że będziesz ślicznie wyglądała na spotkaniu z chłopakiem, nie stresuj się tylko za bardzo Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z6838749X.jpg (46,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z6839081X.jpg (38,4 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c8ba496e001048b34a71b87b.jpg (40,0 KB, 64 załadowań)
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:07   #4
SzeptemDoMnieMow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

Cytat:
Napisane przez Kiti Pokaż wiadomość
z grzywką Ci bardzo ładnie,najlepsza byłaby taka postrzępiona.A w kwestii ubioru-jako ,że jesteś młodziutka to widziałabym Cię w bardziej nasyconych barwach,fajnie gdybyś pobawiła się kolorami,bo te szarości Cię gaszą.Kolorowo a jednocześnie elegancko.Ładnie Ci w upiętych włoskach a co do koloru to wydaje mi sie ,że paowałyby Ci jasniejsze,ciepłe kolory(ale też nie za jasne)-np.jakiś miodowy blond lub jasny ciepły brąz.Myslę,że to by Cię odmłodziło,ale jeśli się mylę to niech mnie poprawią doświadczone w doradzaniu dziewczyny
Postrzępiona grzywka? Nigdy takiej nie maialm przemyslę Tylko na bok czy postrzepiona ale w stylu tak na prosto? W szarościach i czerniach mam czasami wrażenie że się trochę "ukrywam". Jestem taka szara myszką, brak mi pewnosci siebie. Co do wlosow, wiele osob mowi ze lepiej w spietych a co do koloru to hmm wydaje mi sie ze tak jak polecasz jasniejszy mnei odmladza ale z kolei wydaje mi sie w ciemniejszym jest bardziej sexi i teraz sama juz nie wiem.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Mia1612- dziękuję
Co do mojego naturalnego koloru to widac go na ostatnim zdjęciu aczkolwiek wyszedl jakis dziwnie ciemny w tym swietle. Ogolnie jest to taki nijaki szatyn, ciut popielaty, bez wyrazu. Kolor oczu to zielony a wokół źrenicy mam taką zółtą obwódke Kolor cery dość jasny a opalam się na kolor złocisty.

Czyli grzywka na bok czy lepiej prosta? Z prosta bylby klopot bo wtedy musze ja mocno lakierowac. Wlosy mi szybka chlapnał i mam wtedy bardziej pyzata twarz.

Uwielbiam koszule Co do spodniczek, to takie bardziej rozkloszowane ze wzgledu na braki a raczej nadmiar ;D w sylwetce ;p Jak najbardziej zaloze chyba spodnice bo w spodniach uwydatniaja sie moje okropne nogi ;/
SzeptemDoMnieMow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 16:58   #5
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

Ja cały czas stawiam na tą grzywkę z pierwszych 2 zdjęć, taką pełną, zdecydowanie na bok. Z drugiej strony taka postrzępiona mogłaby dodać twarzy lekkości i jeszcze więcej młodzieńczego wyglądu. I faktycznie ładnie Ci w spiętych, twarz wtedy tak jakoś interesująco wygląda. Myślałaś o tym, żeby zapuścić włosy? Okrągłej buzi może się opłacić inwestycja w długość Co do koloru, w ciemnych włosach na pewno wyglądasz wyraziście, z drugiej strony takie cieplejsze i jaśniejsze odcienie sprawiają, że wygląda się młodziej.. Tu już musisz sama zdecydować
To super, że lubisz koszule Co do rozkloszowanych spódniczek, czasem może działać to w drugą stronę.. Zamiast ukryć niedoskonałości, potrafią poszerzyć nawet dość szczupłą sylwetkę (wiem po sobie). Może jakaś spódniczka o prostym kroju o dł. do kolan? I nie przesadzaj z tymi nogami, jest całkiem nieźle
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 19:12   #6
SzeptemDoMnieMow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

Ciągle kusi mnie ten ciemny kolor, ale z drugiej strony potrzebuje diametralnej zmiany a tutaj przydałby sie jakis jasny odcien. Miałam taki rok temu i dość fajnie sie czułam , tak jakby zupełnie inna ja A obecnie jak najbardziej zapuszczam wlosy Ostatnio pojscie do niesprawdzonej fryzjerki odbilo sie na jakości mojej fryzury ale odnalazlam "moja" fryzjerke i już niedlugo do niej idę dlatego chciałam sie poradzić. A co myslicie o zdjęciach w załącznikach? Chodzi jedynie o kolor. I jeszcze jedno, co polecałybyście na taka luźną randkę ale tak żeby poprostu go zaskoczyć, potrzebuje czegoś z polotem. Dzięki wielkie dziewczyny za dotychczasowe rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 198.jpg (18,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg %28118%29.jpg (20,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alba%205.jpg (27,8 KB, 29 załadowań)
SzeptemDoMnieMow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:04   #7
asiulka1991
Raczkowanie
 
Avatar asiulka1991
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Dot.: Jest dla mnie jeszcze jakaś szansa? ;)-brak stylu, brak polotu, brak wszystkieg

Mi osobiście do Twojej twarzyczki pasowałaby fryzurka pierwsza. Taka lekka i kobieca.
asiulka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.