Czerwone policzki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-10, 12:18   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie

Czerwone policzki

Witajcie!

Obiecalam pomoc mojej siostrze ciotecznej, ktora od zawsze ma problem z cera. Myslalismy, ze po urodzeniu dzidziusia to minie, bo wszystko wyreguluja hormony jednak czasami jest jeszcze gorzej...

Ma ona takie rumienie na policzkach i obszarze miedzy brwiami nad nosem. W tym miejscu nie ma gladkiej skory, a jakby takie grudki nie wiem nawet jak to opisac - bynajmniej nie sa to pryszcze, ani zaskorniki, sa malej wielkosci i wydaja sie miec taki niby bialawy czubek.

Siostra mieszka na wsi i nie ma dostepu do dobrych kosmetykow jednak sluze jej pomoca potrzebuje tylko jakiegos dobrego kremu na to / masci, itp. Byla juz niejednokrotnie u dermatologa, ktory jej nie pomogl - zdiagnozowal jedynie rumien alergiczny - (niestety nasza polska sluzba zdrowia jest na b.slabym poziomie ja tez bylam u dermatologa z tradzikiem, a jednak sama lepiej sobie z nim poradzilam!)

Po myciu twarzy siostra czuje, ze jej skora jest taka sucha, sciaga sie strasznie, az ja czasami boli.

Wizazanki licze na Wasza pomoc
Ona ma teraz dzidziusia i mnostwo zmartwien z nim zwiazanych (min. depresje poporodowa), a ja chce jej pomoc, by czula sie naprawde pieknie

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości