Zmiana po długim czasie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-10, 20:18   #1
Fureyka
Wtajemniczenie

Zmiana po długim czasie

Witam Was dziewczyny!

Jakieś 2 lata temu wyjechałam z Polski i dzisiaj wyglądam praktycznie tak samo (rozpuszczone włosy + zwykła postrzępiona grzywka), bo bałam się iść do fryzjera, którego nie znam. Niedługo jadę do domku na dłuższy czas, więc chciałabym się w końcu zmienić, bo mam już 20 lat a dalej wyglądam jak uczennica.

Mój naturalny kolor włosów jest jaśniejszy od tego ze zdjęcia i bardziej mysi. Włosy są raczej cienkie i rzadkie (chociaż nie tak bardzo, teraz nie jest aż tak źle). Ogólnie są podatne, lekko falowane co mnie denerwuje, więc zastanawiam się nad trwałymi falami/dużymi lokami bądź prostowaniem.

Chciałabym zmienić kolor i fryzurę (bez radykalnych zmian długości), by dodać sobie "pazura" i nie wyglądać tak monotonnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (148,8 KB, 171 załadowań)
Fureyka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:14   #2
aanik
Raczkowanie

Dot.: Zmiana po długim czasie

Co do fryzury to zmieniłabym grzywkę - myślę, że dobrze wyglądałabyś w takiej na bok. Długość włosów bardzo Ci pasuje, odradzałam Ci trwałą i prostowanie, szkoda niszczyć włosy, bo ładne są .
Jeśli chodzi o kolor - nie widzę Cię w żadnym jaśniejszym przy takim brązowym kolorze skóry. Chyba, ża jakiś bardzo ciemny blond, lub karmelek, albo coś trochę ciemniejszego.
aanik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:47   #3
SummerGlow
Rozeznanie

Dot.: Zmiana po długim czasie

Kolor jest super, zdecydowanie grzywka na bok. Mysle, ze dobre ich wycieniowanie wystarczy zeby sie fajnie ukladaly. Prostownice czy trwale...szkoda na to wlosow
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości