pomocy !! ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-11, 11:24   #1
kasiula2
Przyczajenie

Exclamation

pomocy !! ;)

Witam,
mam niezbyt łatwy do rozwiązania problem,
Moj naturalny kolor włosów to ciemny blond, w zeszyłam roku rozjaśniłam je rozjaśniaczem z avonu, wyszedł ładny blond nawet jasny. ostatnio zachciało mi się brązu, pofarbowałam szamponetką ale wiadomo - zmywa się. więc kupiłam farbę palette brąz - wyszedł płomienno miedziany ...
więc poszłam do profesjonalisty i fryzjerka nałożyła mi na włosy ciemny brąz, nawet ładny ale niestety przebija miedź.Fryzjerka powiedziała ze nie podejmie się dekolorantu gdyż mam dość młody włos i nie chce go niszczyć, a trzeba jesteszcze dodać ze prostuję włoski dosyć długo ale i tak są gęste i dość zdrowe. ale ostatnio kupiłam rozjaśniacz garnier i nałożyłam na jedno pasemko zeby sprawdzić efekt i wyszła marcheweczka, spodziewałam się tego, ale zastanawiam się jaki byłby efekt gdybym nałozyła drugą warstwę... nie wiem czy tak można zrobić.. ale nie chce już mojego koloru - chce wrócić do bloondu !!!! POMOCY ...
kasiula2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:55   #2
SummerGlow
Rozeznanie

Dot.: pomocy !! ;)

Mysle, ze dobrz byloby zrobic jednak dekoloryzacje. Jesli ta fryzjerka sie tego nie podjela moze popytaj kogos o sprawdzonego fryzjera... nie ma co tu nakladac farby drugi raz...przeswity raczej beda, no moze czarna farba by je ukryla. Dobrze zrobiona dekoloryzacja nie spali Ci wlosow, wiadomo bedzie negatywny wplyw na wlos, ale nie taki jak chociazby przy samodzielnych eksperymentach. Jak wreszcie dojdziesz do chcianego kolorku to zajmiesz sie ich odbudowa
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 17:40   #3
kasiula2
Przyczajenie

Exclamation Dot.: pomocy !! ;)

Znalazłam fryzjerkę która podjęła się dekoloryzacji. Efekt fajny bo już nie mają połysku "wiśniowego" są rude ale nie aż tak intensywnie, mają złociste delikatne pasemka, nie są tez tak zniszczone jak się spodziewałam.
Lecz moim marzeniem są BLOND włosy... nie wiem jak teraz do nich dojsć... fryzjerka powiedziała ze teraz już będzie łatwo, chce dać włosom troszkę odpocząć ale chcę tez dojsć do blondu.. tylko nie wiem jak się za to zabrać ... ???
Farba chwyci ? nie chodzi mi o taki platynowy blond, tylko zeby choć trochę rozjaśnić ten rudy..
:conf used:
kasiula2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:27   #4
apollinka
Rozeznanie

GG do apollinka
Dot.: pomocy !! ;)

daj odpocząć choć chwilę swym włosom, poczekaj choć z tydzień-dwa przed kolejną koloryzacją <- to minimum jeśli nie chcesz mieć siana z którego będziesz wychodzić z rok, nawilż je najmocniej jak to tylko jest możliwe a potem pomyśl o zakolorowaniu ich na wymarzony blond

"postaw sobie cel tak wysoki , że jak go osiągniesz to aż usiądziesz z wrażenia"

apollinka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości