zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-11, 11:33   #1
myssszka
Przyczajenie

zmiana

witam, witam czytałam już tutaj wieeeele artykułow o urodzie, zdrowiu, wyglądzie ... nadal jednak nie wiem od czego zacząć u siebie . zapuszczam włosy, ale strasznie mi wypadaja i niestety marnie rosną w dodatku mam okrągłą buźkę i nie wiem coz robić żeby zmienić na tyle mój wygląd, aby ktoś kiedy wróce do domu chociaż przez chwile zastanawial się co z sobą zrobiłam hmmm ... chyba jak każda znas lubię narzekać, ale uważam również, że mam na co niestety chciałabym mieć większe piersie, albo przynajmniej bardziej jędrne, a nie takie ' obwisłe ' ... może sądzicie, że po prostu barkuje mi poczucia wartości siebie, ale byłąbym baaaaaardzo wdzięczna, jeśli ktoś, kto to przeczyta chciał mi cokolwiek doradzić, napisać z góry dziękuję
myssszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:30   #2
Liiii
Zakorzenienie

Dot.: zmiana

jeżeili włosy wypadają poponuje przejść się do apteki po jakiś suplement wzmacniający włosy i zmienić sposob odzywiania. A z wlosami idz do fryzjera niech ci wymysla nowa fryzure i uwierz w siebie i do przodu !

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:59   #3
BRAVIA
Raczkowanie

włosy będą lepiej rosły jak będziesz częściej je obcinać, bo wzmocni się ich kondycja i nie będą łamały się końcówki. aby wyszczuplić twarz wystarczy wycieniować dośc mocno wlosy przy buzi
a na biust jest też sposób, codzienne masaże czynią cuda. Ja masuję piersi okrężnymi ruchami ( na każdą 150 okrążeń) przez co biust stał się okrągły, a nie wiszący mimo dość sporej wagi.. mam 75 D więc trudno jest uzyskać jędrne i sterczace piersi- masaż dziala cuda
BRAVIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:43   #4
myssszka
Przyczajenie

hmm ... dziękuję kochane nawte niesądziąłm, że ktoś odpisze
masaże tak ? ale jak cz ęsto i jak ??? a może słyszałyście o kremie z Loreal wyszczuplającym do twrzy ? tyle, że no ... dość młodziutka jestem i nie wiem jak by to mogło wpłynąć na moją cxerę i tak już nie idealna - tradzik a uczyłyście się może tańca bzrucha ??? ) jeśli tak prosze o jakis link bo juz tyle szukalam na necie a nic nie znalazlam
myssszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 20:33   #5
tyneczka
Wtajemniczenie

GG do tyneczka

Cytat:
Napisane przez myssszka Pokaż wiadomość
hmm ... dziękuję kochane nawte niesądziąłm, że ktoś odpisze
masaże tak ? ale jak cz ęsto i jak ??? a może słyszałyście o kremie z Loreal wyszczuplającym do twrzy ? tyle, że no ... dość młodziutka jestem i nie wiem jak by to mogło wpłynąć na moją cxerę i tak już nie idealna - tradzik a uczyłyście się może tańca bzrucha ??? ) jeśli tak prosze o jakis link bo juz tyle szukalam na necie a nic nie znalazlam
Kremom i tak trzeba pomagać, bo same nic nie zdziałają, tylko pieniądze wydasz niepotrzebnie. Dodatkowo jeśli masz trądzik odradzałabym taki eksperyment. Możesz sobie jedynie zaszkodzić.
Co do masaży - myślę, że raz dziennie wystarczy. Na efekty lepiej nie czekać, tylko je zwyczajnie zauważyć po jakimś czasie. Przynajmniej ja wychodzę z takiego założenia Zazwyczaj będą widoczne po ok. miesiącu.

tyneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 22:26   #6
BRAVIA
Raczkowanie

ja się masuję raz dziennie i na efekty trzeba bylo dośc dlugo czekać, powyżej miesiąca nawet, ale warto było.
ja masuje sie tak:
- lewa pierś- chwytam całą dłonią i lekko ugniatając wykonuję okrężne ruchy
- prawa pierś - to samo
ciężko mi wytłumaczyć w ktorą stronę wykonuję te okrężne ruchy, ale to tak jakby zbierać pierś do środka klatki piersiowej a nie na zewnątrz nie wiem jak to wytlumaczyc

a na trądzik polecam olejek pichtowy wymieszany z petroleum d-5. pisałam o tym już kilka razy, ale naprawdę działa i nie mogę wyjść z podziwu jak za kilkanaście zł można szybko poprawić stan buzi
a ksształt twarzy możesz też poprawić makijażem, teraz jest lato więc wystarczy musnąć kości policzkowe i boki twarzy bronzerem i od razu wyglada się szczuplej.
poczytaj o modelowaniu twarzy różem lub bronzerem
BRAVIA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości