bordowe w這sy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-11, 13:16   #1
matczak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

bordowe w這sy.

witam, wiza瘸nki

w這sy na czarno farbuj, odk康 pami皻am. ostatnio dosz豉m do wniosku, 瞠 chcia豉bym lekko zaszale i zmieni ich kolor na jaki ja郾iejszy.
zdecydowa豉m si na bordowy.
nie mam jeszcze upatrzonego ani odcienia ani producenta, mo瞠 mog造by軼ie mi co doradzi?
dzisiaj kole瘸nka rozja郾i豉 mi w這sy - odrosty s 鄴速e, lewa po這wa br您owo-ruda, prawa po這wa prawie taka jak poprzednio (czarna), a ty niezidentyfikowany. jutro czeka mnie kolejne rozja郾ienie tych najciemniejszych w這s闚.
nie wiem, co zrobi, by kolor docelowy (bordo) wygl康a tak samo na ca造ch w這sach. boj si, 瞠 odrosty b璠 ja郾iejsze, a reszta ciemniejsza... mo瞠 powinnam na odrosty na這篡 wi璚ej farby?
nie chcia豉bym te, 瞠by kolor by zbyt intensywny (tj. czerwony), ale wizyta u fryzjera odpada, nie mam na to pieni璠zy.

pozdrawiam
matczak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-12, 08:29   #2
Paula1123
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82
Dot.: bordowe w這sy.

Witaj.
Z ciemnymi ko鎍闚kami mo瞠 by problem, w moim przypadku przy zmianie koloru z czarnego na rudy pomocne by這 tylko ci璚ie najciemniejszych partii,czyli ko鎍闚ek, na kt鏎ych czarna farba zalega豉 najd逝瞠j. Na這瞠nie wi璚ej koloru na odrosty nic nie da.Je郵i chodzi o firm, to poleca豉bym przede wszystkim farb zakupion w sklepie fryzjerskim. Nie rozumiem, dlaczego dziewczyny kupuj farby w marketach.Przepa軼 w jakosci w por闚naniu do profesjonalnych jest ogromna, a cena prawie taka sama. Nie wiem sk康 jeste, ale je郵i z du瞠go miasta i masz dostep do sklepu fryzjerskiego to kupisz tam farb lepsz ni w markecie. Ja stosuj farby firmy SUBRINA, tubka kosztuje ok.20 z. To jedne z ta雟zych farb ale ca趾iem przyzwoite.
Pozdrawiam serdecznie
Paula1123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-12, 10:42   #3
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Przykro mi ale sama nie jeste w stanie sprawi, 瞠by farba r闚no pokry豉 w這sy. Je郵i po ponownym rozja郾ieniu tych najciemniejszych na這篡sz bordow farb to efekt b璠zie taki, 瞠 na ko鎍闚kach w這sy b璠 prawie czarne, na d逝go軼iach b璠 w kilku odcieniach bordo a odrosty b璠 czerwone. Polecam jakis sprawdzony salon bo 瞠by to wyr闚na potrzeba specjalisty, kt鏎y po這篡 na Twoje w這sy kilka mieszanek farb w zale積o軼i od potrzeb.

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 16:19   #4
cherry in bloom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 336

Te my郵, 瞠 na odrostach mog wyj嗆 czerwone... troch bym si ba豉 chyba
A co do farb - ja w豉郾ie pomalowa豉m w這sy farb z Joanny - multi color cream, odcieniem kr鏊ewski burgund Kolor wyszed pomi璠zy bordowym, a fioletem. Nawet 豉dny
cherry in bloom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.