Naturalne w這ski bez grama farby , tez fotki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-08, 18:13   #121
Amenka88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40
Dot.: Natura G鏎:)

nie podobaj mi sie wlosy nie farbowane, jako wygl康aj zdrowiej i 豉dniej po na這瞠niu jakiego koloru.
Amenka88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-08, 22:03   #122
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Poka wiadomo嗆
nie podobaj mi sie wlosy nie farbowane, jako wygl康aj zdrowiej i 豉dniej po na這瞠niu jakiego koloru.
Mo瞠 i wygl康aj ale chyba tylko w wyobra幡i.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-08, 22:15   #123
patrycja1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105
GG do patrycja1984

Cytat:
Napisane przez Amenka88 Poka wiadomo嗆
naturalne w這sy s zjawiskiem naprawd rzadkim bo teraz 80% kobiet farbuje...w這sy farbowane wygl康aj mo瞠 zdrowo ale na pewno takie nie s. wystarczy,瞠 farba zacznie si wyp逝kiwa-wtedy w這ski wygl康aj na matowe,bez po造sku-wi璚 nak豉da si nab造szczacze,jedwab,od篡 wki....czyli wszystko to co zdrowym,nie malowanym w這som nie jest potrzebne...ja malowa豉m w這sy 10 lat i mam do嗆.

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

patrycja1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-08, 23:41   #124
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Naturalne w這ski bez grama farby , tez fotki

Cytat:
Amenka88 , to jest w徠ek dla dziewczyn maj帷ych naturalne w這ski, je郵i bardziej podobaja Ci sie w這sy farbowane, to poszukaj sobie takiego w徠ku, tutaj zapraszam tylko dziewczyny, kt鏎e maja naturalne i chc miec takie.
Prosz nie m帷i w w徠ku niepotrzebnymi komentami reklamuj帷ymi farby.

Patrycja 1984
Siostro, witaj, widz , 瞠 trafi豉s na ten w徠eczek...
mo瞠 tutaj tez wkleisz fotk, moja tutaj jest te na poprzedniej chyba 3 stronie, widac wi璚ej w這sk闚, niz na nisimowym. Ale sie ciesz, 瞠 jeste
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywk 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 09:17   #125
dymka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 219

To ja te poka輳 moje nigdy nie farbowane w這ski. Niestety ko鎍闚ki mam du穎 ja郾iejsze od tego co na czubku i kusi pofarbowanie:mu r: tylko tak si boj 瞠 z kolorkiem nie trafi, a na sta貫 farbowa nie chc
Stary 2009-09-09, 09:35   #126
SilverStorm
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479
GG do SilverStorm

Dzie鎱oberek

patrycja, witaj

dymka, 郵iczne masz w這sy

No to i ja poka輳 swoje w這sy W sumie to nie wiedzia豉m, 瞠 mam na g這wie chyba wszystkie odcienie blond Nie wiem, bo bokach ja郾iejsze, z ty逝 ciemniejsze..... Nijak nie mog okre郵i ich koloru
I w ko鎍u zdecydowa豉m si na zapuszczanie
The less they know
SilverStorm jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 11:26   #127
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

bardzo fajny w徠ek- w sam raz by dla mnie kiedy nie s逝cha豉m,gdy kto mi m闚i,瞠bym nie farbowa豉 w這sk闚,ja nie s逝cha豉m-bo my郵a豉m,瞠 nie farbowane w這sy s takie pospolite...dzisiaj tych niefarbowanych jest tak ma這,瞠 s one wr璚z oryginalne-瘸dna farba nie da tak wspania造ch,mieni帷ych si i zmieniaj帷ych w zale積o軼i od pory roku kolork闚!!!

Niutka-specjalnie za Twoj namow wstawiam swoje 造se foto za miesi帷 te zrobi i wstawi-zobaczymy ile urosn-fajnie,瞠 mo瞠my od zera obserwowa wzrost naszych naturalek

SilverStorm-
masz bardzo fajny kolorek w這s闚-fajnie si uk豉daj,po prostu miodzio!!!

dymka-鈍ietne w這ski-nie farbuj,na prawd nie warto-z farbami tak jest,瞠 w 90% przypadku nie mo積a trafi w kolor jaki si chce...br您y na w這sach rudziej,blondy 鄴趾n a czarny matowieje...wi璚 ciesz si,瞠 masz swoje nie malowane!

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Edytowane przez patrycja1984
Czas edycji: 2009-09-09 o 11:30
Stary 2009-09-09, 11:36   #128
dymka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Poka wiadomo嗆
Dzie鎱oberek

patrycja, witaj

dymka, 郵iczne masz w這sy

No to i ja poka輳 swoje w這sy W sumie to nie wiedzia豉m, 瞠 mam na g這wie chyba wszystkie odcienie blond Nie wiem, bo bokach ja郾iejsze, z ty逝 ciemniejsze..... Nijak nie mog okre郵i ich koloru
I w ko鎍u zdecydowa豉m si na zapuszczanie
dzi瘯uj bardzo SilverStorm
W豉郾ie te r騜ne odcienie na Twojej g堯wce wygl康aj super - takiego efektu farbowaniem si nie uzyska. Co do zapuszczania 鈍ietny pomys, nie ma to jak d逝gie naturalne w這ski, jeszcze naturalnie rozja郾ione s這鎍em. Ju s 郵iczne a d逝gie b璠 jeszcze pi瘯niejsze.

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Poka wiadomo嗆
bardzo fajny w徠ek- w sam raz by dla mnie kiedy nie s逝cha豉m,gdy kto mi m闚i,瞠bym nie farbowa豉 w這sk闚,ja nie s逝cha豉m-bo my郵a豉m,瞠 nie farbowane w這sy s takie pospolite...dzisiaj tych niefarbowanych jest tak ma這,瞠 s one wr璚z oryginalne-瘸dna farba nie da tak wspania造ch,mieni帷ych si i zmieniaj帷ych w zale積o軼i od pory roku kolork闚!!!

Niutka-specjalnie za Twoj namow wstawiam swoje 造se foto za miesi帷 te zrobi i wstawi-zobaczymy ile urosn-fajnie,瞠 mo瞠my od zera obserwowa wzrost naszych naturalek

SilverStorm-
masz bardzo fajny kolorek w這s闚-fajnie si uk豉daj,po prostu miodzio!!!

dymka-鈍ietne w這ski-nie farbuj,na prawd nie warto-z farbami tak jest,瞠 w 90% przypadku nie mo積a trafi w kolor jaki si chce...br您y na w這sach rudziej,blondy 鄴趾n a czarny matowieje...wi璚 ciesz si,瞠 masz swoje nie malowane!
No boj si mo瞠 uda mi si sza逕i wyr闚na kolorek - podobno przyciemnia.
A Tobie gratuluj odwagi poza tym masz pi瘯ny kszta速 g這wy i "zero" czy "zapa趾a"pi瘯nie si na takiej g堯wce prezentuj.
Stary 2009-09-09, 11:54   #129
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

dzi瘯i za komplement! mo瞠 faktycznie popr鏏uj naturalnych,zio這wych p逝kanek-przynajmniej nie zniszcz Ci w這s闚...i 瞠by do g這wy Ci nie przysz這 pomalowanie w這s闚 szamponem do 24 my-one nie schodz po 24 myciach!!!u mnie trzyma造 si jak zwyk豉 farba...a na przysz這嗆,瞠by Ci w這sy nie ja郾ia造 od s這鎍a-stosuj szampon z filtrami,wiem,瞠 ziaja ma taki szamponik...

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-09, 13:33   #130
dymka
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i za komplement! mo瞠 faktycznie popr鏏uj naturalnych,zio這wych p逝kanek-przynajmniej nie zniszcz Ci w這s闚...i 瞠by do g這wy Ci nie przysz這 pomalowanie w這s闚 szamponem do 24 my-one nie schodz po 24 myciach!!!u mnie trzyma造 si jak zwyk豉 farba...a na przysz這嗆,瞠by Ci w這sy nie ja郾ia造 od s這鎍a-stosuj szampon z filtrami,wiem,瞠 ziaja ma taki szamponik...
Dzi瘯uj za rady musz kupi co z filtrami A o takich niby farbach nawet nie my郵, z 10 lat temu pr鏏owa豉m takiej do 24 my i w og鏊e nie chwyci豉, no mo瞠 pod ostre s這鎍e mo積a by這 zauwa篡 inne refleksy - tak przynajmniej sobie wmawia豉m mam mocny pigment, w這sy niepodatne tak瞠 na stylizacj - takie ormia雟kie geny
Stary 2009-09-09, 16:04   #131
Lotosowa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

Patrycja 1984, naprawde szucun, za decyzje !
Lotosowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 16:18   #132
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

patrycja, naprawd odwa積a decyzja
A u篡wasz mo瞠 jakiego przyspieszacza porostu?

Dzi瘯uj za mi貫 s這wa
Kurcz, teraz to mam jeszcze wi瘯sz motywacj
The less they know
Stary 2009-09-09, 17:01   #133
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

wcieram tylko olejek rycynowy, i wcierk zio這w-ale raczej po to 瞠by wyros造 g瘰tsze...trzymajmy si wszystkie razem-wsparcie ze strony innych w niemalowaniu,czy zapuszczaniu w這sk闚 naprawd pomaga...buziaki!!!!

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-09, 17:07   #134
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
wcieram tylko olejek rycynowy, i wcierk zio這w-ale raczej po to 瞠by wyros造 g瘰tsze...
A mnie korci p逝kanka pokrzywowa

Cytat:
trzymajmy si wszystkie razem-wsparcie ze strony innych w niemalowaniu,czy zapuszczaniu w這sk闚 naprawd pomaga...buziaki!!!!
Tak jest
The less they know
Stary 2009-09-09, 22:22   #135
malvin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

W sumie dzi瘯i temu w徠kowi zrezygnowa豉m z farbowania w這s闚. Odkopa豉m stare zdj璚ia i dosz豉m do wniosku ze ca趾iem 豉dny mam odcie To jest chyba 鈔edni br您 jak my郵icie? Bo nie wiem jak to nazwa..
P.S. Profesjonalne wymazanie twarzy
malvin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 23:32   #136
lary
BAN sta造

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez Surya Poka wiadomo嗆
m鎩 kolor to chyba z這cisty blond pami皻am jak kiedy wkr璚i豉m T, 瞠 przefarbowa豉m si na czarno nawet zdj璚ia mu przes豉豉m nie幢e si wkurzy:P powiedzia, 瞠 mam wraca do blondu, bo m鎩 kolor najbardziej mu si podoba na szcz窷cie dla mnie to by豉 tylko mistyfikacja
郵iczny kolorek, ale nie jest to z這cisty. To per這wo-popielaty. A wiem, bo taki kiedy widzia豉m na pr鏏niku farby profesjonalnej. Naprawd 豉dny.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez h2o0 Poka wiadomo嗆
ja te mam naturalny kolor w這s闚

i jaki to kolor?
to jasny blond be穎wy. Napewno nie 鈔edni jak napisa豉 wiza瘸nka. Profesjonalnie nazywa si jasny be穎wy blond. Poziom 8.23. Ja mam podobny do twojego, tylko popielaty a w s這鎍u ze s這necznymi prze鈍itami.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

to 鈔edni blond poziumu 7.31 鈔edni be穎wo z這ty be a nie jak wiza瘸nka Pani dokto joint napisa豉, 瞠 "szatynka". Szatynka to jasny br您.
lary jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-09, 23:36   #137
niutka1
Wtajemniczenie

hejka, buziaki dla Was wszystkich za to, ze samymi swoimi postami motywujecie do pozostania przy naturalkach

a nie macie tak, 瞠 jak naturalne w這ski, to i mysli sie o naturalnej piel璕nacji?
ja tak mam teraz, tzn niby stosuje nisim i wax, ale opr鏂z tego olejek koko0sowy z rycynowym, cz瘰to robie maseczk rycyna+鄴速ko+oliwa z oliwek, a teraz pewnie wypr鏏uje wersj z olejkiem kokosowym z amla...

co do naturalnych sposob闚 na ( delikatne) przyciemnienie, to wiem, 瞠 podobno sok z orzecha w這skiego (takiego niedojrza貫go) lub wywar z 逝pin, tak瞠 wywar z kory d瑿u (mozna w aptece kupic lub w zielarskim t kor) , rudawo kasztanowy po造sk mo瞠 nada wywar z 逝pin cebuli... odrobine pog貫bi8a kolor olejek rycynowy stosowany bez soku z cytryny.

za rozja郾iaja: sok z cytryny, sok z rabarbaru, wywar z rumianku

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-09-09 o 23:37
Stary 2009-09-10, 08:15   #138
dymka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niutka1 Poka wiadomo嗆
hejka, buziaki dla Was wszystkich za to, ze samymi swoimi postami motywujecie do pozostania przy naturalkach

a nie macie tak, 瞠 jak naturalne w這ski, to i mysli sie o naturalnej piel璕nacji?
ja tak mam teraz, tzn niby stosuje nisim i wax, ale opr鏂z tego olejek koko0sowy z rycynowym, cz瘰to robie maseczk rycyna+鄴速ko+oliwa z oliwek, a teraz pewnie wypr鏏uje wersj z olejkiem kokosowym z amla...

co do naturalnych sposob闚 na ( delikatne) przyciemnienie, to wiem, 瞠 podobno sok z orzecha w這skiego (takiego niedojrza貫go) lub wywar z 逝pin, tak瞠 wywar z kory d瑿u (mozna w aptece kupic lub w zielarskim t kor) , rudawo kasztanowy po造sk mo瞠 nada wywar z 逝pin cebuli... odrobine pog貫bi8a kolor olejek rycynowy stosowany bez soku z cytryny.

za rozja郾iaja: sok z cytryny, sok z rabarbaru, wywar z rumianku
Ja dzi瘯i wiza穎wi na pewno wi璚ej naturalnych rzeczy u篡wam:
olej kokosowy
WAX
Vatika hot oil
Paloma
+ kilka innych rzeczy bo moje w這sy lubi troch silikon闚
O przyciemnianiu orzechem ju czyta豉m, ale niestety "gotowy" lupin nie mog zdoby, a orzecha pod r瘯 brak
Stary 2009-09-10, 09:15   #139
evelinarav
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 695
Send a message via Skype™ to evelinarav

a to moje klaczki po dzisiejszym prostowaniutroche za bardzo sie blyszcza po lampie blyskowej....w tym roku nie malowalam ich ani razu.dalam sobie z tym spokoj,bo gdy chcialam sobie pomalowac na kolor np.miedziany czy wisniowy,to wychodzil mi czarny!no ale byly blyszczace i grubsze.mysle ze farba nie niszczy wlosow,chyba ze ktos ma je bardzo slabe.
evelinarav jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 10:06   #140
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Hej

Ja u篡wam maski Wax. W najbli窺zym czasie planuj kupi mask Dermaglin i szampon Bielenda Powitanie z Afryk (ju od dawna na niego poluj).
A p鏦i co na s這wo "olej" reaguj ciut histerycznie, gdy mam wra瞠nie, 瞠 bardziej mi zaszkodzi ni pomo瞠 (tzn. spowoduje jeszcze szybsze przet逝szczanie)
The less they know
Stary 2009-09-10, 11:19   #141
lary
BAN sta造

Wiadomo軼i: 14

Cytat:
Napisane przez evelinarav Poka wiadomo嗆
a to moje klaczki po dzisiejszym prostowaniutroche za bardzo sie blyszcza po lampie blyskowej....w tym roku nie malowalam ich ani razu.dalam sobie z tym spokoj,bo gdy chcialam sobie pomalowac na kolor np.miedziany czy wisniowy,to wychodzil mi czarny!no ale byly blyszczace i grubsze.mysle ze farba nie niszczy wlosow,chyba ze ktos ma je bardzo slabe.
Zale篡 jaka farba, np. Palette (nie u篡wa豉m), ale wiadomo jest najgorszym badziewiem. Ja u篡wam Luo color Loreal Professionel (to szampon koloryzuj帷y). On nie rozja郾ia a wr璚z pi瘭egnuje w這sy. Stosuj bardzo jasny blond popielaty. Nie jest to platyna, bo bardzo jasny blond wygl康a zaledwie jak jasny blond. I mam takie w這sy po roz鈍ietleniu po s這neczku A blask w這s闚 jest niesamowity, lepszy ni w reklamach
Wi璚 nie zawsze oznacza, 瞠 zupe軟ie naturalne jest lepsze od farbowanego. Moje s jedynie leciutko tonowane, aby kolor by lekko cieplejszy od mojego naturalnego i zimnego blondu. Jestem wiosn o zimnych blond w這sach Dlatego delikatnie je ocieplam
lary jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 11:37   #142
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Hej

Ja u篡wam maski Wax. W najbli窺zym czasie planuj kupi mask Dermaglin i szampon Bielenda Powitanie z Afryk (ju od dawna na niego poluj).
A p鏦i co na s這wo "olej" reaguj ciut histerycznie, gdy mam wra瞠nie, 瞠 bardziej mi zaszkodzi ni pomo瞠 (tzn. spowoduje jeszcze szybsze przet逝szczanie)
Powiem tak: od dawna myj w這sy co 2 dni, czasami codziennie i jak dot康 瘸den z testowanych przeze mnie olej闚 (oliwa z oliwek, olej z pestek winogron, z og鏎ecznika, jojoba, kokosowy i palmowy) nie powodowa szybszego przet逝szczania si w這s闚, czy ich obci捫enia Zreszt, w w徠ku na temat olejowania pojawia si sporo dziewczyn z przet逝szczaj帷ymi si w這sami.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 11:57   #143
evelinarav
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Powiem tak: od dawna myj w這sy co 2 dni, czasami codziennie i jak dot康 瘸den z testowanych przeze mnie olej闚 (oliwa z oliwek, olej z pestek winogron, z og鏎ecznika, jojoba, kokosowy i palmowy) nie powodowa szybszego przet逝szczania si w這s闚, czy ich obci捫enia Zreszt, w w徠ku na temat olejowania pojawia si sporo dziewczyn z przet逝szczaj帷ymi si w這sami.
a w jaki sposob uzywasz oliwy z oliwek?mam wielka butelke 5litrowa i chcialabym nalozyc troche na wlosynakladasz ja a po kilku godzinach myjesz wlosy szamponem?i jakie masz efekty?
Stary 2009-09-10, 12:56   #144
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez evelinarav Poka wiadomo嗆
a w jaki sposob uzywasz oliwy z oliwek?mam wielka butelke 5litrowa i chcialabym nalozyc troche na wlosynakladasz ja a po kilku godzinach myjesz wlosy szamponem?i jakie masz efekty?
O ile z olejem kokosowy 酥i, bo nie brudzi poduszki, to faktycznie oliw z oliwek trzymam tylko kilka godzin w ci庵u dnia (czasami mieszam j z miodem, proporcje dowolne). P騧niej dok豉dnie sp逝kuj i nak豉dam jak捷 od篡wk/mask. W這sy po oliwie z oliwek nie s jakie g豉dkie i mi瘯kie Przynajmniej nie u mnie. Jednak ju po paru tygodniach takiego olejowania w這s闚 zauwa篡豉m, 瞠 ich kondycja znacznie si poprawi豉, powr鏂i ich naturalny skr皻, przesta造 mi si 豉ma i rozdwaja. Na wyg豉dzenie w這s闚 lepszy jest olej kokosowy czy z og鏎ecznika, ale oliwa spe軟ia swoj funkcj od篡wcz Tylko, 瞠 tutaj wa積a jest cierpliwo嗆- w ko鎍u olej to nie maska z silikonami i nie poprawi od razu wygl康u w這s闚.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 13:02   #145
evelinarav
Zakorzenienie

dzieki za odpw niedziele sprobuje
Stary 2009-09-10, 13:32   #146
niutka1
Wtajemniczenie

Ja czasami spie nawet z oliw lub olejem rycynowym, po prostu owijam poduszk takim grubym r璚znikiem, na to k豉de drugi r璚znik i jest w porz康ku. r璚zniki pior sie bez problemu w 60 stopniach.

olejek kokosomy mam taki z aml i cudnie (jak dla mnie) pachnie

a na allegro odkry豉m r騜ne ajurwedyjskie oleje i przymierzam sie powoli do ich skupowania, tylko drogie sa bo tak po oko這 45-65 zeta
Stary 2009-09-10, 14:57   #147
evciap0
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 985

Witam Dziewcz皻a Przy陰czam si do was, od d逝窺zego czasu mam swoje ca趾iem naturalne w這sy, kt鏎e latem s du穎 ja郾iejsze. Dodaj zdj璚ie z okresu zimowego. Do piel璕nacji u篡wam w wi瘯szo軼i naturalnych kosmetyk闚 Powiedzcie mi tylko jaki to dok豉dnie kolor, wydaje mi si, 瞠 ciemny blond, ale nie wiem czy dobrze kombinuj

Pozdrawiam was wszystkie!!

40/40
evciap0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 15:23   #148
patyczki8
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

no trzeba przyzna, 瞠 po farbowaniu kolorki s 篡wsze ale wiadomo komu si chc farbowac co chwil. Ja niestety zacz窸am i nie moge sko鎍zy farbowa. Z natury mia豉m ciemny br您, przyciemnia豉m do bardzo ciemnego czekoladowego br您u ale po paru razach ci庵le wychodzi mi czarny - a tego nie chc
patyczki8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-10, 16:00   #149
SilverStorm
Zakorzenienie

GG do SilverStorm

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Troch mnie uspokoi豉 Mo瞠 zaryzykuj i kt鏎ego dnia potraktuj w這sy oliw z oliwek

evcia, witaj
The less they know
Stary 2009-09-10, 20:32   #150
dymka
Zakorzenienie

Cytat:
Hej

Cytat:
Troch mnie uspokoi豉 Mo瞠 zaryzykuj i kt鏎ego dnia potraktuj w這sy oliw z oliwek

evcia, witaj
Te mam raczej przet逝szczaj帷 si sk鏎 g這wy, myj w這sy co 2 dni, a olejowanie nie zmusza mnie do cz瘰tszego mycia. Daj olej na w這sy nie na skalp. Cho za chwilk na這輳 na g這w olejek Himalaya - pisz, 瞠 na skalp te, to spr鏏uj
Poza tym mo瞠 to tak jak z oliwk Hipp na bu嬈e - u mnie wr璚z reguluje prac gruczo堯w 這jowych. Tak czy siak spr鏏uj koniecznie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.