Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-12, 14:15   #1
substalica
Przyczajenie

Question

czerwony baleyage

witam serdeczniechcialabym zrobic sobie czerwony baleyage poniewaz farbowalam dosc dlugi czas farba ciemna czekolada z pallet (ostatnie farbowanie to rowniez ciemna czekolada ale z garniera) dowiedzialam sie iz kolor czerwony nie bedzie sie "trzymal" i moze nie byc efektow poniewaz farby z pallet maja silikon ktory bardzo wnika we wlosie;(czy jest to prawda?czy musze z nich naprawde zrezygnowac?prosze o w miare szybko odpowiedz dziekuje z gory i serdeczni epozdrawiami przepaszam za wszelakie błędy
substalica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:29   #2
patrycja350
Zadomowienie

Dot.: czerwony baleyage

Tez mam ciemne włosy i wpadłam na ten pomysł z czerwonym..
Farby sklepowe są metaliczne.. I niestety bez rozjaśniania raczej sie nie obędzie... Mam wlosy pofarbowane na czekolade tylko ze w salonie wiec na moich wlosach trzeba było zrobic dość lekkie rozjasnianie... Przy tych farbach sklepowych czasem jest tak że bardzo cięzko je ruszyć rozjasniaczem nawet na najsilniejszej wodzie.. Fakt faktem moj czerwony kolor odświeżam co 2 tyg,bo mam na spodzie czerwone pasemka...

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:34   #3
substalica
Przyczajenie

od przeszło roku uzywam tej farby z pallett;(bylam dzisiaj u fryzjerki i powiedziala mi ze istnieje taka mozliwosc ze kolor nie moze chwycic;(wiec sama nie wiem czy warto "ryzykowac"
Stary 2009-08-12, 15:55   #4
lipcowa87
Zadomowienie

GG do lipcowa87

Cytat:
Napisane przez substalica Pokaż wiadomość
od przeszło roku uzywam tej farby z pallett;(bylam dzisiaj u fryzjerki i powiedziala mi ze istnieje taka mozliwosc ze kolor nie moze chwycic;(wiec sama nie wiem czy warto "ryzykowac"
Ja też farbowałam dość długo włosy farbą palette, dokładnie tym samym kolorem co Ty - ciemna czekolada. Po około roku farbowania tą farbą też przyszło mi do głowy, żeby zrobić sobie czerwone pasemka. Fryzjerka długo rozjaśniała mi włosy, a i tak rozjaśniły się nierówno. Czerwona farba nałożona na pasemka wyglądała ładnie przez pierwsze parę myć, potem został mi jakiś pomarańczowo-różowy kolor, nie mający nic wspólnego z czerwienią. Ostatecznie zamalowałam wszystko z powrotem na ciemną czekoladę :\
Więc myślę, że jednak nie warto ryzykować, szkoda włosów i pieniędzy. Tym bardziej, że ze zmianą koloru po farbowaniu palette podobno bardzo często są problemy.
lipcowa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 16:15   #5
patrycja350
Zadomowienie

Zgadzam się z tym Jestem fryzjerką i taka operacja trwala u mnie 5h... nie polecam bo kruszą mi się włosy nie miłosiernie ;/

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 17:56   #6
substalica
Przyczajenie

serdecznie dziekuje za udzielone odpowiedzi rozjasnily moje wszystkie watpliwoscipozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości