Pomocy !!! W這sy po rozja郾iaczu - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-13, 13:32   #1
darking
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Pomocy !!! W這sy po rozja郾iaczu

Witam ! Mam bardzo powazny problem... minaowicie... w ye wakacje zamarzyl mi sie blond... pofarbowalam wlosy rozjasniaczem ( z sredniego brazu) wyszedl mi kolor rozowo pomaranczowy... pomalowalam je na burgund i wyszedl kolor krwisto czerwony... potraktowalam je kolejnym rozjasniaczem. Pomalowalam wloski farba i nie bylo najgorzej chociaz wlosy byly bardzo suche i zniszczone... niektore wloski wypadly przy samej skorze i zaczely odrastac takie malutkie. Po jakims czasie kolor mi sie znudzil i pofarbowalam je na bordowo. Pozniej na braz,po jakims czasie na czarno... Pozniej znow zamarzyl mi sie blond i nalozylam 2 rozjasniacze... po tym drugim wlosy zaczely mi wypadac garsciami... . Boje sie nawet ich rozczesac... Wlosy z tylu glowy sa jeszcze takie "w miare " ale te na czubku glowy mam dlugosci 5 cm ... wyglada to strasznie nie wspominajac juz o ich kolorze... teraz rzadko wychodze z domu,a jak juz wyjde to z taka szeroka opaska,aby nie bylo tego widac. Dziewczyny blagam pomozcie !!!! Za miesiac zaczynam studia i musze wygladac chociaz w miare jak czlowiek !! Co zrobic,aby te wlosy szybko odrosly?? Odzyly?? Co mam robic?? Wiem,ze te moje farbowania to najwieksza glupotya,ale czlowiek dopiero madry po szkodzie... doradzcie mi cos..
Stary 2009-08-13, 14:07   #2
biedronka91
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 162
Dot.: Pomocy !!! W這sy po rozja郾iaczu

Z tego co piszesz, to stan musi by fatalny. W徠pi, czy pomog tutaj maski, od篡wki. Ja bym po prostu radykalnie sci窸a w這sy, bo w徠pi, czy jaki specyfik potrafi je odbudowa. No i wtedy od篡wia, od篡wia i jeszcze raz od篡wia. I da sobie spok鎩 z rozja郾iaczami i farbami, przynajmniej na jaki czas.
Stary 2009-08-13, 14:07   #3
wadercia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575
GG do wadercia

Zeczywiscie, glupota jak nic. Wybacz, ale ja bedac w 2 gimnazjum wiedzialam ze NIE WOLNO tak dyrastycznie wlosow rozjasniac! I robilam to powoli i stopniowo. Hm.. Przede wszystkim, czemu po tym pierwszym eni udanym nie poszlas do fryzjera? Z reszta te cale farbowanie pewnie i tak Ci wyszlo drozej niz jedna porzadna wizyta. No coz. Teraz bym dala im zyc wlasnym zyciem. Kupila Maseczke Waxa ( http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730 ) tu masz watek o niej. Zakupila profesjolany szampon no i podciela te zniszczne wlosy. Wiecej sie zrobic nei da. No chyba ze masz ochote dalej je katowac to mozesz isc i podczepic sztuczne, albo w ogole kupic peruke

wymieni

wadercia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-13, 14:19   #4
batkab
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 499

Jak mo積a co takiego zafundowa w這som ?
Szybko to mo積a tylko w這sy zniszczy, a nie zregenerowa
Teraz pozostaje ci jedno sensowne wyj軼ie-軼i望 zniszczone w這sy. 畝dna maska, 瘸dne zabiegi fryzjerskie w tym przypadku nie pomog.

Zamiast lamentowa bierz si za solidne czytanie w徠k闚 o zniszczonych i wypadaj帷ych w這sach.
batkab jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-13, 18:55   #5
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Ale narozrabialas z wlosami.Musisz wycieniowac na calych wlosach zniszczone farbowaniem.I regenerowac dobre s odzywki Wax,Gloria.....
Tabletki skrzypowita do lykania.I co jakis czas chodzic do fryzjera na regeneracje.Po czasie przemaluj na sw鐱 naturalny odcien.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 09:23   #6
darking
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dziewczyny nie moge wycieniowac wlosow,poniewaz one na czubku glowy maja dlugosc 5-10 cm,a z tylu glowy sa normalne. Musze zrobic cos,aby za miesiac wygladac w miare jak czlowiek. Pomozcie !
Stary 2009-08-14, 10:12   #7
astra85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 811

moze jakas fajna krociotka fryzurka?wtedy wloski odzyja troszke,pozbedziesz sie zniszczen. po takim traktowaniu nalezy sie cieszyc ,ze Ci wlosy calkiem niewypad造.jest watek o sposobach na przyspieszenie porostu wlosow i watek o pielegnacji i walce o poekne wlosy takze polecam przeczytac bo jeste tam duzo cennych rad
astra85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 11:04   #8
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

W ci庵u miesi帷a nie jeste w stanie uporz康kowa w這s闚. Najlepszym wyj軼iem faktycznie b璠zie kr鏒kie 軼i璚ie w這s闚, wtedy te po豉mane z czubka g這wy nie b璠 si tak odznacza.

Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 12:27   #9
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 408

szczerze - ogoli na zapa趾

odrosn 郵iczne i zdrowe

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 12:58   #10
Moccari
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 345

o maaatko my郵a豉m 瞠 ja mam najbardziej zniszczone w這ski na wiza簑
nigdy przenigdy w 篡ciu nie u篡豉bym rozja郾iacza SAMA mimo 瞠 od urodzenia jestem blondynk, po za tym 2 razy z rz璠u?

z tego co piszesz wykruszy造 Ci si na g鏎ze a d馧 jest w miar ok, ja mam te z wierzchu okropne siano ale nie 5cm wi璚 normalnie stopniuj w這ski.

znalaz豉m tego typu fryzurki, poszukaj jakiej odpowiadaj帷ej Twojemu gustowi. tylko nie 軼inaj si sama i czytaj w徠ki o regeneracji ale te o sposobach na szybszy porost, podejrzewam 瞠 i te biedne cebulki potrzebuj jakiego kopa. szampony i od篡wki kupuj nie w marketach a porz康ne w sklepach fryzjerskich, warto przeznaczy te 20z wi璚ej (zamiast kupi kolejny rozja郾iacz)

trzymam kciuki!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg cool short hairstyle.jpg (25,2 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Short layered hairstyle.jpg (14,1 KB, 37 za豉dowa)

Moccari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 13:05   #11
wadercia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 575
GG do wadercia

Cytat:
Napisane przez darking Poka wiadomo嗆
Dziewczyny nie moge wycieniowac wlosow,poniewaz one na czubku glowy maja dlugosc 5-10 cm,a z tylu glowy sa normalne. Musze zrobic cos,aby za miesiac wygladac w miare jak czlowiek. Pomozcie !
Mysle ze wszystkei tu pizemy Ci dobre rady i wszystko co bylo mozliwe zostalo napisane. Nie wiem czego jeszcze oczekujesz... Ja bym najzwyczajniej w swiecie wybrala sie do fryzjera, a nie czekala az na forum ktos cos napisze. Znajdz dobrego polecanego fryzjera i idz do niego, napewno poradzi Ci to samo co my wszystkie.

wymieni

wadercia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 14:26   #12
karolka1980-80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 848

Nie widz innego wyj軼ia ni 軼i望 si na kr鏒ko
karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-14, 15:23   #13
karolynka90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 532

Cytat:
Napisane przez karolka1980-80 Poka wiadomo嗆
Nie widz innego wyj軼ia ni 軼i望 si na kr鏒ko
ja rowniez.

szczerze mowiac naprawde sie dziwie, ze wlosy Ci nie wypadly
Stary 2009-08-14, 16:39   #14
Gosiaczek z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

tylko radykalne "ciach"pomo瞠 Ci wygl康a jak cz這wiek ja ostatnio zafarbowa豉m na ciemny lodowy blond i po kilku myciach kolor "spra" si niemi這siernie (farba nak豉dana na prawie bia貫 w這sy) na okropnie brzydki kolor kupi豉m farb rozja郾iaj帷 i ko鎍闚ki niestety si ci庵n窸y jak guma, stwierdzi豉m ,瞠 nie ma co m璚zy si ze zniszczonymi w這sami-posz豉m do fryzjera i teraz mam kr鏒kie,ale w miar zdrowe w這sy. A teraz tylko od篡wianie, nawil瘸nie -zaopatrzy豉m si w WAX i herbala tego turkusowego i zero cudowania ze zmian koloru-bed farbowa tylko odrosty Ale decyzja nale篡 do Ciebie
to wszystko czego pragn
by si kobiet poczu.
Gosiaczek z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.