Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-13, 16:52   #1
obcy na Wenus
Przyczajenie

Pomożecie? odpowiednie kosmetyk

Hymm, witam. Chciałem prosić o parę rad. Od paru lat czesze się (prawie) tak: http://1416andcounting.files.wordpre...ard_ulliel.jpg

wczoraj znalazłem to zdjęcie. I jestem zazdrosny. Nie umiem ułożyć moich kudłów w takie pasma - tu są wyszczególnione i ułożone w chaotyczny sposób. Mogłybyście polecić mi jakiś produkt, by osiągnąć podobny efekt? Oraz jak się nim posługiwać, używać na włosy suche, wilgotne... itd.
Liczę, że podzielicie się ze mną wiedzą.

PS Wiem, że to babskie forum, troche czuję się nie swojo, ale w google macie wysoki ranking, a nie sądzę, żebym gdzieś znalazł lepsze rady niż tu
obcy na Wenus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:42   #2
elunia060208
Przyczajenie

Dot.: Pomożecie? odpowiednie kosmetyk

Polecam gumę np.joanny , na suche włosy malutko!,ważne żeby nie przesadzić z ilością, rozetrzeć w palcach i nanieść na te części które chcesz podkreślić?, podnieść?,np na końcówki
zrób to niedbale, później delikatnie popraw. Mój mąż uzywa jej i jest zadowolony, długo się trzyma na włosach, a co do sposobu to musisz popróbować, dojść do wprawy! Życzę powodzenia!
i
elunia060208 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 13:41   #3
ChiyoChan
Raczkowanie

GG do ChiyoChan Wyślij wiadomość przez MSN do ChiyoChan

Jest jeszcze taka pasta L'oreala, w okrągłym niebieskim pudełku z białą nakrętką. Też do użycia na suche włosy, a od gumy Joanny jest trochę bardziej elastyczna,
ChiyoChan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 20:24   #4
wb18
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez obcy na Wenus Pokaż wiadomość
Hymm, witam. Chciałem prosić o parę rad. Od paru lat czesze się (prawie) tak: http://1416andcounting.files.wordpre...ard_ulliel.jpg

wczoraj znalazłem to zdjęcie. I jestem zazdrosny. Nie umiem ułożyć moich kudłów w takie pasma - tu są wyszczególnione i ułożone w chaotyczny sposób. Mogłybyście polecić mi jakiś produkt, by osiągnąć podobny efekt? Oraz jak się nim posługiwać, używać na włosy suche, wilgotne... itd.
Liczę, że podzielicie się ze mną wiedzą.

PS Wiem, że to babskie forum, troche czuję się nie swojo, ale w google macie wysoki ranking, a nie sądzę, żebym gdzieś znalazł lepsze rady niż tu
produkty joanny.guma wosk rozetrzyj w dloniach i ukladaj na suchych wlosach
wb18 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości