Certyfikaty... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-16, 15:13   #31
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7
Dot.: Certyfikaty...

W celach archiwalnych, do użytku kancelarii prawnej.
Oto co widać na allegro po zalogowaniu się:
zlosliwiec jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:26   #32
byliczka
Zakorzenienie

Ja przepraszam że się wtrącam, ale jako że wpisy zostały określone mianem głupich i nudnych, co niejako jest również zniesławieniem chciałam bym aby p. Nail Style wskazała w którym miejscu wątku następuje oczernienie jej firmy?
Bo ja oczernianie firmy rozumiem jako pisanie o niej że jest zła, niedobra, źle szkoli, właściciel tudzież właścicielka ma brzydką fryzurę i w ogóle jest fe.
A temat toczy się w okół certyfikatów do kupienia na allegro, nie trzeba być prof. dr hab. żeby wiedzieć że w paznokciowym światku kursy korespondencyjne spotykają się z mało entuzjastyczną reakcją.
Pointując wypowiedź chciałam zaznaczyć, że użytkownic Nail Style zarzuca Moderatorowi nieumiejętność czytania KK, jak w takim razie należy nazwać interpretację Nail Style w przypadku tego wątku, w momencie kiedy ani raz nie została wymieniona nazwa firmy, w ani jednym poście nie ma słów, które godziły by w jej dobre imię a na dodatek link już dawno przestał działać?
Jako że jedna z użytkowniczek, niejaka anick88 jest prawniczką, zapewne coś niebawem uradzi.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-02-16 o 15:27
byliczka jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:36   #33
Nail Style
BAN stały

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja przepraszam że się wtrącam, ale jako że wpisy zostały określone mianem głupich i nudnych, co niejako jest również zniesławieniem chciałam bym aby p. Nail Style wskazała w którym miejscu wątku następuje oczernienie jej firmy?
Bo ja oczernianie firmy rozumiem jako pisanie o niej że jest zła, niedobra, źle szkoli, właściciel tudzież właścicielka ma brzydką fryzurę i w ogóle jest fe.
A temat toczy się w okół certyfikatów do kupienia na allegro, nie trzeba być prof. dr hab. żeby wiedzieć że w paznokciowym światku kursy korespondencyjne spotykają się z mało entuzjastyczną reakcją.
Pointując wypowiedź chciałam zaznaczyć, że użytkownic Nail Style zarzuca Moderatorowi nieumiejętność czytania KK, jak w takim razie należy nazwać interpretację Nail Style w przypadku tego wątku, w momencie kiedy ani raz nie została wymieniona nazwa firmy, w ani jednym poście nie ma słów, które godziły by w jej dobre imię a na dodatek link już dawno przestał działać?
Jako że jedna z użytkowniczek, niejaka anick88 jest prawniczką, zapewne coś niebawem uradzi.
proszę proszę... jedna z nudnych dziewczyn, które nie mają co innego do roboty - przemówiła... nie wiesz że wyśmiewanie się z czegoś - a w tym przypadku - z aukcji a co za tym idzie - firmy jest karane. kontaktowałam się z prawnikiem - ponieważ te forum jest obserwowane od kilku dni przez prawnika, jak i kilka moich kursantek, które uczestniczyły w szkoleniach stacjonarnych jak i korespondencyjnych, powiadomiła odpowiednie osoby o niszczeniu dobrego mienia firmy.

nie bede się odwoływać do "waszych" prawniczek - bo takie fora sa dla osób znudzonych życiem, nie zajmujących się własnymi problemami i dla dziewczynek... nie mam czasu na tego typu bzdury - jednak nie pozwolę, by ktokolwiek oczerniał to, nad czym pracowało się kilka lat, po 24 godziny na dobę. Poza tym korupcja jest wszedzie...
Posiadam własny kontat z prawnikiem. Sprawa na pewno zostanie zgłoszona do odpowiedniego organu. Dokumentację przesle na wskazany adres.
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:39   #34
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nail Style Pokaż wiadomość
proszę proszę... jedna z nudnych dziewczyn, które nie mają co innego do roboty - przemówiła... nie wiesz że wyśmiewanie się z czegoś - a w tym przypadku - z aukcji a co za tym idzie - firmy jest karane. kontaktowałam się z prawnikiem - ponieważ te forum jest obserwowane od kilku dni przez prawnika, jak i kilka moich kursantek, które uczestniczyły w szkoleniach stacjonarnych jak i korespondencyjnych, powiadomiła odpowiednie osoby o niszczeniu dobrego mienia firmy.

nie bede się odwoływać do "waszych" prawniczek - bo takie fora sa dla osób znudzonych życiem, nie zajmujących się własnymi problemami i dla dziewczynek... nie mam czasu na tego typu bzdury - jednak nie pozwolę, by ktokolwiek oczerniał to, nad czym pracowało się kilka lat, po 24 godziny na dobę. Poza tym korupcja jest wszedzie...
Posiadam własny kontat z prawnikiem. Sprawa na pewno zostanie zgłoszona do odpowiedniego organu. Dokumentację przesle na wskazany adres.
Proszę kontunuuj, na obecną chwilę jesteś w tym wątku jedyną osobą, którą można posądzić o zniesławienie. Rozumiem że patrzysz na świat przez różowe okularki, ale zejdź na ziemię, sądy mają większe problemy niż sądzenie kogoś za oczernianie, które nawet nie ma pokrycia w rzeczywistości.
Stary 2010-02-16, 15:45   #35
Nail Style
BAN stały

dowód? mam wydrukowane wasze opinie - rzekome ... jedna powiedziała, druga dodała i wyszło z tego coś niemożliwego. sjkoro uważasz że sądy nie mają czasu - to się mylisz. 3 lata temu ktoś pożałował, że podobne rzeczy wypisywała na forum. i nie kpij sobie z braku czasu w sądach - bo na wszystko znajduje się czas. na pewno na ukaranie osób, które bezkarnie kpią z aukcji, z ceny, z firmy.
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:49   #36
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
ponieważ te forum jest obserwowane od kilku dni przez prawnika,
Najpierw to się Kochana naucz pisać, To forum, a nie TE forum.
Cytat:
o niszczeniu dobrego mienia firmy.
A które macie mienie złe ?
Cytat:
nie mam czasu na tego typu bzdury - jednak nie pozwolę, by ktokolwiek oczerniał to, nad czym pracowało się kilka lat, po 24 godziny na dobę. Poza tym korupcja jest wszedzie...
A światem rządzi masoneria, hej !
Cytat:
Posiadam własny kontat z prawnikiem.
Dobrze, że nie masz obcego kontaktu

A teraz, nieznudzona i ciężko pracująca niedziewczynko, zakoduj sobie w swojej małej główce, że nikt Ciebie tu nie pomówił, ani nie oczernił, ani nie znieważył, i choćbyś obeszła tysiąc prawników na swoich nóżkach to nic od nich nie uzyskasz. Obiecuję.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2010-02-16, 15:55   #37
byliczka
Zakorzenienie

Rozumiem że proszenie po raz któryś o wskazanie rzekomego pomówienia przekracza Twoje umiejętności. Cóż. Jak będziesz mieć dowody- wskaż, a wtedy porozmawiamy.
PS. Rok temu napisałam negatywną opinię o reebokach bo mi się rozkleiły... czekam na pozew sądowy. Chryste na ile oni mnie pozwą.. boje się.

Aaaa. Tożto wszakże słynny kurs przedłużania paznokci http://www.nailstyle.pdg.pl/index.html
Skoro już jesteś i możesz odpowiadać na pytania: Po obejrzeniu Twojej galerii, tzn galerii kursantek na stronie, chciała bym się dowiedzieć, czym te biedne dziewczyny zasłużyły sobie, żeby płacąc ciężko zarobione pieniądze uczyły się w firmie Nail Style sadzenia za przeproszeniem kup na tipsach, niejednokrodtnie popękanych? Czy to jest to dobre imię firmy w które my godzimy?
Zastanów się najpierw nad tym jak wyglądają oferowane przez Ciebie usługi a później miej pretensje do innych. Każdy mógł wyrazić opinię na ten temat, ponieważ opublikowałaś prace w internecie i powinnaś się z tym liczyć.
Tyle w temacie.

I jeszcze coś w temacie Pani Agnieszko:
Jeśli oferujesz kurs przedłużania za 8 zł na allegro, to niech on przynajmniej będzie porządny i niech zawiera prawdziwe informacje, tutaj przedstawiam opis zaczerpnięty z Pani aukcji:

Dodatkowo:
Zdjęcia moich kursantek, które uczą się na kursach stacjonarnych wykonywania wzorków. Przypomnę tylko, że to zdjęcia amatorek J jednak są niesamowite. To tylko dowodzi na to iż jesteśmy dobrze prosperującą firmą, dobrze nauczamy. (Zdjęcia które przedstawiają prace kursanetk są jedynie potwierdzeniem braku jakichkolwiek umiejętności instruktorskich)

Troszkę teori, gdzie wyjaśniam najczęstsze problemy stylistek, jak i dziewczyn początkujących. (Jak można wyjaśnić problemy w stylizacji które popełniają inni kiedy samemu nie ma się o tym bladego pojęcia?)

Dodatkowo znajdziesz na płycie jak krok po kroku założyć paznokcie żelowe na paznokciu naturalnym !!! Tylko my uczymy zakładania żeli na naturalnym paznokciu nie niszcząc przy tym ani dłoni, ani ładnego wizerunku efektu końcowego. (Jak zakładanie paznokci może niszczyć DŁONIE i czym jest wizerunek efektu końcowego)

Ściaganie tipsów – gipsówo zrobić krok po kroku, ażeby umiejętnie ściągnąć tipsy żelowe, nie niszcząc przy tym płytki paznokciowej? (Co to gipsówo?)

Odpowiedź znajdziesz u nas J

Jak dobrze przymocować tipsa – jaki rozmiar dobrać i jak przyklejać.

Skrócony kurs na stylistę paznokci

Wtapianie kwiatków cyrkonami hologramów.

Zdobie paznokci krok po kroku – jaki lakier nałożyć – jak rozetrzeć, czego użyć, jak trzymać…

Co potrzebujemy do akrylu i kilka porad ode mnie

I tak dalej i tak dalej. Dla profesjonalisty jeden wielki bełkot.
Nie zdziwie się jeśli któraś z dziewczyn zarząda zwrotu pieniędzy za udzielanie nieprawidłowych informacji.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-02-16 o 16:08
byliczka jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:16   #38
Nail Style
BAN stały

dziecko - tak się składa - że każdy w tym forum jest niegrzeczny, smarkaty i nieubłagalnie nudny
i nie pouczaj mnie jak mam pisać...
dowodem tylko waszej głupoty jest forum, które jest bezuzyteczne i jak najbardziej złośliwe. To wszystko obserwuje kancelaria - króra postanowiła podjąć się zachowaniu dziecinnego i niesmacznego w stosunku co do ludzi, którzy ciężko pracują.
życze wam, miłośnikom cudzej nudy, abyście kiedyś żałowali kradzieży czyjejś ciężkiej pracy.
Zresztą same dzieci chyba wchodza na te forum...

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

smarkulo - jestem facetem.
po drugie - nasze aukcje są jedyne.
po trzecie - nasze aukcje są w 120% zgodne z opisem

jesli nie musisz odrobić lekcji - to idx na podwórko i pobaw się z koleżanka z sasiedztwa - z 8 latką.

mam dosyć twoich obelg. całość zostaje wysłane do prokuratury okręgowej w katowicach. dam ci dziecinko znać kiedy oddam dokumentację.
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:27   #39
byliczka
Zakorzenienie

Hahaha, czyli w tym momencie mam zakaz wypowiadania opini o publicznym fakcie tak? Mam zabronione krytykować coś co w moim mniemaniu jest niezgodne z prawdą? Interesujące. A myślałam że istnieje coś takiego jak wolność słowa. Z niecierpliwością czekam na informacje. Chętnie stanę z PANEM twarzą w twarz. Małe pieski najgłośniej szczekają.
Fakt- aukcje są jedyne- jedyny taki bubel na allegro. Jest się czym chwalić.
Pozdrawiam.

PS. W kierunku mojej osoby padły obelgi które bardzo prosto mogę wskazac:
1. Smarkula
2. jedna z nudnych dziewczyn, które nie mają co innego do roboty
3. dowodem tylko waszej głupoty jest forum, które jest bezuzyteczne i jak najbardziej złośliwe.
4. jesli nie musisz odrobić lekcji - to idx na podwórko i pobaw się z koleżanka z sasiedztwa - z 8 latką.
Są to wypowiedzi nacechowane w stosunku do mnie pejoratywnie i jak najbardziej skłaniają ku temu, ażeby wystąpic o publiczne przeprosimy z tytułu zniesławienia.

Ja również w tej kwestii skontaktuje się w odpowiednimi osobami, i w przeciwieństwie do pana- ja nie straszę i nie blefuję. Byc może liczył Pan na to że trafi na gówniarę, która przestraszy się chocby jednego słowa traktującego o odpowiedzialności karnej czy też cywilnej, ale grubo się Pan rozczaruje. Pana zachowanie jest nie tyle straszne co żenujące. Rzuca Pan hasełkami o obserwowaniu forum przez kancelarię prawną, że zostaną złożone dokumenty. Litości. Po 1 poście widac że nie ma Pan zielonego pojęcia o czym Pan w ogóle pisze. Zobaczymy czy za kilka dni będzie Pan równo obstawał przy swoim, IP mam, adres firmy mam, proszę się spodziewac w najbliższym czasie stosownego powiadomienia.

I jeszcze proszę bardzo co mogę dodac po kontakcie ze znajomym prawnikiem:

Art. 213. § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy.

§ 2. Nie popełnia przestępstwa określonego w art. 212 § 1 lub 2, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut służący obronie społecznie uzasadnionego interesu; jeżeli zarzut dotyczy życia prywatnego lub rodzinnego, dowód prawdy może być przeprowadzony tylko wtedy, gdy zarzut ma zapobiec niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia człowieka albo demoralizacji małoletniego.

"albowiem wszelkie zarzuty dotycza stawki, a nie firmy. w waszych wypowiedziach ani razu nie pada nazwa firmy, link do aukcji jest nieaktywny, co wiecej posluzyl za przyklad na poparcie tezy "za 80zl mozna zostac instruktorem paznokci"

rozmowa dotyczy stawki takze w dalszej czesci.
co wiecej, zyjemy w panstwie demokratycznym, kazdy ma prawo wypowiedziec sie o tym czy dana firma jest wg niego kompetentna czy tez nie.
nikt nie wspomnial o kradziezy badz naduzyciu prawa przez dana firme.."

Aha i jeszcze jedno, całe życie myślałam że mówi się NIEUBŁAGANIE a nie nieubłagalnie.. Cóż. Smarkule uczą się całe życie.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-02-16 o 16:47
byliczka jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:40   #40
anick88
Wtajemniczenie

radzilabym opanawac emocje.
na samym wstepie chcialabym delikatnie zwrocic uwage, ze twoj nick jest reklama
reklama na tym portalu jest platna
daje to mozliwosc nalozenia tak zwnaego "bana" na osobe, ktora narusza prawo, reklamujac sie bez pozwolenia i oplaty na portalu ,ktory tego zakazuje.

jedyna osoba, ktora tutaj kogos obrasza, jestes ty droga uzytkowniczko.
gdybys radzila sie jakiegokolwiek prawnika , na samym wstepie powiedzialby ci, abys nie pisala na tym forum ani slowo i spokojnie zlozyla pozew do sadu
o tym nie pomyslalas prawda?
niestety tak jest. poniewaz to co piszesz w tym momencie jest swietna karta przetargowa w sadzie.

w sadzie w ktorym tej sprawy nie wygrasz.
to, ze znalalas przepis w kodeksie karnym o niczym nie swiadczy
trzeb ago jeszcze przeczytac ze zrozumieniem i skonczyc studia prawnicze, aby moc go w nalezyty sposob wykorzystac.
dodatkowo proponuje wczytac sie w nastepne artykuly.
a dokladniej w art.213

dodatkowo - strona aukcji wygasla.
w watku nie pada nazwa firmy
jest to sucha dywagacja na temat niskich kosztow szkolenia
nikt nie mowi o tym, ze ta jakze wspaniala firma dopuscila sie kradziezy, plagiatu, oszustwa, zlamania prawa
dziewczeta sa zaskoczone niskim kosztem szkolenia, nota bene adekwatnym do swiadczonych usług.

nie wiem czemu ma sluzyc to straszenie.. a wlasciwie wiem.
jesli wydaje ci sie, ze spowoduje to darmowa reklame oraz nagle zainteresowanie uslagmi oraz kursem
zapewniam, ze bedzie mialo do skutek odwrotny.

aa, w polsce nie ma precedensu, cos ci sie pomylilo, wiec przytaczanie sprawy sprzed 3 lat nie ma zadnego znaczenia. ciesze sie, ze tak bylo kilka lat temu

skonczmy ten temat, bo on nie ma sensu.
zebys kogo straszyc, to najpierw trzeba wiedziec o czym sie pisze.

Cytat:
dziecko - tak się składa - że każdy w tym forum jest niegrzeczny, smarkaty i nieubłagalnie nudny
dowodem tylko waszej głupoty jest forum, które jest bezuzyteczne i jak najbardziej złośliwe. To wszystko obserwuje kancelaria - króra postanowiła podjąć się zachowaniu dziecinnego i niesmacznego w stosunku co do ludzi, którzy ciężko pracują.
życze wam, miłośnikom cudzej nudy, abyście kiedyś żałowali kradzieży czyjejś ciężkiej pracy.
poucznie kogos jest karane??hmm... przykre. spoleczenstwo analfabetow nam rosnie w takim razie.
kancelaria obserwuje glupoty i zlosliwosci? i chce pozywac za glupote?.. a poprosze kolejny artykul
czyli jednak kancelaria bedzie dziecinna i niesmaczna (bo tak wynika z twojej wypowiedzi)- pierwszy raz slysze o takiej kancelarii - zazwyczaj adwokaci to powazni i dorosli ludzie.
ja jestem milosnikiem cudzej nudy- sama nie mam czasu na swoja, wiec miluje cudza ;]

no posadzenie o kradziez czyjejs pracy jest akurat karalne.
czy ktos ci cos ukradl? - mozesz go pozwac.

jesli chodzi o dzieci - wlasnie widze i mowiac szczerze bardzo pretensjonalny jest styl twojego pisania.

jesli chodzi o zlosia - radze miec na uwadze reklame w nicku

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
- z aukcji a co za tym idzie - firmy jest karane. kontaktowałam się z prawnikiem
pan/pani sie zdecyduje co do plci
anick88 jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:41   #41
Nail Style
BAN stały

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Hahaha, czyli w tym momencie mam zakaz wypowiadania opini o publicznym fakcie tak? Mam zabronione krytykować coś co w moim mniemaniu jest niezgodne z prawdą? Interesujące. A myślałam że istnieje coś takiego jak wolność słowa. Z niecierpliwością czekam na informacje. Chętnie stanę z PANEM twarzą w twarz. Małe pieski najgłośniej szczekają.
Fakt- aukcje są jedyne- jedyny taki bubel na allegro. Jest się czym chwalić.
Pozdrawiam.

PS. W kierunku mojej osoby padły obelgi które bardzo prosto mogę wskazac:
1. Smarkula
2. jedna z nudnych dziewczyn, które nie mają co innego do roboty
3. dowodem tylko waszej głupoty jest forum, które jest bezuzyteczne i jak najbardziej złośliwe.
4. jesli nie musisz odrobić lekcji - to idx na podwórko i pobaw się z koleżanka z sasiedztwa - z 8 latką.

Ja również w tej kwestii skontaktuje się w odpowiednimi osobami, i w przeciwieństwie do pana- ja nie straszę i nie blefuję. Byc może liczył Pan na to że trafi na gówniarę, która przestraszy się chocby jednego słowa traktującego o odpowiedzialności karnej czy też cywilnej, ale grubo się Pan rozczaruje. Pana zachowanie jest nie tyle straszne co żenujące. Rzuca Pan hasełkami o obserwowaniu forum przez kancelarię prawną, że zostaną złożone dokumenty. Litości. Po 1 poście widac że nie ma Pan zielonego pojęcia o czym Pan w ogóle pisze. Zobaczymy czy za kilka dni będzie Pan równo obstawał przy swoim, IP mam, adres firmy mam, proszę się spodziewac w najbliższym czasie stosownego powiadomienia.
dziecko nie ma wolności słowa - za to mozna otrzymać niezły wyrok...
po drugie - to nie obelgi a szczera prawda chcesz pogadac - zadzwoń.
co do faktu na kogo trafiłam - sama siebie okresliłaś g... więc skoro nalegasz
czekam z niecierpliwością na twoje "powiadomienie"
ps. o czym chcesz mnie powiadomić? zastraszasz? masz adres firmy? zastraszaj no dalej
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:45   #42
anick88
Wtajemniczenie

przepraszam bardzo, ale poniewaz zrobilo sie nieprzyjemnie, byliczka jest zastraszana proponuje interwencje moderatorow - w tym celu zglaszam post do moderacji.

obawiam sie, ze jesli nie powstrzyma pan/pani emocji moze sie to zle skonczyc dla pana/pani
wolnosc slowa w Polsce mamy - prosze sprawdzic definicje prawna slowa wolnosc
niektore slowa w jezyku potocznym roznia sie znaczeniowo od jezyka prawnego/prawniczego.

i prosze nia narac uzytkowniczki na koszty telefoniczne.
anick88 jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:47   #43
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

smarkulo - jestem facetem.
po drugie - nasze aukcje są jedyne.
po trzecie - nasze aukcje są w 120% zgodne z opisem

jesli nie musisz odrobić lekcji - to idx na podwórko i pobaw się z koleżanka z sasiedztwa - z 8 latką.

mam dosyć twoich obelg. całość zostaje wysłane do prokuratury okręgowej w katowicach. dam ci dziecinko znać kiedy oddam dokumentację.
buahahahahahahahahahahaha hahaaaaaa......
No poswiecilam swoj cenny czas na przeczytanie watku w calosci i.. na poczatku napisze, ze mam 30 lat (nie jestem smarkula), stylizacja paznokci zajmuje sie od lat 3 i w zyciu takich bzdur jakie pisze Nail Style nie widzialam!! Kazdy ma prawo do wyrazania wlasnej opinii i do dyskusji na tematy, ktore go bluwersuja-mnie tez draznia tematy kursow korespondencyjnych, chwilowek lub na plytach dvd - co by to bylo, gdyby w ten sposob firmy takie jak panska proponowaly takie kursy stomatologom,chirurgom plastycznym, tatuazystom, piercingowcom (sorka za nazwe) i calej masie innych osob, ktorych zawody , niekoniecznie te wyuczone, , polegaja na ingerencji w cialo ludzkie??!! Ja rozumie, ze panska firma nastawila sie na duza ilosc wyuczonych (a raczej niedouczonych)pseudostyli stek i na szybki zarobek, niz na swtorzenie osrodka, o ktorym min. na Wizazu pisano by, ze jest jednym z najelpszych w Polsce i polecano by go nowym dziewczynom, ktore chca zaistniec w swiecie stylizacji paznokci!!
dlaczego zadna z szanujacych sie firm typu SPN (chociaz osobiscie za ta firma nie przepadam), PB, SF, IBD itd nie wprowadzily do swojej ofert takich kursow??!! Bo zalezy im na tym, aby przyszle stylistki nie partolily roboty a o ich produktach mowiono jak najlepiej!!
p.s. a tak na koniec to w tym co pan pisze jest troche przerostu formy nad trescia!

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2010-02-16 o 16:48
sunniva2007 jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:47   #44
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
co do faktu na kogo trafiłam - sama siebie okresliłaś g... więc skoro nalegasz
Nie ma to jak zmienić płeć, i co chwilę powtarzać, że jest się facetem.
Złosiu, wnioskujemy o bana. Ci ludzie są psychiczni, mają rozdwojenie jaźni (nie wiedzą czy są kobietą czy mężczyzną), a reklama na Wizażu jest płatna.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:51   #45
byliczka
Zakorzenienie

To jak mam się zwracac? Pan Pani? Ono?
Pogubiłam się.

Dziękuje Ci An za prawniczą interwencję, jednakże dla Onego jesteś jedynie "nieubłagalnie" nudną osobą, która pomimo studiowania prawa i medycyny nie ma w życiu nic ciekawszego do robienia.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-02-16 o 16:53
byliczka jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:53   #46
Nail Style
BAN stały

czyli nowicjuszka - bo ja od 6 profesjonalnie zajmuję się stylizacją ,a od 2 - mistrzostwem. nie zmienia to faktu iż jesteśmy urażeni zachowaniem i obelgami w stosunku co do naszej firmy. nie chce mi się czytać twoich głupot ... śmiechu warta jesteś. żegnam . jak pisałem wczesniej - sprawa trafi na właściwy tor. mpoderator podał adres - w najbliższym czasie otrzyma kopie dokumentacji złożonej w odpowiedniej instytucji.
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:54   #47
mmagda1988
Raczkowanie

Drogi\a Nail Style żadna szanująca się i profesjonalna firma nie pozwoliła by sobie na pyskówki. Prostackie epitety jakie zawierają Państwa wypowiedzi świadczą jedynie o braku jakiejkolwiek klasy. Niestety ale nadinterpretacja pewnych treści oraz brak autokrycytyzmu nie prowadzi do niczego dobrego a w Państwa przypadku niestety do samopogrążenia
i mówię tu tylko o zachowaniu firmy w sytuacji krytyki potencjalnych klientów.Skuteczna antyreklama .
mmagda1988 jest offline  
Stary 2010-02-16, 16:57   #48
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
czyli nowicjuszka - bo ja od 6 profesjonalnie zajmuję się stylizacją ,a od 2 - mistrzostwem. nie zmienia to faktu iż jesteśmy urażeni zachowaniem i obelgami w stosunku co do naszej firmy. nie chce mi się czytać twoich głupot ... śmiechu warta jesteś. żegnam . jak pisałem wczesniej - sprawa trafi na właściwy tor. mpoderator podał adres - w najbliższym czasie otrzyma kopie dokumentacji złożonej w odpowiedniej instytucji.
dlugosc okresu , w ktorym zajmujesz sie stylizacja i mistrzostwami nie swiadczy o tym, w jaki sposob te prace wykonujesz..wiec akurat okres 6 lat nie robi na mnie wrazenia...
sunniva2007 jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:00   #49
anick88
Wtajemniczenie

wiesz byli to jest smieszne.
nie wiem jaki prawnik przyjmie taka sprawe - chyba, tak jak pan/pani napisala/napisal - nudny dziecinny i zlosliwy.
niezrozumienie tematu winika z braku wiedzy i elementarnych podstaw wyksztalcenia.
mam powazny problem ze zrozumieniem tresci zawartych w wypowiedziach tego uzytkownika
albowiem uzycie kilku "trudnych" wyrazow oraz skomplikowanej skladni, nie zawsze prowadzi do podwyzszenia zawartosci merytorycznej calosci wypowiedzi - czesciej wrecz przeciwnie,

a jak tak tak - ja sie nudze. jak na kretynke przystalo ide odreagowac te dwa kretynskie kierunki, bo przeciez trzeba byc kretynka zeby siedziec na tym nudnym i bezwrtosciowym forum.

zegnam was, pfr!! ;P
anick88 jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:01   #50
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
I niestety tym wpisem pogrążył Pan/i swoją wiarygodnośc. Jeśli istotnie zajmował/a by się Pan/i mistrzostwami, to znany/a był/a by pan/i w paznokciowym światku na równi z Divą, Kajką, Alutką, Frutą, Asią Rozwadowską, Ania Gębalą Papież, Kornelią, Anią Otkińską i wieloma innymi mistrzyniami znanymi szerszej publiczności z for tego typu a zwłaszcza z www.swiatkosmetyki.com
Niestety na każde wypowiedziene tudzież napisane słowo warto miec pokrycie. Jeśli nie ma się pojęcia w danym temacie, a handluje się jedynie pseudokursami to można sobie różne rzeczy wyimaginowac. Nawet że jest się mistrzynią.

Ja praktyki mam nie wiele ponad rok, a paznokcie, które widnieją na Państwa stronie oscylują wokoło mojego poziomu sprzed ok 2 lat Czyli wtedy kiedy zajmowałam się łopatologią stosowaną Jak widac czasem więcej nie oznacza lepiej.

Dyskusja na obecnym poziomie stała się jałowa i w temacie wszystko zostało wyjaśnione.
Wszystko co chciałam napisac napisałam, więc idę pocieszyc załamaną An, biedna styrała się na 2 kierunkach i jeszcze ją obrażają.

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2010-02-16 o 17:05
byliczka jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:02   #51
anick88
Wtajemniczenie

to nie jest moderator..
nawet tyle trudu sobie nie zadałoś? (nie wiem w jakim rodzaju sie zwracac... )

obelg w dalszym ciagu nie widze.. ale widac jakas niebywala kancelaria adwokacka sie dopatrzyla.. wow!
anick88 jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:04   #52
Nail Style
BAN stały

życzę aby te wasze forum dalej prosperowało tak jak teraz dużo "młodzieży"
jak by ktoś chciał porozmawiać z dyrektorem placówki szkoleniowej - zapraszam macie rację - poniżam się tylko odpisując.... miłego dnia.
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:09   #53
anick88
Wtajemniczenie

do mlodziezy dawno sie juz nie zaliczam
aczkolwiek schlebia mi takie podejscie
mlodosc to fantastyczne zjawisko, a do czasow licealnych chetnie bym wrocila.

kim jest dyrektor PLACOWKI szkoleniowej?? dokladniej kogo masz na mysli
nie teraz to mi rece opadly..

aa ujmujacy jest tez fakt, ze latwiej ominac milczeniem uwagi prawne osoby kompetentnej w tym temacie.
bezpieczniej prawnikow nie atakowac.
widzisz byl - na wstepie trzeba bylo pisac, ze jestes studentka prawa. nie byloby problemu
anick88 jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:15   #54
mmagda1988
Raczkowanie

Anick88 no Ty to przecież gówniarka jesteś a że kompetentna i wykształcona to nie pogadasz
mmagda1988 jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:17   #55
anick88
Wtajemniczenie

oczywiscie, ze tak!
ja bylam zlotym dzieckiem
i mam 16 lat, co nie jest tajemnica
anick88 jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:31   #56
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Nie ma to jak ciekawa lektura przy frytkach

Skopiuję sobie chyba treść tego wątku i prześlę mojemu wykładowcy prawa karnego - będzie miał chłopina kolejny rarytasik na zajecia

A co Wy się dziewczyny tak dziwicie odnośnie płci? Medycyna potrafi zdziałać cuda w tym zakresie.

I tak jeszcze na marginesie - mistrzostwo? Ale w czym?

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Aaaa, jeszcze jedno. Rozumiem, że jeśli zakupię takowy 'kurs' i się mnie zwyczajnie nie spodobie i se trzasnem kometnarz do aukcji, że jest be to także zostanę pozwana o zniesławienie? Tu już będzie dowód, że zniesławiam tę konkretną firmę.

Strach się bać!

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline  
Stary 2010-02-16, 17:32   #57
Nail Style
BAN stały

tematem pierwszego wpisu - buło wyśmianie sprzedaży firmy, która oferuje sprzedaż szkoleń korespondencyjnych- jako szkoleniowiec - a teraz już o frytkach piszecie... nieźle
Nail Style jest offline  
Stary 2010-02-16, 18:00   #58
chubka
Rozeznanie

GG do chubka

Cytat:
tematem pierwszego wpisu - buło wyśmianie sprzedaży firmy, która oferuje sprzedaż szkoleń korespondencyjnych- jako szkoleniowiec - a teraz już o frytkach piszecie... nieźle
podobno wypowiadanie się na tym forum jest poniżaniem siebie
Stary 2010-02-16, 18:09   #59
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Proszę o pismo z podaniem konkretnych obelg pod adresem Pańskiej firmy, bo ja takich nie widzę. Widzę jedynie niskiej kultury wypowiedzi i próby zastraszenia.

Blokuję konto. Wątek zamykam. Czekam na pismo.
zlosliwiec jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości