Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-08-12, 08:52   #31
szukam_czegos_dlasiebie
BAN stały

Dot.: Tabletki na piękne włosy, skórę i paznokcie. Które wybrać? POMOCY!

Cytat:
Napisane przez tatiana_dab Pokaż wiadomość
Sporo jest tych tabletek na zdrowe włosy i paznokcie. Kilka z nich stosowałam, np. CP, Skrzypowitę. Koleżanka poleciła mi tabletki Solgar - formuła Włosy, Skóra, Paznokcie. Zamówiłam je przez internet, najlepszą cenę według mnie miała apteka Prima24, paczka przyszła szybko i mogłam zacząć kurację. Najpierw brałam po jednej tabletce, bo trochę przestraszyła mnie ich wielkość, myślałam, że ich nie przełknę ale nie było źle i po 2 tygodniach zaczęłam brać po dwie tabletki. Najlepsze efekty widziałam na włosach, dużo baby hair, dosłowny wysyp. Paznokcie też fajnie urosły i wydaje mi się, że są trochę twardsze niż były wcześniej. Zostało mi jeszcze kilka tabletek, i chyba zrobię sobie kolejne zamówienie, może trafię na jakąś promocję, bo w tej mojej aptece robią je dość często.
też tam zamawiałam i szybko przyszła mi paczka!
szukam_czegos_dlasiebie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości