~ Makijaż Futurystyczny - VideoStep ~ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-18, 22:05   #1
bukowina
Raczkowanie

~ Makijaż Futurystyczny - VideoStep ~

Zapraszam do obejrzenia mojego skromnego filmiku: Makijaż Futurystyczny krok po kroku

Część 1
Część 2

Filmik jest już stary; jego 1 część już od dawna żyła sobie na YouTubie... Ale dopiero dziś po wielu miesiącach dodałam wreszcie 2-gą część. Dlatego dopiero teraz tutaj prezentuję całość, wykorzystując przy tym okazję, by pokazać się na dawno już nie odwiedzanym przeze mnie dziale wizażu.

Film z tak wymyślnym makijażem stworzyłam w wielkiej frustracji... tj. w odpowiedzi na ciągłe, złośliwe komentarze czytelniczek snobki.pl i zeberki.pl, że niby wszystkie moje tamtejsze zdjęcia makijaży to jeden wielki photoshop... Ależ oczywiście, że tak! PS to moja prawa ręka! Ja po prostu stanowczo oddzielam te dwie dziedziny od siebie: makijaż w realu i makijaż fotograficzny.

I wiem, że do wykończenia brzegów tego geometrycznego makijażu powinnam była użyć plastra, by znacznie ułatwić sobie pracę. Ale ja właśnie chciałam udowodnić, jakże precyzyjnie posługuję się pędzlami. Piszę to wszystko oczywiście autoironicznie, bo wiem, że w staranności tego makijażu są wielkie braki (zwłaszcza w obrysie oka eyelinerem – żenada!). Ale miała być to przede wszystkim wesoła zabawa na temat makijażu. Może i Was przez chwilę zabawią te filmiki?...

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f 03.jpg (59,1 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 04.jpg (77,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 01.jpg (49,3 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f 02.jpg (61,0 KB, 185 załadowań)
bukowina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:48   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa
Dot.: ~ Makijaż Futurystyczny - VideoStep ~

Trzeba miec twarda d... eby wystawiac makijaze na takich portalach, bo chamstwa,prostactwa i zazdrosci roznym nieudacznikom nie brakuje. Wiem, bo czytalam komentarze do Twoich makijazy. czesto odmóżdzajaca lektura.

Mejkap mi sie bardzo poodba, starannosc rzeczywiscie kuleje lekko - bardzo lekko-...ale cienie pieknie przechodza przez siebie....zazdraszczam ...i pomysl niezy...ze tesz sama na to niewpadlam. Szkoda, ze nima Ciebie tu czesciej.
Ishikawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:48   #3
Lemirka
Zakorzenienie

Jak się ciesze, że jesteś moglabyś sie częściej pokazywać. Twoje makijaże zawsze mi sie podobały.
Na prawdę przejmowałaś się tymi komentarzami? Jak Ciebie już nie było to nagle wszyscy tam tęsknili - teraz jeżdżą po Kotosu.
jak to mówi moja mama - olej wszystko ciepłym moczem

Liczę na to że nie znikniesz
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 01:23   #4
Candy Killer
Zakorzenienie

ja to uwazam ze te obrazajace i wypisujace bzdury to tak na prawde nic nie potrafia w tej dziedzinie i zazdrosne sa...nie ma co sie nimi przejmowac bo szkoda naszych nerwow:P

jaaa Cie podziwiam ze zrobilas taki makijaz bez plasterkow i jak na takie warunki to on jest bardzo dokladny

Fajnie ze wrocilaas

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:41   #5
alice86
Wtajemniczenie

Fajnie znów Cię widzieć Bukowinko
Na ostatnim zdjęciu widać jak ten makijaż ślicznie sie mieni i jakie ładne przejścia Ci wyszły przy jednoczesnym zachowaniu ostrości górnych granic.
Ktoś powiedział, że Ty malować nie umiesz? hahaha Widocznie się nie znają i ZAZDROSZCZĄ - w ten bardzo brzydki sposób...
Fajny step Jak kiedyś będę miała taką fazę i wenę na zabawy makijażowe to popróbuję z geometrią na oku
Stary 2009-08-19, 12:50   #6
Dzindzej
Zakorzenienie

Post Dot.: ~ Makijaż Futurystyczny - VideoStep ~

Super! Naprawdę podoba mi się.

Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:14   #7
karolka1980-80
Zakorzenienie

Makijaż ładny, obejrzałam filmiki i bardzo mi się podobały, po nich widać ile musiałaś się napracować by stworzyc takie cudo

karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:22   #8
oLLeM
Zakorzenienie

Zawsze Mnie się podobały Twoje makijaże i podobają nadal Takie piękne cuda tworzysz na oczkach , zazdroszczę talentu
oLLeM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:39   #9
maraqjowa
Zadomowienie

Tak jak dziewczyny uważam, że zupełnie niepotrzebnie niektóre idiotyczne komentarze brałaś do siebie. Bywałam i na snobce i na zeberce i generalnie nie widziałam ani jednej pracy ocenionej przez wszystkich pozytywnie, a poziom większości wypowiedzi na tych portalach jest żenująco niski. Zazdrosne beztalencia, którym jedyne co w życiu wychodzi, to sączenie jadu. Zniknęłaś to nagle wszystkie zatęskniły, a teraz wyżywają się na Katosu (która moim zdaniem jest szalenie zdolna!). Ucha do góry, to co prezentujesz zawsze trzyma poziom w przeciwieństwie do ich wypowiedzi i ja i tak Cię podziwiam. Zarówno za Twoje prace jak i za odwagę A ten makijaż, jak i wiele które widziałam są po prostu żywym dowodem na to, że masz w łapce coś, czego one nigdy nie miały: talent Gratuluję i idę ochłonąć, bo wrażenie jeszcze mnie trzyma...
maraqjowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:47   #10
Tyris
Rozeznanie

Pieknosci bukowinko! Masz wielki talent! Z lezka w oku zagladam na twoje propozycje makijazowe na innych portalach.
Tyris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 15:15   #11
sylwia532
Zakorzenienie

ja przegladalam Twoje makijaze na owych portalach i coz stwierdzilam ze przez niektore komentarze przemawia zazdrosc i zawisc

jezeli nie uzywalas zadnych plastrow itp.i to jest dzielo pedzli to jestem pod wrazeniem!!!!
piekne kolory i plynne przejscia
bywaj u nas czesciej!!!
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:53   #12
sabbatha
Zakorzenienie

uoo jak ja lubię twoje makijaże

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
maki

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości