Przemiana z dziewczynki w kobietę.... pomóżcie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-20, 09:00   #1
JossStone
Zakorzenienie

Przemiana z dziewczynki w kobietę.... pomóżcie ;)

cześć załozyłam ten wątek ponieważ od pewngo czasu nie czuję się najlepiej ze swoim stylem, który w sumie żadnym stylem nie jets, tylko pomieszaniem wszystkim rzeczy jakie mi się podobały :/ opiera soę to głównie na jeansach, adidasach i koszulkach/bluzach z motywanie z kreskówek, różnokolorowych etc. ale znajdują sie tak też np.duże ilości bluzek z dekoldem, buty w stylu pin up girls, jakieś sukienki, ciuchy w stylu etnicznym itp itd...a na dodatek słucham jazzu i metalu więc jak widać pomieszanie konkretne ale mimo tych wszytskich sukienek, butów itp czuje się mało kobieca....
jak mogę zmienić swój styl? co pasowałoby do mojej figury? i jak myślicie co bardziej poasuje do mojego wyglądu? i jeszcze co z włosami? jak widać na zdj kiedyś miałam rude (farbowane), teraz brązowe... zostawić kolor czy zmienić? moze obciąć? z góry ślicznie Wam dziękuje za wszelkie porady
S6303930 (Small).jpg

S6304360 (Small).jpg

S6304858 (Small).jpg

S6301808 (Small).jpg

S6301091 (Small).jpg

Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat.
M. Bulhakov

Moje życiowe motto: Karma is a bitch. So am I!

Wymienię lakiery Essie!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post50778991
JossStone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:47   #2
eloania
Zadomowienie

Dot.: Przemiana z dziewczynki w kobietę.... pomóżcie ;)

moim zdaniem dobrze by Ci zrobilo zapuszczenie wloskow na troche dluzsze zastanow siem nad tym.
a co do koloru to jak wybierzesz sie do fryzjera to zapytaj o jakas rade co do koloru, aczkolwiek mysle ze jakis ciekawy odcien brazu bylby okej;]

co do ciuchow, to po pierwsze zrezygnuj z kreskowkowych koszulek;]
Stary 2009-08-20, 11:37   #3
ReSpect
Przyczajenie

Rzeczywiście mogłabyś trochę zapuścić włosy, ale myśle,że ładnie by ci było w odrobinę pocieniowanej, skośnej grzywce, które są teraz bardzo modne i wg mnie wygląda się w nich nieco dojrzalej niż w zwykłej prostej.
Zgadzam się z tym, abyś zrezygnowała z kreskówkowych koszulek;]]
Pzdr.
ReSpect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:40   #4
serduszkoiz
Zadomowienie

mnie sie podobasz na zdjeciu nr 2 P
poza tym brak makijazu........ zeby poczuc sie bardziej jak to okreslsz kobieco warto by podkreslic co nie co
kolor naturalnie pasujacy i narzucajacy sie to cieply braz , ale tak sie zastanawiam ze moze miodowy braz tez by sie nadal,

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:32   #5
roxi:*
Wtajemniczenie

Zacznę od włosów. Pasuje do ciebie brąz, wiec przy nim bym została. Podoba mi się ten odcień z 3 zdjęcia tego, na którym jesteś w różowej bluzce (swoja drogą bardzo ładnej). Włosy ścięłabym przed ramiona ze skośną grzywką (dodaje zdjęcie).

Makijażu mocnego nie potrzebujesz. Masz ładna cerę na początek wystarczy pomadka, błyszczyk i tusz do rzęs.

W ubiorze postaw na uniwersalna klasykę. Proste rzeczy nigdy nie wychodzą z mody. Mogą to być jednokolorowe topy, bokserki (BEZ NADRUKÓW), bluzki koszulowe, proste ciemne dżinsy, do tego balerinki albo buty na słupku. Z dodatkami możesz poszaleć.

I na koniec SZEROKI UŚMIECH.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img13355.fryzury-srednie.267372.jpg (37,3 KB, 113 załadowań)
roxi:* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:52   #6
adorably
Rozeznanie

ja myślę,że żeby wyglądać bardziej kobieco powinnaś zapuszczać włoski, malować się i kupić sobie jakieś ładne kolczyki i bransoletki, jakąś fajną biżuterię. może być kolorowa, ale nie jakaś infantylna np. z misiami czy czymś takim bo chcesz wyglądać kobieco kup sobie czarny tusz do rzęs, jakiś delikatny błyszczyk, do tego puder rozświetlający na policzki ( ja mam z essence, jest świetny!) i na początek myślę,że wystarczy.
P.S. uwielbiam Joss Stone

adorably jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 16:16   #7
JossStone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
moim zdaniem dobrze by Ci zrobilo zapuszczenie wloskow na troche dluzsze zastanow siem nad tym.
a co do koloru to jak wybierzesz sie do fryzjera to zapytaj o jakas rade co do koloru, aczkolwiek mysle ze jakis ciekawy odcien brazu bylby okej;]

co do ciuchow, to po pierwsze zrezygnuj z kreskowkowych koszulek;]
Cytat:
Napisane przez ReSpect Pokaż wiadomość
Rzeczywiście mogłabyś trochę zapuścić włosy, ale myśle,że ładnie by ci było w odrobinę pocieniowanej, skośnej grzywce, które są teraz bardzo modne i wg mnie wygląda się w nich nieco dojrzalej niż w zwykłej prostej.
Zgadzam się z tym, abyś zrezygnowała z kreskówkowych koszulek;]]
Pzdr.
zrezygnuję na pewno
Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
mnie sie podobasz na zdjeciu nr 2 P
poza tym brak makijazu........ zeby poczuc sie bardziej jak to okreslsz kobieco warto by podkreslic co nie co
kolor naturalnie pasujacy i narzucajacy sie to cieply braz , ale tak sie zastanawiam ze moze miodowy braz tez by sie nadal,
Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Zacznę od włosów. Pasuje do ciebie brąz, wiec przy nim bym została. Podoba mi się ten odcień z 3 zdjęcia tego, na którym jesteś w różowej bluzce (swoja drogą bardzo ładnej). Włosy ścięłabym przed ramiona ze skośną grzywką (dodaje zdjęcie).

Makijażu mocnego nie potrzebujesz. Masz ładna cerę na początek wystarczy pomadka, błyszczyk i tusz do rzęs.

W ubiorze postaw na uniwersalna klasykę. Proste rzeczy nigdy nie wychodzą z mody. Mogą to być jednokolorowe topy, bokserki (BEZ NADRUKÓW), bluzki koszulowe, proste ciemne dżinsy, do tego balerinki albo buty na słupku. Z dodatkami możesz poszaleć.

I na koniec SZEROKI UŚMIECH.
odcień ze zdjęcia nr 3 to mój obecny odcień włosów (p.s. bluzka kupiona w orsay'u gdybyś chciała wiedzieć ) co do grzywki to właśnie idę w tym kierunku
ehh makijaż jakoś mi się nie podoba wizja robienia go codziennie... i jakoś siebie nie widzę z makijażem za bardzo ( nawet mój teżet powiedział, że wyglądam jak inna osoba z makijażem :P) ale chyba się poświęcę troszeczkę

Cytat:
Napisane przez adorably Pokaż wiadomość
ja myślę,że żeby wyglądać bardziej kobieco powinnaś zapuszczać włoski, malować się i kupić sobie jakieś ładne kolczyki i bransoletki, jakąś fajną biżuterię. może być kolorowa, ale nie jakaś infantylna np. z misiami czy czymś takim bo chcesz wyglądać kobieco kup sobie czarny tusz do rzęs, jakiś delikatny błyszczyk, do tego puder rozświetlający na policzki ( ja mam z essence, jest świetny!) i na początek myślę,że wystarczy.
P.S. uwielbiam Joss Stone
muszę podziękować swojemu teżetowi jeszcze raz za to, ze kupił mi zestaw biżuteri, bo teraz się przyda na co dzień

dziękuję za rady

M. Bulhakov

Wymienię lakiery Essie!
Stary 2009-08-22, 21:45   #8
All_that_jazz
Zakorzenienie

[QUOTE=JossStone;13811052]cześć załozyłam ten wątek ponieważ od pewngo czasu nie czuję się najlepiej ze swoim stylem, który w sumie żadnym stylem nie jets, tylko pomieszaniem wszystkim rzeczy jakie mi się podobały [QUOTE=JossStone;13811052]
No nie dziwię ci się. To nie styl tylko totalny bałagan

Co do tego co pasuje do twojej figury: Nie mam pojęcia.
Na żadnym ze zdjęć nie widać całej twojej sylwetki, nie stoisz prosto w jakimś dopasowanym ubraniu.Na jednym zdjęciu jesteś przygarbiona i widok na biust z lotu ptaka więc trudno realnie ocenić jego wielkość i kształt, na drugim nogi w jakiejś dziwnej pozie więc też trudno określić kształt i długość.
Ze zdjęć widać,że nosisz ubrania niedopasowane do twojej sylwetki, bezkształtna sukienka, za krótka bluza.Zmierz się metrem krawieckim i kupuj rzeczy w swoim rzeczywistym rozmiarze, a nie dlatego ,że ci się podobają na wieszakach ale są ciut za duże albo ciut za małe.
Lubisz różne style? To rób różne stylizacje ale może nie w obrębie jednego stroju- przecież przemieszanie motocyklistki np. ze stylem boho może dobrze wyglądać tylko wtedy gdy zrobi je ktoś kto ma sporą wiedzę o obu stylach i spore wyczucie smaku- bo można połączyć np.skórzaną kurtkę z eteryczną sukienką ale nie każdą z każdą i nie na każdej sylwetce będzie to dobrze wyglądać.Nie da się wyglądać jednocześnie jak punk i metalówa.Poznaj swój typ kolorystyczny i do niego dobierz garderobę, farby do koloryzacji włosów i kolory makijażu.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:13   #9
gosiulag2
Przyczajenie

Dobrze by było gdybyś zapuściła sobie włosy i je wyprostowała, bo masz lekko falowane z tego co widze - zawsze możesz poeksperymentować z grzywką - albo ją zaczesz na bok, albo do tyłu i zobaczysz jak wyglądasz Co do makijażu to wiadomo, że musiałabyś spędzić nad nim troche czasu ale to nic strasznego odrobina tuszu, lekko podkreślone usta nie zaszkodzą a mogą pomóc Co do ubioru - fakt faktem musisz sama wybrać, które ubrania będą dla Ciebie najlepsze, ale jesteś jeszcze młoda i moim zdaniem dopiero z czasem odkryjesz jakie ciuchy najlepiej do Ciebie pasują
gosiulag2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:11   #10
eloania
Zadomowienie

do makijazu napewno sie przyzwyczaisz z czasem, na poczatek polecam tusz do rzes ewentualnie kredke czarna do oczu, roz do policzkow... no i puder do twarzy ewentualnie podklad... moze to tak strasznie brzmi jak sie nigdy nie robilo makijazu na codzien, ale troche wprawy i codzienny makijaz bedzie Ci zajmowal do 10-15min;]

musisz przetestowac jak bedziesz wygladac jak uzyjesz taich kosmetykow, fajnie by bylo jakbys nam pokazala jakies zdjecie w makijazu, moze by sie udalo cos wiecej doradzic;]

i popieram ze dluzsze wloski wyprostowane moglyby calkiem niezle wygladac, tylko pamietaj ze prostownica znacza zniszczone wloski niestety eh... ale mysle ze prostownica moglaby tu byc dobra inwestycja jesli jeszcze nie masz;]
Stary 2010-08-18, 08:59   #11
JossStone
Zakorzenienie

blond czy czern?

hej wszystkim dzisiaj po poludniu mam zamiar kupic farbe do wlosow, ale jestem niezdecydowana co do koloru. Moj naturalny kolor jest widoczny na pierwszym zdjeciu - taki troche sprany braz :P Na drugim zdjeciu mialam wlosy koloru czekolady, opinie na temat tego koloru byly podzielone
Chcialabym sprobowac czegos nowego na glowie, moze jakies pomysly? Zastanawialam sie nad zafasrbowaniem na czarno (ale nie wiem czy to nie "przytloczy" mojej twarzy) lub na blond - oczywiscie jakis ciemny blond, lub miodowy blond, ale boje sie ze nie pasuje to do rysow mojej twarzy.
z gory dzieki

M. Bulhakov

Wymienię lakiery Essie!
Stary 2010-08-18, 09:37   #12
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: blond czy czern?

ojjjjj czarny napewno nie ! wybierz jakis jasny kolor
Stary 2010-08-18, 09:39   #13
Hekate_
Raczkowanie

GG do Hekate_

Z blondem sama nie kombinuj - włosy trzeba najpierw rozjaśnić, a bądźmy szczerzy nie każdy umie sobie z tym poradzić... Takie "drastyczne" zmiany polecam osobą, ktore farbują włosy już xx lat i naprawdę wiedzą co robią. Uważam, że w naturalnym kolorze było Ci ładnie, może pomyśl o kolorku zbiżonym do tego odcieniu ? Ah pomyśl jeszcze o innym ścięcu włosów - mam wrażenie, iż to nie bardzo ci pasuję. Czarnw włosy pasowałałyby mi u Ciebie gdybyś miała krótsze włosy...
Hekate_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 09:43   #14
JossStone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hekate_ Pokaż wiadomość
Z blondem sama nie kombinuj - włosy trzeba najpierw rozjaśnić, a bądźmy szczerzy nie każdy umie sobie z tym poradzić... Takie "drastyczne" zmiany polecam osobą, ktore farbują włosy już xx lat i naprawdę wiedzą co robią. Uważam, że w naturalnym kolorze było Ci ładnie, może pomyśl o kolorku zbiżonym do tego odcieniu ? Ah pomyśl jeszcze o innym ścięcu włosów - mam wrażenie, iż to nie bardzo ci pasuję. Czarnw włosy pasowałałyby mi u Ciebie gdybyś miała krótsze włosy...
wlosy mam teraz troche inaczej sciete - niestety nie mam aktualnego zdjecia, a aparat nie dziala :/ no i mam troche dluzsze wlosy

M. Bulhakov

Wymienię lakiery Essie!
Stary 2010-08-18, 17:29   #15
lalalabamba
Wtajemniczenie

A moim zdaniem blond i czerń to dwa skrajne kolory i mało kto (a może nikt?) wyglądałby równie dobrze zarówno w pierwszym, jak i w drugim.
Tez uważam, że powinnaś trzymać się swojego koloru, ewentualnie delikatnie go modyfikować.
Ja bym polecała wizyte u dobrego fryzjera, który umiejętnie nałoży farbę i doradzi odcień, żeby pasował zarówno do karnacji, oczu, jak i do twojego naturalnego koloru, bo i od niego zależy przyszły efekt.
lalalabamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:10   #16
Shazzer
Zadomowienie

Ja bym nie stawiała ani na czarny, ani na blond. Ładnie wyglądasz na obu zdjeciach, ale moim zdaniem w pierwszym kolorze Ci ładniej, tak jak już ktoś pisał - możesz poszukać koloru zbliżonego do tego z pierwszego zdj.
Stary 2010-08-18, 22:30   #17
Hekate_
Raczkowanie

GG do Hekate_

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
A moim zdaniem blond i czerń to dwa skrajne kolory i mało kto (a może nikt?) wyglądałby równie dobrze zarówno w pierwszym, jak i w drugim.
Tez uważam, że powinnaś trzymać się swojego koloru, ewentualnie delikatnie go modyfikować.
Ja bym polecała wizyte u dobrego fryzjera, który umiejętnie nałoży farbę i doradzi odcień, żeby pasował zarówno do karnacji, oczu, jak i do twojego naturalnego koloru, bo i od niego zależy przyszły efekt.

Hmm miałam i blond i czerń i (podobno) oba mi pasowaly - i czułam się o w nich dobrze. Więc myślę, iż to już zależy od typu urody. Farbuję włosy od 8 lat i nie wyobrażam sobie mieć ten sam kolor np pół roku - dla mnie to już coś "dziwnego"
Hekate_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości