Masa瞠r G這wy ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-02-05, 11:33   #31
suchaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 684
Dot.: Masa瞠r G這wy !

jest jeszcze wersja takiego masa瞠ra z wibracjami rewelacja!
a co do porostu w這s闚 to ca趾iem mo磧iwe, bo je瞠li zadbamy o sk鏎 g這wy to i w這sy b璠 szybciej ros造
Stary 2011-02-05, 14:02   #32
Fluy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do Fluy

W徠pie, 瞠by jako znacznie szybciej ros造 po masa瞠rku. Wi璚ej dla przyjemno軼i ni dla zdrowia. ;p
Fluy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-05, 14:32   #33
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez suchaa Poka wiadomo嗆
a co do porostu w這s闚 to ca趾iem mo磧iwe, bo je瞠li zadbamy o sk鏎 g這wy to i w這sy b璠 szybciej ros造
takiego to nie widzia豉m
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-05, 17:23   #34
partytura
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 220

Cytat:
Napisane przez suchaa Poka wiadomo嗆
Hmm zastanawiam si czy kiedy nie mia豉m do czynienia z czym takim gdy zwiedza豉m allegro Swoj drog ciekawe jak si sprawa ma z kosztami takiego cudaka hehe
partytura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 22:26   #35
Kamillusia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Kupi豉m dzi na "allegro" elektryczny masa瞠r z wibracjami , koszt to nie ca貫 20 z plus koszta przesy趾i, mam nadzieje 瞠 nie b璠 瘸這wa . Mo瞠 mniej si namacham r瘯ami - to dla wygody mojej i dla osoby kt鏎a od czasu do czasu mo瞠 zechce mi masowa tym czy wibruj帷ym.
G堯wny m鎩 cel to odpr篹enie bo uwielbiam gdy mi kto robi co z w這sami to pewnie spodoba mi si .
Moje w這sy s d逝gie ale nie nadaj si na rozpuszczanie , jest ich nie za wiele a co gorsze s bardzo cienkie .
Wypadaj gar軼iami a bardziej i s 豉mliwe, mam nadzieje 瞠 zaczyna mi rosn望 bardziej mocne i od篡wione ,no i przestane je 軼i庵a gar軼iami z poduszki i dywanu . Moja sk鏎a na g這wie jest blada ,lekarka m闚i 瞠 w takich zaleca masa瞠 sk鏎y g這wy ,ale nie dla mnie, niestety z powodu 瞠 ma cienkie i 豉mliwe w這sy nie zaleca tego robi bo s zbyt delikatne i tra je mog uszkadza ich struktur , wiec kolo si zamkn窸o i chyba pozosta ten masa瞠r . U mnie do嗆 dziwny przypadek bo paznokcie mam w dobrym stanie i d逝gie ,a w這sy to szkoda gada.

Dam wam zna jak dostane to cude鎥o jakie doznania i po jakim czasie napisze czy w這sy przesta造 wypada oraz czy co si z nimi poprawi這 .

Pozdrawiam
Kamillusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-10, 23:22   #36
sugar_free
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Posiadam taki masa瞠r, ale wychwala go pod niebiosa nie b璠. Stosowa豉m go przy okazji kuracji placent Mil Mil, uwa瘸m jednak 瞠 taki ma造 druciak nie zast徙i porz康nego masa簑 skalpu palcami. R璚e mam d逝gie wi璚 masa g這wy nie przyprawia mnie o zakwasy, za to przy masa瞠rze robi豉m takie akrobacje, 瞠 ho ho po 5 minutach mia豉m dosy.
Stary 2011-02-11, 18:05   #37
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Napisane przez sugar_free Poka wiadomo嗆
Posiadam taki masa瞠r, ale wychwala go pod niebiosa nie b璠. Stosowa豉m go przy okazji kuracji placent Mil Mil, uwa瘸m jednak 瞠 taki ma造 druciak nie zast徙i porz康nego masa簑 skalpu palcami. R璚e mam d逝gie wi璚 masa g這wy nie przyprawia mnie o zakwasy, za to przy masa瞠rze robi豉m takie akrobacje, 瞠 ho ho po 5 minutach mia豉m dosy.
bo to najfajniej gdy kto nas masuje
kitkulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-12, 08:32   #38
Anastazja1921
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
bo to najfajniej gdy kto nas masuje
Wczoraj by豉m u fryzjera i jestem w czarnej otch豉ni. Masakra!!!!! Strach wyj嗆 na ulic. Na szcz窷cie mam masa瞠r i w豉郾ie masuj sobie g堯wk. Do tej pory u篡wa豉m go sporadaczynie, a mimo to ,w這sy faktycznie jako szybko mi ros造. Zatem do dzie豉, odezw si niebawem. Pozdrowienia
Anastazja1921 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-12, 13:06   #39
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anastazja1921 Poka wiadomo嗆
Wczoraj by豉m u fryzjera i jestem w czarnej otch豉ni. Masakra!!!!! Strach wyj嗆 na ulic. Na szcz窷cie mam masa瞠r i w豉郾ie masuj sobie g堯wk. Do tej pory u篡wa豉m go sporadaczynie, a mimo to ,w這sy faktycznie jako szybko mi ros造. Zatem do dzie豉, odezw si niebawem. Pozdrowienia
No to trzymam kciuki za dalszy porost i za przyjemno嗆 z masa瞠m zwi您an A czarna otch豉 czasem wydaje si taka czarna po zmianie koloru czy drastycznym ci璚iu, ale okazuje si z czasem wcale nie by taka czarna, wi璚 uszy do g鏎y
Stary 2011-03-09, 14:45   #40
taszita
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 287
Wpisy w blogu: 1

Kupi豉m sobie taki masa瞠r w豉郾ie z allegro. Paczka dosz豉 do mnie wczoraj - i te go wykorzysta豉m.
Uczucie super na pewno o wiele g喚bsze by這by przy u篡ciu obcej r瘯i
A co do wp造wu masa瞠ra na szybszy porost to nie wiem ale szczerze w to wierz! Z tak my郵 go kupi豉m.
Masuj sk鏎 g這wy od 2 tygodni po 15 minut i znudzi豉 mi si ta metoda (za m璚z帷a), masa瞠r pi瘯nie wyr璚za mnie z tej 禦udnej czynno軼i
Mniej r璚e bol - no i tak si zastanawiam czy b璠zie tak samo dzia豉 jak masa r瘯ami???
Mam nadziej, 瞠 tak.......
d逝go嗆 w這s闚 - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
m鎩 kolor -pi瘯ny mysi
20.12.2011 r., podci璚ie ko鎍闚ek 3 cm
taszita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 18:27   #41
partytura
Zadomowienie

Taszita 3mam kciuki za dalsze post瘼y
Zdaje si, 瞠 w poprzednim tyg. masa瞠ry by造 w netto, a ja przegapi豉m grrr...Mam za to pokrzyw i chyba zaczn j pi Z uwagi na 造sienie androgenowe pi豉m wierzbownic (ma w豉軼iwo軼i antyandrogene), ale ostatnio mam du穎 suchsz sk鏎 i j odstawiam, wi璚 mo瞠 造kn sobie za ten czas pokrzywy, bo kupi豉m j z wierzbonk i czeka豉 na swoj kolej
Mog Ci pozazdro軼i konsekwencji Ja nie cierpi r瘯oma we w這sach grzeba, bo mam je naprawd rzadkie..Dlatego szukam masa瞠ra
Stary 2011-03-09, 23:04   #42
dem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
Napisane przez Kamillusia Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dzi na "allegro" elektryczny masa瞠r z wibracjami , koszt to nie ca貫 20 z plus koszta przesy趾i, mam nadzieje 瞠 nie b璠 瘸這wa . Mo瞠 mniej si namacham r瘯ami - to dla wygody mojej i dla osoby kt鏎a od czasu do czasu mo瞠 zechce mi masowa tym czy wibruj帷ym.
G堯wny m鎩 cel to odpr篹enie bo uwielbiam gdy mi kto robi co z w這sami to pewnie spodoba mi si .
Moje w這sy s d逝gie ale nie nadaj si na rozpuszczanie , jest ich nie za wiele a co gorsze s bardzo cienkie .
Wypadaj gar軼iami a bardziej i s 豉mliwe, mam nadzieje 瞠 zaczyna mi rosn望 bardziej mocne i od篡wione ,no i przestane je 軼i庵a gar軼iami z poduszki i dywanu . Moja sk鏎a na g這wie jest blada ,lekarka m闚i 瞠 w takich zaleca masa瞠 sk鏎y g這wy ,ale nie dla mnie, niestety z powodu 瞠 ma cienkie i 豉mliwe w這sy nie zaleca tego robi bo s zbyt delikatne i tra je mog uszkadza ich struktur , wiec kolo si zamkn窸o i chyba pozosta ten masa瞠r . U mnie do嗆 dziwny przypadek bo paznokcie mam w dobrym stanie i d逝gie ,a w這sy to szkoda gada.

Dam wam zna jak dostane to cude鎥o jakie doznania i po jakim czasie napisze czy w這sy przesta造 wypada oraz czy co si z nimi poprawi這 .

Pozdrawiam
Ja na Twoim miejscu poszuka豉bym przyczyny wypadania w這s闚 wewn徠rz organizmu, bo wypadanie w這s闚 to tylko efekt czego co si dzieje z organizmem. Pierwsze co przychodzi na my郵 to zrobi morfologi i poziom 浩LAZA z kt鏎ym wiele kobiet ma problemy w sensie niedobor闚..mo磧iwe 瞠 niew豉軼iw suplementacj prowadzisz, mo磧iwe 瞠 masz braki witamin i mikro- i makroelement闚...ale mam nadziej, 瞠 rzeczywi軼ie masz tylko takie s豉biutkie w這sy a przyczyna nie jest wewn徠rz.
Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez partytura Poka wiadomo嗆
Taszita 3mam kciuki za dalsze post瘼y
Zdaje si, 瞠 w poprzednim tyg. masa瞠ry by造 w netto, a ja przegapi豉m grrr...Mam za to pokrzyw i chyba zaczn j pi Z uwagi na 造sienie androgenowe pi豉m wierzbownic (ma w豉軼iwo軼i antyandrogene), ale ostatnio mam du穎 suchsz sk鏎 i j odstawiam, wi璚 mo瞠 造kn sobie za ten czas pokrzywy, bo kupi豉m j z wierzbonk i czeka豉 na swoj kolej
Mog Ci pozazdro軼i konsekwencji Ja nie cierpi r瘯oma we w這sach grzeba, bo mam je naprawd rzadkie..Dlatego szukam masa瞠ra
A ja dzi go zakupi豉m w豉郾ie w Netto, wi璚 nie wiem czy przegapi豉 czy u mnie oferta ta sama tydzie p騧niej mo瞠 si pojawia heh. Kosztowa chyba 5,99 z czy co ko這 tego.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

A co do mojego pierwszego spotkania z tym 'wynalazkiem'...ot騜 by這 ono swego rodzaju pora磬! By豉m przy jakim stoisku, gdzie pani sprzedawa豉 bi簑teri naturaln itp. szparga造 jak i ten masa瞠r ale za kosmiczn cen 20 z!!! By豉m zaciekawiona i si zastanawia豉m nad nim nawet, w pewnym momencie pani bez ostrze瞠nia zastosowa豉 go na mnie!!! My郵a豉m, 瞠 jej zrobi krzywd normalnie, poniewa dosta豉m strasznego skurczu mi窷ni szyi i barku...uczucie by這 tak silne, 瞠 tak zareagowa m鎩 organizm czyli prze篡 totalny stres. Wi璚 dobrze radz, nikogo nie zaskakujcie w ten spos鏏, bo mo積a to przyp豉ci naprawd silnym b鏊em jak w moim przypadku.
dem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-10, 08:47   #43
taszita
Raczkowanie

No ja kupi豉m z allegro za 4,75
Ale powiem szczerze, 瞠 jak robi powy瞠j 5 minut tym masa瞠rem to sk鏎a g這wy mnie boli. Mo瞠 ten m鎩 masa瞠r ma za blisko te druciki?? ju sama nie wiem
Cel 70 cm
m鎩 kolor -pi瘯ny mysi
Stary 2011-03-10, 12:22   #44
partytura
Zadomowienie

Dem, ale fajnie Mo瞠 nie wykupili wszystkich i dlatego kupi豉 sobie?
Bo ja wczoraj patrzy豉m i chyba nawet przedwczoraj na www Netto i ju by造 inne gazetki z promocjami
Dobrze radzisz z tym zbadaniem krwi Tylko widzisz k這pot w tym, 瞠 znale潭 sensownego dermatologa, szczeg鏊nie mieszkaj帷 w ma造ch miasteczkach to marzenie... Ja by豉m w szpitalu w poznaniu i mia豉m badania tarczycowe i inne i wiem np. 瞠 mam dihydrotestosteron za wysoki.. ale by pobada sobie mikro i makroelementy to musia豉bym sama to sobie zafundowa 疾lazo z kolei bada豉m nim trafi豉m tam do kliniki i poziom by 郵iczny wi璚 teraz ju nawet nie dostaj na to skierowania. Takie to nasze realia.
Co do Twojej opowie軼i o pierwszym kontakcie z masa瞠rem - zgroza! Pani nie 豉dnie si zachowa豉 chc帷 Ci wcisn望 gad瞠t..Przecie to tak jakby ubra kogo w sprzedawany ciuch by tylko si w nim przejrza i naby.. eh eh..

Taszita, mo瞠 po prostu masz wra磧iw sk鏎 i tak reaguje na tarcie lekkie 瞠laztwem, nie wiem nie mia豉m okazji tyle czasu si tym pomasowa, bo znam kontakt z tym masa瞠rkiem tylko z zaj耩 na uczelni A z tym allegro wiem, ze s masa瞠ry, tylko kurcz uzna豉m, 瞠 kupi za podobn kas na miejscu i tyle. A wysz這 jak wysz這
Stary 2011-03-10, 13:28   #45
taszita
Raczkowanie

mo瞠 masz racj z tym delikatnym skalpem - aczkolwiek na ko鎍u drucik闚 s kuleczki - a one raczej wg mnie nie wygl康aj na metalowe ....
Cel 70 cm
m鎩 kolor -pi瘯ny mysi
Stary 2011-03-11, 13:53   #46
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez taszita Poka wiadomo嗆
mo瞠 masz racj z tym delikatnym skalpem - aczkolwiek na ko鎍u drucik闚 s kuleczki - a one raczej wg mnie nie wygl康aj na metalowe ....
Czyli jest tam co a la plastik. Lub co gumopodobnego. To w sumie nie ma znaczenia, je郵i sk鏎a g這wy jest delikatna. Mo瞠 si przyzwyczaisz? B康 dobrej my郵i
Stary 2011-03-14, 09:23   #47
taszita
Raczkowanie

Masz racj - przyzwyczai豉m si i ju nawet sprawia mi to przyjemno嗆 :0
Nie tak jak kiedy
Cel 70 cm
m鎩 kolor -pi瘯ny mysi
Stary 2011-03-14, 14:21   #48
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Masz racj - przyzwyczai豉m si i ju nawet sprawia mi to przyjemno嗆 :0
Nie tak jak kiedy
No i super Troszk Ci zazdroszcz Bo nie mog od瘸這wa, 瞠 nie naby豉m gad瞠ciku Przyjemnych relaksuj帷ych masa篡
Stary 2011-03-15, 12:16   #49
dem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Partytura..Hmm..a mo瞠 w jakim sklepie 'Wszystko po 5 z'
Wiesz co, jestem zwolenniczk naturalnej medycyny, chocia nie powiem, 瞠bym apteki omija豉 szerokim 逝kiem. Cz瘰to jest tak, 瞠 leczymy tylko wynik pewnych zaburze organizmu jak Ty walczysz z wypadaniem w這s闚, a przyczyna w豉郾ie jest w 鈔odku. Oczywi軼ie hormony nie幢e mieszaj w organizmie, a znale潭 sensownego lekarza to jest teraz trudne. Osobi軼ie chodzi豉m ponad rok z niedoczynno軼i tarczycy, bo pani dr dawa豉 tylko skierowanie na TSH...w ko鎍u zmieni豉m lekarza, a ten zasugerowa, 瞠 owszem prywatnie trzeba zrobi FT3 i 4, bo nie mo瞠 da na nie, ale wtedy jest ca造 obraz i wysz這 wreszcie szyd這 z worka, 瞠 problem jest! W przypadku 瞠laza, kt鏎e tracimy jednak w miesi帷zce, to raz na p馧 roku warto zrobi wynik, bo to dzia豉 jak sinusoida.
Osobi軼ie mog poleci szampon Subrina Recept o ten:
http://www.✂✂✂✂✂✂✂/apteka/p47433-Subrina_Recept_szampon_pr zeciw_wypadaniu_wlosow_20 0_ml
Strasznego problemu nie mam, wypada mi raczej tyle w這s闚 co trzeba ale chcia豉m, 瞠by podros造 szybciej i jestem zadowolona Cena nie jest mo瞠 niska ale u mnie efekt jest pozytywny.
Przychodzi mi jeszcze do g這wy, 瞠 mo瞠 Twojemu organizmowi brak os豉wionych ostatnio kwas闚 nienasyconych, kt鏎e bardzo dobrze wp造waj na sk鏎 i w這sy ale to jest jakby efekt uboczny. Osobi軼ie, jako wr璚z pasjonatka naturalnych metod oczyszczania i w og鏊e 篡cia w zgodzie z natur, polecam zainteresowanie tematem oleju lnianego budwigowego naszej rodzimej produkcji..moja sk鏎a i w這sy bardzo si odwdzi璚zy造 jak zrobi豉m tak kuracj
Link: http://sklep.oleofarm.com.pl/dieta-d...budwigowy.html tutaj jest w miar niewiele info ale je瞠li b璠ziesz zainteresowana tematem, to w necie jest naprawd du穎 informacji
Oj, bo si rozgada豉m strasznie i nie na temat jakby 砰cz, 瞠by si dowiedzia豉 z czego wynika k這pot z wypadaniem w這s闚, a masa瞠r stosowa豉, bo zawsze to masa, wi璚 dobrze zadzia豉
Pozdrawiam!!!

Edytowane przez dem
Czas edycji: 2011-03-15 o 12:18
dem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-15, 13:28   #50
partytura
Zadomowienie

Dem dzi瘯uj za trosk Poczytam o oleju, bo tego pewnie faktycznie mi trzeba Moje resztki k豉k闚 s strasznie suche.. (Jaki czas bra豉m tran, ale mi si sko鎍zy i generalnie jestem teraz bez pieni璠zy ) Jednak wszystko sprowadza si w豉郾ie do hormon闚 i mam tego 鈍iadomo嗆. By豉m w klinice w poznaniu i sprawdzili mi tarczyc niby.. mia豉m usg tarczycy, jajnik闚, brzucha, badania krwi.. i potem jecha豉m do nich na tomografi nadnerczy, bo te hormony, kt鏎e s za wysokie mog造 mie z nimi zwi您ek. Ale podobno jest ok. Podobno to s jajniki cho nie mam te policystycznych jajnik闚... Mia豉m tam badane m.in. Ft4 i 3 i s ok. Mam za du篡 poziom dihydrotestosteronu, a tak瞠 hormonu stresu czyli kortyzolu i jeszcze 2 z m瘰kich hormon闚 wi璚 ma to zwi您ek z 造sieniem androgenowym.. Mniej wi璚ej wiem co tam w 鈔odku jest 幢e. Szkoda tylko, 瞠 obiecanki cacanki by造, 瞠 przy郵 mi pe貫n poprawiony wypis i recept na Jeanine... A ja by豉m zaj皻a pisaniem magisterki i czeka豉m cierpliwie. Teraz sama musz i嗆 do ginekologa gdzie na miejscu i za to si zabra..
We 'wszystko po 5 z這tych' u siebie by豉m , bo kojarzy豉m, 瞠 kieeedy chyba widzia豉m tam masa瞠ry i... nie ma tam ju masa瞠rka, a by豉m kilka razy Kurcz.. Szczerze pisz帷 to jakby tania wysy趾a na allegro by豉 to bym zam闚i豉.. a ja odk豉da豉m w豉郾ie chc帷 kupi u siebie i wysz這 jak wysz這 z tym netto..
Stary 2011-03-17, 12:02   #51
taszita
Raczkowanie

kochana - w netto pisa豉, 瞠 by造 masa瞠ry za 5,99 a ja z allegro kupi豉m za 4,75.... (z przesy趾)
Nie zastanawiaj si i zam闚.
Co do w這s闚 i problem闚 to bardzo mi przykro!!
Kiedy dziewczyna na jakim forum pisa豉, 瞠 poradzi豉 sobie z 造sieniem androgenowym (nie wiem czy dobrze napisa豉m) po przez 造kanie (nie przestrasz si) tabletek na impotencj dla m篹czyzn....
znajd forum i poczytaj!!!!
Nie r鏏 nic sama na w豉sn r瘯 - ja ci tylko tak podpowiedzia豉m- nie koniecznie dobrze!!
Cel 70 cm
m鎩 kolor -pi瘯ny mysi
Stary 2011-03-17, 14:02   #52
partytura
Zadomowienie

Wiem wiem, o tej koncepcji Tutaj jest taki w徠ek i g堯wnie tam sobie siedzimy z 造solkami Tylko p鏦i co nie decyduj si na to, bo mam leki na epilepsj (nie pomagaj w這skom ) i mo磧iwe, 瞠 hormony zdziebko pomog.. Leki na prostat to by豉by ostateczno嗆
Stary 2011-03-24, 15:13   #53
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Kupi豉m sobie taki masa瞠r w豉郾ie z allegro. Paczka dosz豉 do mnie wczoraj - i te go wykorzysta豉m.
Uczucie super na pewno o wiele g喚bsze by這by przy u篡ciu obcej r瘯i
(...)
Taszita, napisz mi prosz u kogo kupi豉 masa瞠r na allegro, bo ten, kt鏎y do mnie dzi dotar to podr鏏a i sztywne g..., kt鏎ym mo瞠sz jedynie dusi sobie skalp Nie chc znowu trafi na oszusta ;(
Stary 2011-03-26, 09:42   #54
elomadzik
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do elomadzik

Cze嗆 Dziewczyny ja ten masa瞠r kupi豉m przez przypadek, bo tata moj chcial do odprezenia czesto mnie boli g堯wa wiec zaczelam go uzywac.. po pierwszym razie bylo niesamowite uczucie i codziennie zaczelam masowac nim po 10-15 min. dziennie wlosy staly sie tak jakos delikatne i mi瘯kie tak瞠 zach璚am Panie do stosowania masa瞠ra
elomadzik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 11:33   #55
Malgosia109
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Cytat:
Hmm zastanawiam si czy kiedy nie mia豉m do czynienia z czym takim gdy zwiedza豉m allegro Swoj drog ciekawe jak si sprawa ma z kosztami takiego cudaka hehe
Ten z wibracjami jest o niebo lepszy, bo masuje sam. Niestety m捫 nie chce mnie masowa tym zwyk造m a inaczej to dla mnie nie frajda. Elektryczny jest genialny Mam taki jak ten za 36 z http://www.godstoys.pl/Shop?categoryId=3&page=1 nie wiem czy o co takiego ci chodzi這.

Polecam nie psuje sie i baterie do嗆 d逝go wytrzymuj. Dodatkowo jest cichy tak瞠 przy ogl康aniu nie przeszkadza. Co do ro郾i璚ia w這s闚 to niewiem niezauwa篡豉m, dla mnie ma on g堯wnie efekt odpr篹aj帷y co po ca造m dniu jest niezb璠ne.
Malgosia109 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-29, 12:37   #56
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malgosia109 Poka wiadomo嗆
Ten z wibracjami jest o niebo lepszy, bo masuje sam. Niestety m捫 nie chce mnie masowa tym zwyk造m a inaczej to dla mnie nie frajda. Elektryczny jest genialny Mam taki jak ten za 36 z http://www.godstoys.pl/Shop?categoryId=3&page=1 nie wiem czy o co takiego ci chodzi這.

Polecam nie psuje sie i baterie do嗆 d逝go wytrzymuj. Dodatkowo jest cichy tak瞠 przy ogl康aniu nie przeszkadza. Co do ro郾i璚ia w這s闚 to niewiem niezauwa篡豉m, dla mnie ma on g堯wnie efekt odpr篹aj帷y co po ca造m dniu jest niezb璠ne.
Ju tu kto reklamowa taki masa瞠r, ale mi wystarczy nie rozpadaj帷y si do u篡tku samoistnego i bez baterii. Pozdrawiam
Stary 2011-03-30, 08:35   #57
Malgosia109
Przyczajenie

Cytat:
Ju tu kto reklamowa taki masa瞠r, ale mi wystarczy nie rozpadaj帷y si do u篡tku samoistnego i bez baterii. Pozdrawiam
Ja nic nie reklamuje przynajmniej 鈍iadomie Na pocz徠ku u篡wa豉m te tego normalnego i rzeczywi軼ie jest fajny ale na pocz徠ku. Jak kto lubi masa g這wy i codziennie to moim zdaniem bardziej sprawdza si ten z wibracjami na baterie. (przynajmniej u mnie masa瞠r r璚zny si odkszta販a itp i 幢e si masowa這 po pewnym czasie a te nie chcia豉m wydawa wi璚ej kasy i kupi豉m taki za 5 z) Poniewa mi si spodoba這 kupi豉m elektryczny nie wiem czy s inne na allegro ( ja na allegro nie kupuje) akurat ja znalaz豉m taki mo瞠 s inne lepsze jak znasz inny fajny sprawdzony to prze郵ij linka. To kwestia wyboru To tak samo jak masa瞠r do cia豉. Jedne z nas u篡waj r璚znego a inne elektrycznego. W tym przypadku te kupi豉m sobie elektyrczny ale niestety to strata pieni璠zy przynajmniej ten model co mam. Inaczej to wygl康a w przypadku masa瞠ra przynajmniej tego dlatego polecilam ten co mam. Lubi takie nowinki dlatego mi璠zy innymi na wiza簑 szukam produkt闚 polecanych przez inne kobiety, ale czy to reklama jak dziewczyny polecaj fajne produkty my郵 瞠 nie po to jest to forum.
Stary 2011-03-30, 13:17   #58
taszita
Raczkowanie

Cytat:
popieram!!!! r璚zny i trzymaj帷y si kupy
hmm dziwny ten elektryczny ......
Nie kupi豉bym czego takiego
Cel 70 cm
m鎩 kolor -pi瘯ny mysi

Edytowane przez taszita
Czas edycji: 2011-03-30 o 13:20
Stary 2011-03-30, 13:46   #59
partytura
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malgosia109 Poka wiadomo嗆
Ja nic nie reklamuje przynajmniej 鈍iadomie
(...)

akurat ja znalaz豉m taki mo瞠 s inne lepsze jak znasz inny fajny sprawdzony to prze郵ij linka. (...)

kupi豉m sobie elektyrczny ale niestety to strata pieni璠zy przynajmniej ten model co mam.(...)
Niestety nie rozgl康a豉m si za masa瞠rami na baterie. Jakie tam przypadkiem widzia豉m, i owszem, ale nie przygl康a豉m si i by這 to na allegro, a pisa豉, 瞠 nie kupujesz tam, wi璚 ode mnie linka nie dostaniesz. Przykro mi, 瞠 kupiony przez Ciebie model zawi鏚, mo瞠 jaka inna os鏏ka poda Ci ciekawego linka A co do moich s堯w odno軼ie reklamy to nie wnika豉m czy to 鈍iadome czy nie, ale to zwyczajnie mia這 miejsce Nie mia豉m nic konkretnego na my郵i, najwy瞠j to, 瞠 o elektrycznych ju kto wspomina przed Tob i ju
Pozdrawiam
Stary 2011-03-31, 08:14   #60
Malgosia109
Przyczajenie

Cytat:
Niestety nie rozgl康a豉m si za masa瞠rami na baterie. Jakie tam przypadkiem widzia豉m, i owszem, ale nie przygl康a豉m si i by這 to na allegro, a pisa豉, 瞠 nie kupujesz tam, wi璚 ode mnie linka nie dostaniesz. Przykro mi, 瞠 kupiony przez Ciebie model zawi鏚, mo瞠 jaka inna os鏏ka poda Ci ciekawego linka A co do moich s堯w odno軼ie reklamy to nie wnika豉m czy to 鈍iadome czy nie, ale to zwyczajnie mia這 miejsce Nie mia豉m nic konkretnego na my郵i, najwy瞠j to, 瞠 o elektrycznych ju kto wspomina przed Tob i ju
Pozdrawiam
Sorki w takim razie m鎩 b陰d nie doczyta豉m wcze郾iejszych post闚. P.S. M鎩 m捫 te woli ten tradycyjny Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-04-15 22:16:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.