Niemili przyjaciele we w這sach. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-20, 22:48   #1
Lakhi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 395

Niemili przyjaciele we w這sach.

S逝chajcie. Moja pi璚ioletnia siostra wraz z moj mam i jej m篹em mieszkaj w Irlandii i ta ma豉 by豉 tutaj na wakacjach pod opiek swojej babci i dzisiaj rano wr鏂i豉 i do mnie telefon od mamy, 瞠 moja siostra od dzieciak闚 wszy z豉pa豉 (moja mama to, kurde, wszystko zauwa篡) i mam si koniecznie czym posmarowa na wszelki wypadek, bo wczoraj si z ni widzia豉m, to mog豉m z豉pa i 瞠 oni wszyscy tam s ju posmarowani. A ja jestem pewna, 瞠 tych wszy nie mam, wczoraj farbowa豉m w這sy, podcina豉m ko鎍闚ki, ogl康a豉m si 15 tysi璚y razy w lustrze i bym zobaczy豉 raczej 篡j徠ka w moich w這sach. No ale dla 鈍i皻ego spokoju to ja si czym mog posmarowa, bo si zaczynam nawet niepokoi i z tych nerw闚 to mnie wszystko sw璠zi (a co zabawne- wszystko opr鏂z g這wy). Tylko problem mam. Co ja mam kupi za preparat, 瞠by dzia豉 na doros貫 osobniki i na jaja te (bo tak zaleci豉 mama), a przy okazji nie ze瘸r mi mojego kolorku z w這s闚 (to ju moje zalecenia)?! Bo jestem zielona w tych sprawach, nigdy 瘸dnych paso篡t闚 nie posiada豉m (i mam nadziej, 瞠 nie b璠).

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Nic nie wiecie? Eh, szkoda, bo jutro musz co kupi, my郵a豉m, 瞠 co pomo瞠cie. Ale jak si domy郵am wszy to rzadki przypadek u kogo kto sko鎍zy 8 lat, bo to zazwyczaj dzieci z豉pi gdzie to cholerstwo... Eh... Nie chc zniszczy farby. ;<
Lakhi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-21, 12:40   #2
Ewakuacja69
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 664
Dot.: Niemili przyjaciele we w這sach.

wydaje mi sie, ze farba to najmniejszy problem....
pani w aptece cos ci doradzi, jest bardzo duzy wybor... wiem, bo mialam drzeci na obozie z wszami i musialam im pomoc...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-21, 13:00   #3
Lakhi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 395
Dot.: Niemili przyjaciele we w這sach.

Cytat:
Napisane przez Ewakuacja69 Poka wiadomo嗆
wydaje mi sie, ze farba to najmniejszy problem....
pani w aptece cos ci doradzi, jest bardzo duzy wybor... wiem, bo mialam drzeci na obozie z wszami i musialam im pomoc...

No, ju kupi豉m, na這篡豉m i bynajmniej 瘸dnego szkodnika nie wyczesa豉m (i Bogu dzi瘯owa, bo ja to si wszelkiego robactwa brzydz, a jakby mia這 i po mnie 豉zi to bym co najmniej zwymiotowa豉). No dla mnie to akurat farba by豉 du篡m problemem, bo wiedzia豉m, 瞠 nic nie mam. Jakbym mia豉 to kij z farb.
Lakhi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.