Kosmetyki mineralne Lure Beauty - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-15, 14:18   #331
coldold
Proszkonizatorka

Dot.: Kosmetyki mineralne Lure Beauty

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak z kosztami wysyłki, bo przerzuca od razu do paypala i każe mi płacić bez możliwości sprawdzenia ceny przesyłki
Mi się wyświetliło. Dość droga przesyłka.
Przy większej ilości, robi się jednak ciekawie.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2010-02-15 o 14:25
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:29   #332
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Mi się wyświetliło. Dość droga przesyłka.
Przy większej ilości, robi się jednak ciekawie.

no ja własnie tego rozwijanego paska nie mialam z opcjami wysyłki ..
nie wygląda to źle..
gdyby nie to, ze w chwili obecnej na LB jest spora promocja na multifruita, azulenowy i bio, to po wrzuceniu do koszyka i z kosztami wysyłek jednak na apidermie wychodzi taniej ...Ale chyba promocji nie mają takich

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-02-15 o 14:34
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:34   #333
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:

no ja własnie tego rozwijanego paska nie mialam z opcjami wysyłki ..
nie wygląda to źle..
gdyby nie to, ze w chwili obecnej na LB jest spora promocja na multifruita, azulenowy i bio, to po wrzuceniu do koszyka i z kosztami wysyłek jednak na apidermie wychodzi taniej ...Ale chyba promocji nie mają takich
Jakieś to dziwne, bo mi przy samym logowaniu na PayPal nie pojawia się ten pasek, ale kiedy się zaloguję, każe mi powiązać kartę, daję wstecz i wtedy już widać wszystko.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
Stary 2010-02-17, 07:50   #334
kamilawu
Zakorzenienie

Dla wszystkich zaniepokojonych zapachem emu oil wklejam treść maila od LB:

Note: A few months ago, we received some complaints about emu oil that seemed to not smell the way it usually did. We had contacted our supplier, who notified us that they knew of the problem, and pulled the entire lot. We received a replacement from our supplier and have already contacted the customers who received emu oil from that lot, and replaced it for them. The new emu oil is back to the normal emu oil! We apologize for this issue a few months ago!
kamilawu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 08:29   #335
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Dla wszystkich zaniepokojonych zapachem emu oil wklejam treść maila od LB:

Note: A few months ago, we received some complaints about emu oil that seemed to not smell the way it usually did. We had contacted our supplier, who notified us that they knew of the problem, and pulled the entire lot. We received a replacement from our supplier and have already contacted the customers who received emu oil from that lot, and replaced it for them. The new emu oil is back to the normal emu oil! We apologize for this issue a few months ago!
tak, tylko ja z kolei dostalam wczoraj coś takiego:
"Our emu oil smells like oil -- we had a bad batch of 4 ouncers a few months ago, but all of the 2 ouncers were from the good batch. Emu oil will always have a slight smell, but its an oil smell normally. the smells can sometimes change with the season because of what they eat during different seasons, but we took every 2 ounce bottle apart and they all have the oil smell. The 4 oz batch was the bad smelling batch. We do have some combo kits with essential oils in case you want to add an essential oil! http://lurebeauty.com/skin-care/emu-...ombo-kits.html

we also reduced the price of our emu oil a little bit because we are able to buy in bigger quantities."

czyli podtrzymują, że w wersji 2 oz nie ma mowy o popsutym oleju... A ten smród to zwykły "slight smell".. Jak tak wygląda delikatny zapach oleju to ja dziękuję...
To jest naprawdę wyjątkowo paskudna woń (KKZJ i Pastereczka, które miały okazję "wąhać" moją butelkę mogą potwierdzić, że to nie jest moje przewrażliwienie zapachowe...

Stary 2010-02-17, 09:14   #336
KKZJ
Zadomowienie

oj potwierdzam potwierdzam.. tego smrodu na pewno nie zakwalifikowałabym jako slight i nie jest to po prostu zapach oleju na pewno.. jak dla mnie daje po prostu stajnią i tyle zaznaczę, że osobiście nie jestem jakoś specjalnie wrażliwa na zapachy, przeciwnie, uważam wręcz, że mój zmysł powonienia jest z lekka upośledzony no ale ten emu to jest masakra..
ale fakt, o tym, że zapach oleju emu może się różnić w zależności od ptasiej diety, rzeczywiście czytałam
KKZJ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:49   #337
kochanie
Wtajemniczenie

Dziewczyny, możecie mi coś powiedzieć? Ten emu oil to jest naprawdę tłuszcz z emu?? Znalazłam takie coś: http://en.wikipedia.org/wiki/Emu_oil
Myślałam, że firmy mineralne są też choć trochę wege (jak np SN, który robi cienie i pomadki z oznaczeniem "vegan"). A tu proponują prawie wszystkie smarowanie się... smalcem Szczerze mówiąc, dziwię się, że niektóre partie oleju emu nie śmierdzą. W końcu to tłuszcz zwierzęcy.

Ja jem mięso, ale smarowanie się tłuszczem ze zwierzęcia, jakiegokolwiek uważam za obrzydliwe. Więc zaprzestaję poszukiwań bezzapachowego oleju emu...

A masełka LB mnie rozczarowały Do tej pory zużyłam te o zapachu zielonej herbaty (zapach mydła starego typu, paskudne), cynamonu (pachniał cukierkami cynamonowymi, fajnie, ale strrrasznie mocno, źle się od tego czułam) i masełko z serii czekoladowej (cośtam z marshmallow) - brudzi na szaro-buro, a zapach nie jest przyjemny Z ładnie pachnących została mi frezja (taki pudrowy kwiatek, nie typowa frezja) i Kai Type. Ten ostatni najładniejszy.
Poza zapachami nie podoba mi się, że tak łatwo się wchłaniają i zostawiają tępą skórę, nie gładką. A czekoladowe się nie wchłania, tylko zostawia szare mazaje, fu.

Multifruita przestałam używać, bo zaczął mi się wysyp - nie wiem, czy od niego, sprawdzę to.
Podoba mi się za to maska siarkowa, idealna na noc na "niespodzianki", to zastyga tak, że poduszka przez całą noc tego nie ściera. Świetna do punktowego stosowania, na całą twarz też niezła

Edycja: Przeczytałam list do Cathy. Czyli to naprawdę tłuszcz zwierzęcy. Uh.
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-02-17 o 09:52
kochanie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:07   #338
AnkaFranka
Rozeznanie

Cytat:
tak, tylko ja z kolei dostalam wczoraj coś takiego:
"Our emu oil smells like oil -- we had a bad batch of 4 ouncers a few months ago, but all of the 2 ouncers were from the good batch. Emu oil will always have a slight smell, but its an oil smell normally. the smells can sometimes change with the season because of what they eat during different seasons, but we took every 2 ounce bottle apart and they all have the oil smell. The 4 oz batch was the bad smelling batch. We do have some combo kits with essential oils in case you want to add an essential oil! http://lurebeauty.com/skin-care/emu-...ombo-kits.html

we also reduced the price of our emu oil a little bit because we are able to buy in bigger quantities."

czyli podtrzymują, że w wersji 2 oz nie ma mowy o popsutym oleju... A ten smród to zwykły "slight smell".. Jak tak wygląda delikatny zapach oleju to ja dziękuję...
To jest naprawdę wyjątkowo paskudna woń (KKZJ i Pastereczka, które miały okazję "wąhać" moją butelkę mogą potwierdzić, że to nie jest moje przewrażliwienie zapachowe...

Kasiu, a może po prostu wyślij im go z tym zapytaniem??? (co prawda nie wiem ile kosztuje wysyłka do US, ale może gra jest warta świeczki....)

i mnie też denerwuje to, że to co sprzedaje LB jest takie nierówne. próbki azulenowego i lotionów do ciała wyglądają zupełnie inaczej niż pełne wymiary
AnkaFranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:52   #339
pastereczka
Organizatorka

oj tn krem azu jest wspanialy dla mnie, ale troche sie obawiam wiec calego kupowac, skoro moze byc to co innego??!! HMMMM
emu ktore ma Cathy wywoluje odruch wymiotny u mnie serio:/ fuj fuj fuj

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 18:32   #340
Pellini
Przyczajenie

Przyznaję się bez bicia że to chyba przeze mnie LB "uruchomiło" temat smrodliwego Emu Oil. Wczoraj wieczorem chciałam zamówić 5 szt dla siebie i moich znajomych (wcześniej testowaliśmy próbki) i coś mnie podkusiło żeby jeszcze wejść na Forum i blog Cathy i tu szok
Więc szybko wysmarowałam do nich pytanie czy to prawda że sprzedają śmierdzący jak zepsute mięso olej i że nie jest to ten sam bezzapachowy produkt który sprzedają w próbkach, napisałam że taka jest recenzja wystawiona na Forum poświęconym ich firmie w Polsce. Odpowiedzieli po kilku minutach:

We made sure that we told all of our customers that this was already fixed, im unsure who is telling you this, becaues we sent out a mass email that this problem has been fixed and we have already replaced the emu oil of anyone who received from the bad lot.

What happened was, we received a batch of emu oil, not knowing it was a bad batch. Our supplier replaced the emu oil for us, and we removed all of the bad product from the shelves. We now have the good emu oil back in stock. I am unsure who is telling you these things, because we already replaced the emu oil for anyone who received a bad emu oil with the lot.

could you please post a message on the forum that we already fixed this issue?
Thank you!

Jennifer
http://www.LureBeauty.com
a dzisiaj rano znowu piszą
Hello,

We had a problem with our previous batch of emu oil that was in the 4 oz.
We have fixed that problem and received a new batch. The emu oil is fine to
use.
Thank you and have a great day

Jeanne Marie Barger
LureBeauty.com

No i gadaj tu z takimi dla mnie to opinie dziewczyn cathy i coldold są wiarygodne bo w LB to chyba sami nie wiedzą co mają w 2 Oz.
A jeśli piszą że "anyone" kto dostał z zepsutej partii dostaje dobry wymieniony to ja bym je odesłała, kiedyś dla zasady wysłałam zepsuty kosmetyk do U.S. i dobrze się to dla mnie skończyło, były przeprosiny i gratisy.
Z LB chyba zaryzykuję a może się uda....
Pellini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:25   #341
Anecka
Zakorzenienie

W ogole w LB promocje Tzn sa tansze kosmetyki i nowosci ze skin care

Zeby jeszcze wysylka byla tansza...

Ktos z Dolnego Slaska bedzie zamawial w niedlugim czasie?

Patrzcie jakie fajne mydelko http://lurebeauty.com/turtle-aloe-ve...-bar-soap.html

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2010-02-17 o 19:27
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 00:03   #342
boziaj
Raczkowanie

Skusiły mnie promocje i chyba raczej na pewno bede skladac zamowienie
moze ktos był chetny do podłaczenia w celu przyciecia kosztów przesyłki - najchetniej z Trójmiasta - wtedy odbiór osobisty?
boziaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 01:33   #343
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Kasiu, a może po prostu wyślij im go z tym zapytaniem??? (co prawda nie wiem ile kosztuje wysyłka do US, ale może gra jest warta świeczki....)

i mnie też denerwuje to, że to co sprzedaje LB jest takie nierówne. próbki azulenowego i lotionów do ciała wyglądają zupełnie inaczej niż pełne wymiary
e, szkoda mi czasu i kasy na takie zabawy.. w koncu majątku nie kosztował .
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
oj tn krem azu jest wspanialy dla mnie, ale troche sie obawiam wiec calego kupowac, skoro moze byc to co innego??!! HMMMM
emu ktore ma Cathy wywoluje odruch wymiotny u mnie serio:/ fuj fuj fuj
Asiu, ale Ty masz odlewkę z pełnego wymiaru, a nie z próbki Więc raczej dostaniesz to, co już testowałaś
Więc ....
Stary 2010-02-24, 21:18   #344
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Niech mnie ktoś oświeci bo zwariuję.
Na pytanie, kiedy zostanie wysłane moje zamówienie dostałam odpowiedź, że czekają na dopłatę, bo system nie doliczył im za żel i że własnie wysłali mi link do płatności paypalowej bym zapłaciła ponad 10$ za żel.
No kurczę .. nie wiem, ale ja 3 razy już to liczyłam i mi wychodzi, ze jednak policzone jest jak wół.
A każą mi dopłacić za ten żel 10$ jeszcze
Czy ktoś może mi wyjaśnić, co źle liczę albo o co im chodzi??

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-02-24 o 21:21
Stary 2010-02-24, 21:38   #345
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Na pytanie, kiedy zostanie wysłane moje zamówienie dostałam odpowiedź, że czekają na dopłatę, bo system nie doliczył im za żel i że własnie wysłali mi link do płatności paypalowej bym zapłaciła ponad 10$ za żel.
No kurczę .. nie wiem, ale ja 3 razy już to liczyłam i mi wychodzi, ze jednak policzone jest jak wół.
Jeśli zamawiałaś tylko jeden ten żel, to rypnęli się i może wyślij im te PrtSc.
Stary 2010-02-24, 21:50   #346
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Jeśli zamawiałaś tylko jeden ten żel, to rypnęli się i może wyślij im te PrtSc.
jeden, jeden
przez moment zwątpiłam - myślałam, ze już od tych wszystkich wyliczeń i rozliczeń na mózg mi padło

Wysłalam im cały pakiecik
Stary 2010-02-24, 21:54   #347
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
jeden, jeden
przez moment zwątpiłam - myślałam, ze już od tych wszystkich wyliczeń i rozliczeń na mózg mi padło

Wysłalam im cały pakiecik
To relacjonuj nam co odpowiedzą
Stary 2010-02-26, 14:35   #348
Pellini
Przyczajenie

Cytat:
Cathy mam dokładnie taki sam problem. Zamówienie składałam 20.02
a 22.02 kazali mi dopłacić ponad 100$ ponieważ z jakiegoś powodu ich
system nie ściągnął z PayPala należności za oleje Emu.
Po zalogowaniu się do PayPala transakcja z LureBeauty nie jest do tej pory zakończona status płatności - w toku a jak wejdziemy
w szczegóły to właśnie ta kwota jest "tymczasowo zablokowana"
Tylko że ta blokada trwa u mnie już od 20.02 i końca nie widać, pieniędzy na saldzie nie ma...... a zapłaciłam do LureBeauty drugi
raz żeby wysłali towar. Tak więc pozostaje tylko czekać kiedy PayPal
z powrotem zwróci nam te zablokowane pieniądze
Pellini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 17:44   #349
pastereczka
Organizatorka

No i dostałam przesyłeczkę!
jupi!
ale nazamawiałam .......................

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2010-03-03, 18:00   #350
kamilanna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 37
GG do kamilanna

Cytat:
No i dostałam przesyłeczkę!
jupi!
ale nazamawiałam .......................
Pochwal sie co tam masz za cudenka

Juz jakies 2 tygodnie uzywam Exfol Serum
Stosuje go wieczorem na czysta skore pod olej emu lub pod Bio-Effective Night Cream.
Musze przyznac ,ze mi sluzy moze nawet lepiej niz CP serum, ktore jest juz dla mnie za slabe i chyba przerzuce sie na Super CP serum
Pory oczyszczone i zmniejszone a buzia gladka.
Mam tez wrazenie ,ze buzia sie mniej przetluszcza,ale to juz chyba zasluga calej pielegnacji LB
Stary 2010-03-03, 18:10   #351
Eti_
Rozeznanie

Kamilanna a jak oceniasz Bio-Effective Night Cream ? Ja mam próbkę, ale wydaje mi się, że to jest bardzo dobry krem tzn.moja skóra jest zadowolona Tylko tyle rzeczy jeszcze prócz niego używam (m.in multi fruita ) że tak naprawdę nie wiem co mi tak służy.
Eti_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 18:24   #352
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Kamilanna a jak oceniasz Bio-Effective Night Cream ? Ja mam próbkę, ale wydaje mi się, że to jest bardzo dobry krem tzn.moja skóra jest zadowolona Tylko tyle rzeczy jeszcze prócz niego używam (m.in multi fruita ) że tak naprawdę nie wiem co mi tak służy.
Multi fruit jest mi jakos obojetny musze go chyba czesciej stosowac zeby cos konkretnego o nim powiedziec.
Bio Effective wydawal mi sie za tlusty na moja mieszana skore.
Jednak mnie zaskoczyl mam wrazenie ,ze dobrze odzywia i lagodzi podraznienia.
Rano zazwyczaj mialam smalec na twarzy, ale odkad sie nim smaruje na noc tego efektu nie ma juz Mam wrazenie ,ze leczniczo dziala na moje podraznienia po "gnieceniu"
Co najwazniejsze nie zapycha mnie a to wielki plus ,bo jak sie okazalo zapycha mnie wiekszosc kremow
Czasem stosuje go na dzien z niewielka iloscia HA ,to niweluje ta tlustosc ,ktora jest na poczatku Warto brac pelny wymiar
Stary 2010-03-03, 19:05   #353
Eti_
Rozeznanie

Z Twojego opisu wynika, że mamy bardzo podobne cery. Też większość kremów mnie zapycha. Ja oba - multi fruita i bio effecting używam tak co drugi/trzeci dzień i ostatnio zauważyłam mniejsze świecenie się skóry przez cały dzień, tzn.świeci się, ale jakoś nie tak szybko. Wcześniej już po godzinie-dwóch w pracy widziałam na twarzy spływający makijaż a teraz po trzech, czterech godzinach jeszcze wszystko się trzyma. Nie wiem na ile to wpływ pielęgnacji z Lure Beauty a reszty kosmetyków i w ogóle kondycji organizmu.
Eti_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 19:17   #354
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Moja kolezanka starsznie sie zmagala z tlusta cera i blyszczeniem
Dalam jej Multi na sprobowanie i sie w nim zakochala. Caly dzien trzyma u niej mat
Cere ma strasznie wrazliwa i tez malo co jej pasuje-jeszcze bardziej chyba niz mi
Bio Effective rowniez jest dla niej wybawieniem.

Jesli chodzi o mnie odkad poznalam produkty LB nie uzywam niczego innego
Dzieki ich zelom, kremom, tonikom i serum faktycznie mam cere w lepszym stanie
mniejszy blysk ,pory czystsze i mniejsze.
Czekam jeszcze na plyn na pryszcze i jestem strasznie go ciekawa jak rowniez plynu na przebarwienia, lada dzien powinnam je dostac
Stary 2010-03-03, 21:17   #355
pastereczka
Organizatorka

Ja zamówiłam azulenowy i ananasa oraz spray happy clinique i normalnie to ten zapach- zaskoczona jestem jak jest podobny i nie pachnie "tanią podróbką" nono
mam jeszcze noanoa kremik do ciała i super, wzielam też aqua di gio spray dla syna ale on sam nie wie czy chce. Słoiczki są fajniutkie, zapachy jutro potestuje. Wzięłam jeszcze dla kogoś shalimara i pewno bedzie niespodzianka bo i ten kram ładnie pachnie

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2010-03-03, 21:34   #356
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Ja zamówiłam azulenowy i ananasa oraz spray happy clinique i normalnie to ten zapach- zaskoczona jestem jak jest podobny i nie pachnie "tanią podróbką" nono
mam jeszcze noanoa kremik do ciała i super, wzielam też aqua di gio spray dla syna ale on sam nie wie czy chce. Słoiczki są fajniutkie, zapachy jutro potestuje. Wzięłam jeszcze dla kogoś shalimara i pewno bedzie niespodzianka bo i ten kram ładnie pachnie
mowisz ,ze zapachy odwzorowane dobrze
tak sie wlasnie zastanawialam jak to z nimi jest
juz wiem jakie bedzie kolejne zamowienie
Stary 2010-03-03, 21:43   #357
pastereczka
Organizatorka

no ale nie wiem jak z trwaloscią i bardzo zwiakszaja koszt przesylki więc nie namawiam

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2010-03-03, 21:49   #358
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
no ale nie wiem jak z trwaloscią i bardzo zwiakszaja koszt przesylki więc nie namawiam
cos sie wymysli
ale oczywiscie czekam na relacje z trwaloscia
Stary 2010-03-03, 21:51   #359
AnkaFranka
Rozeznanie

Kamilanna, a jak Ci służy serum CP? bo myślałam o nim, tylko szkoda mi od razu w pełny wymiar inwestować. i czym się różni od tego drugiego - super CP?
AnkaFranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:21   #360
kamilanna
Zadomowienie

GG do kamilanna

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Kamilanna, a jak Ci służy serum CP? bo myślałam o nim, tylko szkoda mi od razu w pełny wymiar inwestować. i czym się różni od tego drugiego - super CP?
Super CP Serum (ma pare skladnikow wiecej -celuloza,aloes,kwas salicylowy,gliceryna,alan toina, vit E ) jest silniejsze niz CP serum ,dzialanie ponoc to samo
Na poczatek wskazane jest CP serum.
Tak jak czytalam skora sie jakby uzaleznia czy tez uodparnia ,
bo tak jak na poczatku wystarczylo raz na jakis czas zeby widac efekty tak teraz zdecydowanie czesciej go uzywam
Jestem bardzo zadowolona z efektow .
Ciagle walcze z tymi porami rozszerzonymi i faktycznie zrobily sie jakby mniejsze od niego i skora w strefie T tak sie juz nie "przetluszcza".
Byc moze ,ze pomogl w regulacji sebum Te nieznosne czarne kropki na nosie tez mniej widoczne i jest ich mniej

Edytowane przez kamilanna
Czas edycji: 2010-03-03 o 22:29
kamilanna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości