w這sy od chloru! pomocy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-22, 16:43   #1
kitkanitka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 89

w這sy od chloru! pomocy

Witam
Wczoraj by豉m na basenie. Gdy wr鏂i豉m do domu zauwa篡豉m, 瞠 mam ko鎍闚ki w這s闚 zielone. Umycie w這s闚 nic nie da這.Co mam robi, aby to zesz這?...pomocy..
kitkanitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-22, 17:53   #2
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: w這sy od chloru! pomocy

jaki masz kolor wlosow. blond? farbowalas? jesl itak to kiedy ostatni raz i z jakiego na jaki kolor. mozliwe ze przyciemnialas jasny blond i dobralas zla tonacje i chlor raczej nie ma tu nic do rzeczy. wysusza ale nie zmienia koloru wlosow
Stary 2009-08-24, 03:32   #3
piwusia5
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 787

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
jaki masz kolor wlosow. blond? farbowalas? jesl itak to kiedy ostatni raz i z jakiego na jaki kolor. mozliwe ze przyciemnialas jasny blond i dobralas zla tonacje i chlor raczej nie ma tu nic do rzeczy. wysusza ale nie zmienia koloru wlosow
zapewne tak jest, znam to z do鈍iadczenia. W m這do軼i rozja郾i豉m w這sy, p騧niej mi si odwidzi這 i z platynowego blondu chcia豉m przej嗆 w tonacje bardziej naturalne i w這sy zrobi造 mi si zielone. (efekt dostrzeg豉m po kilku dniach) Nie mniej jednak spotka豉m si z opinni 瞠 woda chlorowana wyp逝kuje kolor z w這s闚.
Ja proponuje autorce w徠ku spr鏏owa umy g這we wod mineraln (woda z kranu te zawiera chlor). Mo瞠 przyleg造 do zniszczonych ko鎍闚 chlor daje efekt zzielenienia. Bo w sumie je郵i to mia豉 by by wina tylko basenu to musia豉 by si w nim strasznie d逝go moczy.

(chc zaznaczy 瞠 nie jestem 瘸dnym autorytetem w dziedzinie w這s闚, ale ze swoimi w豉snymi mia豉m r騜ne przygody)
Stary 2009-08-24, 08:04   #4
modnyfryzjer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆

Kiedy chlor reaguje z pigmentem zawartym we w這sach, ciep這 wywo豉ne przez zachodzenie reakcji mo瞠 spowodowa zmian barwy na lekko 鄴速. Ta 鄴速o嗆 w po陰czeniu z bazowym kolorem znajduj帷ym si w twoich w這sach mo瞠 wywo豉 zielonkawe refleksy na twojej g這wie. Chlor zawarty w wodzie z basenu mo瞠 wej嗆 w reakcj ze sk豉dnikami stosowanymi w recepturach niekt鏎ych farb do w這s闚. Szczeg鏊nie w przypadku tych o bazie niebieskiej, niebiesko-fioletowej b康 fioletowej i spowodowa powstanie odcieni zieleni.

Chlor ma z natury w豉軼iwo軼i wysuszaj帷e. Tak wi璚 gdy twoje w這sy ( 逝ski w這sowe ) szeroko si otwieraj, chlor wnika g喚boko w struktur w這sa i powoduj wysuszenie twoich w這s闚 od 鈔odka. Co prowadzi do rozdwojenia ko鎍闚ek i 豉mliwo軼i w這s闚.
modnyfryzjer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.