Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-23, 13:20   #1
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0
Question

Problem z włosami

We wtorek zafarbowałam włosy po raz pierwszy farbą na czerwoną miedź .Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond z domieskami bardzo jasnego brązu.Kolor od tego czasu trochę mi sie wypłukał,wiadać przeswity no i rozjaśnił.Chciałabym zdjąć farbę Elgonem,ale nie wiem co z tego wyjdzie.Nie chciałabym po Elgonie farbować włosow,ani rozjaśniać.Czy istnieje jakaś inna szansa zdjęcia farby ? Płukałam włosy w cytrynie i rumianku. Czy szampony przeciwłupieżowe wypłukuja farbę ? Słyszałam że rudy,nalezy do kolorów które szybko 'blekną'.Co Wy zrobiłyścieby na moim miejscu ? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

up.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez alutka0 Pokaż wiadomość
We wtorek zafarbowałam włosy po raz pierwszy farbą na czerwoną miedź .Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond z domieskami bardzo jasnego brązu.Kolor od tego czasu trochę mi sie wypłukał,wiadać przeswity no i rozjaśnił.Chciałabym zdjąć farbę Elgonem,ale nie wiem co z tego wyjdzie.Nie chciałabym po Elgonie farbować włosow,ani rozjaśniać.Czy istnieje jakaś inna szansa zdjęcia farby ? Płukałam włosy w cytrynie i rumianku. Czy szampony przeciwłupieżowe wypłukuja farbę ? Słyszałam że rudy,nalezy do kolorów które szybko 'blekną'.Co Wy zrobiłyścieby na moim miejscu ? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

up.

Ech,nikt nie pomoże
To chyba dobra kategoria.
alutka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:05   #2
katka89
Przyczajenie

Dot.: Problem z włosami

witam czerwienie sie szybciej wypłukują niz rudości. Rude włoski po prostu robią sie takie mysie... Rumianek i inne naturalne "rozjaśniacze" raczej dużo Ci nie pomogą. One najlepiej sie sprawdzaja przy naturalnych blondach, zeby naturalnie ozywić kolor. Elgon Ci ściągnie napewno kolor, ale nie tak ze bedziesz miala swoje naturalne wlosy, bo to jest niemozliwe. Podczas farbowania pigment naturalny miesza sie ze sztucznym i nie da sie ich juz rozdzielic. Jeżeli nałożysz elgon, bedziesz musiala potem nałożyć na to inna farbe. Hmmm ja na Twoim miejscu po prostu bym nałożyla ten elgon (stale musisz pilnować co Ci tam wychodzi, zeby nie przedobrzyc, bo włosy pojdą do ścięcia) a potem nałóż na to farbe podobna do Twojego koloru. Pamietaj ze farba nie zawsze wychodzi taka jak na opakowaniiu, a z włosów, które były poddane dekoloryzacji, bedzie sie szybciej wypłukiwal sztuczny barwnik. Pozdrawiam
katka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:14   #3
alutka0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0
Dot.: Problem z włosami

dziękuję bardzo.

Sierpień 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
farba, kolor, pomoc, ściąganie farby, wypłupiwanie

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości