Plamy na w這sach. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-24, 08:50   #1
Katarynka5
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
GG do Katarynka5

Plamy na w這sach.

Mam pytanie wczoraj przeprowadzi豉m dekoloryzacje sama w domu , bardzo sie ba豉m ale z braku funduszy musia豉m zaryzykowac .
Farbowa豉m na br您owo L'Orealem Excellennce a wysszed czarny.. ale to z mojej winy trzyma豉m o wiele za d逝go farbe na w這sach.
Teraz mam plamy na w這sach tzn sa br您owe ale tak瞠 rude lekko czarne i wiellu miejscach popsrotu mam inne idcienie.
Jak pozby si ich? Chcia豉m juz nie farbowac zwyk造mi farbami , popsrtu mam ich do嗆 jak naraziew.
Czy Casting Creme Gloss poradzi sobie? Ujednolici mi kolor ?
Katarynka5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 10:33   #2
motylek1007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 651
Dot.: Plamy na w這sach.

Cytat:
Napisane przez Katarynka5 Poka wiadomo嗆
Mam pytanie wczoraj przeprowadzi豉m dekoloryzacje sama w domu , bardzo sie ba豉m ale z braku funduszy musia豉m zaryzykowac .
Farbowa豉m na br您owo L'Orealem Excellennce a wysszed czarny.. ale to z mojej winy trzyma豉m o wiele za d逝go farbe na w這sach.
Teraz mam plamy na w這sach tzn sa br您owe ale tak瞠 rude lekko czarne i wiellu miejscach popsrotu mam inne idcienie.
Jak pozby si ich? Chcia豉m juz nie farbowac zwyk造mi farbami , popsrtu mam ich do嗆 jak naraziew.
Czy Casting Creme Gloss poradzi sobie? Ujednolici mi kolor ?

nie kombinowalabym juz w domu nic, tylko poszla do fachowego salonu.

[*] 11.09.2012
jeszcze si kiedy spotkamy...
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 12:07   #3
suziieee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
Dot.: Plamy na w這sach.

No w豉郾ie, ja te mam podobny problem.

Mia豉m 鈔edni blond, jednak tak si spra, 瞠 by praktycznie ciemno 鄴速y.

Wczoraj kupi豉m farb Matrix Popielaty Ciemny Blond, bo nie chcia豉m 瘸dnych refleks闚 i w這sy br您owe (a tutaj tylko w nazwie jest blond)

Dzisiaj zabra豉m si za nak豉danie farby i ca貫j masy od篡wek, ale po wysuszeniu dozna豉m szoku. Znaczy to tyle, 瞠 wyszed mi bardzo ciemny br您 - taki chcia豉m, okej. Tylko w s這鎍u widz, 瞠 wiele pojedynczych w這s闚 ma blond kolor! Domy郵am si, 瞠 niekt鏎e w這sy przebi造 si przez farb...i teraz problem.nie chc mie jasnych pasemek na ciemnych w這sach! chc jednolite

Co robi?
suziieee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.