Co zrobic ze zniszczonymi w這sami??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-24, 13:13   #1
BesSstia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do BesSstia
Unhappy

Co zrobic ze zniszczonymi w這sami???

Witam! Mam problem z miomi w這sami. Od 2 lat chyba za cz瘰to je farbuje.. Jako nie mog dobrac sobie koloru, kt鏎y by mi pasowa... Od jakiego czasu podoba mi si blond... Chcia豉m przemalowac w這sy na ten kolor ale jakos mi nie wychodzilo... Rozja郾i豉m je zwyklym rozjasniaczem ale wyszly mi jakies rude... Wie na drygi dzien kupilam sobie jasno br您ow farbe i je pomalowalam... Dodam ze mam dlugie wlosy i mialam za malo farby wiec nie wszystkie wlosy mi sie pomalowaly... ;/ Miesiac po moim eksperymencie poszlam do fryzjera i zrobilam sobie blond pasemka... Po jakims czasie tych pasemek prawie nie bylo widac... Wlosy mialam tak jakby rude... niedawno kupilam sobie blond farbe i wcale mi sie kolor nie zmienil... Mam strasznie zniszczone w這sy ale chcia豉bym miec ten swoj wymarziny blond... A nie rudy....;/ Co mam z nimi zrobic aby miec jasny kolor??? Prosze Was o pomoc....
Pozdrawiam...
BesSstia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 13:58   #2
aga24zuzia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 968
Dot.: Co zrobic ze zniszczonymi w這sami???

z tego co wyczytalam to wlosy musza byc w masakrycznym stanie..trzeba je obciac i zapuszczac od nowa a dopiero pozniej zafarbowac lub rozjasnic na blond
pom騜 mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-08-24 o 13:59
aga24zuzia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 15:33   #3
BesSstia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
GG do BesSstia

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Poka wiadomo嗆
z tego co wyczytalam to wlosy musza byc w masakrycznym stanie..trzeba je obciac i zapuszczac od nowa a dopiero pozniej zafarbowac lub rozjasnic na blond
Az tak zle nie jest... Co prawda s matowe ale ogolnie mi瘯kie w dotyku.... i nie mam rozdwojonych koncowek... inwestuje w dobre odzywki...
BesSstia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 21:34   #4
aanik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Ja po tylu zabiegach bym ci窸a, chocia ko鎍闚ki. Zreszt i tak mam zamiar.
aanik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 10:48   #5
agusiamyszka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 255

trzeba je podciac i nakladac odzywki/maseczki. moze fryzjer posiada w ofercie zabieg nawilzajacy?

a jesli chodzi o farbowanie to trzeba bedzie kupic chyba ze 2 opakowania na 1 farbowanie.
dlugie wlosy sa problematyczne bo jesli chcialabys non stop farbowac to tej farby zejdzie a co za tym idzie $

odrazu to chyba taki ladny blond nie wychodzi jesli sa ciemne. wiec po rozjasniaczu jeszcze przydalaby sie farba w kolorze blond.

z mojego naturalnego jasnego blondu zrobil sie juz ciemny blond.i wystarczy ze nakladam na odrosty farbe potem na wlosy ktore juz zrudzialy i na koncu na calosc
agusiamyszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-25, 10:52   #6
eyo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 425

ja po kilkukrotnym rozjasnianu i farbowaniu jendych wl鏀闚 teraz robi tylko odrosty a te dotkniete mocniej xzabiegami regularnie podcinam i to chyba nalepsza opcja

Pr璠zej czy p騧niej cmentarze s pe軟e wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.