HR vs. YSL ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-25, 19:13   #1
sunny belle
Rozeznanie

HR vs. YSL ?

Wizażanki,

Chcę kupić jakiś tusz to rzęs który by widocznie wydlużal rzęsy, nie sklejal ich, no i by byl w miarę wydajny. Polecono mi tusz YSL Effet Faux Cils i HR Lash Queen Feline Blacks. Oba znajdują się w podobnym przedziale cenowym. Wg kwc oba mają podobne dzialanie, jednak w tym pierwszym robią się grudki po jakimś czasie.. Z racji, że nie mam za dużego doświadczenia z tuszami zwracam się do was o pomoc. W który lepiej zainwestować? A może jakiś inny by się lepiej sprawdzil? Z góry bardzo dziękuje za pomoc

sunny belle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:09   #2
asik123456789
Zakorzenienie

Dot.: HR vs. YSL ?

Niestety nie uzywalam ani YSL ani HR.mialam lancome l'extreme, diorshow black out, lancome hypnose , estee lauder symtuous, clinique high impact mascara. I musze powiedziec ze najgorsza dla mnie byla diorshow. Sklejala rzesy, oczy wygladaly na zmeczone (nie wiem dlaczego, albo przez kolor ktory podkreslal mi since pod oczami, albo moze podrazniala mi oczy przez co robily sie czerwone) W kazdym razie nie polecam. Tusze lancome sa ok. Ladnie maluja ale jak dla mnie nie ma powalajacego efektu. I sa srednio wydajne. Gora 2 miesiace. Ja najbardziej lubie high impact mascare clinique. Ona nie daje jakiegos super teatralnego efektu ale wyraznie wydluza i troche pogrubia. Jesli chcesz miec rzesy jak sztuczne ona tego nie zrobi. Ja ja uwielbiam za to ze ladnie rozdziela i wystarczajaco podkresla rzesy. Teraz jest taka akcja w sephorze i salonach clinique ze jak przyniesie sie im swoja stara maskare (obojetnie jakiej firmy) to w zamian daja miniature (polowa normalnej) maskary clinique. Moze sprobuj? Ja jestem wsciekla bo 4 dni temu wyrzucilam zuzyte tusze A mialabym kilka miniatur....
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:17   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez sunny belle Pokaż wiadomość
Wizażanki,

Chcę kupić jakiś tusz to rzęs który by widocznie wydlużal rzęsy, nie sklejal ich, no i by byl w miarę wydajny. Polecono mi tusz YSL Effet Faux Cils i HR Lash Queen Feline Blacks. Oba znajdują się w podobnym przedziale cenowym. Wg kwc oba mają podobne dzialanie, jednak w tym pierwszym robią się grudki po jakimś czasie.. Z racji, że nie mam za dużego doświadczenia z tuszami zwracam się do was o pomoc. W który lepiej zainwestować? A może jakiś inny by się lepiej sprawdzil? Z góry bardzo dziękuje za pomoc
YSL szybko wysycha, ja bym wziela HR
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:43   #4
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
YSL szybko wysycha, ja bym wziela HR
Jak się czyści szczoteczkę raz na dwa tygodnie to wcale szybko nie wysycha, ja mam już drugi czy trzeci egzemplarz i każdy służy mi ponad 3 miesiące, czyli tak jak każdy inny tusz. A efekt pogrubienia jest nieporównywalny z innymi. Co prawda HR nie miałam, ale sporo tuszy już przerobiłam i YSL daje najlepszy efekt
Stary 2009-08-26, 15:01   #5
UrbanWarrior
Zakorzenienie

Mam obydwa, obydwa uwielbiam. HR starcza na wieki wiekow (nie wysycha, nie robi sie z niej glut, trwa w idealnym stanie i jakby nigdy sie nie konczy !!!), YSL daje za to bardziej spektakularny efekt ... ja na Twoim miejscu bralabym obydwa
UrbanWarrior jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:09   #6
bossy162
Raczkowanie

Jeżeli chcesz zdecydować się na jeden z nich to wzięłabym YSL.Sama niedługo znów go kupię i nie mogę sie doczekać Jego nazwa jest rzeczywiście trafiona,gdyż nałożony na rzęsy /ja zawsze daje 2-4 warstw/ daje iście teatralny efekt.Polecam go bardzo i radzę nie wyrzucać instrukcji,gdyż napisane jest tam dokładnie w jaki sposób należy go używać, by szybko nie zasechł/mycie szczoteczki/
bossy162 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 18:09   #7
cosma
Zakorzenienie

Używałam YSL i uważam, że daje super efekt. Niestety, nie jest zbyt trwały, bardzo szybko schnie.
cosma jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości