Prosze o odpowiedz!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-13, 22:11   #1
aliiss
Raczkowanie

Prosze o odpowiedz!!

Czesc Dziewczyny!!!Mam ogromna prosbe-niedlugo ide do dermatologa w celu uzyskania informacji o jakis zabiegach dla buzi po tradziku z rozszerzonymi porami i przebarwieniami(tzn.lekki e rozowe plamki)Chcialam sie jednak dowiedziec wczesniej od was czy, ktoras z was robila sobie moze cos w tym stylu u dermatologa np.zluszczanie kwasami, jakie sumy w chodza w gre i jakie sa efekty(slyszalm, ze lepsze niz u kosmetyczki).Bardzo prosze o odpowiedz.Z gory za wszystko dziekuje i pozdrawiamPS. Wiem, ze ten watek juz byl, ale chodzi mi o konkretne doswiadczenia no i ceny,zeby porownac z zabiegami u kosmetyczki.
aliiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 11:28   #2
jagienka
Przyczajenie

Re: Prosze o odpowiedz!!

czesc, z doświadzczenia własnego co prawda Ci nie odpowiem, ale polecaną przez moją panią dermatolog metodą jest mikrodermambrazja wykonana przez lekarza lub dobrą kosmetyczkę- ja zdecyduję sie
na te drugą opcję, ale tylko u konkretnej osoby poleconej przez mojego lekarza; zabieg kosztuje ok 100-200 zł, ale jeszcze nie orientowałam sie dokładnie; raczej nie wystarczy 1 raz; napisz prosze, jesli czegos sie dowiesz; ja jeszcze czekam, na razie sie lecze pozdrawiam
jagienka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 15:29   #3
aliiss
Raczkowanie

Re: Prosze o odpowiedz!!

czesc dzieki za wymiane informacji ja juz niedlugo tzn.20 ide do swojego dermatologa i jak tylko bede cos wiedziala to dam ci znac.Moge ci napisac jedynie o zluszczniu kwasami na przykladzie mojego miasta-tzn.np zluszczanie w gabinecie thalgo kosztuje ok.560zl za cala kuracje(w tym sa zabiegi i krem z kwasami do stosowania przed i w trakcie), winnych gabinetach jest roznie mozna sie zakrecic hihihih.Jak podejme jakies dzialania to napisze ku przestrodze badz nie buziaki i pozdrowienia
aliiss jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości