Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-15, 10:40   #91
miss venflon
Zakorzenienie

Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

pierwszy raz slysze o migracji w jezyku -chyba ze chodzi o naderwana dziurke-z czasem sie odbrobine zejdzie,ale jesli uraz byl spory to raczej niewiele
Stary 2009-09-15, 14:44   #92
asiulatahir
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

a niewiem, moze to i naderwanie, ale jak mialam kolca z tytanu to na okolo kalalu byla twarda biala obwodka i sporo bialej wydzieliny, od czasu kiedy zmienilam kolca obwodka zniknela, nic nie cieknie,ogolnie wyglada ok, tylko ten rowek zostal.wyglada to tak jakby kolczyk przemieszczal sie na przod jezyka.a mozna to na przyklad zszyc u chirurga czy gdzies?kur.. juz sama nie wiem co robic.nie jest to moj pierwszy piercing zarowno w jezyku jak i w pozostalych czesciach ciala.nigdy cos podobnego mi sie nie przytrafilo, zawsze wszystko ladnie sie goilo, tyle ze wszystkie moje poprzednie kolczyki byly wykonane ze stali chirurgicznej, co dziwne bo stal moze uczulac.
asiulatahir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 17:39   #93
Pit3R
Przyczajenie

Don't worry Ja tez mam lekko naderwany wylot u dołu i wygląda to jak pipka xD Ale wcale mi to nie przeszkadza...Wystarczy ze kilka dni bedziesz oszczędzać język to powinno się to zmniejszyć

z Fartem
Pit3R jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:35   #94
asiulatahir
Przyczajenie

a wlasnie ze dupa jasiu,bo jakbym miala od spodu, to by mi to rybka byla ale ja mam na gorze i tez wyglada jak pipka,oszczedzam jezyk jak moge,nie caluje sie,nie bawie kolcem,tylko jem i gadam i nic sie nie zmniejsza.oszaleje!tak sie cieszylam ze go zrobilam a tu takie cos.ale dzieki za odp.pozdrawiam
asiulatahir jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:27   #95
powla
Przyczajenie

a ja mam radochę bo byłam dziś u piercerki i zmieniłam na krótszego kolca <3 normalnie niebo a ziemia. teraz jest mega wygodnie i normalnie cacy ^^
i 16 mm mam :P
powla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 19:01   #96
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez powla Pokaż wiadomość
a ja mam radochę bo byłam dziś u piercerki i zmieniłam na krótszego kolca <3 normalnie niebo a ziemia. teraz jest mega wygodnie i normalnie cacy ^^
i 16 mm mam :P
no to ty u mnie byłaś dzisiaj-i jak sie sprawuje te akrylowe kulki ?i masz 14mm
Stary 2009-09-17, 20:34   #97
patka92920
Raczkowanie

czym sie czyści kolczyk ze stali chirurgicznej?
Stary 2009-09-18, 11:13   #98
pysia 24
Przyczajenie

Wink Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

witam ja przebiłam język ponad dwa tygodnie temu, wszystkie objawy miałam na początku tak jak wy lecz teraz mam inny problem bo pojawiło mi się zgrupienie pod językiem i kulka, jest to dosyć duże. i nie wiem czy to normalne, język już nie jest zpuchnięty wiec o co tu chodzi ? prosze o pomoc
pysia 24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:10   #99
Pozytywka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patka92920 Pokaż wiadomość
czym sie czyści kolczyk ze stali chirurgicznej?
Pff.. ja niczym nie czyszczę jedynie co jak myje ząbki to szczoteczką trochę go machnę, a tak to od czasu do czasu wyjmuję kolczyk i wyparzam go. :P

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:39   #100
patka92920
Raczkowanie

to w języku ale ja mam koczyki jeszcze w innych częsciach ciała m.in w brwi więc czym mogę go wyczyscic
Stary 2009-09-20, 10:48   #101
pysia 24
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

hej a powie mi ktoś co ja mam zrobić z tym moim jęzorkiem ? bo nie wiem czy go wyjmować czy nie plis o odp
pysia 24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:13   #102
anka1709
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pysia 24 Pokaż wiadomość
hej a powie mi ktoś co ja mam zrobić z tym moim jęzorkiem ? bo nie wiem czy go wyjmować czy nie plis o odp
Jedyna rozsądna rada, to zwrócić się z tym zapytaniem do osoby, która Ci przebijała język.
Nie załączyłaś zdjęcia, napisałaś tylko ogólnie o swoim problemie... Nikt poważny nie postawi Ci diagnozy na podstawie pobieżnego opisu.
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 17:13   #103
PinkSupraise
Zadomowienie

ja właśnie dzisiaj przebiłam język...i mam takie pytanie...Czym go przemywać??....i jak zmniejszyć opuchliznę??
PinkSupraise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 19:33   #104
cookie122
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PinkSupraise Pokaż wiadomość
ja właśnie dzisiaj przebiłam język...i mam takie pytanie...Czym go przemywać??....i jak zmniejszyć opuchliznę??
plucz buzie szalwia a zeby zmniejszyc opuchlizne mozesz sobei zrobic kostki lodu - takze z szalwii. W zasadzie to chyba tyle jak narazie
cookie122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 19:46   #105
trucizna007
Zakorzenienie

pysia24, to kulka z krwi ?

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:40   #106
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez pysia 24 Pokaż wiadomość
witam ja przebiłam język ponad dwa tygodnie temu, wszystkie objawy miałam na początku tak jak wy lecz teraz mam inny problem bo pojawiło mi się zgrupienie pod językiem i kulka, jest to dosyć duże. i nie wiem czy to normalne, język już nie jest zpuchnięty wiec o co tu chodzi ? prosze o pomoc

Mi po jakims czasie noszenia kolczyka wyrosla taka kulka na dzionsle do tej pory ja mam to juz kilka lat...Jakos zyje ale jesli to pod jezykiem to lepiej dowiedziec sie co jest tego przyczyna....
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:29   #107
powla
Przyczajenie

Miss Venflon a wiedziałam że avatar wydaje mi się być znajomy ;D
a to dziwne że mam 14 bo porównywałam z kolczykiem zapasowym 16 mm, ale może mam problemy ze wzrokiem , bo ja głupia z wrażenia zapomnialan zapytać o długość ;D
i aż nie wierzę że mam tak krótka sztangę xD zawsze mi się wydawało że mam grubszy jęzor ;P
a akrylki spisują się bardzo dobrze dziękuję za wszystko
Stary 2009-10-02, 20:28   #108
beehoney
Przyczajenie

Dzisiaj byłam przekłuć język. Długo się zastanawiałam, bo po przeczytaniu wątków na forum prawie zrezygnowałam. Mnie osobiście przebijanie bolało tylko trochę i byłam w szoku jak pani mi powiedziała, że jeszcze tylko dokręci kulkę (a myślałam, że jesteśmy dopiero w połowie przebijania ). Język boli mnie tylko trochę i jakoś nie zauważyłam żeby spuchł, chociaż zobaczę co będzie jutro. Jedyne co mnie bolał to tylne zęby po jednej stronie szczęki, co mnie mnie bardzo zdziwiło. Teraz już nie boli, tylko ciężko mi się jeszcze je, bo produkuję za dużo śliny no i ciężko machać językiem
beehoney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 17:09   #109
poducha555
Raczkowanie

ooo! Podziwiam ciebie i wszystkie posiadzaczki kolcow w jezorku ! xD
Kurczeee ja juz od 2 lat chcem i sie zdecydowac nie moge bo boje sie tych pierwszych dni... ;/ ah.! Noo i jeszze musze to zrobic tak zeby byl czas wolny od szkoly zeby w miare sie zagoil przynajmniej tak zebym nie seplenila... ;p Bo u mnie w szkole strasznie ze tak powiem 'nie lubia' kolczykow i konfiskuja. ;/ . No i druga sprawa to rodzice... a w szczegolnosci ojciec ! x/ Ahhh.! Czyli najszybciej to na tegoroczne ferie zimowe... Mam nadzieje ze tym razem nie 'spietram' heheh ;p xD

Pozdrawiam wszystkie posiadaczki Okolczykowanych jezorkow ;P ;***
poducha555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 17:29   #110
beehoney
Przyczajenie

Mnie już nie boli nawet język, tylko zaczyna mi ta długość sztangi przeszkadzać. Poczekam jeszcze tydzień i idę wymienić na krótszą. Ja akurat nie sepleniłam i nie seplenię wcale, co mnie aż zdziwiło no i potrafie jeść wszystko. Co do alkoholu to też piłam i nic się nie stało. Ale wiadomo, każdy organizm reaguje inaczej
beehoney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:43   #111
cookie122
Raczkowanie

kolczyka mam juz drugi miesiac. wszytsko juz calkowicie i pieknie sie zagoilo. sztanga krociotka. ostatnio postwnowilam ja zmienic znow na dluzsza (bo jezyk troche mi momentami drętwieje nie wiem z jakiego powodu), ale wydawala sie tak dluga ze ledwo zamykalam buzie
i jedyne czego zaluje, to fakt iz tak dlugo sie nie moglam na niego zdecydowac bo teraz gdybym miala to zrobic jeszcze raz to ani chwili bym sie nie zastanawiala
cookie122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:38   #112
mikaaaaa25
Przyczajenie

a mnie to pisanie tutaj ze bolalo, strasznie zniechecilo i sie balam jak cholera. ale przekluwanie nie bolalo i pozniej tez nie, a pisali tu ze jeszcze tam w gardle gdzies ma bolec (bo w prawdzie jezyk tam sie konczy). zgody mi nie sprawdzali baaa nawet nie zapytali ile mam lat. wybralam sobie pieknie kolczyka jakiego chce i juz. podczas jedzenia troche pobolewal i troche szczypalo i musialam jakos palcem sobie pomagac :p w szkole troche seplenilam i czasami mialam "soczasta" mowe jak sie rozpedzilam :p teraz juz jest wszytsko w jak najlepszym pozadku i sztangi nie wymieniam na krudsza, chociaz kupilam sobie juz 2 inne ale to z racji tego, ze kiedys na raz odkrecily mi sie obie kulki, bo sie bawilam i nie dokrecalam. szczerze to mi sie juz to chyba znudzilo, choc mam miesiac okolo, ale bez tego to tak strasznie dziwnie na jezyku jest... ostatnio sobie przeklulam kolejne dziurki w uszach i ciagnie mnie do brwi. wiec na mnie chyba sie sprawdza to ze jak sie zrobi to potem ciagnie na nastepne. myslalam jeszcze nad kilkoma dredami ale to w pozniejszym czasie. aaha i jeszcze ktos pisal o nie swierzym oddechu, ja z tym problemow nie mialam soorki za rozpisanie sie i zla orte i te znaki interpunkcyjne
mikaaaaa25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:18   #113
Nice Sprite
Raczkowanie

Mam takie pytanko, wiem, że to sprawa indywidualna, ale jak przebije język to pewnie będe seplenić, ale czy jakoś bardzo zauważalnie?

Po przebiciu byłyście w stanie rozmawiać tak w miare zrozumiale?

Nie chciałabym, aby u mnie w lo nauczyciele się dziwili czemu nie moge mówić, mimo ze jestem pełnoletnia to napewno krzywo by patrzyli na to, że przebiłam język
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 10:06   #114
koralikowa
Raczkowanie

Ja to w miarę wyraźnie mówiłam XD zwłaszcza jak z mamą rozmawiałam przez telefon to powoli, szeroko gębe otwierałam i było ok XD gorzej jak coś dla koleżanki tłumaczyłam szybko
koralikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 12:57   #115
MrsCandy
Wtajemniczenie

Ja cały czas normalnie mówiłam, nawet się zdziwiłam, bo sądziłam, że na początku będę sepleniła, ale na szczęście tak nie było
Stary 2009-10-12, 13:26   #116
Świniaczek
Zakorzenienie

GG do Świniaczek

Sepleniłam strasznie, papę podczas mówienia rozdziwiałam najmocniej jak to możliwe, plułam naokoło i w ogóle tragedia Miałam taki ślinotok, że momentami prawie wariowałam A nauczyłam się mówić jak człowiek po ok. miesiącu W szkole starałam się nie odzywać, bo automatycznie wzbudzałam rozbawienie

Świniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:00   #117
dodka88
Raczkowanie

ja kolczyk mam juz 10 miesiecy przeszkadza mi tylko przy zbyt szybkim mowieniu ;p a tak to nie zaluje ze go zrobilam. opuchlizne mialam przez pierwsze 2 tyg a pozniej zeszla xD do "płukania" uzywalam plynu dentosept niezbyt smaczny ale idzie sie przyzwyczaic caly czas mam kolczyk ze stali bo taki mi sie najbardziej podoba moja kolezanka miala przez jakis czas kulki akrylowe i jedna polknela, a w drugim kolczyku (rowniez takim) kulki nie chcialy sie dokrecac ;/ trzeba uwazac przy zakrecaniu bo moga ciutke peknac i wtedy sa problemy ;/ dlatego polecam te ze stali

dodka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:58   #118
WybuchowaNiunia
Przyczajenie

Cześć. Bardzo chcę mieć kolczyk w języku i jestem już zdecydowana tylko, że nie znam żadnego dobrego studia... Piercer który kilka miesięcy temu robił mi kolczyk w wardze zamknął swoją działalność i przeniósł się nie wiem gdzie... ;/
Czy może któraś z Was zna jakieś dobre, warte polecenia miejsce w Poznaniu?
Zaznaczam, że jeszcze nie jestem pełnoletnia, ale i tak na przekłucie przyjdę z mamą, która jak najbardziej wyraża na to zgodę. )
Z góry dzięki za odpowiedzi. ;D
WybuchowaNiunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 00:11   #119
koralikowa
Raczkowanie

A mnie ostatnio coś boli ten język :/ tzn nie cały tylko tak dookoła tego kanału. Myślałam, że kulka się wciska za mocno, zmieniłam na dłuższy (20 lub18 nie pamiętam) i dalej jest to samo :/
koralikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 23:45   #120
powla
Przyczajenie

Koralikowa mnie tez bolał ostatnio i mam dwie opcje: za dużo się nim bawiłam albo ze względu na jedzenie (czyt. duużo ciasta xD w boczki poszło oj poszło Oo ale mamusia mi takie dobre przywiozła jak u mnie na weekend była ;D), ale raczej na pewno kwestia zabawy. Po prostu skończyło się ciasto i przestało mnie boleć ;D ale też pilnowałam się żeby się kolcem tyle nie bawić (a nawet w ogóle) i przeszło.

Ps. to było tak że wokół sztangi była taka jakby kulku tudzież zgrubienie... i to to mnie bolało.
Odpowiedz

Tagi
język, język kolczyk, kolczyk, kolczyk w języku, przebijanie języka

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości