Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-30, 16:05   #241
TouchOfAngel
Raczkowanie

GG do TouchOfAngel Send a message via Skype™ to TouchOfAngel
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
Przydała
Upsss zapędziłam się Wybacz

Edukacja
TouchOfAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 14:06   #242
wyrafinowanaa
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy (cz.II)

Szlak by to trafił, nigdzie nie mogę znaleźć sody.
Kryzys jakiś czy co..

Ale na szczęście jutro już do szkoły, a po drodze mam masę sklepów i mam nadzieję, że ją znajdę.

Z językiem coraz to lepiej, górka się o wiele wiele zmniejszyła.
wyrafinowanaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 21:44   #243
slonko:)
Raczkowanie

mam pytanie, zrobilam sobie kolczyk w jezyku 5 dni temu, wszystko sie ladnie goi, ale troche nie pokoi mnie dzurka od kolczyka..wydaje mi sie ze sie rozciagnela. Kolczyk mam troche pochylony bo mam krotki jezyk, tzn kulka na gorze jest blizej gardla a ta na pod jezykiem blizej zebow. Nie wiem, moze to przez to ze sztanga jest jeszcze dluga a kolczyk tak pochylony i jak mowie to kolczyk sie podnosi i przez to dziurka sie rozciaga? czy to jest normalne:P i czy jak wymienie juz kolczyk na krotszy to dziurka sie zmniejszy..bo nie chce miec duzej widocznej dziury na pretem:P Najlepiej gdyby odpisal mi ktos doswiadczony, z gory dzieki za odp

do tego mam jeszcze jakby przeciety jezyk..tzn od dziurka w strone czubka jezyka idzie taka bruzda... nie wiem moze tylko panikuje:P

22.09.09

Edytowane przez slonko:)
Czas edycji: 2010-02-01 o 22:04
slonko:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 22:03   #244
Maagdusia2401
Raczkowanie

GG do Maagdusia2401

dawno mnie tu rowniez nie bylo

ogolnie mam pytanie.. i nie mily problemik mam juz kolczyk ponad 10 miesiecy.. od jakis 3 tyg mam wokol kolczyka taka jakby spuchnieta skore i widac jakby byla pokryta ropa(bo ma bialy kolor).. myslalam,ze to zejdzie po jakims czasie,ale teraz sie zaniepokoilam.. co robic? tego nie da sie ani przekluc ani nic. boje sie ze jak bede chciala wymienic kolczyk to te cale "bleee" wleci mi w ta dziurke i zatka , i nie bede mogla wlozyc kolczyka juz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

na poprzedniej str znalazlam podobny problem "wyrafinowanej".. sprobuje ta sode oczyszczajaca ja tez jak nie pomoze to udam sie do kosmetyczki z tym..
Maagdusia2401 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 13:32   #245
Raczkowanie

??

22.09.09
Stary 2010-02-02, 15:06   #246
wyrafinowanaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Maagdusia2401 Pokaż wiadomość
dawno mnie tu rowniez nie bylo

ogolnie mam pytanie.. i nie mily problemik mam juz kolczyk ponad 10 miesiecy.. od jakis 3 tyg mam wokol kolczyka taka jakby spuchnieta skore i widac jakby byla pokryta ropa(bo ma bialy kolor).. myslalam,ze to zejdzie po jakims czasie,ale teraz sie zaniepokoilam.. co robic? tego nie da sie ani przekluc ani nic. boje sie ze jak bede chciala wymienic kolczyk to te cale "bleee" wleci mi w ta dziurke i zatka , i nie bede mogla wlozyc kolczyka juz

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

na poprzedniej str znalazlam podobny problem "wyrafinowanej".. sprobuje ta sode oczyszczajaca ja tez jak nie pomoze to udam sie do kosmetyczki z tym..

Masz ten problem co ja to jest tzw. "górka" poprzednia strona. Coś takiego? Umieściłam tam zdjęcia.
Stary 2010-02-05, 15:28   #247
Maagdusia2401
Raczkowanie

GG do Maagdusia2401

wiem wlasnie,ale co z tym robic? mi ona sie nie zmniejsza;/ co Ty z tym robisz? i czy sa jakies rezultaty?
Maagdusia2401 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:21   #248
wyrafinowanaa
Przyczajenie

Płuczę tą sodą oczyszczoną..
Ostatnio się cieszyłam bo mi prawie znikła, a teraz znów się powiększyła.
Więc sama nie wiem co robić dalej, jak na razie płuczę..
Stary 2010-02-07, 16:34   #249
xxdomiixx
Przyczajenie

Mam takie pytanie
Planuje zrobic sobie kolczyk w jezyku przed wakacjami
I chciałabym wiedziec czy jest szansa ze moi starsi nie zauwaza? Nie wiem jakis przezroczysty kolczyk czy cos.? Mam juz w pepku od roku i moj ojciec nadal nie wie ) Ale boje sie ze w jezyku moze sie wydac ...
xxdomiixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:35   #250
eaven
Raczkowanie

i zapewne się wyda. nie lepiej poprosić o zgodę, albo poczekać do 18? możliwe, że język Ci spuchnie mocno, będziesz seplenić i jeść papki - nie wzbudzi to podejrzeń rodziców? poza tym możesz zapomnieć się i ziewnąć, czy nawet zaśmiać i otworzyć przy tym szeroko usta - zauważą.
eaven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 13:44   #251
_Evita_
Przyczajenie

dziewczyny kiedy ja zrobiłam sobie kolczyk w jęzorze (3 lata wstecz), miałam podobne wrażenie, że dziurka mi się powiększa, "rozciąga" czy coś podobnego jednak poźniej wszystko się pogoiło i jest taka jak być powinna,
dodam że również miałam wrażenie ze kolczyk jest bardzo przechylony no bo gdzieś te 2 cm muszą się zmieścic hehe
Zawsze będzie się troszkę przechylał -wiadomo

a co do gojenia po kolczylku to ok. tydzień opuchnięcia a potem już ok ;-)
i w ogóle dostałam w salonie gdzie robiłam taki preparat o nazwie OCTENISEPT typowe dla przekłuć
_Evita_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:01   #252
Pozytywka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xxdomiixx Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie
Planuje zrobic sobie kolczyk w jezyku przed wakacjami
I chciałabym wiedziec czy jest szansa ze moi starsi nie zauwaza? Nie wiem jakis przezroczysty kolczyk czy cos.? Mam juz w pepku od roku i moj ojciec nadal nie wie ) Ale boje sie ze w jezyku moze sie wydac ...
Moi rodzice nie zauważyli, a z opuchlizną jakoś se radziłam, staram sie przy rodzicach szeroko nie otwierać buzi i już tak rok czasu minął :p

Dalej Kotku Dalej, Będzie Doskonale
Trochę Dziś Zaszalej, Nie Mów Nie
Noc Jest Jeszcze Długa, Może Ci Się Uda xD
Zdziałać Na Mnie, Cuda Czemu Nie <3

Pozytywka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:30   #253
poducha555
Raczkowanie

heh moja mama nawet jak opuchlizne mialam zaraz w 1 dniu to nie zauwazyla.. xD hehe a jak dala mi zupe i pytala sie czmu tak dlugo jem to mowilam ze ostra strasznie jest xD hehehe ;] A tato... hmmm xD po szkole jak mnie odwozil o domu zapomnialam calkowicie i zaczelam sie bawic kolcem i dlatego zauwazyl i o dziwo co mnie tak strasznie zdziwilo to to ze nie bylo krzyku.. xD na poczatku tyl lekko poddenerwowany a po chwili juz zaczal sobie zartowac.. xD Ze sie udlawie kiedys nim xD hehe ale mamie nic na szczescie nie powiedzial ;D kolca mam juz dokladnie 2 tyg i 3 dni xD i juz jest praktycznie oki tylko ze jeszzce troszke pobolewa gdy sie nim bawie.. ;] juz tego nawet nie kontroluje hehe ;] i co mnie przestraszylo t wlasnie ta zurka jakby rozszerzona ;O Ale widze ze nie tylko ja tak mam i ze to normalne to oki bo juz sie balam ze moze za duzo se nim bawie ze taka dziurka duuuuza
poducha555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:30   #254
Raczkowanie

mi dziurka wrocila do normalnych rozmiarów:d i dzis juz wymienilam kolczyk na krotszy:d

22.09.09
Stary 2010-02-08, 23:21   #255
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez slonko:) Pokaż wiadomość
mi dziurka wrocila do normalnych rozmiarów:d i dzis juz wymienilam kolczyk na krotszy:d
to sie trochę pośpieszyłaś
kolczyk wymineia sie po ok.2-3 tygodniach i to na sterylny
Stary 2010-02-08, 23:29   #256
Raczkowanie

nie no czekalam 2 tygodnie od dnia przekłucia a kolczyk zakladano mi w studiu

22.09.09
Stary 2010-02-09, 17:59   #257
xxdomiixx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Pozytywka Pokaż wiadomość
Moi rodzice nie zauważyli, a z opuchlizną jakoś se radziłam, staram sie przy rodzicach szeroko nie otwierać buzi i już tak rok czasu minął :p
I nadal nie wiedzą ??
Mojej kuzynce udalo sie ok 2 lat ukrywac
xxdomiixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 10:57   #258
paula12344
Przyczajenie

GG do paula12344

hej. ja tez bym bardzo chciała sobie zrobic kolczyka w jezyku ale rodzice...
nie wiem jak ich przekonac
paula12344 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:19   #259
Nuusia3
Przyczajenie

Cześc. We wtorek zrobilam sobie kolczyk w języku. Dodam, ze robila mi to kolezanka. Język spuchł i górna kuleczka troche mi sie wbija w jezyk i jest takie jakby wklęśnięcie(?) w okól tego kolczyka. domyslam sie ze kolczyk jest troszeczke za krotki, ale jezeli opuchlizna zejdzie bedzie akurat. dolną kulke na szczęście widac całą i nic sie tam nie wbija. Płuczę buzię dentoseptem,szałwią i ssę te kostki lodowo szałwiowe. Mam nadzieje ze opuchlizna nie utrzyma mi sie dluzej niz 5 dni. Wiem ze to zalezy od organizmu itp. Ale mam pytanie czy mogę zmniejszyc jakoś tą opuchlizne. bo boje sie zeby ta górna kuleczka za mocno mi sie nie wbiła. Błagam o szybką odpowiedz.
Mozecie pisac na meila : ancia194@wp.pl

z góry dzięki za pomoc.)
Nuusia3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:31   #260
TouchOfAngel
Raczkowanie

GG do TouchOfAngel Send a message via Skype™ to TouchOfAngel

Cytat:
Napisane przez Nuusia3 Pokaż wiadomość
Cześc. We wtorek zrobilam sobie kolczyk w języku. Dodam, ze robila mi to kolezanka. Język spuchł i górna kuleczka troche mi sie wbija w jezyk i jest takie jakby wklęśnięcie(?) w okól tego kolczyka. domyslam sie ze kolczyk jest troszeczke za krotki, ale jezeli opuchlizna zejdzie bedzie akurat. dolną kulke na szczęście widac całą i nic sie tam nie wbija. Płuczę buzię dentoseptem,szałwią i ssę te kostki lodowo szałwiowe. Mam nadzieje ze opuchlizna nie utrzyma mi sie dluzej niz 5 dni. Wiem ze to zalezy od organizmu itp. Ale mam pytanie czy mogę zmniejszyc jakoś tą opuchlizne. bo boje sie zeby ta górna kuleczka za mocno mi sie nie wbiła. Błagam o szybką odpowiedz.

z góry dzięki za pomoc.)
zalezy czy tylko troszeczke wbija Ci sie ta kuleczka, czy tylko troszke (bo to normalne). Jesli mocno to natychmiast powinnas zmienic kolczyk na dluzsza sztange, to jest niebezpieczne, a opuchlizny tak nagle nie zminimalizujesz

Edukacja
TouchOfAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:56   #261
Nuusia3
Przyczajenie

No cóż, górną kuleczkę widać tak jakby połowę.. problem w tym ze sama sobie tego nie zmienię.. bo nie moge nawet sprawdzic czy kuleczki są dokręcone, bo dolna jest na styk. Może poczekać jeszcze dwa dni i zobaczyc czy opuchlizna nie zejdzie? (no bo to bedą jakies 5 dni)
Stary 2010-02-11, 22:05   #262
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:

z góry dzięki za pomoc.)
koleżanka,która napewno ma doświadczenie w piercingu powinna ci odpowiedziec na twoje pytania
Stary 2010-02-11, 23:35   #263
Nuusia3
Przyczajenie

No właśnie nie ma..
Stary 2010-02-11, 23:48   #264
eaven
Raczkowanie

w studiu piercingu by powiedzieli - czemu tam nie poszłaś?
eaven jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 00:47   #265
anka1709
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie nie ma..

I nie bałaś się, że- nie mając doświadczenia- może Ci zrobić krzywdę?
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 08:28   #266
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie nie ma..
no to wasz problem
Stary 2010-02-12, 08:57   #267
Nuusia3
Przyczajenie

Nie, jakoś się nie bałam bardzo. Robiła już kolczyki w pępku, no a ja byłam jakby jej pierwszym kolczykiem w języku. Nie poszłam z jednego prostego powodu, brak zgody.
Myślałam, że usłyszę tutaj jakieś rady, no ale cóż muszę radzić sobie sama widocznie.
Stary 2010-02-12, 09:02   #268
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, jakoś się nie bałam bardzo. Robiła już kolczyki w pępku, no a ja byłam jakby jej pierwszym kolczykiem w języku. Nie poszłam z jednego prostego powodu, brak zgody.
Myślałam, że usłyszę tutaj jakieś rady, no ale cóż muszę radzić sobie sama widocznie.
nie miałabyś teraz problemu gdybyś poszła do sprawdzonego studia i profesjonalnego piercera-zapewniłby ci opiekę podczas gojenia-wyjaśnił wszystkie wątpliwości
a i odniosę do czegoś co się tu często pojawia-łądnie to tak oszukiwać osoby z którymi się żyje pod jednym dachem -ba mało tego ,ktore nas utrzymują
kombinacje żeby włąsnych rodziców rodziców wykiwać
Stary 2010-02-12, 12:38   #269
poducha555
Raczkowanie

Nie no chyba juz nie przesadzajmy
Watpie by znalazla sei taka osoba co rodzicow nie oklamala w 'czyms'
I napewno Ty tez nie bylas az taka swieta.. Wydaje m sie ze po prostu nikt taki nie jest by nigdy w zyciu nie oklamal.. ;P
poducha555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 12:50   #270
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poducha555 Pokaż wiadomość
Nie no chyba juz nie przesadzajmy
Watpie by znalazla sei taka osoba co rodzicow nie oklamala w 'czyms'
I napewno Ty tez nie bylas az taka swieta.. Wydaje m sie ze po prostu nikt taki nie jest by nigdy w zyciu nie oklamal.. ;P
nie byłam swięta-z tym,że doskonale pojmowałam pojęcie dojarzałości i odpowiedzialności-a swoje ciało modyfikowałam za swoje pieniądze będąc osoba pełnoletnią

Tagi
język, język kolczyk, kolczyk, kolczyk w języku, przebijanie języka

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości